KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1713
Reģ: 26.03.2010
yay @ 02.09.2024 19:19

Un tā Gluzunova būtu izcila Kiviča sieva Nr.5
kāds gan karAndris bad boys, viņu piesit i pusaudži, i spicszodis. Domāju, ka pat tik slimai sievietei kā Glozunovai Andris liekas nosvīdis memļaks. Artjoma sadeva pa tāsi šova veidotājiem, Edziņš tik tups, ka gatavs kauties un pats dabūt pa muti, kamér Andža sit krietni vājākus vai liek ļeku prom.
02.09.2024 19:23 |
 
Reitings 373
Reģ: 22.02.2024
yay @ 02.09.2024 19:19

Un tā Gluzunova būtu izcila Kiviča sieva Nr.5
ak Dievs, tas būtu tāds kombo :D
02.09.2024 19:26 |
 
Reitings 27344
Reģ: 06.11.2022
yay @ 02.09.2024 19:19

Un tā Gluzunova būtu izcila Kiviča sieva Nr.5

Kivis Glozonovai par mīkstu, viņai patīk reāli zeki :D
02.09.2024 19:39 |
 
Reitings 373
Reģ: 22.02.2024
LabaDabaDa @ 02.09.2024 19:39

Kivis Glozonovai par mīkstu, viņai patīk reāli zeki :D
nu nez, nez. Kivi taču ir staigājošs rokenrols. Uzšaus pāris reizes pa redeli un būs sapņu princis.
02.09.2024 19:43 |
 
10 gadi
Reitings 461
Reģ: 10.04.2013
Knita @ 02.09.2024 17:37

Tu arī svētku dienās šļūci uz dārziņu baseina čībās un šortos? Gan jau ka nē. Mans bērns arī pavisam mazs uz pāris svētkiem ieradās bezmaz pidžamā. Bet mājās bija gan kleitiņa, gan kurpītes. Pat aiznesu uz dārziņu, ja gadījumā pārdomā. Ja tu rādi labu piemēru un mazais skatās apkārt kā citas meitenes apspriež kādas kurai jaunas kurpītes un protams, ka ar laiku sāk pucēties. Bet iedomājies kā ir kad meitenes apspriežas par pucēšanos, bet tev ir izbalējis džemperis mugurā un vecākiem vienkārši pie kājas.

Ohh, saprotu! Man jaunākais ir tik cimperligs, šodien gāja vienkāršās, tīrās drēbītēs, jo citādi skandāls.
02.09.2024 19:45 |
 
Reitings 27344
Reģ: 06.11.2022
Sviestaciba @ 02.09.2024 19:43
nu nez, nez. Kivi taču ir staigājošs rokenrols. Uzšaus pāris reizes pa redeli un būs sapņu princis.

Pārspļausim pār plecu, vismaz man Elīna neko tādu nav izdarījusi, lai es viņai ko tādu novēlētu. :D
02.09.2024 19:49 |
 
Reitings 22318
Reģ: 07.06.2022
sidzha @ 02.09.2024 19:23
kāds gan karAndris bad boys, viņu piesit i pusaudži, i spicszodis. Domāju, ka pat tik slimai sievietei kā Glozunovai Andris liekas nosvīdis memļaks. Artjoma sadeva pa tāsi šova veidotājiem, Edziņš tik tups, ka gatavs kauties un pats dabūt pa muti, kamér Andža sit krietni vājākus vai liek ļeku prom.
vispār runājot par - where is spiczodis when you need one? Sen nav resnā muca pa muti dabūjis par saviem debīlajiem izgājieniem 😏
😏
02.09.2024 20:07 |
 
Reitings 27344
Reģ: 06.11.2022
Helga Andersson @ 02.09.2024 20:07
vispār runājot par - where is spiczodis when you need one? Sen nav resnā muca pa muti dabūjis par saviem debīlajiem izgājieniem ?
?

Un kriminālprocess arī izčākstēja gaisā, turpat, kur visas pārējās Detektīva Kandžas tiesas :D
02.09.2024 20:15 |
 
10 gadi
Reitings 1713
Reģ: 26.03.2010
Helga Andersson @ 02.09.2024 20:07
vispār runājot par - where is spiczodis when you need one? Sen nav resnā muca pa muti dabūjis par saviem debīlajiem izgājieniem ?
?
domā, ka speķis kaut ko varētu izdarīt, ja šim kāds uzsistu pa taukaino pakausi fašku un pa pakaļu pendeli, šis kaut ko spētu no šoka izdarīt? Stāstītu, ka uzbruka viņam negaidīti un bija ričuks. Zin kā...viņam kā "dejotājam" mazais cincis traucē pie visa, nu un liekais svars.
Pie tam kā memļaks aizskrietu uz menteni. Tas cirvis, tak tikko kā abižots, tā mentus sauc. Kas par mīkstmiesi.🫠
02.09.2024 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 5154
Reģ: 05.08.2013
LabaDabaDa @ 02.09.2024 19:49

Pārspļausim pār plecu, vismaz man Elīna neko tādu nav izdarījusi, lai es viņai ko tādu novēlētu. :D

hihihiii, es jau tik ļenkuci gribu pakaitināt
Bet Kandža, tu tāpat padomā - gluzunova vismaz trāpa pa notīm, nevis kā ļenka čīkst kā durvju eņģe.
Viņai ir pat zināma nodarbošanās un darbs. Trīs bērni jau tev nebūs šķērslis. Perfekta kandidāte, preci tik nost, gan jau matus izaudzēs
02.09.2024 21:25 |
 
Reitings 28943
Reģ: 14.05.2023
nu Kandža teici ja ne vakar tad šodien,būs ''lielās patiesības'' video, atkal čiks vien būs...
02.09.2024 21:28 |
 
10 gadi
Reitings 1713
Reģ: 26.03.2010
Vēl es te padomāju. Kaut kad nesen Kivičs prezentēja lievenītī savu jauno dziesmu, visām viņa dziesmām tiek uzcepts video, vai tik mūzikas klips nebūs kopā ar Lienes pdf formāta grāmatas izdošanu?
Otrs, par izdevniecību. Jā, pirms izdošanas mēdz maksāt avansu par grāmatu, laikam kaut ko lasīju, ka tā bija Ūdrīša Ilonas Balodes grāmatām, bet tur laikam viņu iepriekš jau zināja. Bet ne par to man tas jautājums šoreiz. Mani interesē, cik ilgi notiek grāmatas manuskripta līdz izdošanai. Tur tak pa vidu ir korektors, kas izlabo valodu. Valodniecei varbūt nevajag, bet nu vajag gan. Tad vāka noformējums, ok tur var būt "paņemat smukāku bildīti no Instagrama", iespiešana utt. Tūlīt būs tik 2 mēneši līdz datumam, bet viņa vēl Maiami drukā.
02.09.2024 21:35 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4247
Reģ: 31.10.2010
sidzha @ 02.09.2024 21:25
domā, ka speķis kaut ko varētu izdarīt, ja šim kāds uzsistu pa taukaino pakausi fašku un pa pakaļu pendeli, šis kaut ko spētu no šoka izdarīt? Stāstītu, ka uzbruka viņam negaidīti un bija ričuks. Zin kā...viņam kā "dejotājam" mazais cincis traucē pie visa, nu un liekais svars.
Pie tam kā memļaks aizskrietu uz menteni. Tas cirvis, tak tikko kā abižots, tā mentus sauc. Kas par mīkstmiesi.?

Tas kā viņš toreiz stāstīja par "negaidīto uzbrukumu", bija vienkārši smieklīgi. Liels, trekns kuilis činkst kā maza meitenīte, kam atņemta lelle. Kauns skatīties, mīkstpēdiņš. Vēl murgoja, ka viņa telefonu kāds izseko. Kam tu nahren esi vajadzīgs, speķarausi?
02.09.2024 21:58 |
 
Reitings 326
Reģ: 06.08.2024
2. septembra kopsavilkums.
Liene und Andža ar laša un sīpolu smaku no mutes, attapušies, ka Mia jāved uz dārziņu. Saģērbās, kā uz pludmali, kaimiņdārzā dažas gladiolas saplūca un aidā uz dārziņu, izdarīt nepatīkamās lietas dzīvē un veltīt laiku bērnam. Šajā pašā laikā, viss internets sacepās, ka Mia saģērbta kā uz kartupeļu talku laukos pie omes, Liene nofiltrējusi seju, ka pēkšņi deguns pazudis un Andrim seja no alkohola sapampusi tados pašos izmēros kā Didrihsonei lūpas.
Pēcāk, šie uz jūru, kur Liene sit kompī pēdējās rindas savam bestsellerim un rij glaunus salātus no plastmasa šķīvja. Andris vēl ieposto bērnu ar ģitāru rokās - nu, nē, Kandža. Tev nav pilnīgi neviens talants, ko nodot tālāk bērnam.
End of the day.
Tagad Mia cerams guļ, kamēr šie abi nāliķi atkal pieliek mūli.
02.09.2024 22:42 |
 
Reitings 28943
Reģ: 14.05.2023
Lieveņu ar vien mazāk,gribu redzēt kā viņi izvilks šo ziemu, pārvāksies pie memmes vai?? Vai leņķis domā ka viņas grāmata būs tāds bestsellers ka varēs dzīvot cepuri kuldami...
02.09.2024 23:09 |
 
Reitings 246
Reģ: 13.06.2024
Es tā aizdomājos... Andža visu laiku cenšas no sevis tēlot baigo rokstāru. Ķipa latviešu Tommy Lee, kura dzīvesstils ir sex, drugs & rock'n'roll. Visu laiku runā par to, ka viņu nekur neaicina tikai tāpēc, ka viņš ir patiess un runā par to, ko citi izvēlas noklusēt, tāpēc arī nav tik pieprasīts kā Kaža, kurš atbrauks baltā džemperītī un nodziedās mīlas dziesmas. Respektīvi, viņš uzskata, ka ir riktīgs bad boy un ka tieši dēļ šīs sliktās slavas viņš nonācis krustugunīs. Taču tajā pašā laikā, tiklīdz gaismā nāk kārtējais skandāls, viņš izmisīgi cenšas glābt, ko vien var - ieposto, bet pēc tam teju vai uzreiz izdzēš visus savus "skandalozos" postus, tēlo, ka ir atradis savu pamesto kaķi, tēlo, ka ir lielisks tētis savām meitām un ka vispār neko sliktu nevienam nekad nav teicis, un ka to visu ir izdomājušas sliktās rozā lezbes, kuras ir pret viņu. Jājautā: kāpēc viņš nonāk tādās pretrunās pats ar sevi? Nu, ja jau reiz viņš ir tāds rokstārs, tad vai pareizāk nebūtu līdz galam palikt sava rokstāra lomā? Nedzēst ne savus postus, ne sliktos komentārus. Atzīt: jā, bļe, es izmetu ārā kaķi, jā, es nemaksāju alimentus savām meitām, jā, es situ savas sievas, jā, man pie dirsas tas, ka kaut kāds Ezīšfests atcēla manu uzstāšanos, jo es esmu baigais rokstārs un man pirksti gaisā. Bet, nē, tā vietā viņš iežmiedz asti kājstarpē un reizi no reizes sabiedrības acīs mēģina tēlot nevainīgo aitiņu, kuru aizskar un pazemo briesmīgās lesbietes un nelaimīgās vecenes. Taču tajā pašā laikā viņš tik ļoti vēlas no sevis tēlot slikto čali, kurš ir viens pret visu pasauli. Beigu beigās pats nonāk pretrunās ar sevi. Gribas teikt: Andri, "apriģiļis", kas tu esi. Sliktais čalis/rokstārs vai aizvainota babene. 😁
02.09.2024 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 4987
Reģ: 29.01.2009
Rozāforums @ 02.09.2024 23:09
Lieveņu ar vien mazāk,gribu redzēt kā viņi izvilks šo ziemu, pārvāksies pie memmes vai?? Vai leņķis domā ka viņas grāmata būs tāds bestsellers ka varēs dzīvot cepuri kuldami...

Protams, ka viņa sapņo, ka viņas grāmatas izķers pirmajā dienā, izdevniecība izlaidīs papildus tirāžu, un producenti cīnīsies, kuram būs tas gods filmēt filmu par Ļenas notikumiem bagāto dzīvi. Un tad jau saviesīgie pasākumi, autogrāfi, starmeši un trīcoši, raudoši fani. Un tad tā pirmā izdēvniecība, kas tik neganti viņus atšuva šova laikā, kodīs pirkstos un publiski atvainosies. Un Liene karaliski atbildēs, ka pat neatceras, kas tā par izdēvniecību, kaut kāda sīka vienība. Tieši tik atrauta no realitātes viņa ir, es par to pat nešaubos.
Bet ziniet, es kinda gribētu, lai kāda izdēvniecība parakstās izdot šo murgojumu, jo Lienei vēl lielāks aplauziens sekotu tieši pēc tam
02.09.2024 23:34 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Rozāforums @ 02.09.2024 23:09
Lieveņu ar vien mazāk,gribu redzēt kā viņi izvilks šo ziemu, pārvāksies pie memmes vai?? Vai leņķis domā ka viņas grāmata būs tāds bestsellers ka varēs dzīvot cepuri kuldami...

Noteikti tā domā, tāpēc jau steidz tagad pabeigt un kivis pat pieslēdzies, jo tūlīt pakaļa sāks degt, vasara beigusies un lieveņu praktiski nebūs vairs.
Tikai nāksies ļoti, nu tā, ka ļoti aplauzties. Tās dažas lezbes un fani nespēs nosegt visus izdevumus un pataisīt ar grāmatu stāvus bagātus. Ja vēl padomā, ka tie lievenīšu fani netērēs naudu grāmatai, jo šobrīd viss tā jau dārgs, tad nu baigā šaize tur var sanākt.
Kuram, reāli, nu kuram interesē lienes kivičas dzīves gājums? Tās autobiogrāfijas latviešu influenceru un slavenību ir garlaicīgākais, kas var būt. Ļoti maza auditorija.
02.09.2024 23:35 |
 
10 gadi
Reitings 4987
Reģ: 29.01.2009
ronnie @ 02.09.2024 23:22
Es tā aizdomājos... Andža visu laiku cenšas no sevis tēlot baigo rokstāru. Ķipa latviešu Tommy Lee, kura dzīvesstils ir sex, drugs & rock'n'roll. Visu laiku runā par to, ka viņu nekur neaicina tikai tāpēc, ka viņš ir patiess un runā par to, ko citi izvēlas noklusēt, tāpēc arī nav tik pieprasīts kā Kaža, kurš atbrauks baltā džemperītī un nodziedās mīlas dziesmas. Respektīvi, viņš uzskata, ka ir riktīgs bad boy un ka tieši dēļ šīs sliktās slavas viņš nonācis krustugunīs. Taču tajā pašā laikā, tiklīdz gaismā nāk kārtējais skandāls, viņš izmisīgi cenšas glābt, ko vien var - ieposto, bet pēc tam teju vai uzreiz izdzēš visus savus "skandalozos" postus, tēlo, ka ir atradis savu pamesto kaķi, tēlo, ka ir lielisks tētis savām meitām un ka vispār neko sliktu nevienam nekad nav teicis, un ka to visu ir izdomājušas sliktās rozā lezbes, kuras ir pret viņu. Jājautā: kāpēc viņš nonāk tādās pretrunās pats ar sevi? Nu, ja jau reiz viņš ir tāds rokstārs, tad vai pareizāk nebūtu līdz galam palikt sava rokstāra lomā? Nedzēst ne savus postus, ne sliktos komentārus. Atzīt: jā, bļe, es izmetu ārā kaķi, jā, es nemaksāju alimentus savām meitām, jā, es situ savas sievas, jā, man pie dirsas tas, ka kaut kāds Ezīšfests atcēla manu uzstāšanos, jo es esmu baigais rokstārs un man pirksti gaisā. Bet, nē, tā vietā viņš iežmiedz asti kājstarpē un reizi no reizes sabiedrības acīs mēģina tēlot nevainīgo aitiņu, kuru aizskar un pazemo briesmīgās lesbietes un nelaimīgās vecenes. Taču tajā pašā laikā viņš tik ļoti vēlas no sevis tēlot slikto čali, kurš ir viens pret visu pasauli. Beigu beigās pats nonāk pretrunās ar sevi. Gribas teikt: Andri, "apriģiļis", kas tu esi. Sliktais čalis/rokstārs vai aizvainota babene. ?

💯 teikšu īsi - viņš grib iztaisīties par dobermani, bet pats ir čivava, kas tik prot vālēt mīkstās mantiņas
02.09.2024 23:40 |
 
Reitings 1342
Reģ: 05.12.2021
ronnie @ 02.09.2024 23:22
Es tā aizdomājos... Andža visu laiku cenšas no sevis tēlot baigo rokstāru. Ķipa latviešu Tommy Lee, kura dzīvesstils ir sex, drugs & rock'n'roll. Visu laiku runā par to, ka viņu nekur neaicina tikai tāpēc, ka viņš ir patiess un runā par to, ko citi izvēlas noklusēt, tāpēc arī nav tik pieprasīts kā Kaža, kurš atbrauks baltā džemperītī un nodziedās mīlas dziesmas. Respektīvi, viņš uzskata, ka ir riktīgs bad boy un ka tieši dēļ šīs sliktās slavas viņš nonācis krustugunīs. Taču tajā pašā laikā, tiklīdz gaismā nāk kārtējais skandāls, viņš izmisīgi cenšas glābt, ko vien var - ieposto, bet pēc tam teju vai uzreiz izdzēš visus savus "skandalozos" postus, tēlo, ka ir atradis savu pamesto kaķi, tēlo, ka ir lielisks tētis savām meitām un ka vispār neko sliktu nevienam nekad nav teicis, un ka to visu ir izdomājušas sliktās rozā lezbes, kuras ir pret viņu. Jājautā: kāpēc viņš nonāk tādās pretrunās pats ar sevi? Nu, ja jau reiz viņš ir tāds rokstārs, tad vai pareizāk nebūtu līdz galam palikt sava rokstāra lomā? Nedzēst ne savus postus, ne sliktos komentārus. Atzīt: jā, bļe, es izmetu ārā kaķi, jā, es nemaksāju alimentus savām meitām, jā, es situ savas sievas, jā, man pie dirsas tas, ka kaut kāds Ezīšfests atcēla manu uzstāšanos, jo es esmu baigais rokstārs un man pirksti gaisā. Bet, nē, tā vietā viņš iežmiedz asti kājstarpē un reizi no reizes sabiedrības acīs mēģina tēlot nevainīgo aitiņu, kuru aizskar un pazemo briesmīgās lesbietes un nelaimīgās vecenes. Taču tajā pašā laikā viņš tik ļoti vēlas no sevis tēlot slikto čali, kurš ir viens pret visu pasauli. Beigu beigās pats nonāk pretrunās ar sevi. Gribas teikt: Andri, "apriģiļis", kas tu esi. Sliktais čalis/rokstārs vai aizvainota babene. ?

Viņam, pat saglabājot šo “bad boy” veidolu, nekas te nesanāktu - mēs esam pārāk maza valsts, lai no tā pelnītu un dzīvotu labi.
Es neiesu tagad pētīt statistiku, bet cik no valsts ir “maksāt spējīgi klienti”? Prāta vētra cik savāc? - pa visiem koncertiem pieļauju tuvu 100tk (minu, nezinu precīzi), Dons tikko pielasīja savus 40tk. Kivi knapi 1tk savāca savā palladiumā - kur jebkurš fans tiešām aizbrauktu. Nav un nebūs, pie tam, uzvedoties tā kā uzvedās - mūsu valsts ir par mazu tam bullshitam, ko viņš dzen
02.09.2024 23:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits