KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
miss_grape @ 29.01.2022 18:21
Ja forumā plosās anonīmas sievietes, kādēļ gan lai Liene vai Andris nevarētu paplosīties?
Par skaušanu - ja brūce neniez, to nekasa. Nu nebūtu te simtu lapu komentāru bez kāda aizvainojuma. Redzot šo žulti, tā vairs nav tikai izklaide vai pasmiešanās.

Vai tu vari nosaukt kaut vienu lietu, par ko Jekaterinu vareetu apskaust? Nu vismaz vienu, es reaali neredzu nevienu. Jaa, sabiedriiba un forums ir savaa zinjaa diezgan ljauni - smejamies par psihiski slimu cilveeku. Tachu njem veeraa, ka psihiski slimus var apsmiet, bet nu apskaust - nekad.
Es nezinu, cik lielu naudas summu man vajadzeetu, lai es parakstiitos uz nonaakshanuu Jekaterinas aadaa. Kaada nahui apskaushana. Varbuut pati esi no taas kategorijas, kas ir kaa no sibiirijas izbas izliidushas, ir tur vinjai faniites, kuraam liekas ka tas, ka viirietis speej nodroshinaat leetaas shmotkas un leeto paiku, tas ir taaaaaaaaads wow un kuras domaa, ka filtreetais purns ir realitaate.
29.01.2022 18:37 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
miss_grape @ 29.01.2022 18:21
Ja forumā plosās anonīmas sievietes, kādēļ gan lai Liene vai Andris nevarētu paplosīties?
Par skaušanu - ja brūce neniez, to nekasa. Nu nebūtu te simtu lapu komentāru bez kāda aizvainojuma. Redzot šo žulti, tā vairs nav tikai izklaide vai pasmiešanās.
Tavuprāt viss forums ir viena vienīgā sabiedrības bābu skaušana? Saulietei, Didrai un Kambalai es pat redzu, ka var kaut ko apskaust viņu dzīvēs.
Bet, ja Tev liekas kādam skauž Ļenkas dzīve tagad, tad Tu, manuprāt, projicē savas dzīves problēmas un kompleksus citos forumiešos.
Beidz pati skaust un ļauj citām mest ar popkornu Ļenkai. Ir pelnījusi un mums pašām jautri…
29.01.2022 18:39 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
LaikamGarlaicigi @ 29.01.2022 18:39
Tavuprāt viss forums ir viena vienīgā sabiedrības bābu skaušana? Saulietei, Didrai un Kambalai es pat redzu, ka var kaut ko apskaust viņu dzīvēs.
Bet, ja Tev liekas kādam skauž Ļenkas dzīve tagad, tad Tu, manuprāt, projicē savas dzīves problēmas un kompleksus citos forumiešos.
Beidz pati skaust un ļauj citām mest ar popkornu Ļenkai. Ir pelnījusi un mums pašām jautri…

taam tur piemineetajaam, nu veel tieshaam vareetu atrast, ko skaust, saulietei ir nauda, sakoliija pilotu, kuram arii ir nauda, buusim godiigi, dziivo vpietiekoshi turiigi, izskataas ok, 2 jaukas meitas. didra, lai kaa glupotos, ir izveidojusi veiksmiigu biznesu, nu nav visaam 20gadnieceem savi veikali, dazha laba varbuut pat nevienaa celjojumaa nav bijusi, Kambalai smuks augums vinjas gadiem, arii pietiekoshi turiiga utt. Ja kaadia kas skauzh, reaali, ir par ko skaust.
A JEKATERINU? Par ko? dirsa plika, seja apshljukussi, maukas slava, gjimenes loceklji un draugi atteikushies, visi talanti psiho novirzhu deelj zudushi, mazsardeles kungs agresiivs dzeeraajs, beernu paciesh nevis miil, veseliibas arii nav, ja seja pampst un zobi puust. Kaada veelas kaut ko no taa? To, ka var nestraadaat? sorry, nestraadaat var arii psihenee vai cietumaa.
29.01.2022 18:47 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Arī gaidu konkrētus faktus, kaut vai novērojumus, kas mums skauž.
29.01.2022 18:52 |
 
Reitings 147
Reģ: 12.01.2022
Liene un Andris ir paši vainīgi,nebūtu tā ārdijušies tos 3 vai cik gadus plus vēl Madaru un meitenes zākājuši ,tad nekas tāds nebūtu. Manuprat forums ir vienkārši milzīga karma viņiem abiem.
29.01.2022 18:53 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Bjork @ 29.01.2022 18:52
Arī gaidu konkrētus faktus, kaut vai novērojumus, kas mums skauž.

No sērijas - Es mīlu savus heiterus. 😂😂😂😂 kā man besī ka tā saka
29.01.2022 18:55 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka apskaušana patiesi varētu būt nestrādāšanas dēļ. Cik Latvijas sieviešu ir pārstrādājušās? Uzturot sevi, bērnus un vēl pieaugušu vīrieti? Redzot Lienes lai arī vienveidīgos storijus, viņa skatās uz ostu, kamēr jūs rukājat. Ja savs darbs patīk, viss super, un vēlreiz uzsveru, ka katra sieviete drīkst dzīvot, kā to vēlas. Nav runas par Lienes veiktajām izvēlēm, ir vairāk kā skaidrs, ka varēja rīkoties citādāk. Taču žults daudzums šajā forumā ir milzīgs un tas uz ko norāda. Grūti iedomāties, ka laimīgiem cilvēkiem būtu pēc tās nepieciešamība.
29.01.2022 18:58 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Skaust, ka nestrādā un jāskatās uz vienu ostu jau pus gadu? Es darbā neesmu pārstrādājusies, saņemu naudu un kad gribu varu nopirkt kafiju, ne tikai apskatīt skatlogus no ārpuses, bet arī nopirkt, braukt ceļojumos regulāri, iet uz restorāniem, izaugsmes iespējas, komandējumi. Gribu brīvu nedēļu, ņemu. Kā var izdomāt, ka Lienes dīkdienība varētu skaust? Viņai pat sievas un pavarda turētājas ikdiena ir nenormāli garlaicīga, vienveidīga. Maz pati saproti, ko gvelz 😅
29.01.2022 19:10 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Es saprotu, ka gribās domāt, ka dziļi sirdī šeit ir nelaimīgas sievietes, bez izglītības, bez mīlošām attiecībām, bez naudas, nu lai pašām būtu tāds kā mierinājums.
Bet mēs te ienākam, parēcam kopā un katra atgriežas pie savas "nelaimīgās" dzīves. Bet Kivju sūdīgā dzīve ir reāli 24/7, kuru nevar izslēgt, jo paši visu sapisuši līdz pamatiem.
29.01.2022 19:15 |
 
Reitings 35306
Reģ: 11.02.2015
Man skauž tas, ka cilvēks var uzvesties kā vājprātīgs, un viņam par to nekādu taustāmu seku nav. Neliek cietumā, psihenē, i pat vēl kādu slimu pasūtījuma rakstu, pārstāvot to debīliķu viedokli, uzraksta. Nu vot čista un godīgi, tas ir vienīgais, ko es varētu apskaust. Es tomēr turu sevi morāles rāmjos. Un...at the end of the day - tikai paldies sev par to. Jo ļenka ir piemērs tām "netaustāmajām" sekām
29.01.2022 19:17 |
 
Reitings 147
Reģ: 12.01.2022
miss_grape @ 29.01.2022 18:58
Es domāju, ka apskaušana patiesi varētu būt nestrādāšanas dēļ. Cik Latvijas sieviešu ir pārstrādājušās? Uzturot sevi, bērnus un vēl pieaugušu vīrieti? Redzot Lienes lai arī vienveidīgos storijus, viņa skatās uz ostu, kamēr jūs rukājat. Ja savs darbs patīk, viss super, un vēlreiz uzsveru, ka katra sieviete drīkst dzīvot, kā to vēlas. Nav runas par Lienes veiktajām izvēlēm, ir vairāk kā skaidrs, ka varēja rīkoties citādāk. Taču žults daudzums šajā forumā ir milzīgs un tas uz ko norāda. Grūti iedomāties, ka laimīgiem cilvēkiem būtu pēc tās nepieciešamība.

Žults šajā forumā tiek liets uz Lienes pusi,jo viņa pati turpina laiku pa laikam ārdīties,liet verbālo caureju,reklamē ka ūdens dzeršana nav laba,mazajai tik trīs mīkstās mantas un daudz citas lietas. Viņa nav laba influencere ,piedošanu,bet visi tie sūdi ko viņa reklamē un citas lietas ir vajprāts un trakākais ir tas ,ka normālas meitenes/māmiņas domā ka tas ir normāli. Ir patiešām superīgi influenceri ,tā pati Zane Milzrāja un citi. Vai kāds par viņiem runā ? Nē. Jo viņi ir normāli.
29.01.2022 19:17 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
miss_grape @ 29.01.2022 18:58
Es domāju, ka apskaušana patiesi varētu būt nestrādāšanas dēļ. Cik Latvijas sieviešu ir pārstrādājušās? Uzturot sevi, bērnus un vēl pieaugušu vīrieti? Redzot Lienes lai arī vienveidīgos storijus, viņa skatās uz ostu, kamēr jūs rukājat. Ja savs darbs patīk, viss super, un vēlreiz uzsveru, ka katra sieviete drīkst dzīvot, kā to vēlas. Nav runas par Lienes veiktajām izvēlēm, ir vairāk kā skaidrs, ka varēja rīkoties citādāk. Taču žults daudzums šajā forumā ir milzīgs un tas uz ko norāda. Grūti iedomāties, ka laimīgiem cilvēkiem būtu pēc tās nepieciešamība.

Tad nestrādāšana Tev spiež. 😁 Nu skaidrs. Bet nespried par citām pēc savas mērauklas, davai.
Vai labāk aizej uz KasJauns komentāriem un aizstāvi Magoni ar savu “beidziet skaust” repertuāru. 😂 Jo taču daudz komentāri nozīmē, ka skauž visiem.
29.01.2022 19:26 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
"Vai Jums interesē manu matu stāsts?"
Godīgi, interesē, ko tu ar tiem saviem matiem dari, ka tie vienmēr izskatās tik taukaini un pa zemi salasīti.
29.01.2022 20:00 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Interesanti kurš vairāk dirš tā sakot? Ļenka kā tikko sagāja kopā ar Tefteli,apsaukāja un brauca virsū Madarai.Visus apsaukāja par nelaimīgiem,kuri neko nesajēdz no dzīves un mīlestības.Viņi vienīgie bija tie skaistie un veiksmīgie. Viņi ņirgājās publiski par tiem,kuri ikdienā iet uz darbu,audzina bērnus,jo viņi lūk neesot patiesi.Toties Kivičpāris gan ir patiesi līdz mielēm,pat mini dandāli noreklamēja visai pasaulei.Un tagad Lienīte palikusi tik pozitīva,tik nevainīga un tikla.Izvazāja Andra meitenes pa soc.tīkliem,bet vainīga bija Madara.Man par piemēru neceļas roka sliktu rakstīt par Magoni,jo viņa neceļ sevi augstāk par citiem.
29.01.2022 20:01 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Nevienai neuzbraucu, bet jūs momentā bliežat pa personīgo, cilvēku pat nepazīstot. Tieši par šo bija runa. Jauku un mierpilnu vakaru. :)
29.01.2022 20:08 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Howdy! 🤠
29.01.2022 20:17 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Tulin abi alkani piekersies pie drauga skapisa.
29.01.2022 20:20 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Andris aizbraucis pie drauga un ievērtējis "kolekciju". 😁
29.01.2022 20:22 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Saknes taukainas, gali sausi, kas jau sen kliedz pēc aplīdzināšanas. Daudzās vietās aplūzuši, krāsa drausmīga, vienmēr izskatās nekopti, kas nepieklājas sievietei. Liene, zinu, ka lasi šo forumiņu, lūdzu nedalies atkal ar saviem pilnīgi greiziem padomiem, un tavas kapsulas arī nelīdzēs taviem matiem, ja interesē, es varu Tev dot padomu: apgriez matu galus, izvēlēlies saviem matiem pareizu šampūnu un kondicionieri (saknes pārāk ātri taukojas, bet gali sausi), kā arī, pārtrauc viņu balināt, pie tam vēl mājās apstākļos, bet nokrāso tonī, kas tuvāk dabīgajam tonim. Un jā, es Tev varu dot padomu, jo mani mati nestāv tuvu Taviem salmiem (sorry).
29.01.2022 20:22 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Waaau! Tik daudz alkohola viņiem kā medusmaize!
29.01.2022 20:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits