KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 550
Reģ: 02.02.2023
Liizha1 @ 14.09.2024 22:55

Cik es saprotu (es godīgi neesmu super dziļi iedziļinājusies, lai gan tas skar mani pavisam tieši), tas to apgādnieka zaudējuma pensiju apēķina no mirušā cilvēka maksātajiem nodokļiem līdz tam laikam un rēķina, kāda būtu bijusi viņa pensija. Kaut kāda tāds tur algoritms, tad to izdala uz bērnu skaitu, attiecīgi, manā gadījumā ir divi bērni, kur viens ir mans, ļenkas gadījumā visi trīs ir kopīgi. Attiecīgi, kādu brīdi pat viņa varētu savākt to naudu par vismaz 2 meitām - es nezinu, kā ir pilngadības gadījumā, jo mana vīra otrs bērns ir pilngadīgs, pieļauju, ka saņem viņš, nevis mamma. Par savu bērnu naudu saņemu es un nekad dzīvē man nekur nav bijis jāatskaitās, kur es to izlitoju, bet man nav nekādu darišanu ar jebkādiem dienestiem.

Man ir pilngadīgs bērns. Joprojām saņemu es, jo manā apgādībā.
14.09.2024 23:25 |
 
Reitings 7391
Reģ: 22.05.2023
Bet kur gan Skulmēm runāt? Dzeltenajā presē, Bez tabu, Instagram storijos...? Es domāju, ka tā ğimene un Ārena atraitne ir pārāk inteliğenti cilvēki, lai ko tādu darītu. Bet ko es darītu gan šajā situācijā ar patiesu gandarījumu um prieku, ja man kā atraitnei būtu patiešām daudz līdzekļu palicis mantojumā (un ja visam iepriekš zināmajam, t.sk. alimentu nemaksāšanai vēl piepulcējas te tikko apspriestie šokējošie un zemiskie fakti) - es nolīgtu trešo pusi, kas klusi pienes dzeltenaijai presei pamatotus faktus un katru nedēļu uz vāka tiek publicēti virsraksti “Liene Kiviča jau gadiem neinteresējas par savām trīs meitām”, “Liene Kiviča uzkrājusi n tūkstošus parādu ugf fondam”, “Liene Kiviča pēc ex vīra nāves saņem apgādnieka zaudējuma pabalstu, bet ne centa neatvēl meitām” utt. utt. Vnk iznīcinot pamazām šo zemisko zemes tārpu, lai nonāk traķenē, kur ir viņas īstā vieta!
14.09.2024 23:31 |
 
Reitings 507
Reģ: 02.03.2023
Lienes pēdējais storijs, kur bēbja mammas seja pasaka visu, bez vārdiem.
14.09.2024 23:48 |
 
10 gadi
Reitings 476
Reģ: 31.01.2009
TikiTaki @ 14.09.2024 16:24

Kamēr juridiski visu sakārtos, tikmēr 400 eur katru mēnesi ripos Lienes kontā.

Apgādnieka zaudējuma pabalstu rēķina pēc apgādnieka maksātajiem nodokļiem, ja Ārenam bija normāla oficiālā alga, un ir maksāti nodokļi, tad summa ne tuvu nav 400, bet 90 procenti no viņam paredzētās pensijas, kas, piemēram, pie bruto algas 4000, būtu ap 1500, ja nav veiktas papildus iemaksas. Ja vecākā meita strādā, tad 70 procenti no paredzētās pensijas, bet nu tāpat tie cipari ir ap 1000, ne mazāk.
14.09.2024 23:55 |
 
10 gadi
Reitings 10820
Reģ: 15.03.2012
Waterlilly @ 14.09.2024 23:31
Bet kur gan Skulmēm runāt? Dzeltenajā presē, Bez tabu, Instagram storijos...? Es domāju, ka tā ğimene un Ārena atraitne ir pārāk inteliğenti cilvēki, lai ko tādu darītu. Bet ko es darītu gan šajā situācijā ar patiesu gandarījumu um prieku, ja man kā atraitnei būtu patiešām daudz līdzekļu palicis mantojumā (un ja visam iepriekš zināmajam, t.sk. alimentu nemaksāšanai vēl piepulcējas te tikko apspriestie šokējošie un zemiskie fakti) - es nolīgtu trešo pusi, kas klusi pienes dzeltenaijai presei pamatotus faktus un katru nedēļu uz vāka tiek publicēti virsraksti “Liene Kiviča jau gadiem neinteresējas par savām trīs meitām”, “Liene Kiviča uzkrājusi n tūkstošus parādu ugf fondam”, “Liene Kiviča pēc ex vīra nāves saņem apgādnieka zaudējuma pabalstu, bet ne centa neatvēl meitām” utt. utt. Vnk iznīcinot pamazām šo zemisko zemes tārpu, lai nonāk traķenē, kur ir viņas īstā vieta!

Ja ir pārāk inteliģenti, lai rakstītu presei vai bez tabu, tad lai prezidentam raksta, jo šitāda nekaunība un attiecīgo iestāžu lēmumi vienkārši ir prātam neaptverami. Sēž tagad viena aizlipušām acīm un otrs atņirgtu fluoriscējošu protēzi un laimīgi spēli skatās, viss forši, dzīve izdevusies
15.09.2024 00:41 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Pikachio @ 14.09.2024 23:48
Lienes pēdējais storijs, kur bēbja mammas seja pasaka visu, bez vārdiem.

Ja liene tiešām saņem jebkādu apgādnieka pabalstu un apzog savas meitas, tagad dzīvojot par to naudu un uztur kiviču un mazo meitu par to, tad domāju tas ir tikai laika jautājums, ka tas viss tiks apturēts. Vecākā meita nav muļķe, ex vīra vecāki arī un atraitne sieva ne tik. Bet, ja summa ir lielāka par minimālo algu, tad ienākot viņas kontā, tā nauda tāpat aiziet valstij alimentu parāda dzēšanai. Ja viņa ir parādniece, tad kontam ir uzlikts ierobežojums un mēnesī var tikt tikai pie minimālās algas summas. Viss, kas pārsniedz šo summu, viņa to neredz, jo automātiksi tiek ieturēta parāda dzēšanai.
15.09.2024 01:36 |
 
Reitings 28946
Reģ: 14.05.2023
labi varbūt meitenēm viss pietiek,ģimene negrib bakstīt sūdus utt...bet nu vienalga vienkārši derdzās kā tie 2 mēsli vienmēr izgrozās..un tagad vēl pakulgalvai būs nauda ko nodzert un notērēt uz visādām hu*ņām,jo pat mazākjam bērnam no tā visa nekas netiks..un nē man neskauž viņas dzīve,nauda vai smadzeni nodzērušais sivēns... vienkārši riebjas šī netaisnība un fakts ka meitas pie viņas nedzīvo un viņa viņas neuztur,bet var braukāties pa Norvēģiju pirkt sev lupatas, iet uz Arēnu basketbolu skatīties.....neatbalstu vardarbību bet gribētos vienreiz tā kārtīgi ar kādu lielu sapuvušu zivi,uzšaut pa to nekaunīgo,zemisko,nodedzināto matu purnu..
15.09.2024 01:38 |
 
Reitings 2474
Reģ: 07.03.2022
Karma neguļ... Resnajam pautam roža uzburbusi zila.
15.09.2024 04:14 |
 
Reitings 550
Reģ: 02.02.2023
AnneBelle @ 14.09.2024 23:55

Apgādnieka zaudējuma pabalstu rēķina pēc apgādnieka maksātajiem nodokļiem, ja Ārenam bija normāla oficiālā alga, un ir maksāti nodokļi, tad summa ne tuvu nav 400, bet 90 procenti no viņam paredzētās pensijas, kas, piemēram, pie bruto algas 4000, būtu ap 1500, ja nav veiktas papildus iemaksas. Ja vecākā meita strādā, tad 70 procenti no paredzētās pensijas, bet nu tāpat tie cipari ir ap 1000, ne mazāk.

Es bērnu naudu domāju.
15.09.2024 08:26 |
 
Reitings 757
Reģ: 31.01.2023
Hyrte @ 14.09.2024 21:55

Es par to pašu domāju.
Bērni nemaz nedzīvo pie viņas. Vai tiešām to nepārbauda?
Sūdzības gadījumā Bāriņtiesai/ VSAA tas būtu jāpārbauda, jo bērniem paredzētie līdzekļi nonāk pie vecāka, kurš ar bērniem pat nedzīvo.
Piemēram, ja tu saņem slimības pabalstu, bet pa kluso strādā un to uzzina, tev anulē lapu un jāatmaksā saņemtais.
Es neticu, ka te tik vienkārši viss, visi pievērs acis? Ārena atraitne tik turīga, ka viņai lieks tūkstotis mēnesī nenoderētu? Ārens bijis tik vieglprātīgs, ka nav šādu situāciju paredzējis? Kretīni par Ārena naudu uzdzīvo norvēģu restorānos un tagad mauka taisās tērēt bērnu naudu, līdz jaunākajai būs 24? Absurds! Kur ir visi žurnālisti, tikai par huiņām prot rakstīt?
15.09.2024 08:47 |
 
10 gadi
Reitings 5156
Reģ: 05.08.2013
Šmarele jau barojas no tā, ja pa viņu raksta dzeltenie.
Īstais sods viņai būtu, ja par viņu neviens nerakstītu un viņai pajautāt: Kas tu tāda esi??!!
Man draugu lokā bija darīšana ar ZTI, bērnu pabalstus vienīgos viņi nenovelk par parādiem. Tur uzraksta iesniegumu kad ienāks nauda un brīvi vari ņemt.
Godīgi es tiešām nesaprotu kā šī situācija ir iespējama. Meitas nepieprasa savus līdzekļus? Ko lienīte viņam saka.
15.09.2024 08:49 |
 
Reitings 951
Reģ: 31.08.2024
Ziniet, es nebrīnītos ka tas resnais urods tai otrai ģimenei ir piedraudējis, ja nauda neies ljenkai, tad viņš sāks presei izdomāt par šiem briesmu lietas. Jau kaut kad senāk tak mēģināja Ārenu nomelnot, par vēnu griešanu u.t.t. Ģimenei varbūt vieglāk noklusēt un pieciest, nekā klausīties un lasīt presē ko tie divi morāļie kropļi vemj laukā.
Tā pati Madara, jau sen varēja šo tiesāt par goda un cieņas aizskaršanu, atņemt tēva tiesības un ari par pašu kivi daudzko nesmuku atklāt, jo tomēr 8 gadus nodzīvoja kopā, bet Madara vispār negrib tos mēslus kustināt, jo zina ka sāks to darīt, tad no šo dirsām velsies vulkāna izvirdums ar sūdiem.
15.09.2024 09:10 |
 
Reitings 2802
Reģ: 14.09.2023
Es domāju, ka Ārena atraitne ir aizņemta rūpējoties par meitenēm. Varbūt aizkadrā strādā juristi un labākajā gadījumā nauda kaut kādā brīdī atkal nonāks meitenēm, bet Liene savu jau būs sagrābusies. Vai Lienei kaut kas par to būs? Šaubos. Varbūt liks atmaksāt naudu, kas nozīmē tieši neko, jo būt parādniekam (īpaši bērniem) var būt visu dzīvi, kā mēs redzam šajā valstī. Iespējams cietumsods, ja varēs atrast kādu pantu par valsts apkrāpšanu, bet bieži cietumsodus neliek arī pie kriminālpārkāpumiem, ja ir mazs bērns un, ja ir maza iespēja, ka noziedzīgo pārkāpumu atkārtos. Nu varbūt piespiedu darbi, ja ņems vērā, ka nekādus naudas sodus viņa nemaksātu pat ja varētu.
Piekrītu tām, kuras saka, ka neko nedarīt nu gan nav meiteņu interesēs, jo kāds viņām labums no finasiālā atbalsta trūkuma, bet piekrītu arī tām, kuras saka, ka presi nevajag jaukt iekšā. Ja ģimene negrib, tad nevajag, lai viņi šo kārto kā vēlas. Instancēm (Bāriņtiesa, VSAA, arī VID varbūt? Lai gan ko tur VIDs šoreiz… Tiem pašiem ZTI, ka naudu, ko “aizrunāja” bērniem neviens bērns neredz, tātad nepatiesi norādīta naudas plūsma, nezinu) gan var kaut anonīmi ziņot, ka tāda un tāda persona saņem naudu par bērniem, no kuriem ir atsvešināta un bērni naudu nesaņem. Bet tikai tās kurām ir kādi reāli fakti, lai nenoslogotu instanču e-pastus un tas nepazustu pie “nomelnošanas” spama.
15.09.2024 09:20 |
 
10 gadi
Reitings 476
Reģ: 31.01.2009
Nezinu kā ar vecāku pabalsta naudām, bet apgādnieka zaudējuma pabalstu ir jāatmaksā atpakaļ, ja nebiji tiesīgs to saņemt. Viņas gadījumā, ja viņai nebija ietekmētas vecāku tiesības (atņemtas, apturētas) par meitām, neesmu droša, ka vispār kādu pantu var atrast, kāpēc dzīvajai mammai nesaņemt naudu par to, ka apgādnieks miris. Šķiet, ka mūsu likumdošana neparedzēja tādus amorālus gadījumus…
15.09.2024 09:38 |
 
Patīk
Reitings 19239
Reģ: 09.12.2015
Nē, nu izcili - veprim pat vairs nevajag mocīties ar sēkšanu trešās šķiras konnncertos - var tērēt slampas bērnu naudu.. Šis ir konkrēts vājprāts.
Iespējams, ģimene tādā veidā bija spiesta "atpirkties" no parazītiskās maukas - lai savāc pabalstus, bet liek mierā meitenes.
15.09.2024 09:42 |
 
Reitings 27349
Reģ: 06.11.2022
LilyLady @ 15.09.2024 09:42
Nē, nu izcili - veprim pat vairs nevajag mocīties ar sēkšanu trešās šķiras konnncertos - var tērēt slampas bērnu naudu.. Šis ir konkrēts vājprāts.
Iespējams, ģimene tādā veidā bija spiesta "atpirkties" no parazītiskās maukas - lai savāc pabalstus, bet liek mierā meitenes.

Pavisam ticami. Gada māte ar sāpošo sirsniņu pārdeva savas meitiņas par Jūdas grašiem... Un priekš kam? Lai pabraukātu sadauzītā vāģī pa autobāņiem un nopirktu stulbu kleitu. Vareni. Gan jau pārējo Resnais tāpat atkal atņēma.
Un, iespējams, S. ģimene šo faktu noklusē, bet saglabā, lai Lupatlase nesadomā vecumdienās uzsēsties meitenēm uz kakla. Jo tas ir nopietns pierādījums, ka šī mātīte ne tikai pameta bērnus, bet pat aplaupīja pie pirmās iespējas.
15.09.2024 10:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4247
Reģ: 31.10.2010
Sapņu ķērājs @ 15.09.2024 09:10
Ziniet, es nebrīnītos ka tas resnais urods tai otrai ģimenei ir piedraudējis, ja nauda neies ljenkai, tad viņš sāks presei izdomāt par šiem briesmu lietas. Jau kaut kad senāk tak mēģināja Ārenu nomelnot, par vēnu griešanu u.t.t. Ģimenei varbūt vieglāk noklusēt un pieciest, nekā klausīties un lasīt presē ko tie divi morāļie kropļi vemj laukā.
Tā pati Madara, jau sen varēja šo tiesāt par goda un cieņas aizskaršanu, atņemt tēva tiesības un ari par pašu kivi daudzko nesmuku atklāt, jo tomēr 8 gadus nodzīvoja kopā, bet Madara vispār negrib tos mēslus kustināt, jo zina ka sāks to darīt, tad no šo dirsām velsies vulkāna izvirdums ar sūdiem.

Un tad? Kāpēc visi tik ļoti baidās, no tā, ko Kiviči varētu pateikt, īpaši, ja tie ir meli? Ja es būtu Ārena sieva, es neklusētu un neļautu tiem abiem mēsliem apzagt bērnus, par kuriem gadiem esmu rūpējusies. Un lai Kiripiči saka ko grib, lai vemj, cik viņiem patīk - pofig.
15.09.2024 10:12 |
 
Reitings 2802
Reģ: 14.09.2023
AnneBelle @ 15.09.2024 09:38
Nezinu kā ar vecāku pabalsta naudām, bet apgādnieka zaudējuma pabalstu ir jāatmaksā atpakaļ, ja nebiji tiesīgs to saņemt. Viņas gadījumā, ja viņai nebija ietekmētas vecāku tiesības (atņemtas, apturētas) par meitām, neesmu droša, ka vispār kādu pantu var atrast, kāpēc dzīvajai mammai nesaņemt naudu par to, ka apgādnieks miris. Šķiet, ka mūsu likumdošana neparedzēja tādus amorālus gadījumus…

Beidzot būs iemesls Kiviča tik kārotajai paraugprāvai
15.09.2024 10:27 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.10.2023
Jau kuru dienu lasu te, bet nesaprotu, ko jūs te paraties par to naudu? Kāds ir redzējis švabras konta izrakstu ar pozīciju - vsaa maksājumi ? Šādu informāciju neviens nezin un nezinās. Ko jūs te ķidājat viņu finanses, par pamatu ņemot kautkādu somas, kleitas, lievenīšu naudu? Kautkādas stulbas, nepamatotas sazvērestības teorijas, jūs te kā mazi bērni nevis pieauguši cilvēki. Lai tak viņi dzīvo savu nožēlojamo dzīvi, pasmiesimies kopīgi par švabras matiem un uzburbušo ģīmi, par visu ko redzam viņu soc kontos, bet liksim mierā lietas, par kurām nav informācijas.
Un tagat varat likt mīnusiņus. Lai visiem jauka diena.
15.09.2024 10:33 |
 
Reitings 2802
Reģ: 14.09.2023
Minelūše @ 15.09.2024 10:12

Un tad? Kāpēc visi tik ļoti baidās, no tā, ko Kiviči varētu pateikt, īpaši, ja tie ir meli? Ja es būtu Ārena sieva, es neklusētu un neļautu tiem abiem mēsliem apzagt bērnus, par kuriem gadiem esmu rūpējusies. Un lai Kiripiči saka ko grib, lai vemj, cik viņiem patīk - pofig.

Nu nav jau pofig, īpaši, ja bērni ir iesaistīti. Paskaties Madaras gadījumu - tik ilgi centās ignorēt, kamēr saasinājās slimība. Nekur nav arī zvanīts, ka Ārena aiziešana mūžībā nebija kaut kur mazliet saistīta ar papildus nobendētajiem nerviem cīnoties ar tām padibenēm. Tā no malas liekas, ka pofig, bet mums te pilnīgi nesaistītiem cilvēkiem reizēm nervi netur un gribas vienkārši aizbraukt un iedot pa tauri, tad padomā, ja tie būtu Tavi bērni (un jā, Ārena sieva tām meitenēm ir daudz vairāk mamma), kurus viņa apmelo, ar kuriem iežēlina tautu un manipulē. Pie tam, ja vēl kaut kur sāks smirdēt, ka meitenēm tad jāiet pie mātes, tas būtu vesels murgs un meitenēm būtu jāliecina tiesā pret savu miesīgu māti. Un jā - miesīgu māti, jo Ļenai tie vārdi neko nenozīmē, bet bērniem, arī pamestiem, nav tāds cinisms iekšā, ka liecinot pret viņu nebūtu kaut kāda sajūta, ko pēc tam gadiem terapijā risināt. Varbūt pat Lienei ir iedota nauda, lai meitenes liek mierā un neko nemaz nedomā sākt, lai nesāk prasīt tiesības viņas “audzināt” no sērijas, labi ņem to naudu, bet meitenes atstāj kur ir un liec mierā un tai tak labāku piedāvājumu nevar izteikt. Ja nu vienīgi vēl būtu Miu piesolījuši pie viena savākt.
15.09.2024 10:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits