KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 12554
Reģ: 22.03.2024
VissIrSlikti @ 23.04.2026 20:04
Bez “manuprāt” iestarpināšanas viņa prot uzrakstīt kādu teikumu?

Tieši to pašu padomaju. Tas atstaji iespaidu, ka vina ir tik neparliecinata par sevi.
23.04.2026 23:13 |
 
Reitings 161
Reģ: 22.05.2022
Rietumusawle @ 23.04.2026 23:13

Tieši to pašu padomaju. Tas atstaji iespaidu, ka vina ir tik neparliecinata par sevi.

Viņa arī IR ļoti nepārliecināta. Atminu, kad vēl tusēja ar Kerkiras famīliju, TV šovā bija kadri no aizkulišu tusiņa. Uzkrita, cik Liene izskatās nedroša, tāda kā ietramdīta, seko ar acīm līdzi visiem, smaida līdz ausīm mākslīgi, pa retam, kad kaut ko pasaka, uzreiz ar acīm meklē apstiprinājumu - sak, es taču pareizi pateicu, vai ne? Turklāt galviņā viņā ir tāds iztukšītis, ka pielāgojas katram kā plekste jūras dibenam.
24.04.2026 01:42 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
Zapte @ 24.04.2026 01:42

Viņa arī IR ļoti nepārliecināta. Atminu, kad vēl tusēja ar Kerkiras famīliju, TV šovā bija kadri no aizkulišu tusiņa. Uzkrita, cik Liene izskatās nedroša, tāda kā ietramdīta, seko ar acīm līdzi visiem, smaida līdz ausīm mākslīgi, pa retam, kad kaut ko pasaka, uzreiz ar acīm meklē apstiprinājumu - sak, es taču pareizi pateicu, vai ne? Turklāt galviņā viņā ir tāds iztukšītis, ka pielāgojas katram kā plekste jūras dibenam.

Skaidrā viņa ir ļoti bailīga. Bet kad sadzeras, tad gan jūra līdz ceļiem...
24.04.2026 10:09 |
 
Reitings 243
Reģ: 30.03.2023
Minelūše @ 23.04.2026 14:05
Kāda darbu viņa reāli varētu darīt? Jebkurā darbā būs konkrētas stundas jāstrādā un nevarēs IG sēdēt. Turklāt stulba kā pagale. Muļķi nevienam darba devējam nav vajadzīgi. Pastrādātu viņa max pāris dienas un tad -ak vai!- uzliesmotu artrīts vai kāda alerģija piemestos.
Tieši tā, Norvēģijā pat alus glāzes krogā nespēja nomazgāt. Ofisā šo neņems, jo nav elementāru datorprasmju un svešvalodas. Redz, aktrises var sēdēt kasē un iet par apkopējām, bet MissPasaule taču neder tik prastiem darbiem. Plus artrīts!
24.04.2026 10:14 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
Vispār Kiviči man vienmēr atgādina sienāžus no vecās fabulas. Viņi absolūti nedomā uz priekšu, viņi vienkārši lēkā pa pļavu un čīgā. Un kad pienāk ziema, tad cenšās uzsēsties kādai skudrai uz kakla. Sevišķi Kivičs ir pārliecināts, ka vienmēr kaut kā izgrozīsies. Un Liene gan jau klusībā fantazē, ka arī pēc hazbenda nāves atradīs kādu citu vīrišķi. Viņa nesprot, ka, visticamāk, nākamais vīrs jau jau būs reāls stacijas bomzis.
Mēs savukārt vairumā esam skudras. Mums viņu domu gājiens liekas reāli plānprātīgs.
24.04.2026 12:07 |
 
Reitings 9023
Reģ: 20.08.2021
Minelūše @ 23.04.2026 14:05
Kāda darbu viņa reāli varētu darīt? Jebkurā darbā būs konkrētas stundas jāstrādā un nevarēs IG sēdēt. Turklāt stulba kā pagale. Muļķi nevienam darba devējam nav vajadzīgi. Pastrādātu viņa max pāris dienas un tad -ak vai!- uzliesmotu artrīts vai kāda alerģija piemestos.

Piekrītu, ka viņa nav strādātaja tips😁 Redzot cik maz viņa darbojas ar bērnu, bet tā vietā lasa nez kuro reizi "Saplēsto krūzi", ēdienu var iemācīties gatavot, bet ko mēs redzam - pļuras, sērkociņu zupas, etiķainu auksto zupu, kartupeļus ar mizu svētku galdā (vismaz uz galda liekot mizas var noņemt)...
Tā kā Mia darbojas TikTok ir skaidrs kāpēc kņopiene bildē šķīvi balkonā, jo viss ir viens liels bardaks.
Kāds vēl darbs, ja nespēj uzturēt kārtībā dzīvokli. Tā nav māja, tas nav dārzs.
Darbu kā tādu gan jau var atrast, bet viņa nebūs cilvēks uz ko paļauties, kas regulāri būs darbā utt
24.04.2026 12:25 |
 
Reitings 543
Reģ: 22.02.2026
It kā Tu ko zinātu @ 23.04.2026 19:30
pirmkārt, viņai pēc tik ilgas bezdarba pauzes būtu ļoti grūti atrast darbu, ja ne neiespējami. Vēl, kas nav mazsvarīgi, kas atbilstu viņu iedomātam statusam, lai Kivičs netiek apkaunots. Ja Kivis var sèdēt uz z-scars veciem lauriem un prasmei spēlēt giču, tad kas ir Lienei tie vecie lauri uz kā pamata izbraukt, atsaukties utml. Nekas. Tik nereti cilvèkiem ar augstāko izglītību un nepàrtrauktu darba stāžu ir grūti atrast darbu. Vai Liene ko mācās, pilnveidojas, pārprofilējas? Nē. Viņas vecumā ar visiem viņas iedomātiem talantiem vairs nenopelnīt, tas laiks pagājis. Nu tāds ir viņu ğimenes modelis-Kivis kapā, Liene vienkārši ir. Kamēr ir spėks, tā var, par to, kas būs pēc tam, abi nedomā. Varbūt cer uz MIU. Varbūt kad neko vairs nevarēs abi, tad dauzīs soc tīklos pie Keitijas sirdsapziņas-mēs Tevi visur vedām, Tu mums nekā. Kas to lai zina kă būs, bet baisi, jo liekas, ka tie divi nesatraucas par nākotni. Acīm redzot Lieni viss apmierina. Nu bez prasībām un ļoti pieticīga.

Es te tā iedomājos Lieni kā kolēģi 😀 Man liekas, ka tas Atomy vai kas tur viņai bija par biznesu. Kaut kas tāds ir vienīgais reālais, ko viņa spēj pavilkt ar savu domāšanu un dzīvesveidu.
24.04.2026 12:58 |
 
Reitings 1617
Reģ: 11.08.2022
Tieši tāpēc šī izglītotā speciāliste ar vairākām izglītībām nestràdā. Viņa vispār nav par sevi pārliecināta, nevaru iedomāties viņu darba pārrunās, kur darba devējs jāpārliecina par to, ka viņa ir tiesi tā, kura būtu jāpieņem darbā😁 Nē nu vienīgi, kad Mežezeri sasvilpusies😁 Un jo gadi iet, jo nevajadzīgāka kļūst darba tirgum.
24.04.2026 13:19 |
 
Patīk
Reitings 73479
Reģ: 20.07.2021
Rumblerx @ 24.04.2026 13:19
Tieši tāpēc šī izglītotā speciāliste ar vairākām izglītībām nestràdā. Viņa vispār nav par sevi pārliecināta, nevaru iedomāties viņu darba pārrunās, kur darba devējs jāpārliecina par to, ka viņa ir tiesi tā, kura būtu jāpieņem darbā😁 Nē nu vienīgi, kad Mežezeri sasvilpusies😁 Un jo gadi iet, jo nevajadzīgāka kļūst darba tirgum.

Pa draugam darbā iekārtoties vairs nevar, jo draugu vairs nav. Pat izvirtulīgi šefi darbā neņems tādu nodzērušos "skaistuli". No Lienes ielas prostitūtas šo aizdzīs , viņām konkurenci nevajag. Varbūt Centrāltirgū no bomžiem saņems komplimentus, tie pat uzcienās ar spirķiku. Hi hi hī, Liene!
24.04.2026 15:46 |
 
Reitings 42237
Reģ: 21.08.2023
Tā bilde ar to zivi..izskatās ka pilna ar tārpiem🤮
24.04.2026 18:21 |
 
Reitings 2955
Reģ: 19.05.2022
K. Andža atsākusi dejot, lai gan pagātnē ir daudz mazāk sasniegumu kā mūsu Lienītei. 😜Bet… KĀ dejo viņa un megazvaigzne ir nesalīdzināmi. 😁
24.04.2026 19:01 |
 
Reitings 2438
Reģ: 19.05.2025
“seniora Andra Kiviča grāmatu”
hmmm… es protams neesmu filologs kā Pelikāns, bet vai tad pareizi nebūs “Andra Kiviča seniora grāmatu”???? Jo viņas variants nozīmē pensionārs Andris Kivičs, nevis Andris Kivičs vecākais.
Lienĩt, laiks pārlasīt “Saplēsto krūzi”.
24.04.2026 20:43 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
Artrīta KaraLiene atkal uz velosipēda biedē Imantu.
Vai ir kaut viens transporta līdzeklis, pie kura stūres Liene vēl nebūtu filmējusi storijus? Ja tā sieviete būtu dabūjusi lidmašīnas pilota tiesības, tad noteikti filmētu arī no kokpita. "Cik skaisti! Cik skaisti! Es raudu! Un apakšā Brīvības piemineklis! Un Origo centrs! Skaudiet nu, pelēkās pakaļas!" :D
24.04.2026 20:56 |
 
Reitings 196
Reģ: 06.08.2024
Nez kāpēc viņa savā IG liek bildes ar parakstiem, piemēram, Kivičs bildē ar puķēm, un paraksts lienes profilā: "Liepājā viens sirsnīgs džeks uzdāvināja MAN ziedus...."
24.04.2026 20:57 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
Asā Ķepa @ 24.04.2026 20:57
Nez kāpēc viņa savā IG liek bildes ar parakstiem, piemēram, Kivičs bildē ar puķēm, un paraksts lienes profilā: "Liepājā viens sirsnīgs džeks uzdāvināja MAN ziedus...."

Tas varētu liecināt, ka realitātē abos profilos raksta viņa :D Šoreiz vienkārši sajuka, kurš bija kurš :D
24.04.2026 21:01 |
 
10 gadi
Reitings 6342
Reģ: 01.04.2009
Biezlape @ 24.04.2026 18:21
Tā bilde ar to zivi..izskatās ka pilna ar tārpiem🤮
tieši to pašu nodomāju, pretīgs skats
24.04.2026 21:04 |
 
Reitings 12554
Reģ: 22.03.2024
Nebutu Lienuks attiecibas sabojajusi ar savam meitam un Madaru tad Miai butu ari kontakts ar visam piecam savam pusmasam.
24.04.2026 22:23 |
 
Patīk
Reitings 29020
Reģ: 09.12.2015
Rietumusawle @ 24.04.2026 22:23
Nebutu Lienuks attiecibas sabojajusi ar savam meitam un Madaru tad Miai butu ari kontakts ar visam piecam savam pusmasam.

Ja Resnis un Slampa nebūtu narcisistiski iznireļi, Miai būtu ne tikai 5 pusmāsas, bet arī pusbrālis, vecmamma, tante, citi radi un krustvecāki.
24.04.2026 23:51 |
 
Reitings 2438
Reģ: 19.05.2025
Tas bērns uzvedas kā psihiski nevesels māsu satikšanās storijā. Par izskatu nav ko piebilst…
25.04.2026 00:16 |
 
Reitings 965
Reģ: 13.06.2024
"DiEmŽēL tIkAi ČeTrAs ReIzEs GaDā" 🥴
Cik reizes viņa taisās uzsvērt to, ka nabaga Mia satiek savu māsu tikai pāris reizes gadā? Katru reizi viena un tā pati piebilde. Ļenka, a varbūt padomā, kāpēc tas tā ir, ka viņas satiekas tikai pāris reizes gadā, tu, nožēlojamā alkoholiķe! Būtu priecājušies, ka vispār satiekas, lopi tādi!
25.04.2026 00:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits