KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
LilyLady @ 13.04.2026 11:47

Tā intervija galīgi neglaimo veprim - tas mirklis, kad tēvs gados izskatās labāk par dēlu un arī runā daudz sakarīgāk.
Bet kopumā tas ir nožēlojami, ka resnim jāintervē savu sievu, savu tēvu, jo neviens cits negrib pie tā lūzera vāvuļot. Nez, nākamā būs Kivi memme?😁

Viņš varētu beigt ākstīties ar tiem viesiem un intervēt beidzot pats sevi. Tāpat viņš nevienu citu pie vārda nelaiž.
Un nez, Lienei neskauž, ka pat Kivičs seniors jau ir izdevis grāmatu, kamēr viņa joprojām gaida izdevēju...
13.04.2026 12:51 |
 
Reitings 9023
Reģ: 20.08.2021
LabaDabaDa @ 13.04.2026 12:51

Viņš varētu beigt ākstīties ar tiem viesiem un intervēt beidzot pats sevi. Tāpat viņš nevienu citu pie vārda nelaiž.
Un nez, Lienei neskauž, ka pat Kivičs seniors jau ir izdevis grāmatu, kamēr viņa joprojām gaida izdevēju...

Nu nezinu kurš izdevējs labprātīgi liks cilpu sev kaklā😁 Zvaigznei tur ir projekts projektam galā, tāpat Jumava tur visādi grozās. Te ir tikai variants, kad pati apmaksā visu izdošanu.
Un jautājums kurš reāli pirks tādu s#du? Tautas bumbas noteikumi? Kā skolā vai kur tur viņu visi apskauda? Sviests
Tā jau interesanti kas tur beigās būs😁😁
13.04.2026 13:05 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
McSara @ 13.04.2026 13:05

Nu nezinu kurš izdevējs labprātīgi liks cilpu sev kaklā😁 Zvaigznei tur ir projekts projektam galā, tāpat Jumava tur visādi grozās. Te ir tikai variants, kad pati apmaksā visu izdošanu.
Un jautājums kurš reāli pirks tādu s#du? Tautas bumbas noteikumi? Kā skolā vai kur tur viņu visi apskauda? Sviests
Tā jau interesanti kas tur beigās būs😁😁

Bet es varu saderēt, ka viņa pati neko nedara. Viņa nesūta manuskriptu visām izdevniecībām pēc kārtas. Viņa necenšas savu grāmatu uzlabot. Vai sakrāt naudu, lai pati to varētu publictēt. Viņa tiešām tikai gaida izdevēju. Kas, viņasprāt, vienkārši nokritīs no debesīm un visu atrisinās. Apbrīnojams optimisms!
Roulinga "Poteru" savulaik nosūtīja vairāk nekā 10 izdevniecībām. Izdevēja meklēšana arī ir nopietns darbs. Bet mūsu bailīgajai sliņķei atliek tikai gaidīt un solīt.
13.04.2026 13:22 |
 
Reitings 2481
Reģ: 31.01.2023
Rumblerx @ 13.04.2026 11:11
Kirkira vismaz kaut ko dara atšķirībà no slinkàs matu audzētājas! Kur visi Ļenkas “projekti” ir izčābējuši? Vienu grāmatu raksta 10 gadus! Un beigās izrādās pilnīgs mēsls, kam neviens negrib ķerties klāt 😁
Nu bļe...šovbiznesa cilvēkiem dzīve ir tik intensīva, ka knapi spēj drukāt jaunākos notikumus! Būs 2 sējumos, kā "Karš un miers".
13.04.2026 13:38 |
 
Patīk
Reitings 73479
Reģ: 20.07.2021
piparmeetra @ 13.04.2026 12:44

O jā, kontrasts un kiviča juniora inteliģences trūkums ir acīmredzams 😂

Kivičs nemaz netaisās būt inteliģents, viņš taču ir PATIESS(!!) un dzīvo ar devīzi "kas ir dabīgs, tas nav riebīgs". Ja Kivičs mīž dīvānā, lēkā pa skatuvi ar vaļēju bikšupriekšu, dzērumā noveļas no skatuves, rupji lamājas, pretīgi izbāž mēli, IG publicē savas piepilinātās zilās apenes, dzerstās, vemj un piekauj savas sievietes, tam visam ir attaisnojums: viņš ir dabīgs un patiess!
13.04.2026 14:37 |
 
Reitings 911
Reģ: 17.07.2024
McSara @ 13.04.2026 13:05

Nu nezinu kurš izdevējs labprātīgi liks cilpu sev kaklā😁 Zvaigznei tur ir projekts projektam galā, tāpat Jumava tur visādi grozās. Te ir tikai variants, kad pati apmaksā visu izdošanu.
Un jautājums kurš reāli pirks tādu s#du? Tautas bumbas noteikumi? Kā skolā vai kur tur viņu visi apskauda? Sviests
Tā jau interesanti kas tur beigās būs😁😁
Ticiet man, būs kas pērk, kaut vai aiz ziņkārības, bet ne par to. Vairāk par to, kā un ko viņa uzrakstījusi par savā dzīvē bijušiem cilvēkiem. Domāju, ka meitu ğimene neko tādu nepieļaus, jo tas vistiešākā mērā aizskars meitas. Tā idiote taks nedomā, kā grāmata ietekmēs bērnus, aizskars, neaizskars, sāpinās, nesāpinās. Divi bezsmadzeņu radījumi un apkaunojums visiem cilvēkiem, kuri viņus pazīst. Ja kivim rūpētu bērni, nebūtu suņupozas un kas tik tur vēl nav. Divi idioti, patiesības un gaismas nesēji, ibio.
13.04.2026 16:00 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
Bet es tiešām nesaprotu, ko Liene var ņemties gadiem ilgi ar to grāmatas izdošanu. Kā veca vista uz perēšanu! Mūsdienās grāmatas raksta un izdod pilnīgi visi, kas vien to grib - Kivičs tēvs, Kivičs dēls, pat tas blēdis Rāviņš savu brošūru uzcepa un elektroniskā formātā izdeva nedēļas laikā... Mūsu āmurgalva tikai vaimanā, cik viss ir grūti un sarežģīti. 🦀
13.04.2026 17:06 |
 
Reitings 2438
Reģ: 19.05.2025
LabaDabaDa @ 13.04.2026 17:06
Bet es tiešām nesaprotu, ko Liene var ņemties gadiem ilgi ar to grāmatas izdošanu. Kā veca vista uz perēšanu! Mūsdienās grāmatas raksta un izdod pilnīgi visi, kas vien to grib - Kivičs tēvs, Kivičs dēls, pat tas blēdis Rāviņš savu brošūru uzcepa un elektroniskā formātā izdeva nedēļas laikā... Mūsu āmurgalva tikai vaimanā, cik viss ir grūti un sarežģīti. 🦀

Varbūt nemaz vairs tik ļoti negrib, bet piemin ik pa laikam, lai pabiedētu, ja kāds nedara plukatai pa prātam.
Izskatās ka viņa pati joprojām tic, ka visi baidās no viņas “grāmatas” 😬
13.04.2026 18:04 |
 
Patīk
Reitings 29020
Reģ: 09.12.2015
Draudzenīte @ 13.04.2026 18:04

Varbūt nemaz vairs tik ļoti negrib, bet piemin ik pa laikam, lai pabiedētu, ja kāds nedara plukatai pa prātam.
Izskatās ka viņa pati joprojām tic, ka visi baidās no viņas “grāmatas” 😬

Viņa arī domā, ka visi baidās, ka šī par 6 eur mēnesī atklās anonīmos profilus, kas uzdod neērtus jautājumus. Un vēl visi baidās no policijas koledžas.😁 Un no tā, ka Lienīte ir ragana...(vispār no tādas pelikānraganas gan tiešām var sabīties😁)
13.04.2026 18:19 |
 
Autorizēts lietotājsModerators
Reitings 49248
Reģ: 06.11.2022
Draudzenīte @ 13.04.2026 18:04

Varbūt nemaz vairs tik ļoti negrib, bet piemin ik pa laikam, lai pabiedētu, ja kāds nedara plukatai pa prātam.
Izskatās ka viņa pati joprojām tic, ka visi baidās no viņas “grāmatas” 😬

Varbūt viņai vienkārši kauns atzīt, ka čiks vien sanācis. Tāpat kā ar dejām, bungām, batutiem, sievišķības klubu, tenisu un ko nu vēl mūsu Minhauzens bija ieplānojis... Vienīgais, ko viņa var pabeigt, ir alkohola pudele.
13.04.2026 18:20 |
 
Reitings 498
Reģ: 07.07.2024
Vai arī tur uz āķa Kivi - sak', top, top bestsellers, vēl drusku, un tad peldēsimies naudā. Būs dižpārdoklis, savu mūžu vairs strādāt nevajadzēs.
13.04.2026 18:56 |
 
Reitings 9884
Reģ: 05.03.2024
LabaDabaDa @ 13.04.2026 18:20

Varbūt viņai vienkārši kauns atzīt, ka čiks vien sanācis. Tāpat kā ar dejām, bungām, batutiem, sievišķības klubu, tenisu un ko nu vēl mūsu Minhauzens bija ieplānojis... Vienīgais, ko viņa var pabeigt, ir alkohola pudele.

Man liekas, ka no tās grāmatas labi ja pāris nodaļas tik ir uzceptas 🤣
Zinot lieņuka 101 iesākto un pamesto profesiju un nodarbes, tur nekas cits nevar būt 😁 Brīnums, ka uz to savu “izstādi” sakleksēja kaut ko, to pašu steigā un pēdējā brīdi.
13.04.2026 19:04 |
 
Reitings 58
Reģ: 03.01.2024
Par Čiviku senioru tā interesanti, ir jādomā, kā tēva un vectēva loma nē visai ērta...Tāds pats daiļirsējs kā dēls .
Par Pakulas romānu- domāju, kā viņa secīgu, konseventu un loģisku stāstījumu vnk izveidot nespēj... grūti izsekojami dzīves līkloči ar tautasbumbu un Gaujas senleju.
13.04.2026 19:31 |
 
Reitings 24288
Reģ: 01.07.2024
VolfaA @ 13.04.2026 19:31
Par Čiviku senioru tā interesanti, ir jādomā, kā tēva un vectēva loma nē visai ērta...Tāds pats daiļirsējs kā dēls .
Par Pakulas romānu- domāju, kā viņa secīgu, konseventu un loģisku stāstījumu vnk izveidot nespēj... grūti izsekojami dzīves līkloči ar tautasbumbu un Gaujas senleju.
manā skatījumā K. seniors nopelnīja kaudzi plusu, kad Kiviču šovā brīdināja no sievietes, kura spējīga atteikties no saviem bērniem, ka viņam no tādas būtu bail. Un daiļdirsējs vai nē, tomēr dzīvē ko jēdzīgu ir darījis, un nav arī nekas zināms par neskaitāmām lielajām mīlām, kam dots pa seju, ne arī par citiem bērniem. Andreli jau viņš laikam nav audzinājis, tas gan.
13.04.2026 20:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 31.10.2010
Tak tā plancka savu sacerējumu drukā vēl no Norvēģijas laikiem. Pa šo laiku jau vairākas grāmatas varēja sarakstīt. Iedomājieties, ja visi rakstnieki tā stieptu gumiju. Grāmatnīcas tukšas stāvētu.
13.04.2026 20:57 |
 
Reitings 21732
Reģ: 21.09.2023
Kas to jautājumu par skaistajiem matiem iesūtījis? Tā norēcos. Vai nu kāda dieviešu lezbe troļļo vai Lieņuks pati sevi intervē 😅
13.04.2026 21:01 |
 
10 gadi
Reitings 22425
Reģ: 21.03.2014
Estēte ielikusi storiju ar jau stipri paziedējušiem sniegpulksteņiem. Spring!
13.04.2026 22:41 |
 
Reitings 196
Reģ: 06.08.2024
Arī gribēju rakstīt, ka pat sniegpulkstenīši, viņas bildēti, izskatās bēdīgi.
13.04.2026 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 11768
Reģ: 17.09.2009
Kivičs seniors nekad nav redzēts ar mazbērniem. Bet varbūt tas ir pārāk intīmi.
Ļenka varētu ņemt piemēru no Britnijas un doties ārstēties.
14.04.2026 08:22 |
 
Patīk
Reitings 29020
Reģ: 09.12.2015
Ariete @ 14.04.2026 08:22
Kivičs seniors nekad nav redzēts ar mazbērniem. Bet varbūt tas ir pārāk intīmi.
Ļenka varētu ņemt piemēru no Britnijas un doties ārstēties.

Cilvēks, kas nav bijis labs tēvs, reti kad kļūst par labu vectēvu. Tas tāds ego tipāžs, kam tādas lietas vnk neinteresē. Bet nu dēla bēdīgās slavas saulītē tēvam patīk pagozēties. Vai tad citādi kāds viņu vispār intervētu, vai kādam interesētu viņa grāmata?
Un Kivis ir tieši tāds pats. Ja viņa dēls piepeši kļūtu populārs, vepris tak uzreiz atcerētos, ka ir "vismīļākais tētis".
14.04.2026 10:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits