KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2802
Reģ: 14.09.2023
Mēs te dažas lapas atpakaļ spriedām par to kā mēs augām un es atceros, ka mana mamma 90ajos nopirka man svētku kostīmu. Viņa gribēja to labāko, centās, iztērēja pēdējo naudu (to es tikai tagad saprotu), bet man bija kauns, ka tāds nesmuks un citas meitenes dārziņā palaistas skaistās kleitās, kā lellītes. Pat iedomāties nevaru kā jūtas mazā Mia, kurai šīm sajūtām pa virsu pat nav mammas rūpes. Starp citu, arī arguments, ka agrāk tā bija normāli neies cauri. Kad es jau ar vienu kāju biju savā dzīvē, piedzima mans brālis un mamma viņu audzināja pēc jaunākās informācijas. Mani audzināja kā nu mācēja pēc 90to metodēm, brāli pēc viņa laika metodēm. Drēbītes pirka, mantiņas. Jo īpaši tāpēc, ka vēlais bērns. Kāds viņš bija un ir mīlēts bērns! Normāla sieviete savus bērnus audzina, lasa, dara labāko. Hebe nehebe, guess, tā ir katras izvēle un rocības jautājums, bet mēs ar brāli abi esam ekonomiskās krīzes bērni un abi tikām pucēti, abi audzināti pēc labākās sirdsapziņas un brālis arī pēc jaunākām un saudzīgākām metodēm. Tikmēr Liene vēl dzīvo uzskatos, ka bērni paši izaug, neko viņiem nevajag, lasa lubenes, bet bērnu literatūru (bērniem vai par bērniem, pat vienalga) neapskata. Un sēž visu dienu internetā, bet pat bezmaksas blogus par bērnu audzināšanu nepaskatās, internetā drēbītes nepasūta, ja kauns uz pepco vilkties, bērnu attīstības kontiem tajā pašā IG neseko. Būtu manai mammai bijušas šodienas iespējas… Jo īpaši šokē, ka šādi novārtā pamet tieši vēlo bērniņu. Kā es to sievieti neieredzu. Kandžu vēl saprastu, bet māte! Kur tad viņa ir ar tām pavērtajām debesīm? Ko viņa ir sapratusi? Kāda Hebe? Tur pat matus normāli nevar sataisīt. Un mēs esam redzējuši Mias potenciālu būt par mazu lellīti. Palika skumji.
02.09.2024 16:23 |
 
Reitings 28943
Reģ: 14.05.2023
@Tējnīca skumji jā... bet arī 90tie bija traks laiks vecākiem bieži nebija darba (vai pat neizmaksāja algas) utt... te jau parādas ļenas slinkums(darbs uz katra stūra,bet strādāt viņa negrib) un vienaldzība,pilnīgs pofigs par to bērnu...palika stāvoklī lai tikai noturētu kvieci...
02.09.2024 16:51 |
 
Reitings 10
Reģ: 26.02.2023
Vakar garāmejot Pepco redzēju kā kāda māmiņa cilāja savā ziņā vienkāršu kleitiņu, bet tieši padomāju, ka baigi foršā priekš bērndārznieces - balta trikotāžas augšiņa un kupla tumši pelēka vai melna apakšdaļa. Nu ja pat tādu mūsu Stāri neuzskata, ka Mia būtu pelnījusi, tad...
02.09.2024 17:07 |
 
10 gadi
Reitings 5154
Reģ: 05.08.2013
Bērni tai ģimenei nav prioritāte, tas nav nekas jauns.
Priecāsimies, ka vispār neaizdzērās un aizveda uz bērnudārzu.
02.09.2024 17:09 |
 
Reitings 2471
Reģ: 22.03.2024
Patiesībā šķiet Kivji puķes nopirka, lai mums atrādītos, bet tā arī nesaprot, ka šiem vajadzētu radīt bērnam svētku sajūtu. Nesaprotu māti, kura sevi pasniedz par skaistuli, bet kura vispār nekad nepucē meitu?!
02.09.2024 17:09 |
 
Reitings 2471
Reģ: 22.03.2024
crete @ 02.09.2024 11:08

Ja godīgi to mazuļu stīvēšana žaketēs un pataisīšana viņus priekšlaicīgi par bosiem un džentleņiem ar kaklasaitēm, ir vienkārši amizanti smieklīga.
Neatbalstu ne pārpucešanu, ne arī pavisam nepucēšanu.
Vidējs smart casual stils ir vislabākais maziem bērniem. Bet ne jau tās smieklīgās onkuļu žaketes, vestes un nedod Dievs vēl kaklasaites. ? Tik novecojusi domāšana.

Man principā vienalga kā bērns sapucēts. Tev varbūt smieklīgi šķiet bērns žakete, bet vismaz var redzēt, ka vecākiem bērns rūp. Mia saģērbta tā, ka redzams abiem vecākiem pilnīgs po.
02.09.2024 17:12 |
 
Reitings 951
Reģ: 31.08.2024
Es kaut kā ļoti nepētu kā bērni saģērbti uz 1 septembri. Ir tādi kuri ģērbj savu iespēju robežās, ir tādi bērni kuri jau maziņi būdami izvēlas ko vilkt un ko nē. Mana mazā kad bija vēl maziņa neparko negribēja cacīgas princešu kleitas, rozā krāsu apģērbā un vispār pucēties.
Šajā gadījumā viss skumjākais ir fakts, ka no 5ciem nepilngadīgajiem bērniem, 4 bērnus ar pirmo septembri nemaz neapsveic un uz skolām nedodas līdzi. Pat nespēju aptvert kā jūtas tās meitenes, kurām vairs arī tēva nav. Toties ljeņkis savu izcilo, bezgalīgi grāmatu drukā pludmales smiltīs, kamēr viņas meitām 1.septembris.
02.09.2024 17:22 |
 
Reitings 51253
Reģ: 20.07.2021
Rietumusawle @ 02.09.2024 17:09
Patiesībā šķiet Kivji puķes nopirka, lai mums atrādītos, bet tā arī nesaprot, ka šiem vajadzētu radīt bērnam svētku sajūtu. Nesaprotu māti, kura sevi pasniedz par skaistuli, bet kura vispār nekad nepucē meitu?!

Jo tā "māte" nevar ciest, ja kāds pasaka meitiņai komplimentu. Kas vēl nebūs, skuķim pievērš uzmanību! Visi komplimenti pienākas tikai un vienīgi mātītei, jo viņa taču ir visskaistākā, ar audzētiem matiem un 3gadnieces pakaļu! 😀
02.09.2024 17:26 |
 
Patīk
Reitings 19239
Reģ: 09.12.2015
Rietumusawle @ 02.09.2024 17:09
Patiesībā šķiet Kivji puķes nopirka, lai mums atrādītos, bet tā arī nesaprot, ka šiem vajadzētu radīt bērnam svētku sajūtu. Nesaprotu māti, kura sevi pasniedz par skaistuli, bet kura vispār nekad nepucē meitu?!

Jā, Kivelim tagad ieslēgta programma - tēlojam labus vecākus, ķip mēs tādi pareizi, tradicionāli, ģimeniski atšķirībā no Sendijas, kura "izliekas par lezbieti". Bet pats pat neredz, cik bomzīgi izskatās no malas - divi "skaistuļi" ar aizpampušām sejām un noplukušu "mīlestības" bērniņu.
02.09.2024 17:36 |
 
Reitings 11343
Reģ: 19.09.2023
Sapņu ķērājs @ 02.09.2024 17:22
Es kaut kā ļoti nepētu kā bērni saģērbti uz 1 septembri. Ir tādi kuri ģērbj savu iespēju robežās, ir tādi bērni kuri jau maziņi būdami izvēlas ko vilkt un ko nē. Mana mazā kad bija vēl maziņa neparko negribēja cacīgas princešu kleitas, rozā krāsu apģērbā un vispār pucēties.
Šajā gadījumā viss skumjākais ir fakts, ka no 5ciem nepilngadīgajiem bērniem, 4 bērnus ar pirmo septembri nemaz neapsveic un uz skolām nedodas līdzi. Pat nespēju aptvert kā jūtas tās meitenes, kurām vairs arī tēva nav. Toties ljeņkis savu izcilo, bezgalīgi grāmatu drukā pludmales smiltīs, kamēr viņas meitām 1.septembris.

Tu arī svētku dienās šļūci uz dārziņu baseina čībās un šortos? Gan jau ka nē. Mans bērns arī pavisam mazs uz pāris svētkiem ieradās bezmaz pidžamā. Bet mājās bija gan kleitiņa, gan kurpītes. Pat aiznesu uz dārziņu, ja gadījumā pārdomā. Ja tu rādi labu piemēru un mazais skatās apkārt kā citas meitenes apspriež kādas kurai jaunas kurpītes un protams, ka ar laiku sāk pucēties. Bet iedomājies kā ir kad meitenes apspriežas par pucēšanos, bet tev ir izbalējis džemperis mugurā un vecākiem vienkārši pie kājas.
02.09.2024 17:37 |
 
Reitings 497
Reģ: 17.07.2024
Tējnīca @ 02.09.2024 16:23
Mēs te dažas lapas atpakaļ spriedām par to kā mēs augām un es atceros, ka mana mamma 90ajos nopirka man svētku kostīmu. Viņa gribēja to labāko, centās, iztērēja pēdējo naudu (to es tikai tagad saprotu), bet man bija kauns, ka tāds nesmuks un citas meitenes dārziņā palaistas skaistās kleitās, kā lellītes. Pat iedomāties nevaru kā jūtas mazā Mia, kurai šīm sajūtām pa virsu pat nav mammas rūpes. Starp citu, arī arguments, ka agrāk tā bija normāli neies cauri. Kad es jau ar vienu kāju biju savā dzīvē, piedzima mans brālis un mamma viņu audzināja pēc jaunākās informācijas. Mani audzināja kā nu mācēja pēc 90to metodēm, brāli pēc viņa laika metodēm. Drēbītes pirka, mantiņas. Jo īpaši tāpēc, ka vēlais bērns. Kāds viņš bija un ir mīlēts bērns! Normāla sieviete savus bērnus audzina, lasa, dara labāko. Hebe nehebe, guess, tā ir katras izvēle un rocības jautājums, bet mēs ar brāli abi esam ekonomiskās krīzes bērni un abi tikām pucēti, abi audzināti pēc labākās sirdsapziņas un brālis arī pēc jaunākām un saudzīgākām metodēm. Tikmēr Liene vēl dzīvo uzskatos, ka bērni paši izaug, neko viņiem nevajag, lasa lubenes, bet bērnu literatūru (bērniem vai par bērniem, pat vienalga) neapskata. Un sēž visu dienu internetā, bet pat bezmaksas blogus par bērnu audzināšanu nepaskatās, internetā drēbītes nepasūta, ja kauns uz pepco vilkties, bērnu attīstības kontiem tajā pašā IG neseko. Būtu manai mammai bijušas šodienas iespējas… Jo īpaši šokē, ka šādi novārtā pamet tieši vēlo bērniņu. Kā es to sievieti neieredzu. Kandžu vēl saprastu, bet māte! Kur tad viņa ir ar tām pavērtajām debesīm? Ko viņa ir sapratusi? Kāda Hebe? Tur pat matus normāli nevar sataisīt. Un mēs esam redzējuši Mias potenciālu būt par mazu lellīti. Palika skumji.
nē, nav nekàds “Kandžu vēl saprastu”, parasti (manā ģimenes, draugu burbulī) tēti ļoti pucē meitiņas, izkûst viņu priekšā…tāds ir mans brālis, tuvāko draudzeņu vīri pret savām meitām.
02.09.2024 17:41 |
 
Reitings 402
Reģ: 01.02.2024
It kā Tu ko zinātu @ 02.09.2024 17:41
nē, nav nekàds “Kandžu vēl saprastu”, parasti (manā ģimenes, draugu burbulī) tēti ļoti pucē meitiņas, izkûst viņu priekšā…tāds ir mans brālis, tuvāko draudzeņu vīri pret savām meitām.
tie abi tiešām varēja ļurināties pa vannām, dzerstīties un baudīt savu "best life"...DIVATĀ! nu nevajadzēja viņiem bērnu, jo Mia abi vecāki ir mēslu vaboles! Nepaveicās mazajai, bet ceru, ka nākotne tomēr viņai izvērtīsies gaiša! Ļoti žēl mazās meitenītes!
02.09.2024 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 6856
Reģ: 17.09.2009
Šitā idiote ir nepārspējama. Pat mazturīgo ģimenēs sievietes spēj gatavot normālu ēdienu. Šitā tak NEKO nemāk. Māksliniece, jā, kā tad. 🤣😁
02.09.2024 18:04 |
 
Reitings 24978
Reģ: 21.10.2022
Rietumusawle @ 02.09.2024 17:09
Patiesībā šķiet Kivji puķes nopirka, lai mums atrādītos, bet tā arī nesaprot, ka šiem vajadzētu radīt bērnam svētku sajūtu. Nesaprotu māti, kura sevi pasniedz par skaistuli, bet kura vispār nekad nepucē meitu?!

Gladiolas MAXIMā piedevām 0.49 gabalā , dikti dāsns tēviņs
02.09.2024 18:05 |
 
Reitings 176
Reģ: 13.07.2024
Ariete @ 02.09.2024 18:04
Šitā idiote ir nepārspējama. Pat mazturīgo ģimenēs sievietes spēj gatavot normālu ēdienu. Šitā tak NEKO nemāk. Māksliniece, jā, kā tad. ??

Celiņu meitai matos ari nespēj taisnu izšķirt
02.09.2024 18:24 |
 
10 gadi
Reitings 1713
Reģ: 26.03.2010
Kur ir tas karAndra solītais video, jaunā šokējoša informācija, vai ko viņš tur bija piesolījis, es jau pat aizmirsu?
Vai viņš bija domājis to piecu sekunžu storiju, kuru pēc tam izņēma?
02.09.2024 18:32 |
 
Reitings 27344
Reģ: 06.11.2022
Nu, kā - viņi taču tos 7 bērnus jau ir izaudzinājuši, un nu kā godīgi pensionāri pēc sūri grūti nostrādāta mūža tup smiltiņās un atpūšās. Vismaz viņiem pašiem tā pilnīgi nopietni varētu likties.
Un varbūt tā vispār nav pludmale, vienkārši smiltis no viņiem birst.
Ja nopietni, nabaga Lienes meitas.
02.09.2024 19:09 |
 
Reitings 507
Reģ: 02.03.2023
Niks Edžiņš, ar kuru mīļojās kivičš, tikko bijis aizturēts par narkotiku glabāšanu.
Interesanti.
02.09.2024 19:13 |
 
10 gadi
Reitings 5154
Reģ: 05.08.2013
Pikachio @ 02.09.2024 19:13
Niks Edžiņš, ar kuru mīļojās kivičš, tikko bijis aizturēts par narkotiku glabāšanu.
Interesanti.

Un tā Gluzunova būtu izcila Kiviča sieva Nr.5
02.09.2024 19:19 |
 
Reitings 1898
Reģ: 25.07.2024
Pikachio @ 02.09.2024 19:13
Niks Edžiņš, ar kuru mīļojās kivičš, tikko bijis aizturēts par narkotiku glabāšanu.
Interesanti.

Un salaida ar Gluzunovu💀 kamēr viņas skaistulis artjoms ar cietumā, vai kur tur, oar narkotiku glabāšanu/izplatīšanu😁
02.09.2024 19:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits