KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 73430
Reģ: 20.07.2021
VistaVita @ 25.06.2026 12:31
Gribēju to bildi vēlreiz paskatīties,bet vairs nav..
Kur ta viņa papardes nemtu pilsētā, pirkt tak par skopu

Gan jau sētmalē auga. Lai nav galdauts jāklāj, uzmeta uz galda pāris lapiņas. Richlifestyle.
25.06.2026 13:04 |
 
Reitings 446
Reģ: 09.09.2024
Tusnelda @ 25.06.2026 13:04

Gan jau sētmalē auga. Lai nav galdauts jāklāj, uzmeta uz galda pāris lapiņas. Richlifestyle.
Es ar tā izdarīju!
Līgo pie dabas ir ok,nav jau ziemassvētki.
Domāju tur mamma kivica pacentās. Cerēja ka dēls ar vedeklu atvedīs ko likt galdā. Cik ta tā pensija liela viņai.
25.06.2026 13:33 |
 
Patīk
Reitings 28979
Reģ: 09.12.2015
VistaVita @ 25.06.2026 11:26
Taču kivis ar lops. Sev alu var nopirkt,mātei un meitai vainadziņus nevar..Dīvains skats,tas nopietnais kronis mammai piestāvētu,nevis lienei..Tukšs galds un vienīgā sēž ar huiņu uz galvas.Pat ziedus vāzē nevar sarūpēt uz līgo.
Besī tādas aitas kam izņemot instagram notēlot smuku foto pārējais pilnigi pofig.

Nav jau pat smuks foto. Sēž kā stīva lelle ar atieztu redeli pie tukša, neklāta galda, plastmasas kronis galvā, pie kājām mētājas izdzerta alus pudele, uz sola blakus vēl pudeles, pretī doktodesas gabals..
....
Bezdarbniece būtu šašliku iemarinējusi, izcepusi pīrādziņus vai plātsmaizi ciemakukulī, vai vismaz siera plati sagriezusi. Vājprātā slinks sievišķis.🤦‍♀️
25.06.2026 13:35 |
 
Reitings 242
Reģ: 30.03.2023
Nu ko jūs brīnaties. It kā nebūtu redzējušas ar mizu vārītos kartupeļus Kiviču Ziemassvētku galdā. Bet interesanti, vai tas tiešām ir tik liels slinkums, vai Liene pat nezina, ka kartupeļi jānomizo?
25.06.2026 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 22375
Reģ: 21.03.2014
VistaVita @ 25.06.2026 12:31
Gribēju to bildi vēlreiz paskatīties,bet vairs nav..
Kur ta viņa papardes nemtu pilsētā, pirkt tak par skopu
tak memmja dārzā. Tur viss tāds diezgan aizaudzis cik var redzēt. Vepris vai kāds cits varbūt 3x vasara pavidu to zāli nopļauj, pārējais duezgan aizaudzis un wild izskatījās
25.06.2026 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 22375
Reģ: 21.03.2014
Tutta @ 25.06.2026 14:36
Nu ko jūs brīnaties. It kā nebūtu redzējušas ar mizu vārītos kartupeļus Kiviču Ziemassvētku galdā. Bet interesanti, vai tas tiešām ir tik liels slinkums, vai Liene pat nezina, ka kartupeļi jānomizo?
vina ir slinka un galvā slima. Vieglāk atrunāties, ka nekas negaršo, nekā ko cept.
Vina tikai prot ar marinētu gurkūdeni un kefīru atjaukt marinēto biešu burku un strēbt auksto zupu visu gadu. Kreptīgi un veselīgi! :D
25.06.2026 14:55 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49159
Reģ: 06.11.2022
VistaVita @ 25.06.2026 12:31
Gribēju to bildi vēlreiz paskatīties,bet vairs nav..
Kur ta viņa papardes nemtu pilsētā, pirkt tak par skopu


Štrunts par papardēm, bet bērnam nav pat ūdens glāzes... :(
25.06.2026 14:57 |
 
Reitings 446
Reģ: 09.09.2024
LabaDabaDa @ 25.06.2026 14:57

Štrunts par papardēm, bet bērnam nav pat ūdens glāzes... :(
Tak māja turpat blakus,
25.06.2026 15:04 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4958
Reģ: 31.10.2010
Tutta @ 25.06.2026 14:36
Nu ko jūs brīnaties. It kā nebūtu redzējušas ar mizu vārītos kartupeļus Kiviču Ziemassvētku galdā. Bet interesanti, vai tas tiešām ir tik liels slinkums, vai Liene pat nezina, ka kartupeļi jānomizo?

A kāpēc mizot, ja var nemizot? Saidjot tāpat. Tāda ir slinkās Lienes loģika - kāpēc darīt, ja var nedarīt? Kāpēc gādāt meitai vainagu, ja var negādāt? Maziņš taču tāpat neko nevajag. Kāpēc gādāt cienastu, ja var uzsēsties kādam uz kakla?
25.06.2026 15:58 |
 
Reitings 446
Reģ: 09.09.2024
Adele4 @ 25.06.2026 14:52
tak memmja dārzā. Tur viss tāds diezgan aizaudzis cik var redzēt. Vepris vai kāds cits varbūt 3x vasara pavidu to zāli nopļauj, pārējais duezgan aizaudzis un wild izskatījās
nu nepārspīlē !
Tev pieder Dobeles ceriņu dārzs vai Rundālea pils dārzs?
Rīgā dārzs pie mājas savas jau ir VIP. Turklāt super ugunskura vieta , reiz tādu metāla skatijos-nav lēta.Romantiski ziedoši košumkrūmi,pļauta zāle , normāls galds ar soliem. Ļoti feini!
25.06.2026 16:00 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49159
Reģ: 06.11.2022
VistaVita @ 25.06.2026 15:04
Tak māja turpat blakus,

Tad būtu nu atstājuši savus alus un tumbu arī mājās.
25.06.2026 16:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits