KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49113
Reģ: 06.11.2022
LilyLady @ 22.06.2026 10:32
Ja vepris šo ārā neved, tad šunelis tup istabā un lūr filmas. Pašai savas naudas nav, lai izlīstu no mājas un kaut kur aizbrauktu. A tusnim noteikti riktīgs pohmels pēc UK pasākuma, ja vien vispār ir spējis atkulties uz savu piepirsto dīvānu.

Te nu bija viss "old money blonde". Nav naudas pat vilcienam uz Jūrmalu vai mašīnas caurlaidei...
Nabaga meitiņa :(
22.06.2026 12:56 |
 
Reitings 513
Reģ: 15.02.2022
Vai viena no Kiviča un Madaras meitām tagad ir “puisis”?
22.06.2026 14:44 |
 
Patīk
Reitings 73376
Reģ: 20.07.2021
Puppet @ 22.06.2026 14:44
Vai viena no Kiviča un Madaras meitām tagad ir “puisis”?

Vai Tu nekad neesi redzējusi meitenes ar īsiem matiem? 😀😀
22.06.2026 14:57 |
 
Reitings 169
Reģ: 25.04.2026
Puppet @ 22.06.2026 14:44
Vai viena no Kiviča un Madaras meitām tagad ir “puisis”?

Ko var piesieties par matu garumu pusaudzei? Man arī tajos gados bija īso matu periods un nebiju “puisis”.
22.06.2026 15:11 |
 
Reitings 513
Reģ: 15.02.2022
Tusnelda @ 22.06.2026 14:57

Vai Tu nekad neesi redzējusi meitenes ar īsiem matiem? 😀😀

Chill. Es ne īso matu dēļ jautāju. Tie īsi or jau kādu laiku.
Es prasiju, jo video ir rakstīts malacis nevis malace. Bet viņa to varbūt uz Jāni tēmēja.
22.06.2026 15:24 |
 
Reitings 24208
Reģ: 01.07.2024
Puppet @ 22.06.2026 15:24

Chill. Es ne īso matu dēļ jautāju. Tie īsi or jau kādu laiku.
Es prasiju, jo video ir rakstīts malacis nevis malace. Bet viņa to varbūt uz Jāni tēmēja.
nekad neesmu par meiteni teikusi "malace", ne arī no citiem dzirdējusi. Pats par sevi tas vārds tāds dīvains, bet nu to nemaina parasti pēc dzimuma. T.i., ir normāli par meiteni rakstīt "malacis".
22.06.2026 17:41 |
 
Patīk
Reitings 73376
Reģ: 20.07.2021
Erna @ 22.06.2026 17:41
nekad neesmu par meiteni teikusi "malace", ne arī no citiem dzirdējusi. Pats par sevi tas vārds tāds dīvains, bet nu to nemaina parasti pēc dzimuma. T.i., ir normāli par meiteni rakstīt "malacis".

Pilnīgi piekrītu, Erna!👍👍
22.06.2026 18:02 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49113
Reģ: 06.11.2022
Erna @ 22.06.2026 17:41
nekad neesmu par meiteni teikusi "malace", ne arī no citiem dzirdējusi. Pats par sevi tas vārds tāds dīvains, bet nu to nemaina parasti pēc dzimuma. T.i., ir normāli par meiteni rakstīt "malacis".

Tieši tā. Bet pēc puppet loģikas, būtu jāloka pat vārdu "bērns". :D
23.06.2026 11:03 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49113
Reģ: 06.11.2022
Bet jūs pamanījāt, ka suns ir izvests ārā? Pirmo reizi! Nabags sastindzis pilnīgā šokā. Tikai pavada dreb. Un klāt pielikta mūzika: "Feels like heavan..." 😖😭🙅
23.06.2026 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 22313
Reģ: 21.03.2014
Diez kur tad tabors līgos? Pie memmja dārzā vai būs kur mīziķis uzaicināts padziedāt.
23.06.2026 14:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits