KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4247
Reģ: 31.10.2010
Ja Kiviča grāmatu vēl kaut cik pirka, jo zināja, kas viņš ir, tad Ļenkai pat tas nespīd. Sadomājusies sevi esam par nākamo Roulingu, ka nu tik naudu ar liekšķerēm varēs raust. Tas savārstījums grāmatveikalos tikai putekļus krās. Labākajā gadījumā cilvēki pašķirstīs un noliks atpakaļ plauktā, bet naudu uz to netērēs.
Un zinot kādu sūdu viņa tur būs sadrukājusi, ka tik nesanāk lielajai autorei ķurķī iesēsties. Neslavas celšana ir nopietna lieta, Leņķi. Nevarēsi izlikties, ka neko neesi teikusi. Tavā vietā es divreiz padomātu, vai tiešām tai grāmatai jāredz dienasgaisma.
03.09.2024 00:05 |
 
Patīk
Reitings 19239
Reģ: 09.12.2015
Gan slampa, gan speķis, kā jau tipiski narcisi, ļoti gribētu būt publikas mīlēti un cienīti. Viņi gribētu, lai viņus apskauž un apbrīno, dievina un slavina. Bet tā nenotiek. Tauta Kivičus nemīl. Tāpēc Kivis tik sāpīgi uztver jebkuru kritiku. Un tāpēc Leņķe raksta pati sev un Kivim slavinošas "vēstulītes" un melo par fanu bariem, kuri, viņus ieraugot, krīt ap kaklu, raud un sajūsmā elš.
03.09.2024 00:11 |
 
Reitings 4851
Reģ: 01.04.2023
ronnie @ 02.09.2024 23:22
Es tā aizdomājos... Andža visu laiku cenšas no sevis tēlot baigo rokstāru. Ķipa latviešu Tommy Lee, kura dzīvesstils ir sex, drugs & rock'n'roll. Visu laiku runā par to, ka viņu nekur neaicina tikai tāpēc, ka viņš ir patiess un runā par to, ko citi izvēlas noklusēt, tāpēc arī nav tik pieprasīts kā Kaža, kurš atbrauks baltā džemperītī un nodziedās mīlas dziesmas. Respektīvi, viņš uzskata, ka ir riktīgs bad boy un ka tieši dēļ šīs sliktās slavas viņš nonācis krustugunīs. Taču tajā pašā laikā, tiklīdz gaismā nāk kārtējais skandāls, viņš izmisīgi cenšas glābt, ko vien var - ieposto, bet pēc tam teju vai uzreiz izdzēš visus savus "skandalozos" postus, tēlo, ka ir atradis savu pamesto kaķi, tēlo, ka ir lielisks tētis savām meitām un ka vispār neko sliktu nevienam nekad nav teicis, un ka to visu ir izdomājušas sliktās rozā lezbes, kuras ir pret viņu. Jājautā: kāpēc viņš nonāk tādās pretrunās pats ar sevi? Nu, ja jau reiz viņš ir tāds rokstārs, tad vai pareizāk nebūtu līdz galam palikt sava rokstāra lomā? Nedzēst ne savus postus, ne sliktos komentārus. Atzīt: jā, bļe, es izmetu ārā kaķi, jā, es nemaksāju alimentus savām meitām, jā, es situ savas sievas, jā, man pie dirsas tas, ka kaut kāds Ezīšfests atcēla manu uzstāšanos, jo es esmu baigais rokstārs un man pirksti gaisā. Bet, nē, tā vietā viņš iežmiedz asti kājstarpē un reizi no reizes sabiedrības acīs mēģina tēlot nevainīgo aitiņu, kuru aizskar un pazemo briesmīgās lesbietes un nelaimīgās vecenes. Taču tajā pašā laikā viņš tik ļoti vēlas no sevis tēlot slikto čali, kurš ir viens pret visu pasauli. Beigu beigās pats nonāk pretrunās ar sevi. Gribas teikt: Andri, "apriģiļis", kas tu esi. Sliktais čalis/rokstārs vai aizvainota babene. ?

Labs koments. Pie visa tā vēl jāpiebilst, ka viņš uzkurina savu prātā aprobežoto šuneli Ļenku, lai tā metas aizstāvēt un “cīnīties” ar “pāri darītājiem” viņa vietā. Nolien kaut kur, kamēr Ļenka internetā vaukšķ. Cik tieši nožēlojams tas susļiks- rokstārs ir… :D
03.09.2024 00:13 |
 
Reitings 246
Reģ: 13.06.2024
Tuana @ 03.09.2024 00:13

Labs koments. Pie visa tā vēl jāpiebilst, ka viņš uzkurina savu prātā aprobežoto šuneli Ļenku, lai tā metas aizstāvēt un “cīnīties” ar “pāri darītājiem” viņa vietā. Nolien kaut kur, kamēr Ļenka internetā vaukšķ. Cik tieši nožēlojams tas susļiks- rokstārs ir… :D

Viņa prātā Lieņuks gan jau ir rokstāra uzticīgākā grūpija: seko katram viņa solim, viņa dēļ pamet visus savus bērnus + vēl kaislīgi aizstāv viņu pret visām ļaunajām rozā lezbēm. Sasmējos par salīdzinājumu "susļiks-rokstārs". 😁
viņš grib iztaisīties par dobermani, bet pats ir čivava, kas tik prot vālēt mīkstās mantiņas

Un šo skatu es pilnīgi vizualizēju... Eu, rozā lezbes, jūs mani te nesmīdinat tā, vēl ar sirdi slikti paliks! 😁😁😁
03.09.2024 00:21 |
 
Reitings 26479
Reģ: 21.08.2023
Pikachio @ 02.09.2024 19:13
Niks Edžiņš, ar kuru mīļojās kivičš, tikko bijis aizturēts par narkotiku glabāšanu.
Interesanti.

Nesen bija ielicis video, kur kuilis Kivičs viņam iedod tādu kā Makdonalda kastīti, abi bija dikti priecīgi. Varbūt tiešām viņš uz to Jūrmalu brauc pēc "mantas"? Kuilis ir jāpapurina.
03.09.2024 01:21 |
 
Reitings 27344
Reģ: 06.11.2022
ronnie @ 02.09.2024 23:22
Es tā aizdomājos... Andža visu laiku cenšas no sevis tēlot baigo rokstāru. Ķipa latviešu Tommy Lee, kura dzīvesstils ir sex, drugs & rock'n'roll. Visu laiku runā par to, ka viņu nekur neaicina tikai tāpēc, ka viņš ir patiess un runā par to, ko citi izvēlas noklusēt, tāpēc arī nav tik pieprasīts kā Kaža, kurš atbrauks baltā džemperītī un nodziedās mīlas dziesmas. Respektīvi, viņš uzskata, ka ir riktīgs bad boy un ka tieši dēļ šīs sliktās slavas viņš nonācis krustugunīs. Taču tajā pašā laikā, tiklīdz gaismā nāk kārtējais skandāls, viņš izmisīgi cenšas glābt, ko vien var - ieposto, bet pēc tam teju vai uzreiz izdzēš visus savus "skandalozos" postus, tēlo, ka ir atradis savu pamesto kaķi, tēlo, ka ir lielisks tētis savām meitām un ka vispār neko sliktu nevienam nekad nav teicis, un ka to visu ir izdomājušas sliktās rozā lezbes, kuras ir pret viņu. Jājautā: kāpēc viņš nonāk tādās pretrunās pats ar sevi? Nu, ja jau reiz viņš ir tāds rokstārs, tad vai pareizāk nebūtu līdz galam palikt sava rokstāra lomā? Nedzēst ne savus postus, ne sliktos komentārus. Atzīt: jā, bļe, es izmetu ārā kaķi, jā, es nemaksāju alimentus savām meitām, jā, es situ savas sievas, jā, man pie dirsas tas, ka kaut kāds Ezīšfests atcēla manu uzstāšanos, jo es esmu baigais rokstārs un man pirksti gaisā. Bet, nē, tā vietā viņš iežmiedz asti kājstarpē un reizi no reizes sabiedrības acīs mēģina tēlot nevainīgo aitiņu, kuru aizskar un pazemo briesmīgās lesbietes un nelaimīgās vecenes. Taču tajā pašā laikā viņš tik ļoti vēlas no sevis tēlot slikto čali, kurš ir viens pret visu pasauli. Beigu beigās pats nonāk pretrunās ar sevi. Gribas teikt: Andri, "apriģiļis", kas tu esi. Sliktais čalis/rokstārs vai aizvainota babene. ?

Viņš noteikti domā, ka ir sliktais zēns rokeris ar zelta sirdi. Tikai viņš ir 20 gadus par vecu, vismaz 50 kg par resnu un vienkārši pārāk nesmuks priekš zēna, pārāk šlāgerīgs rokerim un sirds viņam kā melns, serepējis kartupelis. Vārdu sakot, vienkārši vecs, nolaidies, agresīvs stulbenis.
03.09.2024 07:18 |
 
Reitings 951
Reģ: 31.08.2024
Kivičš varētu pērties pa internetu kā resna nobarojusies sūdu vabole, ja Latvijā būtu 40 milj.iedzīvotāju un treknajam būtu kādi labi pasīvie ienākumi, kuri nebūtu atkarīgi no klausītājiem. Bet šis to mazo cilvēku grupiņu, kas šo pazīst kā izbijušu mūziķi un ir maksātspējīga auditorija, ir novēmis vai nobloķējis. Lai tā tik turpina, un lievenīši vasarās vairs nebūs.
03.09.2024 07:35 |
 
Reitings 2467
Reģ: 07.03.2022
Minelūše @ 03.09.2024 00:05
Ja Kiviča grāmatu vēl kaut cik pirka, jo zināja, kas viņš ir, tad Ļenkai pat tas nespīd. Sadomājusies sevi esam par nākamo Roulingu, ka nu tik naudu ar liekšķerēm varēs raust. Tas savārstījums grāmatveikalos tikai putekļus krās. Labākajā gadījumā cilvēki pašķirstīs un noliks atpakaļ plauktā, bet naudu uz to netērēs.
Un zinot kādu sūdu viņa tur būs sadrukājusi, ka tik nesanāk lielajai autorei ķurķī iesēsties. Neslavas celšana ir nopietna lieta, Leņķi. Nevarēsi izlikties, ka neko neesi teikusi. Tavā vietā es divreiz padomātu, vai tiešām tai grāmatai jāredz dienasgaisma.
Grāmata līdz lielveikalam nenonāks, jo kā jau teicu neviena normāla izdevniecība Lienes murgus nemūžam neizdos! Un Liene ir tieši nekas - nulle. Nevienam neinteresēs, ko viņa ēda, dzēra gadsimtu atpakaļ.
03.09.2024 08:07 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
MeltedCheese @ 03.09.2024 08:07
Grāmata līdz lielveikalam nenonāks, jo kā jau teicu neviena normāla izdevniecība Lienes murgus nemūžam neizdos! Un Liene ir tieši nekas - nulle. Nevienam neinteresēs, ko viņa ēda, dzēra gadsimtu atpakaļ.

Varbūt viņi paši izdos to grāmatu? Jo to jau var jebkurš, ja ir piķis. Jautājums tikai, par kādu naudu? A mož Stendzinieks sponsors? Nav vajadzīga izdevniecība obligāti. Vienigi tad tā grāmata nebūs grāmatnīcās, bet pašiem jātirgo. Jo tiešām, neviena sevis cienoša izdevniecība ar šiem diviem alkoholiķiem neķēpāsies.
03.09.2024 08:28 |
 
Patīk
Reitings 19239
Reģ: 09.12.2015
MeltedCheese @ 03.09.2024 08:07
Grāmata līdz lielveikalam nenonāks, jo kā jau teicu neviena normāla izdevniecība Lienes murgus nemūžam neizdos! Un Liene ir tieši nekas - nulle. Nevienam neinteresēs, ko viņa ēda, dzēra gadsimtu atpakaļ.

Tieši tā. Kam interesē kaut kādas Lienes Kivičas vāvuļošana? Pat Kiviča pēdējo grāmatas izstrādājumu nepirka, ar visu to, ka tur bija tā drāziena bilde. Stāvēja grāmatnīcā beigās par vienu eiro. Nulle intereses. Un manas pilsētas bibliotēkā vispār mētājās atdodamo grāmatu plauktā nedēļām ilgi, jo pat bez maksas neviens neņēma.😂
Tāpēc tagad neviena izdevniecība pat nerunā ar Kivičiem, jo zina, ka nav vērts smērēt papīru.
03.09.2024 08:32 |
 
Reitings 373
Reģ: 22.02.2024
susla @ 03.09.2024 08:28

Varbūt viņi paši izdos to grāmatu? Jo to jau var jebkurš, ja ir piķis. Jautājums tikai, par kādu naudu? A mož Stendzinieks sponsors? Nav vajadzīga izdevniecība obligāti. Vienigi tad tā grāmata nebūs grāmatnīcās, bet pašiem jātirgo. Jo tiešām, neviena sevis cienoša izdevniecība ar šiem diviem alkoholiķiem neķēpāsies.
izprintēs Copy pro, iesies ar spirāli un aiziet. Kaut gan tas maksā naudu, es arī pievienojos Lezbēm, kas runāja par elektronisko versiju - PDF formāts epastā :D
03.09.2024 08:41 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Sviestaciba @ 03.09.2024 08:41
izprintēs Copy pro, iesies ar spirāli un aiziet. Kaut gan tas maksā naudu, es arī pievienojos Lezbēm, kas runāja par elektronisko versiju - PDF formāts epastā :D

Vēl nepamet sajūta, ka stils būs nokopēts no Britnijas Spīrsas grānatas, struktūra utt. Lienei Miami tā grāmata līdzi visur.
Liene, skaties, ka nav plaģiāts. Vērosim.
03.09.2024 09:36 |
 
Reitings 27344
Reģ: 06.11.2022
ronnie @ 02.09.2024 23:22
Es tā aizdomājos... Andža visu laiku cenšas no sevis tēlot baigo rokstāru. Ķipa latviešu Tommy Lee, kura dzīvesstils ir sex, drugs & rock'n'roll. Visu laiku runā par to, ka viņu nekur neaicina tikai tāpēc, ka viņš ir patiess un runā par to, ko citi izvēlas noklusēt, tāpēc arī nav tik pieprasīts kā Kaža, kurš atbrauks baltā džemperītī un nodziedās mīlas dziesmas. Respektīvi, viņš uzskata, ka ir riktīgs bad boy un ka tieši dēļ šīs sliktās slavas viņš nonācis krustugunīs. Taču tajā pašā laikā, tiklīdz gaismā nāk kārtējais skandāls, viņš izmisīgi cenšas glābt, ko vien var - ieposto, bet pēc tam teju vai uzreiz izdzēš visus savus "skandalozos" postus, tēlo, ka ir atradis savu pamesto kaķi, tēlo, ka ir lielisks tētis savām meitām un ka vispār neko sliktu nevienam nekad nav teicis, un ka to visu ir izdomājušas sliktās rozā lezbes, kuras ir pret viņu. Jājautā: kāpēc viņš nonāk tādās pretrunās pats ar sevi? Nu, ja jau reiz viņš ir tāds rokstārs, tad vai pareizāk nebūtu līdz galam palikt sava rokstāra lomā? Nedzēst ne savus postus, ne sliktos komentārus. Atzīt: jā, bļe, es izmetu ārā kaķi, jā, es nemaksāju alimentus savām meitām, jā, es situ savas sievas, jā, man pie dirsas tas, ka kaut kāds Ezīšfests atcēla manu uzstāšanos, jo es esmu baigais rokstārs un man pirksti gaisā. Bet, nē, tā vietā viņš iežmiedz asti kājstarpē un reizi no reizes sabiedrības acīs mēģina tēlot nevainīgo aitiņu, kuru aizskar un pazemo briesmīgās lesbietes un nelaimīgās vecenes. Taču tajā pašā laikā viņš tik ļoti vēlas no sevis tēlot slikto čali, kurš ir viens pret visu pasauli. Beigu beigās pats nonāk pretrunās ar sevi. Gribas teikt: Andri, "apriģiļis", kas tu esi. Sliktais čalis/rokstārs vai aizvainota babene. ?

Īsumā: viņš grib uzvesties sliktāk nekā pēdējā cūka, gulēt dubļos un rukšķēt, bet lai visi pārējie viņu pielūdz kā eņģeli.
03.09.2024 11:22 |
 
Reitings 8079
Reģ: 16.02.2021
Boloņas mērce no Spilvas tomātu mērces?! 🤮 tā sieviete tiešām neko neprot pagatavot. Pat, ja slinkums taisīt no 0, nu paņem ko labāku par Spilvas tomātu mērci 😭 tos pašus tomātus savā sulā, vai Rimi pakās ir pastas mērces redzētas, kas būs jau tuvāk par kaut kādu tur kečupu.
03.09.2024 11:45 |
 
Reitings 951
Reģ: 31.08.2024
Treknais kivis pasūtījis spagetti ar boloņas mērci. Ņemot vērā to ka šis jau ir riska grupā pie kardiovaskulārajām saslimšanām, vajadzētu pasūtīt kaut ko liesāku. Jau tā viņa mazās, melīgās ačteles resnajos notaukotajos kāmja vaigos ieaugušas.😀
03.09.2024 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 5154
Reģ: 05.08.2013
Mercury6 @ 03.09.2024 11:45
Boloņas mērce no Spilvas tomātu mērces?! ? tā sieviete tiešām neko neprot pagatavot. Pat, ja slinkums taisīt no 0, nu paņem ko labāku par Spilvas tomātu mērci ? tos pašus tomātus savā sulā, vai Rimi pakās ir pastas mērces redzētas, kas būs jau tuvāk par kaut kādu tur kečupu.

tā ir vienīgā tomātu mērce, kuru es ēdu.
Bolonjas mērci gan taisa no tomātu pastas, ja nekļūdos.
03.09.2024 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 1713
Reģ: 26.03.2010
Jūs tiešām domājat, ka tā sieviete zina atšķirību starp kečupu, tomātu mērci un tomātu pastu? 😀 Galvenais, ka lieto vārdu rirē, lai jau sauktu sevi par virtuves gurū.
03.09.2024 12:02 |
 
Reitings 326
Reģ: 06.08.2024
Liene vispār kādreiz dzīvē redzējusi īstu Spaghetti Bolognese?
Liene, atver kaut vai youtube un iemacies gatavot visvienkāršāko ēdienu. Tur ir receptes pat idiotiem.
03.09.2024 12:05 |
 
10 gadi
Reitings 6512
Reģ: 11.08.2009
Sapņu ķērājs @ 03.09.2024 11:56
Treknais kivis pasūtījis spagetti ar boloņas mērci. Ņemot vērā to ka šis jau ir riska grupā pie kardiovaskulārajām saslimšanām, vajadzētu pasūtīt kaut ko liesāku. Jau tā viņa mazās, melīgās ačteles resnajos notaukotajos kāmja vaigos ieaugušas.?
Tev jāraksta grāmata! Pēdējais teikums nu tik sulīgi garšīgs!
Pat cenšoties nevar nevizualizēt.
🍾
03.09.2024 12:09 |
 
Reitings 27344
Reģ: 06.11.2022
Lupatlasei jau labāk piestāvētu "spaghetti alla puttanesca" jeb latviski "makaroni palaistuves gaumē". :D
03.09.2024 12:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits