KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 9884
Reģ: 05.03.2024
saulespukje18 @ 09.04.2026 17:15
Ļenkucei normāli rokas trīc safrāna storijā 😂

Kā pateikt, ka esi alkoholiķis, nepasakot, ka esi alkoholiķis 😂
09.04.2026 18:01 |
 
Reitings 2439
Reģ: 19.05.2025
Asā Ķepa @ 09.04.2026 17:35
Viņai tas Dārgais Safrāns ir dīvainā krāsā...

Kā tev nav kauna, viņai ir visdārgākais safrāns pasaulē, un tas ir privāti!!!
09.04.2026 18:04 |
 
Reitings 2113
Reģ: 04.11.2022
Un tiek biezās strēmelēs, ka atgādina nevis safrānu bet drīzāk tos krāsainos salmus, kurus izmanto dāvanu saiņošanā
09.04.2026 20:13 |
 
Reitings 5405
Reģ: 27.03.2023
Tikai jautājums vai Lieņuks varētu atļauties!? Tā, ka visdrīzāk dabūja uz tirgus sarīvētas, izkaltētas bietes ar safrāna smaržu😀
09.04.2026 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 7318
Reģ: 05.08.2013
Draudzenīte @ 09.04.2026 18:04

Kā tev nav kauna, viņai ir visdārgākais safrāns pasaulē, un tas ir privāti!!!

beigās vispār karkadē tēju iesmērēja viņai 😂
Es tik fancy negatavoju ar Safrāniem, bet humpalienei noteikti pilns ar receptītēm 😂
09.04.2026 20:26 |
 
Reitings 3231
Reģ: 07.03.2022
Liene gatavot nemāk, tad nu gaidiet safrānu uz ceptām olām, lašmaizēm, kafijā. 😝
09.04.2026 20:33 |
 
Reitings 734
Reģ: 01.02.2024
Nez kurai no savām pļurām viņa to safrānu piegāza?🤔
09.04.2026 20:40 |
 
Reitings 2113
Reģ: 04.11.2022
Neiil @ 09.04.2026 20:40
Nez kurai no savām pļurām viņa to safrānu piegāza?🤔
Aukstajā zupā. Kā reiz pie kefīra, lai kreptīgāk
09.04.2026 20:43 |
 
Patīk
Reitings 73484
Reģ: 20.07.2021
VissIrSlikti @ 09.04.2026 20:43
Aukstajā zupā. Kā reiz pie kefīra, lai kreptīgāk

Sameta šņabī, lai izskatās pēc dārga konjaka.
09.04.2026 20:46 |
 
Reitings 21732
Reģ: 21.09.2023
Neiil @ 09.04.2026 20:40
Nez kurai no savām pļurām viņa to safrānu piegāza?🤔
Kāpēc jāizķēzī safrāns, ja gatavot nejēdz? Varbūt tikai, lai pazīmētos ar rich lifestyle
09.04.2026 20:53 |
 
Reitings 2439
Reģ: 19.05.2025
Katriiina @ 09.04.2026 20:23
Tikai jautājums vai Lieņuks varētu atļauties!? Tā, ka visdrīzāk dabūja uz tirgus sarīvētas, izkaltētas bietes ar safrāna smaržu😀

Dabūja Dubaijā tūristu bodītē. Tā ka atbilstoši tas ir tūristiem domātais safrāns, par ko viņa noteikti arī pārmaksāja 😬
09.04.2026 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 22425
Reģ: 21.03.2014
Ko viņa iesāks ar to safrānu? Ne jau kliņģeri ceps!
Nafig pirkt lietu, ko nejēdz izmantot?
09.04.2026 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 22425
Reģ: 21.03.2014
Ļenkai nebija bail, ka tie putni nopļutīs šo?
09.04.2026 21:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 31.10.2010
Īsts safrāns ir nereāli dārgs un vispār tas ir viens no populārākajiem tūristu scamiem. Ļoti iespējams, ka duračkai Ļenkai tika iesmērēts kāds cits nokrāsots augs.
09.04.2026 22:08 |
 
Reitings 161
Reģ: 22.05.2022
Adele4 @ 09.04.2026 21:51
Ļenkai nebija bail, ka tie putni nopļutīs šo?

Nu nē, speciāli tak gāja! Ja putns uzkakā, tas tak uz lielu naudu un/vai veiksmi! :) Zinot Trešo Gaileni, tieši tāda būu viņas doma, kā tikt pie naudas...
09.04.2026 22:12 |
 
Patīk
Reitings 73484
Reģ: 20.07.2021
Adele4 @ 09.04.2026 21:51
Ļenkai nebija bail, ka tie putni nopļutīs šo?

Ir ticējums, ka nopļūtījuma gadījumā aptaisīto gaida veiksme un nauda! 😁😁
09.04.2026 22:13 |
 
Reitings 6194
Reģ: 05.12.2021
Minelūše @ 09.04.2026 22:08
Īsts safrāns ir nereāli dārgs un vispār tas ir viens no populārākajiem tūristu scamiem. Ļoti iespējams, ka duračkai Ļenkai tika iesmērēts kāds cits nokrāsots augs.
tieši tā . Esmu redzējusi vienā veikaliņā safrānu . Tāda maza Mazītiņa kastīte. Iekšā 3 vai 4 tie pavedieni .Un maksāja 3 eiro . Šitāda burka jau pie 3 simti velk 😂 un safrāns gadījumā nav daudz smalkāks ?tiešām kā diedziņš? Nevis šitie mega gabali kā salmi ? 😂
09.04.2026 22:23 |
 
Reitings 27
Reģ: 09.04.2026
Oi, nenoturējos un pat reģistrējos. Nav tas safrāns. Nesen pirku safrānu Marokā, autentiskā bodītē. Par nelielu daudzumu, laikam 3g, samaksāju ap 180€. Kā šeit var ielikt bildi? Ieliktu kā izskatās īstais.
09.04.2026 22:43 |
 
Reitings 27
Reģ: 09.04.2026
Mēģināju ielikt. Nezinu, vai izdevās https://failiem.lv/u/acunyp4wsz
09.04.2026 22:55 |
 
Reitings 180
Reģ: 15.03.2023
Zetax @ 09.04.2026 22:55
Mēģināju ielikt. Nezinu, vai izdevās https://failiem.lv/u/acunyp4wsz

es Indijà pirku arī mini kastīti ar smalkiem stiebrińiem.
09.04.2026 23:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits