KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 161
Reģ: 22.05.2022
piparmeetra @ 20.04.2026 23:04
Omg Lienīte ir atklājusi tramvaju!

UN tās piebildes! "VIsmaz Rīgu var redzēt!" :D Jā, Liene, Rīgu var redzēt tikai caur tramvaja logu :D Un, protams, tālāk par centru atkal nav bijusi, un atkal cītīgi reportē mums, ka Brīvības piemineklis ir savā vietā, un dalās ar aprakstu, ka "Katedrāle ir skaista un grezna". ĀĀĀĀĀA!!! :D
PIeprasu bildes ar krustojumu pie stacijas - vai tas vēl maz ir savā vietā? Un vai kā ar Vecrīgu? Liene, atrādi mums Melngalvju namu, jo nezinām, kāds tas izskatās - vai skaists, vai grezns.
20.04.2026 23:59 |
 
Reitings 42410
Reģ: 21.10.2022
Zapte @ 20.04.2026 23:59

UN tās piebildes! "VIsmaz Rīgu var redzēt!" :D Jā, Liene, Rīgu var redzēt tikai caur tramvaja logu :D Un, protams, tālāk par centru atkal nav bijusi, un atkal cītīgi reportē mums, ka Brīvības piemineklis ir savā vietā, un dalās ar aprakstu, ka "Katedrāle ir skaista un grezna". ĀĀĀĀĀA!!! :D
PIeprasu bildes ar krustojumu pie stacijas - vai tas vēl maz ir savā vietā? Un vai kā ar Vecrīgu? Liene, atrādi mums Melngalvju namu, jo nezinām, kāds tas izskatās - vai skaists, vai grezns.

Nacionālo teijāteri aizmirsa atrādīt 😁
21.04.2026 00:26 |
 
10 gadi
Reitings 4367
Reģ: 03.08.2009
Ambulance @ 21.04.2026 00:26

Nacionālo teijāteri aizmirsa atrādīt 😁

Neaizmirsa 😀
21.04.2026 06:58 |
 
10 gadi
Reitings 547
Reģ: 10.04.2013
Es vel saprastu, ja rīdzinieki mūsu rīdziniece būtu "savas pilsētas tūristiņš" un apskatītu mazāk zināmas vietas, par kurām daļa nemaz nezin. Bet nu centrs... Tiešām, Liene, tiešām?
21.04.2026 08:17 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
piparmeetra @ 20.04.2026 23:04
Omg Lienīte ir atklājusi tramvaju!

Vau! 45 gadi Rīgā nav nodzīvoti velti!
Sāku baidīties, ka tik dzeltenā galva neuzsprāgs no jaunu iespaidu pārpilnības.
Un vai tramvajā visi raudāja no sajūsmas un prasīja autogrāfus?
Un varbūt Andirsis arī varētu atklāt, piemēram, RS autobusus un uz "koncertiem" Rīgā braukt ar tiem? Vēl jau viņš nav tik resns, lai nevarētu pa durvīm iespraukties, lai gan drīz viss varētu mainīties...
21.04.2026 08:46 |
 
Patīk
Reitings 29020
Reģ: 09.12.2015
EllaNoElles @ 21.04.2026 08:17
Es vel saprastu, ja rīdzinieki mūsu rīdziniece būtu "savas pilsētas tūristiņš" un apskatītu mazāk zināmas vietas, par kurām daļa nemaz nezin. Bet nu centrs... Tiešām, Liene, tiešām?

Ir viena krievvalodīga kundzīte, kuras poustus ik pa laikam paskatos - viņa ļoti interesanti stāsta par dažādām Rīgas vēsturiskajām ēkām un vietām.
Bet mūsu dižajai rīdziniecei Lienītei ir pārāk niecīgs vārdu krājums un pārāk maz zināšanu par kultūru un vēsturi, lai radītu šādu saturu.
21.04.2026 11:00 |
 
Reitings 21732
Reģ: 21.09.2023
LilyLady @ 21.04.2026 11:00

Ir viena krievvalodīga kundzīte, kuras poustus ik pa laikam paskatos - viņa ļoti interesanti stāsta par dažādām Rīgas vēsturiskajām ēkām un vietām.
Bet mūsu dižajai rīdziniecei Lienītei ir pārāk niecīgs vārdu krājums un pārāk maz zināšanu par kultūru un vēsturi, lai radītu šādu saturu.
Tāpēc, ka viņas intereses aprobežojas ar dzelteno pakulu audzēšanu, filtrētiem selfijiem un vīra vaktēšanu. Augstākais inteliģences apliecinājums ir grāmatu virināšana un Netflix apskats
21.04.2026 11:43 |
 
Reitings 21732
Reģ: 21.09.2023
LabaDabaDa @ 21.04.2026 08:46

Vau! 45 gadi Rīgā nav nodzīvoti velti!
Sāku baidīties, ka tik dzeltenā galva neuzsprāgs no jaunu iespaidu pārpilnības.
Un vai tramvajā visi raudāja no sajūsmas un prasīja autogrāfus?
Un varbūt Andirsis arī varētu atklāt, piemēram, RS autobusus un uz "koncertiem" Rīgā braukt ar tiem? Vēl jau viņš nav tik resns, lai nevarētu pa durvīm iespraukties, lai gan drīz viss varētu mainīties...
Bet autobusā dārgi sanāktu. Viņam tok vienam vajag divas sēdvietas.
21.04.2026 11:45 |
 
Reitings 825
Reģ: 06.08.2024
piparmeetra @ 20.04.2026 23:04
Omg Lienīte ir atklājusi tramvaju!

Kas tad nu? Vecā grabaža nosprāga?
P.s ar "grabažu" šoreiz domāts kiviču auto, nevis liene.
21.04.2026 12:40 |
 
10 gadi
Reitings 1153
Reģ: 03.08.2011
Ko gan citu bezdarbniecei dienas vidu pasākt kā ar trambuli vizināties.
21.04.2026 13:25 |
 
Patīk
Reitings 73479
Reģ: 20.07.2021
BugsPony @ 21.04.2026 12:40

Kas tad nu? Vecā grabaža nosprāga?
P.s ar "grabažu" šoreiz domāts kiviču auto, nevis liene.

Kivičs nedod naudu benzīnam.😁
21.04.2026 13:36 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
Lieņuks gribēja visām lezbām atgādināt, ka ir augstdzimusi Rīdziniece, nu gluži tāpat kā Anglijas Royal family. Un neaizmirsīsim arī par VIP krūzīti, tas tāds vēlviens mājiens, ka nāk no augstākajām aprindām.
Kad Švammei paģiras beidzas, tad var tēlot jauko Lienīti, iztēloties to, kas viņa nav, priecāties par skaistajiem skatiem un vēl atcerēties, ka vajag dibenā ielīst vienīgajai sawļei.
21.04.2026 20:10 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
Katriiina @ 21.04.2026 20:10
Lieņuks gribēja visām lezbām atgādināt, ka ir augstdzimusi Rīdziniece, nu gluži tāpat kā Anglijas Royal family. Un neaizmirsīsim arī par VIP krūzīti, tas tāds vēlviens mājiens, ka nāk no augstākajām aprindām.
Kad Švammei paģiras beidzas, tad var tēlot jauko Lienīti, iztēloties to, kas viņa nav, priecāties par skaistajiem skatiem un vēl atcerēties, ka vajag dibenā ielīst vienīgajai sawļei.

Augstdzimusi Rīdziniece viņa būtu, ja tas tramvajs viņai piederētu. Bet viņa, visticamāk, ir vienkārši "zaķis", kam nav pat 2 eiro biļetei.
22.04.2026 05:29 |
 
Reitings 22710
Reģ: 08.03.2021
Kāda ir izlasījusi interviju ar Kiviča senci, neatceros kurā no klaču žurnāliem - Privātā Dzīve vai Kas Jauns? Varbūt varat atstāstīt, ja kas interesants? Vakar pār plecu sabiedriskajā redzēju, kkas ka esot žēl dēla u.tml.
22.04.2026 10:25 |
 
Reitings 21732
Reģ: 21.09.2023
Tā, Pakulliene- es dzīvoju Rīgas centrā jau 4gadu desmitus un man nav ienācis prātā fotogrāfēt un likt IG tās ēkas un pieminekļus, kuriem tiek iets garām katru dienu. Tieši cik dziļu lauku savļēm tas domāts? Visi cilvēki, kas dzīvo Rīgā un pat Pierīgā zina, kā izskatās Rainis un Nacionālais teātris. Šis sievišķis ar savu tukšo pauri nebeidz pārsteigt! Tā ir, ka nav darbā jābūt. Aiz gara laika var prātā sajukt, kā redzam.
22.04.2026 11:38 |
 
Reitings 1617
Reģ: 11.08.2022
Hermiine89 @ 22.04.2026 11:38
Tā, Pakulliene- es dzīvoju Rīgas centrā jau 4gadu desmitus un man nav ienācis prātā fotogrāfēt un likt IG tās ēkas un pieminekļus, kuriem tiek iets garām katru dienu. Tieši cik dziļu lauku savļēm tas domāts? Visi cilvēki, kas dzīvo Rīgā un pat Pierīgā zina, kā izskatās Rainis un Nacionālais teātris. Šis sievišķis ar savu tukšo pauri nebeidz pārsteigt! Tā ir, ka nav darbā jābūt. Aiz gara laika var prātā sajukt, kā redzam.
Tá viņa paràda, ka viņa bauda mákslu un estētiku😁 Rainis, teàtris, opera, kas tur vèl viņai bija. Viņa taču ir augstdzimusi estètiska màksliniece. Ies nu gan jums fočèt kaut kàdus Rīgas nostūrus 😁
22.04.2026 13:45 |
 
Reitings 21732
Reģ: 21.09.2023
Rumblerx @ 22.04.2026 13:45
Tá viņa paràda, ka viņa bauda mákslu un estētiku😁 Rainis, teàtris, opera, kas tur vèl viņai bija. Viņa taču ir augstdzimusi estètiska màksliniece. Ies nu gan jums fočèt kaut kàdus Rīgas nostūrus 😁
Aizmirsi Origo piemest. Tas lielais krustojums arī dikti mīļš rojālajai Pakullienei
22.04.2026 13:49 |
 
Reitings 9023
Reģ: 20.08.2021
Hermiine89 @ 22.04.2026 13:49
Aizmirsi Origo piemest. Tas lielais krustojums arī dikti mīļš rojālajai Pakullienei

Tu domāji Ņujorku? 😁
22.04.2026 14:19 |
 
Reitings 42410
Reģ: 21.10.2022
LabaDabaDa @ 22.04.2026 05:29

Augstdzimusi Rīdziniece viņa būtu, ja tas tramvajs viņai piederētu. Bet viņa, visticamāk, ir vienkārši "zaķis", kam nav pat 2 eiro biļetei.

Bet vispār , kādēļ viņa uz to VEF braukā intensīvi pēdējos mēn.- Mijai go go deju pulciņš jeb kora mēģinājumi ?
Un , kādēļ taukainais rokstārs neuzsauc benzīnu sievai Nr.4 ?
- jo rokstāŗs ir plikdirsis , kapeikpisējs - šoferēt drīkst tikai VIŅU 😁
22.04.2026 15:49 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
Ambulance @ 22.04.2026 15:49

Bet vispār , kādēļ viņa uz to VEF braukā intensīvi pēdējos mēn.- Mijai go go deju pulciņš jeb kora mēģinājumi ?
Un , kādēļ taukainais rokstārs neuzsauc benzīnu sievai Nr.4 ?
- jo rokstāŗs ir plikdirsis , kapeikpisējs - šoferēt drīkst tikai VIŅU 😁

Mia uz dejām bija tieši 1 reizi. Tagad viņai ir talants un pasaulē labākais dārziņš!
22.04.2026 16:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits