KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Ļenka ir nesaprašanā kāpēc viņai būtu jārāda Mia storijos un ar kādām aktivitātēm viņa nodarbojas.
Tai pat laikā Ļenka pa visu internetu izvazāja Andra un Madara meitas, gan ar caurajām biksēm, gan ar kailumu pludmalē.
Ļenka, tev galvā jau vairs nav tikai tarakāni un putni, tur jau dzīvo arī strausi un dinozauri.
29.01.2022 09:06 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
Skatos uz pēdējo bildi.
Izskatās, ka viņai uz grudaka spalvas aug. 😁
Vai tad filtrs zemāk par kaklu neiet?🤔🤮
29.01.2022 10:54 |
 
Reitings 51473
Reģ: 20.07.2021
ganeša @ 29.01.2022 08:24

Kurš tad izņēma to bērnu? Ja nav neviens sūdzējies.
Varbūt no Cāļu grupas..nu cerams.
Bet, nu redzēs, būs šodien speciāli storijos. ?

Teftelis (oi, atvainojos - beloved hazbends) arī nav manīts. Varbūt paņēmis bērnu un kaut kur notinies.
29.01.2022 10:58 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
Cik minūtes no Lienes dzīves redzat instagram? Kopējais laiks, ja nav live, ir cik? Un tagad padomājat, ka diennaktī ir 24 h no kurām jūs redzat īsus sakasītus fragmentus dažu min garumā.
Jūs jau sen vairs nezinat robežas. Neviens no jūsu - man liekas, es domāju, man šķiet, izskatās- vispār neiztur kritiku. Kura no jums stāv viņai ikdienā klāt? Davai, atbildat par bazaru pašas sev. Kura no jums viņu satiek ikdienā, lai jūsu - izskatās, ka meita vazājoties klusi pa māju - vispār būtu kaut nedaudz patiess. Kur tam ir pamats? Ja meitu reti kur mana? Jūs esat tās slimās jo citiem tā nav pirmā doma. Nu piedodiet ja jums bijusi slikta bērnība tāpēc tādas reakcijas. Par alko un maziem bērniem un bērniem in general. Jā, arī vecāki ir tiesīgi iedzert. Bet te komentē vai nu padsmit gadīgas bezbērnu meitenes vai pilnīgas svētās Marijas. Jā, bērns ielikts gulēt un gribam iedzeram kokteilīti. Dzimšanas dienas, svētki arī ir ar alko un ne 4%. Un? Tāpēc jau nekļūst par sliktu vecāku. Atkal jāsaka, varbūt asociējat ar savu slikto bērnību un savu vecāku alko paradumiem. Kad piedzimst bērns, dzīve neapstājas.
Kura no jums sēdējusi reāli dzīvē klāt viņu meitai Miai? Neviena. Tāpēc jums nav ne jausmas. Viss ir jūsu ilggadējs fantāziju auglis kurš radies no jums pamestajām info druskām.
Visu laiku dīcāt, ka Liene nekur nebrauc, neiet ciemos. Paņēma un aizbrauca, un jums atkal nebija labi. Mājās pie Andra esot jābūt jo nedod dievs, sieviete kautkur dodas viena. Un neredzēt bērnu, nedzirdēt bērnu kad kautkas tiek filmēts, ir normāli. Mātes parasti ieplāno savu laiku, lai bērns tai brīfi dara savas lietas vai guļ.
Gribat kautko man atmurkšķēt pretī, padomā vēlreiz. Vai esi tā kura Lienei bijusi klāt 24 stundas diennaktī nevis nostalkojusi tos storijus pāris min garumā ko jums pamet. Pārējais ir lirika.
P.S. tai kura te sāka aprunāt maza bērna izskatu uzstādot diagnozes pēc sejas, tu esi vai nu ļoti jauna vai vienkārši stulba. Tev vajadzētu uzšaut pa to muti, mazāk runāsi.
Tā kura atsauca savu iesniegumu, tas attaino jūs visas kopā. Nevarat atbildēt pašas par saviem vārdiem. Drosmes nav. Tā ir tikai anonīmā forumā. Ja jums tas bērns patiesi rūpētu, jums viss būtu vienalga. Ne jau bērna dēļ to darat, jums gribas jautrību, asas sajūtas.
29.01.2022 11:03 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
creamy80 @ 29.01.2022 00:23

Sieviete viņai neko tādu nejautāja. Šī tik rupji atcērt. Lieņuk, ja variet ar Andri visai pasaulei savus plikumus atrādīt, tad parādīt bērna nodarbes, ko Mia dara, būtu vien nieks! Nu, ko jūs! Vienkārši viņa ir tik uzvilkusies, jo viņai nav ko parādīt (saistībā ar bērna nodarbēm). Droši vien bērns cauru dienu klīst pa dzīvokli sevi izklaidēdams.
vispār jau Liene atbildēja pieklājīgi uz nepieklājīgu jautājumuun diezgan atklātu provokāciju
29.01.2022 11:09 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
Nemierīgā @ 29.01.2022 00:41
Pazīstu suevieti , latvieti, kura norge ir vecmāte- ārsts. Ja kāda vēlas varu detaļas iedot, viņa šo varētu nokārtot…
ko tieši tu tur grasies kārtot? Jums reăli smiekli nenāk? Lasu un balsī smejos par jums. Nokārtotājas atradušās. A ko nokārtot gribat, pašas nemaz nezinat. Ā jā, bērnu neatrāda internetā, neatrāda kā spēlējas un mantu čupu neparāda. Watafaaaak
29.01.2022 11:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
MissZanju @ 29.01.2022 11:03
Cik minūtes no Lienes dzīves redzat instagram? Kopējais laiks, ja nav live, ir cik? Un tagad padomājat, ka diennaktī ir 24 h no kurām jūs redzat īsus sakasītus fragmentus dažu min garumā.
Jūs jau sen vairs nezinat robežas. Neviens no jūsu - man liekas, es domāju, man šķiet, izskatās- vispār neiztur kritiku. Kura no jums stāv viņai ikdienā klāt? Davai, atbildat par bazaru pašas sev. Kura no jums viņu satiek ikdienā, lai jūsu - izskatās, ka meita vazājoties klusi pa māju - vispār būtu kaut nedaudz patiess. Kur tam ir pamats? Ja meitu reti kur mana? Jūs esat tās slimās jo citiem tā nav pirmā doma. Nu piedodiet ja jums bijusi slikta bērnība tāpēc tādas reakcijas. Par alko un maziem bērniem un bērniem in general. Jā, arī vecāki ir tiesīgi iedzert. Bet te komentē vai nu padsmit gadīgas bezbērnu meitenes vai pilnīgas svētās Marijas. Jā, bērns ielikts gulēt un gribam iedzeram kokteilīti. Dzimšanas dienas, svētki arī ir ar alko un ne 4%. Un? Tāpēc jau nekļūst par sliktu vecāku. Atkal jāsaka, varbūt asociējat ar savu slikto bērnību un savu vecāku alko paradumiem. Kad piedzimst bērns, dzīve neapstājas.
Kura no jums sēdējusi reāli dzīvē klāt viņu meitai Miai? Neviena. Tāpēc jums nav ne jausmas. Viss ir jūsu ilggadējs fantāziju auglis kurš radies no jums pamestajām info druskām.
Visu laiku dīcāt, ka Liene nekur nebrauc, neiet ciemos. Paņēma un aizbrauca, un jums atkal nebija labi. Mājās pie Andra esot jābūt jo nedod dievs, sieviete kautkur dodas viena. Un neredzēt bērnu, nedzirdēt bērnu kad kautkas tiek filmēts, ir normāli. Mātes parasti ieplāno savu laiku, lai bērns tai brīfi dara savas lietas vai guļ.
Gribat kautko man atmurkšķēt pretī, padomā vēlreiz. Vai esi tā kura Lienei bijusi klāt 24 stundas diennaktī nevis nostalkojusi tos storijus pāris min garumā ko jums pamet. Pārējais ir lirika.
P.S. tai kura te sāka aprunāt maza bērna izskatu uzstādot diagnozes pēc sejas, tu esi vai nu ļoti jauna vai vienkārši stulba. Tev vajadzētu uzšaut pa to muti, mazāk runāsi.
Tā kura atsauca savu iesniegumu, tas attaino jūs visas kopā. Nevarat atbildēt pašas par saviem vārdiem. Drosmes nav. Tā ir tikai anonīmā forumā. Ja jums tas bērns patiesi rūpētu, jums viss būtu vienalga. Ne jau bērna dēļ to darat, jums gribas jautrību, asas sajūtas.

Es jau vakar atspēkoju teoriju par to, ka ne man, ne kādai citai no foruma neskauž Lienes dzīve, jo tā ir nožēlojama un tur nav ko skaust!
Un diemžēl, katram, kaut cik loģiski domājošam cilvēkam, noskatoties Lienes story, rodas secinājumi, ka ne viņai, ne viņas ģimenei, kaut kas nav labi!
Viņi paši sāka taisīt to hype un tagad ir reāli aplauzušies, uzmanība sev ir tik ļoti piesaistīta, ka atpakaļ ceļa viņiem nav pat ellē ratā Norvēģijā.
Un kāds tam ir pamatojums? Viņi jau sen ir darījuši visādas cūcības, dzēruši, ārdījušies, meloja par sunīti utt. Tādiem kā viņi, nevar ticēt, bet viņu darbības, gan runā pašas par sevi....
29.01.2022 11:20 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
Oho, pati Ļena raksta vai otra pakula Līga.
Stulbās zosis.😁
29.01.2022 11:23 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
MissZanju @ 29.01.2022 11:03
Cik minūtes no Lienes dzīves redzat instagram? Kopējais laiks, ja nav live, ir cik? Un tagad padomājat, ka diennaktī ir 24 h no kurām jūs redzat īsus sakasītus fragmentus dažu min garumā.
Jūs jau sen vairs nezinat robežas. Neviens no jūsu - man liekas, es domāju, man šķiet, izskatās- vispār neiztur kritiku. Kura no jums stāv viņai ikdienā klāt? Davai, atbildat par bazaru pašas sev. Kura no jums viņu satiek ikdienā, lai jūsu - izskatās, ka meita vazājoties klusi pa māju - vispār būtu kaut nedaudz patiess. Kur tam ir pamats? Ja meitu reti kur mana? Jūs esat tās slimās jo citiem tā nav pirmā doma. Nu piedodiet ja jums bijusi slikta bērnība tāpēc tādas reakcijas. Par alko un maziem bērniem un bērniem in general. Jā, arī vecāki ir tiesīgi iedzert. Bet te komentē vai nu padsmit gadīgas bezbērnu meitenes vai pilnīgas svētās Marijas. Jā, bērns ielikts gulēt un gribam iedzeram kokteilīti. Dzimšanas dienas, svētki arī ir ar alko un ne 4%. Un? Tāpēc jau nekļūst par sliktu vecāku. Atkal jāsaka, varbūt asociējat ar savu slikto bērnību un savu vecāku alko paradumiem. Kad piedzimst bērns, dzīve neapstājas.
Kura no jums sēdējusi reāli dzīvē klāt viņu meitai Miai? Neviena. Tāpēc jums nav ne jausmas. Viss ir jūsu ilggadējs fantāziju auglis kurš radies no jums pamestajām info druskām.
Visu laiku dīcāt, ka Liene nekur nebrauc, neiet ciemos. Paņēma un aizbrauca, un jums atkal nebija labi. Mājās pie Andra esot jābūt jo nedod dievs, sieviete kautkur dodas viena. Un neredzēt bērnu, nedzirdēt bērnu kad kautkas tiek filmēts, ir normāli. Mātes parasti ieplāno savu laiku, lai bērns tai brīfi dara savas lietas vai guļ.
Gribat kautko man atmurkšķēt pretī, padomā vēlreiz. Vai esi tā kura Lienei bijusi klāt 24 stundas diennaktī nevis nostalkojusi tos storijus pāris min garumā ko jums pamet. Pārējais ir lirika.
P.S. tai kura te sāka aprunāt maza bērna izskatu uzstādot diagnozes pēc sejas, tu esi vai nu ļoti jauna vai vienkārši stulba. Tev vajadzētu uzšaut pa to muti, mazāk runāsi.
Tā kura atsauca savu iesniegumu, tas attaino jūs visas kopā. Nevarat atbildēt pašas par saviem vārdiem. Drosmes nav. Tā ir tikai anonīmā forumā. Ja jums tas bērns patiesi rūpētu, jums viss būtu vienalga. Ne jau bērna dēļ to darat, jums gribas jautrību, asas sajūtas.
Tev pašai vajag riktīgi pa muti iedot,lai otreiz neprasītu.Ja nesajēdz par ko te tiek diskutēts,tad tev pašai nav ne smadzeņu ne sajēgas. Tad kad Liene nolika Madaru daudzu mēnešu garumā,tad bija labi? Tad kad vazāja meitenes pa soc tīkliem,tas arī ideāli? Pat savu ,redz negrib vazāt,tikai svešus.Daudzām ir bērni,un tieši tādēļ mēs zinām kā tas ir kad mājās ir mazs bērns. Un ko tad pati atvilkies anonīmi komentēt?Drosmes nav īsto vārdu ielikt?
29.01.2022 11:28 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Reāli tā ir pakulainā!😀😀
29.01.2022 11:31 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Kāpēc te dažas piekasās, ka ja atsauc ziņojumu Mia ir pie kājas? Cilvēkam rūpēja pietiekami lai aizrakstītu dienestiem un anonīmi painformētu par ģimeni, kurai būtu vērts pievērst uzmanību. Daudzās valstīs to var darīt anonīmi. Izrādās Norvēģijā caur e-pastu nevar.
Ir tikai normāli, zinot kā šamie trako un šeimo visus, kas kaut ko nedara pa prātam, ziņojumu pie šādas informācijas atsaukt.
Man arī Mias labklājība rūp. Bet, sorry, man mana un manas ģimenes veselība labklājība ir 1. vietā. Nu neiešu es cauri mediju saceltai vētrai un ellei sveša bērna dēļ.
29.01.2022 11:33 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Oij, kārtējā atvilkās uz "karstām oglēm" verbāli izkauties šeit. Laikam kopā ar Ļenku vakar koda.
29.01.2022 11:38 |
 
Reitings 5606
Reģ: 20.08.2021
Protams, ka Liene lasa forumu! Tas ir skaidrāks par skaidru!
Kremt jau tas, ka nevienai nav nekādu siltu jūtu.
Reāli nāk smiekli, kad Liene saka: man pastkastīte ir pilna, man tik daudz meitenes raksta....mazāk pļūtīt vajag!
Viss kas Lienei ir bezizmēra ir tas mistiskais nobloķēto cilveku saraksts, to gan nez kāpēc ir atradijusi vairākas reizes!
29.01.2022 11:40 |
 
Reitings 4871
Reģ: 19.09.2016
Beidzot,beidzot,Liene, Tu ierakstījies! Ar to arī apsveicu! Nu vāji Tev tie sevis atspēkojošoe argumenti.
29.01.2022 11:41 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Nav_vispar @ 29.01.2022 11:41
Beidzot,beidzot,Liene, Tu ierakstījies! Ar to arī apsveicu! Nu vāji Tev tie sevis atspēkojošoe argumenti.

Es ar tāpat domāju. Bet nu šeit ir forums, ikviens var būt jebkuršs, tā kā lai jau. Var jau būt ka kāda sawLje.
29.01.2022 11:51 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Baigi Andra/Ļenkas stilā te viena ierakstījusies. 😁
Starp citu, visi foruma “man liekas”, “iespējams”, “varbūt” apgalvojumi ne tuvu nav tik vājprātīgi, kā Andra Jūlijs.
“Iespējams, sarkanās mapēs, Madara, iespējams, atmazgā naudu. Iespējams, mājās ierocis, jo Jānis no Cēsīm, iespējams, baidās no bandītiem. “ un tā tālāk…
Kad par pašu spekulē tad kaut kā nepatīk. 😙
29.01.2022 11:55 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Kulis tāss vecs un nesimpātisks palicis.
Aizgājis no seriāla un dai.les....diez ko tagad dara???
29.01.2022 11:56 |
 
Reitings 116
Reģ: 13.08.2021
MissZanju @ 29.01.2022 11:03
Cik minūtes no Lienes dzīves redzat instagram? Kopējais laiks, ja nav live, ir cik? Un tagad padomājat, ka diennaktī ir 24 h no kurām jūs redzat īsus sakasītus fragmentus dažu min garumā.
Jūs jau sen vairs nezinat robežas. Neviens no jūsu - man liekas, es domāju, man šķiet, izskatās- vispār neiztur kritiku. Kura no jums stāv viņai ikdienā klāt? Davai, atbildat par bazaru pašas sev. Kura no jums viņu satiek ikdienā, lai jūsu - izskatās, ka meita vazājoties klusi pa māju - vispār būtu kaut nedaudz patiess. Kur tam ir pamats? Ja meitu reti kur mana? Jūs esat tās slimās jo citiem tā nav pirmā doma. Nu piedodiet ja jums bijusi slikta bērnība tāpēc tādas reakcijas. Par alko un maziem bērniem un bērniem in general. Jā, arī vecāki ir tiesīgi iedzert. Bet te komentē vai nu padsmit gadīgas bezbērnu meitenes vai pilnīgas svētās Marijas. Jā, bērns ielikts gulēt un gribam iedzeram kokteilīti. Dzimšanas dienas, svētki arī ir ar alko un ne 4%. Un? Tāpēc jau nekļūst par sliktu vecāku. Atkal jāsaka, varbūt asociējat ar savu slikto bērnību un savu vecāku alko paradumiem. Kad piedzimst bērns, dzīve neapstājas.
Kura no jums sēdējusi reāli dzīvē klāt viņu meitai Miai? Neviena. Tāpēc jums nav ne jausmas. Viss ir jūsu ilggadējs fantāziju auglis kurš radies no jums pamestajām info druskām.
Visu laiku dīcāt, ka Liene nekur nebrauc, neiet ciemos. Paņēma un aizbrauca, un jums atkal nebija labi. Mājās pie Andra esot jābūt jo nedod dievs, sieviete kautkur dodas viena. Un neredzēt bērnu, nedzirdēt bērnu kad kautkas tiek filmēts, ir normāli. Mātes parasti ieplāno savu laiku, lai bērns tai brīfi dara savas lietas vai guļ.
Gribat kautko man atmurkšķēt pretī, padomā vēlreiz. Vai esi tā kura Lienei bijusi klāt 24 stundas diennaktī nevis nostalkojusi tos storijus pāris min garumā ko jums pamet. Pārējais ir lirika.
P.S. tai kura te sāka aprunāt maza bērna izskatu uzstādot diagnozes pēc sejas, tu esi vai nu ļoti jauna vai vienkārši stulba. Tev vajadzētu uzšaut pa to muti, mazāk runāsi.
Tā kura atsauca savu iesniegumu, tas attaino jūs visas kopā. Nevarat atbildēt pašas par saviem vārdiem. Drosmes nav. Tā ir tikai anonīmā forumā. Ja jums tas bērns patiesi rūpētu, jums viss būtu vienalga. Ne jau bērna dēļ to darat, jums gribas jautrību, asas sajūtas.

Latvietis latvieti vienmēr apēdīs. Tas, ka dažām dāmām šajā forumā ir čūskas mēle, ar kurām pat kafiju nevēlētos iedzert, tomēr daļa taisnības ir. Kiviču pāris izsaucis uz sevis tādas negācijas ar sevi, ka... vārdi trūkst. Man brīžam liekas, ka viņi vnk parādīja kāda ir liela daļa sabiedrības. Izlika to uz paplātes, un redzam kà izskatās no malas: plostošana, bijušās nodiršana, vīrieša stulbums un gļēvums, jaunās pasijas jaukšanās attiecībās. Infantilismu, kurš ir latviešos.
Šim tam nevar nepiekrist, tomēr atgādināšu: Jūs pati arī komentējat inkognito. Tad, kur ir tā “drosme”?
29.01.2022 12:02 |
 
Reitings 51473
Reģ: 20.07.2021
Bjork @ 29.01.2022 11:38
Oij, kārtējā atvilkās uz "karstām oglēm" verbāli izkauties šeit. Laikam kopā ar Ļenku vakar koda.

Acīmredzot. No viņas rakstītā var saprast, ka esot 24 stundas bijušas kopā!
29.01.2022 12:05 |
 
Reitings 116
Reģ: 13.08.2021
LaikamGarlaicigi @ 29.01.2022 11:33
Kāpēc te dažas piekasās, ka ja atsauc ziņojumu Mia ir pie kājas? Cilvēkam rūpēja pietiekami lai aizrakstītu dienestiem un anonīmi painformētu par ģimeni, kurai būtu vērts pievērst uzmanību. Daudzās valstīs to var darīt anonīmi. Izrādās Norvēģijā caur e-pastu nevar.
Ir tikai normāli, zinot kā šamie trako un šeimo visus, kas kaut ko nedara pa prātam, ziņojumu pie šādas informācijas atsaukt.
Man arī Mias labklājība rūp. Bet, sorry, man mana un manas ģimenes veselība labklājība ir 1. vietā. Nu neiešu es cauri mediju saceltai vētrai un ellei sveša bērna dēļ.

Nuuu.... izliksi vārdu publiski, ne tikai iztirzās pa internetu, bet vēl pašas ģimene sabruks virsū.
Es nedomāju, ka viņi nav jau redzeslokā. Ja info pienācis: liks aiz auss.
Pat ļoti saprotami un uzskatu nav jātaisnojas kapēc paņemts atpakaļ. Kiviči ir tik... es pat nezinu kā nosaukt to riebīgumu viņos.
29.01.2022 12:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits