Labi, tā Kerkira ir ar putniem riktīgi. Jau tas vien, ka pie Kirpičiem tusēja. Bet man šķiet, viņa pati tic tam ezoteriskajam vai kādam tur bullšitam. Bet jāatzīst viņa ir uzplaukusi un pati rakstīja storijos, ka mācās teikt “nē” un izvēlas sev apkārt cilvēkus pēc savas izaugsmes. Laikam saprata, ka nav ko pīties ar Kirpičiem un tikt izmantotai.
Tas jau vien parāda, ka viņiem viņu vajag vairāk nekā viņai. Kirpiči ir riktīgi parazīti viņi māk tikai ņemt un ņemt, un parazitēt uz citu cilvēku rēķina, pie tam bez mēra sajūtas un liet samazgas bez mazākās paškritikas. Par savu bērnu viņiem dziļi nospļauties, briesmīgi vecāki un vēl izmnato manipulēšanai, tādi teksti kur var tādās kategorijās domāt. Psihene sauc. Bail domāt, kas notiek aizkadrā, kādi nariku un alkašu murgi Kerkirai jāuzklausa.
Sākumā Liene riktīgi līšķējās Kerkirai, ar savu salod mēli pielīda, tad saprata, ka bezdarbniece savu sīko nevarēs uzgrūzt, un jums aizbrauca. Ja viņai būtu vēl kas, izņemot to screenshotu, tad sen būtu piekliegusi un visu atrādījusi, atstāstījusi.Lai kāda tā Kerkira nebūtu, vismaz kaut ko mēģina darīt un ņemties, bērniem rūpējas, un tādi slimi izgājieni nav manīti.