KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
LieneKat @ 10.10.2021 13:26

Es gan uzskatu, ka labāk būt tievākam, nekā ar nelielu riepu un apaļiem vaigiem. Formas ne vienmēr nozīmē tvirtumu, it īpaši tādā vecumā.
Bet vispār daļa komentāru šeit ir nereāli pretīgi, ceru, ka par šādiem komentāriem aprunātie var pasūdzēties policijā.

šī nav pati Liene? :D :D :D
LienaKat - Liene Katerīna? :D :D
10.10.2021 17:04 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Ja ne pati Liene, tad Lienītes fane noteikti, pat iniciāļi Lienītes;)
10.10.2021 17:26 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Esmu te aizstāvējusi (ja tā to varētu nosaukt) Vucēnu, Saulieti, Didrihsoni, Dzenīti, bet neesmu nedz viņu, nedz Lienes fane, vienkārši šajā forumā heits mēdz aiziet heita pēc par lietām, kas vispār nav nekas traks gan izskata, gan rakstura, gan sasniegumu ziņā. Bet laikam tāpēc, ka neesmu modele un man nav vairāku tūkstošu ienākumu mēnesī, man īsti neceļas roka aprunāt sievietes, kas pelna vairāk par mani un/vai izskatās labāk, un tur arī ir mana problēma ;)
10.10.2021 17:49 |
 
Reitings 4715
Reģ: 20.08.2021
LieneKat @ 10.10.2021 17:49
Esmu te aizstāvējusi (ja tā to varētu nosaukt) Vucēnu, Saulieti, Didrihsoni, Dzenīti, bet neesmu nedz viņu, nedz Lienes fane, vienkārši šajā forumā heits mēdz aiziet heita pēc par lietām, kas vispār nav nekas traks gan izskata, gan rakstura, gan sasniegumu ziņā. Bet laikam tāpēc, ka neesmu modele un man nav vairāku tūkstošu ienākumu mēnesī, man īsti neceļas roka aprunāt sievietes, kas pelna vairāk par mani un/vai izskatās labāk, un tur arī ir mana problēma ;)

Jums simpatizē tāda veida sieviete kā Liene? Hmm okay, lai tā būtu! Neviens neheitotu, ja viņa neuzskatitu pārējos par kaut kādiem muļķiem!
Sorry, bet izjaukt ģimeni, nu nevar būt pūkaina un nevainības pilna sieviete, vismaz pagaidi, lai izskiras, izrunājās. Tā samazgu liešana pār Madaru, tas ir acīm redzami cik ļoti Lienei kremt, ka Madara ir skaista un jauna sieviete, nevis nošņurkusi raud spilvenā! Privato lietu publicēšana, tas ir vairāk kā pretīgi! Nesaku, ka Madara ir ideāla un kāda vēl ne, varbūt viņa tur kašķejas ar to Andri, bet viņa vismaz no nenes uz āru!
Sevi uzskatīt par fitnesa guru, nu piedod, tikko paskatijos Paulas Freimanes video, un Paula ir sertificēta trenere, tas ir kā diena pret nakti! Madaru nebutu varbūt ētiski salīdzināt, un šķiet Madarai nav arī tādas kvalifikācijas, lai gan tik smalki nezinu! Arī Paulas receptes ir tik estētiski baudāmas, ko tiešām ir vēlme pamēģināt!
Tā kaut kā🤷‍♀️
10.10.2021 18:16 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
LieneKat @ 10.10.2021 17:49
Esmu te aizstāvējusi (ja tā to varētu nosaukt) Vucēnu, Saulieti, Didrihsoni, Dzenīti, bet neesmu nedz viņu, nedz Lienes fane, vienkārši šajā forumā heits mēdz aiziet heita pēc par lietām, kas vispār nav nekas traks gan izskata, gan rakstura, gan sasniegumu ziņā. Bet laikam tāpēc, ka neesmu modele un man nav vairāku tūkstošu ienākumu mēnesī, man īsti neceļas roka aprunāt sievietes, kas pelna vairāk par mani un/vai izskatās labāk, un tur arī ir mana problēma ;)

Es vienīgais, ko pamanu no Tavas puses - ļoti zemi standarti :D
10.10.2021 18:19 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Jums simpatizē tāda veida sieviete kā Liene? Hmm okay, lai tā būtu! Neviens neheitotu, ja viņa neuzskatitu pārējos par kaut kādiem muļķiem!

Nav tā, ka cilvēks ir vai nu 100% jāpatīk vai 100% jāriebjas. Ja es uzskatu, ka viņas augums ir labāks par vidējo 40 gadnieci ar nelielu riepu un celulītu, tas nenozīmē, ka man simpatizē ar šo personu saistītās negatīvās lietas.
10.10.2021 18:33 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
LieneKat @ 10.10.2021 17:49
Esmu te aizstāvējusi (ja tā to varētu nosaukt) Vucēnu, Saulieti, Didrihsoni, Dzenīti, bet neesmu nedz viņu, nedz Lienes fane, vienkārši šajā forumā heits mēdz aiziet heita pēc par lietām, kas vispār nav nekas traks gan izskata, gan rakstura, gan sasniegumu ziņā. Bet laikam tāpēc, ka neesmu modele un man nav vairāku tūkstošu ienākumu mēnesī, man īsti neceļas roka aprunāt sievietes, kas pelna vairāk par mani un/vai izskatās labāk, un tur arī ir mana problēma ;)

Ļenkas peljnja ir pabalsts, ko shii sanjem par Miu. Par kaadiem tuukstoshiem Tu murgo? Laikam esi viena no mazizgliitotajaa, Ļenas faneem, kura domaa, ka tie nenormaalie filtri ir Ļenas dabiigais izskats, tur liidz modelei kaa liidz meenesim. Un nez vai vinjas saniegums buutu tas skaistumkonkurss pirms10 gadiem, kuru apmaksaaja tas niistais ex viirs, bez vinja naudas pat taa nebuutu.
Un meesls kaa sieviete, nedomaaju, ka te forumaa ir kaada, kura p…. regulaari ar preceetiem, atraadiija vinju apenes un pusplika peldeejaas vannaa, paraleeli kjeercot par savu labo sirdi. Jebkura no shii foruma ir labaaka parto blozgu. Jaa, zemi tev standarti, ja taada buutne shkjie aizstaaveeshanas veerta.
10.10.2021 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 2606
Reģ: 21.06.2011
Es piekritīšu, ka heits šeit tiešām ir aizgājis kosmosā. Var jau iesmiet, bet nu nez, te jau tiešām sāk likties, ka dažām tomēr skauž kkas. Drīz Liene nevarēs arī elpot, jo redz cik viņa nesmuki elpo.😆
Šī diskusija bija jautrāka sākumā, tagad lasu un brīnos par dažu labu.🥲
10.10.2021 18:39 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
kristiana_i @ 10.10.2021 18:39
Es piekritīšu, ka heits šeit tiešām ir aizgājis kosmosā. Var jau iesmiet, bet nu nez, te jau tiešām sāk likties, ka dažām tomēr skauž kkas. Drīz Liene nevarēs arī elpot, jo redz cik viņa nesmuki elpo.?
Šī diskusija bija jautrāka sākumā, tagad lasu un brīnos par dažu labu.?

Nosauc kaadu lietu, kas Ļenai sanaak un izdodas vai Tavupraat ir skaista?
Vieniigais, ko es varu iedomaaties, taas bija taas bizes, bet taas neviena te neapdirsa, gluzhi preteeji - izteicaas pozitiivi. Tkai ilgi tas bizhu un normaaaa dzhempera periods neilga.
10.10.2021 18:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4979
Reģ: 03.11.2012
Susurrrrrs @ 10.10.2021 18:37

Ļenkas peljnja ir pabalsts, ko shii sanjem par Miu. Par kaadiem tuukstoshiem Tu murgo? Laikam esi viena no mazizgliitotajaa, Ļenas faneem, kura domaa, ka tie nenormaalie filtri ir Ļenas dabiigais izskats, tur liidz modelei kaa liidz meenesim. Un nez vai vinjas saniegums buutu tas skaistumkonkurss pirms10 gadiem, kuru apmaksaaja tas niistais ex viirs, bez vinja naudas pat taa nebuutu.
Un meesls kaa sieviete, nedomaaju, ka te forumaa ir kaada, kura p…. regulaari ar preceetiem, atraadiija vinju apenes un pusplika peldeejaas vannaa, paraleeli kjeercot par savu labo sirdi. Jebkura no shii foruma ir labaaka parto blozgu. Jaa, zemi tev standarti, ja taada buutne shkjie aizstaaveeshanas veerta.

Piekrītu!
Un Lienei nav ne 18 gadu, ne labs augums - ja mēs skatamies no veselīga, sportiska auguma puses, tad galīgi nē. Cilvēks lieto alko un neko neēd, tas ir veselīgi?
Par to viņas sportošanu, vispār nerunāšu, tas ir izsmiekls ne sportošana!
Protams, ka 40 un 40+ nav vēl nekāds vecums, bet nu esiet taču reālas, tajā vecumā vairs nav un nebūs tāds augums, āda un formas kā 18-20 gados, bet spriežot pēc Lienes, viņa savā galvā domā, ka viņai ir -10 gadi ja ne vairāk.
10.10.2021 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 2606
Reģ: 21.06.2011
Susurrrrrs @ 10.10.2021 18:43

Nosauc kaadu lietu, kas Ļenai sanaak un izdodas vai Tavupraat ir skaista?
Vieniigais, ko es varu iedomaaties, taas bija taas bizes, bet taas neviena te neapdirsa, gluzhi preteeji - izteicaas pozitiivi. Tkai ilgi tas bizhu un normaaaa dzhempera periods neilga.

Man tiešām vienalga, kas viņai sanāk/nesanāk, skaista/nav skaista.
Konstatēju faktu, ka laimīgas sievietes šādi nepiesienas par visu. Saku, ka bija jautrāka diskusija, bet tagad pārvērtusies par izgāztuvi.
10.10.2021 18:50 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4979
Reģ: 03.11.2012
Liene neprot:
Gatavot
Estētiski pasniegt ēdienu un citas lietas savos foto, lai gan ir pārākā māksliniece un dizainere :D
Izskatās, ka neko nedara ar bērnu un baigi arī neprot to darīt, lai gan ir 4!!!! bērnu māmiņa!
Normāli izskatīties un kombinēt apģērbu
Krāsoties
Lienei nav stila un gaumes izjūtas
Paskatoties kā viņa “dizainē” un noformē bildes, konkursus, totāla bēdu ieleja, ne dizains
Par grāmatu nezinu, bet gan jau arī tur būs auzas…
Dziedāt viņa neprot, drīzāk īd līdzi, bet sevi pozicionē kā dziedātāju 😅
Angļu valoda arī klibo, lai gan uzsver to, ka ļoti labi esot iemācījusies
Man vēl jnteresē, kā dižā pilote lido?
Un tā varētu turpināt bezgalīgi!
Vai tiešām kāds kaut ko sliktu ir pateicis par Lieni? Nē, pasaka tikai to kā ir un ko redz.
10.10.2021 18:55 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Ļenkas peljnja ir pabalsts, ko shii sanjem par Miu. Par kaadiem tuukstoshiem Tu murgo?

Naudas un sasniegumu ziņā es to biju domājusi par citām aprunātajām influencerēm, par forumu kopumā.
10.10.2021 19:01 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Lai vai kā, šāda veida komentāri nav ok. Es ceru, ka kādreiz šādi teksti publiskā interneta vidē nebūs atļauti/tiks sodīti.
veca, kārna , izžuvusi plekste, fuuu!

Pretīga, nodzerusies žurka.
10.10.2021 19:16 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
LieneKat @ 10.10.2021 19:16
Lai vai kā, šāda veida komentāri nav ok. Es ceru, ka kādreiz šādi teksti publiskā interneta vidē nebūs atļauti/tiks sodīti.

A ja Liene atklāti internetā zākāja Madaru, tad tas bija ok?
Pretrunās ej, neesi nekāda svētā
10.10.2021 19:21 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.02.2021
Man nešķiet, ka viņa sver 50kg. Ja daļēji svari ir uz paklāja un daļēji uz taisnas virsmas, tie nebūs precīzi. Tādēļ arī pati bija pārsteigta par tādu svaru
10.10.2021 19:52 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
A ja Liene atklāti internetā zākāja Madaru, tad tas bija ok?
Pretrunās ej, neesi nekāda svētā

Es nezinu, vai Lienes tekstos tika izmantoti tāda līmeņa vārdi, bet te jau taču spriedāt, ka Madarai vajag par to vērsties policijā, kāpēc tad jūs drīkstat izteikties tāpat vai vēl trakāk un daudz ilgāk?
Vajadzēja laikam man pēc bakalaura mācīties tālāk un grāmatas vairāk palasīt, lai es nonāktu līdz vajadzīgajam izglītības līmenim, lai varētu reāli kādu nosaukt par ''žurku, sažuvušu pleksti''.
10.10.2021 20:01 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
LieneKat @ 10.10.2021 20:01

Es nezinu, vai Lienes tekstos tika izmantoti tāda līmeņa vārdi, bet te jau taču spriedāt, ka Madarai vajag par to vērsties policijā, kāpēc tad jūs drīkstat izteikties tāpat vai vēl trakāk un daudz ilgāk?
Vajadzēja laikam man pēc bakalaura mācīties tālāk un grāmatas vairāk palasīt, lai es nonāktu līdz vajadzīgajam izglītības līmenim, lai varētu reāli kādu nosaukt par ''žurku, sažuvušu pleksti''.

Žurka ir dzīvnieks. Kas tur ir tāds? Plekste arī ir zivs :D
Cilvēks ir dzīvnieks - līdzarto!!! nekāds uzbrauciens tas īsti nav.
Bišķi ieteiktu iedzert baldriāņu tēju , baigi visu ņem pie sirds, kad runa ir par svešu un degradējušies "sievieti" .
Viņa Madaru saukāja par laucinieci - arī " baigais" uzbrauciens :D
Tu esi ar viņu vienā maisā bāžama - citu acīs skabargu redzi, a savā baļķi nē :)
10.10.2021 20:13 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Viņa par Madaru rakstīja - sieviete bez panākumiem, cilvēcības un mammu, kas atņem bērniem tēvu. Es atvainojos, bet tikai viniem un viņu dažiem faniem likās okei izliktās meiteņu bildes, emocionālā vardarbība pret bērniem, ar viņiem manipulējot utt.
Turpināšu, Liene rakstīja par Madaru "she is sick and the best lier". Atcerēsimies kā paši uzbūra drāmu ar sarkanajām mapēm. Meiteņu bikses atradot publiski utt.
Kā arī Liene Madaru nosaukusi ir par garīgi slimu personu, kas draud un melo un neliek viņus Norvēģijā un ka viņa nav normāla, neadekvata. Woman out of reality. Un nosauca par visnesievišķīgāko cilvēku pasaulē. Apsaukājusi, ka Madara visu laiku jocīga bijusi kā 9 klases nav beigusi. Meitenei tikt Rīgā no dziļiem laukiem...
Vai vēl kaut kādu cieņu būtu Ļenka pelnījusi????
10.10.2021 20:28 |
 
Patīk
Reitings 11834
Reģ: 27.01.2021
kristiana_i @ 10.10.2021 18:50

Man tiešām vienalga, kas viņai sanāk/nesanāk, skaista/nav skaista.
Konstatēju faktu, ka laimīgas sievietes šādi nepiesienas par visu. Saku, ka bija jautrāka diskusija, bet tagad pārvērtusies par izgāztuvi.
a ko Tu te dari, laimīgā sieviete? :D
10.10.2021 20:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits