Šīsnakts raganas vēmieni ir interesanti ar to, ka rakstīti diezgan sakarīgi. Parasti to, kādā pālī Liene raksta, var redzēt pēc tā, cik runa kļūst nesakarīga un gramatiski nepareiza, šoreiz puslīdz turas rāmjos. Bet allaž licies interesanti-Liene pati arī tic saviem meliem un neredz, ka pati runā sev pretī? Kaut vai tā trakošana par Kerkiru taču sākās tad, kad Kerkira uz Lienes sīrupsaldajiem aicinājumiem uz koncertu atbildēja ar pieklājīgu atteikumu. Pēc apvainojumiem, kas tagad tiek gāzti pār Kerkiru- alkoholiķe, krāpēja, visu laiku uzbāzusies nabaga Kivičiem- loģiski būtu, ja viņi priecātos, ka tikuši no tādas briesmones vaļā. Bet, spriežot pēc tā, ka Kiviči pat nezināja jauno adresi, Kerkira jau sen cenšas distancēties no sirdsšķīstajiem atturībniekiem Kivičiem. Tik smieklīgi Lienei laužas ārā skaudība, nu nevar viņa saprast, kā pati nošļūkusi tādā bedrē, ka nav vairs ne draugu, ne ģimenes atbalsta, tikai daži naivi atbalstītāji, kuri gluži vienkārši nav ar viņiem realitātē tikušies. Skaudîba pret Kerkiru, kas vismaz kaut ko spēj izdarīt, kamēr visi Lienes dižie “projekti” klusiņām izgāžas. Skaudība pret Madaru, kura gan izskatās lieliski, gan spēj uztaisīt interesantas reklāmas (nez, kur Lienes spožās reklāmas?). Labi gan tas, ka visi šie vēmieni tiek saglabāti, nevis izzūd. Internets neko neaizmirst.