LilyLady @ 22.06.2026 10:32Ja vepris šo ārā neved, tad šunelis tup istabā un lūr filmas. Pašai savas naudas nav, lai izlīstu no mājas un kaut kur aizbrauktu. A tusnim noteikti riktīgs pohmels pēc UK pasākuma, ja vien vispār ir spējis atkulties uz savu piepirsto dīvānu.
Puppet @ 22.06.2026 14:44Vai viena no Kiviča un Madaras meitām tagad ir “puisis”?
Puppet @ 22.06.2026 14:44Vai viena no Kiviča un Madaras meitām tagad ir “puisis”?
Tusnelda @ 22.06.2026 14:57
Vai Tu nekad neesi redzējusi meitenes ar īsiem matiem? 😀😀
nekad neesmu par meiteni teikusi "malace", ne arī no citiem dzirdējusi. Pats par sevi tas vārds tāds dīvains, bet nu to nemaina parasti pēc dzimuma. T.i., ir normāli par meiteni rakstīt "malacis".Puppet @ 22.06.2026 15:24
Chill. Es ne īso matu dēļ jautāju. Tie īsi or jau kādu laiku.
Es prasiju, jo video ir rakstīts malacis nevis malace. Bet viņa to varbūt uz Jāni tēmēja.
Erna @ 22.06.2026 17:41nekad neesmu par meiteni teikusi "malace", ne arī no citiem dzirdējusi. Pats par sevi tas vārds tāds dīvains, bet nu to nemaina parasti pēc dzimuma. T.i., ir normāli par meiteni rakstīt "malacis".
Erna @ 22.06.2026 17:41nekad neesmu par meiteni teikusi "malace", ne arī no citiem dzirdējusi. Pats par sevi tas vārds tāds dīvains, bet nu to nemaina parasti pēc dzimuma. T.i., ir normāli par meiteni rakstīt "malacis".