interesanti, Liene saprot, ka tagad, ierakstot meklētājā viņas vārdu, parādīsies ne tikai pārfiltrētās bildes, kur feiss gluds kā zīdaiņa pakaļa, bet arī viņas pašas rakstītais patiesais teksts, kur “laipnā Lienīte” parāda sevi visā krāšņumā.Tusnelda @ 27.03.2026 11:27
Pareizi darīts, ka izlika apskatei! Lai tauta redz, kā runā dzimusī rīdziniece - izglītotā, inteliģentā, talantīgā un pasauli redzējusī Liene Kiviča! Tā, kas ar labestības pilno sirdi. Varam iztēloties, kā parazītu ģimenīte runā mājās, un kas mīlestības bērniņam jādzird. Un kas tam bērnam jāredz.
Protams, par to neviens vairs nebrīnās, ja pat savā grāmatas izstrādājumā autors Kivičs (juniors) apraksta, kā p!pelē p!sušies Lienes vecāko meitu klātbūtnē.
Vārdotāja @ 27.03.2026 15:14😄 es nevaru, Kerkira šo farsu pārstaisīja par PR😂 attiecības ar vīru uzlabojušās utt.
Nu neticu, ka tik mierīgi to visu uztver, bet nu ar saviem storijiem nokaitinās plancku pamatīgi
Siredzho @ 27.03.2026 19:01Man gan neliekas, ka tik traki. Liekas, ka jau sen gribējusi atkratīties no Kivičiem, bet nevarēja saņemties, jo zināja, ka šie psihos. Tagad šis noticis un lai arī vēl notiek, bet drīz būs beigas un nevajadzēs visu laiku domāt kādas pieklājīgus atteikumus.
Ar vīru uzlabojušās attiecības, jo noteikti viņš atbalsta viņu.
Kerkira arī godīgi pateica, jā, nodevām zeltu, jo bija grūti laiki, jā lietoju alko. Jūs varētu iedomāties, ka Liene kaut kad varētu pateikt, ka šmigoja, ka meloja, ka bomžojas, ka bērns savā vaļā, ka bāriņtiesa regulāri šos apmeklē, ka Miu uz b/d nepalaiž, jo no rīta poha. Nē.