KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 450
Reģ: 09.09.2024
MsWeasel @ 27.06.2026 08:05
bija leņķim vienu gadu uzklāts "svētku galds" ar centrālo objektu - vnk ar mizu vārītiem kartupeļiem. Un nē, tie nebija mazie jaunie kartupelīši, kas skaisti ar dillēm apkaisīti 😁 man liekas ka tas bija jaunais gads vai 18.novembris un tie kartupeļi izskatījās bezgala žēlīgi. Piedevās bija kastīte ar medniekdesiņām. Toreiz jau runāja, ka katrs jau klāj galdus pa savam, bet leņķim ir paradums visu publicēt un pašai būt par to bezgala lepnai. Tāpēc arī ir tas iesmējiens
tie bija ZIEMASSVĒTKI!
,tēvu un mammu bija uzaicinājuši. Reta ,reta parādība.Tādos svētkos pat ja maz nauda,saimnieces pamanās uzklāt galdu.
Tur bija veci ,lielie ar mizu vārīti kartupeļi un desiņas.VISS !!
27.06.2026 09:35 |
 
Patīk
Reitings 29004
Reģ: 09.12.2015
VistaVita @ 27.06.2026 09:35
tie bija ZIEMASSVĒTKI!
,tēvu un mammu bija uzaicinājuši. Reta ,reta parādība.Tādos svētkos pat ja maz nauda,saimnieces pamanās uzklāt galdu.
Tur bija veci ,lielie ar mizu vārīti kartupeļi un desiņas.VISS !!

Jā, tas Ziemasssvētku galds bija episks.🙈
Bet nu ko var gribēt no cilvēkiem, kas dzer kā lopi, un tad paģiraini cenšas drusku savākties, lai uz pāris stundām imitētu normālu svētku svinēšanu un dabūtu dāvanas no memmes (vēlams aploksnē, lai var turpināt kvasīt).
27.06.2026 09:49 |
 
10 gadi
Reitings 22413
Reģ: 21.03.2014
Ļenka taču iepriekš rakstīja, ka dikti daudz darba un baigi aiznemta. Varēja padomat, ka organizē un gatavojas omes jubilejai. Bet tad laikam tomēr bija aiŅemta curkrāsas matus audzējot un ģīmi špaktelējot visu dienu.
27.06.2026 09:49 |
 
10 gadi
Reitings 22413
Reģ: 21.03.2014
Pec nedēļas Miai dzimene. Redzēs, ko gādīgie vecāki būs sarupējuši!
27.06.2026 09:50 |
 
Patīk
Reitings 29004
Reģ: 09.12.2015
MsWeasel @ 27.06.2026 08:12
Kiviča mammai jau ir 80 gadi, tas ir normāls vecums negribēt ne tusēt, ne galdus klāt. Ja tie abi uzkūlās mammas dārzā "svinēt" tad pašiem arī vajadzētu prasties organizēties. Pēc tā kā leņķis uzpucējusies ir skaidrs, ka līdz pēdējam cerēja, ka kāds kkur pasauks pēdējā brīdī pasvinēties. Man kiviči atgādina manu ex no seniem laikiem. Viņam arī visur bija "draugi", bet tie nāca tikai tad, kad vnk vajadzēja kompāniju dzeršanai un nevienu citu nevarēja sarunāt. Tomēr uz "civilizētiem" dzimšanas dienu, Jauno gadu, Līgo un citiem tusiņiem, viņu nekad neaicināja. Jo dzēra, ēda un uzvedās kā lops. Tāpēc arī bieži vien svētkos sēdēja pie omes dārzā vai virtuvē ar plastmaseni rokās.

Precīzi! Mums rados ir šāds cilvēks, kuru nekur vairs neaicina, jo, pirmkārt, nāk vienmēr tukšām rokām, otrkārt, rij kā cūka, treškārt, dzer kā cūka, un ceturtkārt, nav dabonams prom, kad balle beigusies. Vienīgais, ar ko atšķiras no Kiviča, ka nav sievas un bērneļa, ko vazāt līdzi pie svešiem galdiem.
27.06.2026 09:56 |
 
10 gadi
Reitings 3512
Reģ: 20.06.2013
Adele4 @ 27.06.2026 09:50
Pec nedēļas Miai dzimene. Redzēs, ko gādīgie vecāki būs sarupējuši!
miai vakar bija vārda diena.
27.06.2026 10:15 |
 
10 gadi
Reitings 22413
Reģ: 21.03.2014
qwe @ 27.06.2026 10:15
miai vakar bija vārda diena.
kaut kāda alternatīvajā kalendārā. Gan jau speciali ielika vārdu kas nav kalendārā, lai 1 klapata mazāk.
27.06.2026 10:18 |
 
Reitings 450
Reģ: 09.09.2024
Adele4 @ 27.06.2026 10:18
kaut kāda alternatīvajā kalendārā. Gan jau speciali ielika vārdu kas nav kalendārā, lai 1 klapata mazāk.
22.maijā tad svin
27.06.2026 10:24 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49238
Reģ: 06.11.2022
Resnais tā ieplētis kājas, it kā bildētos uz kuģa bangojošā jūrā, nevis stāvot krastā. :D

Un kāpēc viņš atkal piespiedis savu masīvo krūti kaut kādam vīrišķim? :D
27.06.2026 10:42 |
 
Reitings 450
Reģ: 09.09.2024
LabaDabaDa @ 27.06.2026 10:42
Resnais tā ieplētis kājas, it kā bildētos uz kuģa bangojošā jūrā, nevis stāvot krastā. :D
Un kāpēc viņš atkal piespiedis savu masīvo krūti kaut kādam vīrišķim? :D
dēls tas ...īstenība normāla foto. Piesietes kā kāds stāv jau arī pārspilējums.
27.06.2026 11:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits