KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 22425
Reģ: 21.03.2014
Ak vai! Es nokavēju lienītes Rīgas tūri! Kā lai tagad dzīvo? :D
P.s. dzīvoju centrā un operu, nac.teātri, Raini utt. redzu vismaz 2x dienā. Man tā ir ikdiena. Ļenkai no Zoļika, acīmredzot, tas ir kaut kas wooow!
22.04.2026 17:00 |
 
Reitings 3193
Reģ: 20.12.2023
LilyLady @ 21.04.2026 11:00

Ir viena krievvalodīga kundzīte, kuras poustus ik pa laikam paskatos - viņa ļoti interesanti stāsta par dažādām Rīgas vēsturiskajām ēkām un vietām.
Bet mūsu dižajai rīdziniecei Lienītei ir pārāk niecīgs vārdu krājums un pārāk maz zināšanu par kultūru un vēsturi, lai radītu šādu saturu.
Izlasīju “mūsu rižajai rīdziniecei” 😅
22.04.2026 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 7318
Reģ: 05.08.2013
Threados apsmej Kiviča zobus, ķipa zobi no Turcijas 😂 Man ir tikai darba profils, nevaru ierakstīt, ka tie ir pvc zobiņi kā omītei
22.04.2026 18:40 |
 
Reitings 453
Reģ: 09.09.2024
Hermiine89 @ 22.04.2026 11:38
Tā, Pakulliene- es dzīvoju Rīgas centrā jau 4gadu desmitus un man nav ienācis prātā fotogrāfēt un likt IG tās ēkas un pieminekļus, kuriem tiek iets garām katru dienu. Tieši cik dziļu lauku savļēm tas domāts? Visi cilvēki, kas dzīvo Rīgā un pat Pierīgā zina, kā izskatās Rainis un Nacionālais teātris. Šis sievišķis ar savu tukšo pauri nebeidz pārsteigt! Tā ir, ka nav darbā jābūt. Aiz gara laika var prātā sajukt, kā redzam.
Ea arī.Bet tāpat kā daudzi apbrīnoju piem jūgendstilu, vecrīgu, parkus un to fotografēju . Daudzi tā dara .Hobijs tāds.
Tur pie Nacionālā , pāri ielai pirms tiltiņa kas pāri kanālam ..ir tada vieta kur foršas bildes iznāk.Vanšu tilts fonā,pulkstenis. Jebkurā diennakts laikā smuki kadri.( kā piemērs)
Arī treads daudzi dalās ar Rīgas foto
22.04.2026 19:26 |
 
Reitings 9884
Reģ: 05.03.2024
VistaVita @ 22.04.2026 19:26
Ea arī.Bet tāpat kā daudzi apbrīnoju piem jūgendstilu, vecrīgu, parkus un to fotografēju . Daudzi tā dara .Hobijs tāds.
Tur pie Nacionālā , pāri ielai pirms tiltiņa kas pāri kanālam ..ir tada vieta kur foršas bildes iznāk.Vanšu tilts fonā,pulkstenis. Jebkurā diennakts laikā smuki kadri.( kā piemērs)
Arī treads daudzi dalās ar Rīgas foto

Bet vai Tev ir selfijs tramvajā? 😂
Man arī pilns telefons ar skaistām Rīgas ainām, bet tādi šedevri kā lieņukam gan nav 😕😂
22.04.2026 19:34 |
 
Reitings 453
Reģ: 09.09.2024
piparmeetra @ 22.04.2026 19:34

Bet vai Tev ir selfijs tramvajā? 😂
Man arī pilns telefons ar skaistām Rīgas ainām, bet tādi šedevri kā lieņukam gan nav 😕😂
Vot nav. Lai gan kopš bernības patik tramvajs. Jo nekavē, nestāv korķos. No pārdaugavas lidz pat Dolei var aizbraukt. Ērti. Jelinska arī nesen tramvaju fotografēja ..ka braucot. 😀
22.04.2026 19:42 |
 
Reitings 453
Reģ: 09.09.2024
Liene taču dizainu studēja vai ko tur,kāpēc pat no Ņujorkas ( hobij fotogrāfu sapnis) tik sūdīgas bildes? Nu paskaties insta kādas ir citiem. Kā piemēru.
22.04.2026 20:07 |
 
10 gadi
Reitings 6085
Reģ: 17.03.2010
Tintes @ 22.04.2026 17:18
Izlasīju “mūsu rižajai rīdziniecei” 😅
nav melots 😆
22.04.2026 21:32 |
 
Reitings 24288
Reģ: 01.07.2024
Man darbā iegadījās vairākas naktsmaiņas pēc kārtas, sameklēju un izlasīju Lienes iecienīto "Saplēsto krūzi"... kaut kad sen, sen biju lasījusi, bet acu priekšā bija TV seriāls. Kur izmainīts sižets un personāži. Gribējās "atkost", kas tur mūsu karalienei tik aizraujošs, tā arī nesapratu. Nekā kopīga ar viņas dzīvi. Vienīgi... grāmatā figurē viena slinka, ļauna, ārkārtīgi netīrīga un izlaidīga kalpu sieva... kura visu laiku riebīgi ķiķina hi hi hī. Ar to varētu Lieņuks sevi identificēt?
22.04.2026 22:23 |
 
Reitings 453
Reģ: 09.09.2024
Man joprojām nav skaidrs kapec Liene darbu neatrod? Da jebkāda nauda ir sava nauda. Ok puse aizietu alimentos..bet stāžs darba pensijai + puse algas sev paliktu.
Kaut par sētnieci. Strādāt nav kauns!!!
22.04.2026 22:31 |
 
Patīk
Reitings 73479
Reģ: 20.07.2021
VistaVita @ 22.04.2026 20:07
Liene taču dizainu studēja vai ko tur,kāpēc pat no Ņujorkas ( hobij fotogrāfu sapnis) tik sūdīgas bildes? Nu paskaties insta kādas ir citiem. Kā piemēru.

Ja momoffour izstrādājums (Liene) visu laiku brien cauri sūdiem, tad būtu dīvaini gaidīt no viņas ko tādu, kas nebūtu sūds. Piemēram, miskastes pārliecinoši dominē lielākajā daļā viņas bilžu. Firmas zīme, tā sacīt. 😁 Hi hi hī, Liene!
22.04.2026 22:36 |
 
Reitings 161
Reģ: 22.05.2022
VistaVita teksts @ 22.04.2026 22:31[/quote
Viņa taču strādā!!! Fotografē pakausi, sīklopiņus , kapijkrūzi un savas divas grāmatas, lasa sāli un, galvenais, audzē matus!
23.04.2026 01:37 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
VistaVita @ 22.04.2026 22:31
Man joprojām nav skaidrs kapec Liene darbu neatrod? Da jebkāda nauda ir sava nauda. Ok puse aizietu alimentos..bet stāžs darba pensijai + puse algas sev paliktu.
Kaut par sētnieci. Strādāt nav kauns!!!

Ja viņai būtu darbs, viņa nevarētu visu laiku uzmanīt Andirsi.
Un būsim reāli - pusi naudas aizietu alimentos un otru pusi atņemtu vīrs. Tāpat kā labās kleitas un kurpes. Šajā ģimenē viņai nekad nebūs "savas naudas".
23.04.2026 08:31 |
 
Reitings 8901
Reģ: 13.04.2022
Jūs, ko, dāmas? Kāds darbs? Re kur mūsu skaistuma karaliene, menedžere, pasaules apceļotāja, fotogrāfe, onkoloģe, četru bērnu mamma, grafiskā dizainere, Kiviča sieva, rakstniece un māksliniece jau lasa par izdegšanu.
23.04.2026 12:21 |
 
Reitings 498
Reģ: 07.07.2024
Ja man būtu jādzīvo ar Kivi, es izdegtu pāris dienu laikā.
23.04.2026 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 7318
Reģ: 05.08.2013
LabaDabaDa @ 23.04.2026 08:31

Ja viņai būtu darbs, viņa nevarētu visu laiku uzmanīt Andirsi.
Un būsim reāli - pusi naudas aizietu alimentos un otru pusi atņemtu vīrs. Tāpat kā labās kleitas un kurpes. Šajā ģimenē viņai nekad nebūs "savas naudas".

Liene un darbs? Nekur tā alga neaizietu, jo tās vienkārši nebūtu. Viņa neko neprot, ir tizla un patiesi dumja. Fiziskam darbam pa slinku. Jebkura maximas plauktu krāmētàja vai pārdevēja ir advancētāka par pļocku.
23.04.2026 13:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 31.10.2010
Kāda darbu viņa reāli varētu darīt? Jebkurā darbā būs konkrētas stundas jāstrādā un nevarēs IG sēdēt. Turklāt stulba kā pagale. Muļķi nevienam darba devējam nav vajadzīgi. Pastrādātu viņa max pāris dienas un tad -ak vai!- uzliesmotu artrīts vai kāda alerģija piemestos.
23.04.2026 14:05 |
 
Reitings 1238
Reģ: 24.01.2022
Akasha @ 23.04.2026 12:52
Ja man būtu jādzīvo ar Kivi, es izdegtu pāris dienu laikā.

Ja Tev būtu jādzīvo ar Lieni, pat tik daudz laika nepaietu 😁
23.04.2026 15:48 |
 
Reitings 911
Reģ: 17.07.2024
VistaVita @ 22.04.2026 22:31
Man joprojām nav skaidrs kapec Liene darbu neatrod? Da jebkāda nauda ir sava nauda. Ok puse aizietu alimentos..bet stāžs darba pensijai + puse algas sev paliktu.
Kaut par sētnieci. Strādāt nav kauns!!!
pirmkārt, viņai pēc tik ilgas bezdarba pauzes būtu ļoti grūti atrast darbu, ja ne neiespējami. Vēl, kas nav mazsvarīgi, kas atbilstu viņu iedomātam statusam, lai Kivičs netiek apkaunots. Ja Kivis var sèdēt uz z-scars veciem lauriem un prasmei spēlēt giču, tad kas ir Lienei tie vecie lauri uz kā pamata izbraukt, atsaukties utml. Nekas. Tik nereti cilvèkiem ar augstāko izglītību un nepàrtrauktu darba stāžu ir grūti atrast darbu. Vai Liene ko mācās, pilnveidojas, pārprofilējas? Nē. Viņas vecumā ar visiem viņas iedomātiem talantiem vairs nenopelnīt, tas laiks pagājis. Nu tāds ir viņu ğimenes modelis-Kivis kapā, Liene vienkārši ir. Kamēr ir spėks, tā var, par to, kas būs pēc tam, abi nedomā. Varbūt cer uz MIU. Varbūt kad neko vairs nevarēs abi, tad dauzīs soc tīklos pie Keitijas sirdsapziņas-mēs Tevi visur vedām, Tu mums nekā. Kas to lai zina kă būs, bet baisi, jo liekas, ka tie divi nesatraucas par nākotni. Acīm redzot Lieni viss apmierina. Nu bez prasībām un ļoti pieticīga.
23.04.2026 19:30 |
 
Reitings 2113
Reģ: 04.11.2022
Bez “manuprāt” iestarpināšanas viņa prot uzrakstīt kādu teikumu?
23.04.2026 20:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits