KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
Kiviča best friend Rāviņš.
Ja kāda vēl paseko Rāviņa entajiem “biznesiem”, tad sapratīs par ko runāju.
Tikko ielika mājas lapu ko izveidoja priekš savas meitas, lai mēs redzam kā viņa “bizness” strādā.
Viss taisīts ar mākslīgā intelekta palīdzību un par šito h***u prasīt 1000eur 😀🤦‍♀️
Tik tokā lielās ko ir agrāk paveicis, tikai aizmirsa pieminēt savu labdarības krāpšanu biznesu. Domā, ka cilvēkiem ir zivtiņas atmiņa un neviens vairs nekā neatceras.
Lai uztaisa Lieņukam matu audzēšanas mājas lapu, kā reiz AI sataisīs ar gludu ādu un izskatu kā divdesmitgadniecei.
28.04.2026 10:45 |
 
Reitings 54442
Reģ: 10.11.2022
Hermiine89 @ 28.04.2026 10:40
Paklausījos resnā Ķīvīša interviju ar kardiologu R.Federu. Tā arī nesapratu, kāpēc dakteris tērēja savu dārgo laiku šai intervijai. Pelmenis vairs nespēj izveidot nevienu saliktu pakārtotu teikumu līdz galam. Vervelē tik pat nesakarīgi kā kapitālā sieva. Dakteris vairākos piegājienis neaptēstajam mīziķim centās skaidrot, kāpēc Latvijā medicīna tik dārga. Bet nodokļu nemaksātājam tā arī nepielēca, ka arī viņš ir vainīgs pie tā.
Tam dakterim taču nav pilns rublis. Aiziet uz interviju pie kvieča. Likās, ka viņam
28.04.2026 14:55 |
 
Reitings 2433
Reģ: 19.05.2025
Katriiina @ 28.04.2026 10:45
Kiviča best friend Rāviņš.
Ja kāda vēl paseko Rāviņa entajiem “biznesiem”, tad sapratīs par ko runāju.
Tikko ielika mājas lapu ko izveidoja priekš savas meitas, lai mēs redzam kā viņa “bizness” strādā.
Viss taisīts ar mākslīgā intelekta palīdzību un par šito h***u prasīt 1000eur 😀🤦‍♀️
Tik tokā lielās ko ir agrāk paveicis, tikai aizmirsa pieminēt savu labdarības krāpšanu biznesu. Domā, ka cilvēkiem ir zivtiņas atmiņa un neviens vairs nekā neatceras.
Lai uztaisa Lieņukam matu audzēšanas mājas lapu, kā reiz AI sataisīs ar gludu ādu un izskatu kā divdesmitgadniecei.

Izskatās pēc Vepra jaunākā brāļa.. saulē nocepies kuilis sēž un kulsta mēli.. Tagad savus bērnus arī ekspluatē savās mahinācijās. Tiešām nav radi ar Taraļiem?
28.04.2026 15:00 |
 
Reitings 243
Reģ: 30.03.2023
DabaTevivēro @ 28.04.2026 14:55
Tam dakterim taču nav pilns rublis. Aiziet uz interviju pie kvieča. Likās, ka viņam
Dakteris dzīvo citā pasaule, diez vai viņš daudz zina par tādu rokstāru
28.04.2026 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 22424
Reģ: 21.03.2014
Draudzenīte @ 28.04.2026 15:00

Izskatās pēc Vepra jaunākā brāļa.. saulē nocepies kuilis sēž un kulsta mēli.. Tagad savus bērnus arī ekspluatē savās mahinācijās. Tiešām nav radi ar Taraļiem?
sēž dīvānā, kas kuli un tirgo citiem mājaslapaspa1000eur. Es nudien nesaprotu vai kāds uzķeras?
Gan jau drīz būs kāda jauna MI sacerēta grāmatele vai kārtējais labdarības projekts izperēts.
Kaut kā taču3 bērni un sieva Spānijā jāuztur!
28.04.2026 19:04 |
 
10 gadi
Reitings 719
Reģ: 28.05.2015
Erna @ 26.04.2026 11:31
nevajag viņam apkaunot ķīvītes. Tie ir jauki un savu ligzdu sargājoši putni... kliedz gan tā pa vidu starp Lienes hihī un Andra kviecienu. Bet par to Kuldīgas pasu galdu - ka tikai seniors nav tāds pats fantazētājs kā dēls un vedekla. Neticu, ka tajā laikā taisīja pasi bez dzimš.apliecības uzrādīšanas. Uz kāda pamata? Atnāk jaunietis, nošļupst uzvārdu, cilvēks pieraksta? Un lai kāds krievs vai uzbeks tur sēdētu, no Ķīvītis Kivičs nesanāk, tieši latviešu valodas nepratējam diez vai. Tas tā, manuprāt 😉
Un kurā vietā viņš minēja ka gāja formēt pasi bez dzimšanas apliecības un kaut ko šļupstēja? Tik pat labi viņš to apliecību varēja pazaudēt pëc pases saņemšanas. Un kā jau jaunietis, atmeta tam ar roku.
28.04.2026 23:03 |
 
Reitings 24288
Reģ: 01.07.2024
Skaistsceļš @ 28.04.2026 23:03
Un kurā vietā viņš minēja ka gāja formēt pasi bez dzimšanas apliecības un kaut ko šļupstēja? Tik pat labi viņš to apliecību varēja pazaudēt pëc pases saņemšanas. Un kā jau jaunietis, atmeta tam ar roku.
nu tad jau jāizlasa viņa grāmata, lai precīzi zinātu, kā viņš to atceras un pasniedz. Vienkārši neticu, ka no Ķīvīitis var uzrakstīt Kivičs. Vēl jo vairāk, ja pārraksta no dzimšanas apliecības.
28.04.2026 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 22424
Reģ: 21.03.2014
Ā, es pareizi sapratu,.ka Rāviņß bērnam uztaisījis internetveikalu, kur tirgo aļika sūdiņus.
Super bizness.
28.04.2026 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 3510
Reģ: 20.06.2013
Erna @ 28.04.2026 23:24
nu tad jau jāizlasa viņa grāmata, lai precīzi zinātu, kā viņš to atceras un pasniedz. Vienkārši neticu, ka no Ķīvīitis var uzrakstīt Kivičs. Vēl jo vairāk, ja pārraksta no dzimšanas apliecības.
var var tā būt, zinu reālu piemēru no krievu laikiem, kur tante uzvārdu uzrakstīja, aizstājot dažus burtus ar citiem burtiem un rezultātā radās uzvārds kāds nav nevienam citam LV un tā arī tas uzvārds ir palicis līdz šai dienai. Pilnīgi reāli Ķīvitis varēja palikt par Kiviču.
29.04.2026 09:17 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
Erna @ 28.04.2026 23:24
nu tad jau jāizlasa viņa grāmata, lai precīzi zinātu, kā viņš to atceras un pasniedz. Vienkārši neticu, ka no Ķīvīitis var uzrakstīt Kivičs. Vēl jo vairāk, ja pārraksta no dzimšanas apliecības.

Bet viņš taču teica, ka dzimšanas apliecību esot aizmirsis. Un pasi arī tikai pēc kāda laika apskatījis. Tāda pati "gaiša galva" kā dēlam :D
29.04.2026 10:46 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
Ļenka atrāda ar telefonu zobos, kā drāž uz riteņa pakaļ pudelei priekš sava rausīša 🫶😀
29.04.2026 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 11757
Reģ: 17.09.2009
Mans mīļākais karuselis 🫣🫣🫣🫣🫣
29.04.2026 11:59 |
 
Patīk
Reitings 73468
Reģ: 20.07.2021
Ariete @ 29.04.2026 11:59
Mans mīļākais karuselis 🫣🫣🫣🫣🫣

Trīsgadnieces pakaļai ļoti piemērots izklaides līdzeklis. 😀😀
29.04.2026 13:07 |
 
Reitings 28
Reģ: 23.12.2024
LabaDabaDa @ 29.04.2026 10:46

Bet viņš taču teica, ka dzimšanas apliecību esot aizmirsis. Un pasi arī tikai pēc kāda laika apskatījis. Tāda pati "gaiša galva" kā dēlam :D
tad, kad izlasīju, ka pasi apskatījus vēlāk... Sapratu, ka tāds pats daiļdirsējs. Nezinu nevienu, kas pasi neatvērtu pie saņemšanas vai drīz pēc tā. Vienīgais, ja bija galīgā lopā
29.04.2026 15:21 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
Lievenīts @ 29.04.2026 15:21
tad, kad izlasīju, ka pasi apskatījus vēlāk... Sapratu, ka tāds pats daiļdirsējs. Nezinu nevienu, kas pasi neatvērtu pie saņemšanas vai drīz pēc tā. Vienīgais, ja bija galīgā lopā

Viņš varbūt nemācēja lasīt? 🤠
29.04.2026 19:38 |
 
Reitings 42403
Reģ: 21.10.2022
Ariete @ 29.04.2026 11:59
Mans mīļākais karuselis 🫣🫣🫣🫣🫣

++++++++++++
29.04.2026 22:36 |
 
Reitings 42403
Reģ: 21.10.2022
Katriiina @ 29.04.2026 11:38
Ļenka atrāda ar telefonu zobos, kā drāž uz riteņa pakaļ pudelei priekš sava rausīša 🫶😀

stūre konkrēti vibrē 😁😁😁😁
29.04.2026 22:38 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
Beloved rausis nevar savai sieviņai jaunu kurtku beidzot nopirkt, ka jau vairāk kā 3 gadus viena un tā pati jānēsā?
30.04.2026 20:07 |
 
Patīk
Reitings 73468
Reģ: 20.07.2021
Katriiina @ 30.04.2026 20:07
Beloved rausis nevar savai sieviņai jaunu kurtku beidzot nopirkt, ka jau vairāk kā 3 gadus viena un tā pati jānēsā?

Liene, kura tagad, iedvesmojoties no Andirša, arī strauji pampst, vēl nav nonēsājusi visas tās kurtkas, kuras Kivičam kļuvušas par šaurām. 😁😁
30.04.2026 20:55 |
 
Reitings 2433
Reģ: 19.05.2025
Katriiina @ 30.04.2026 20:07
Beloved rausis nevar savai sieviņai jaunu kurtku beidzot nopirkt, ka jau vairāk kā 3 gadus viena un tā pati jānēsā?

Nonēsās Pelikāns, pēc tam Mia atmetīs. Resnais jaunas drēbes pērk tikai sev.
Liekam likmes cik lieveņus vēl izturēs Vepra melnās bikses kurām priekša vairs ciet neturas 😁 un tievāks viņš nepaliek.
30.04.2026 22:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits