KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1898
Reģ: 25.07.2024
smūtijs @ 31.08.2024 12:32
Piekritīšu, ka normāli vecāki strādā, lai bērnībā nekā netrūktu, bet par universitātes apmaksu, dzīvokļa un mašīnas iegādi jau ir par traku. Ko tas iemācīs bērnam? Ka pašam nekas nav jādara, jo redz, ka vecāki augstāk minētās lietas nodrošinās.

Ok, mašīna un dzīvoklis jā, tas neko baigi bērnam neiemācīs, ka pašam ir jāiegūst. Bet, universitāti gan, es uzskatu, ka jāapmaksā vecākiem. Kā, Tavuprāt lai bērns to apmaksā? Lien kredītos? Sajāt dzīvi, kura tikko sākusies? 🫣
Skaidrībai-vecākais bērns šogad uzsāk mācības uni, un uzskatu, ka vecākiem tas ir jāapmaksā. Man nevajag izdegušu bērnu, kas raus pa minimālo algu, lai nosegtu mēneša maksājumu mācībām. 😁
Un vel 2 mazākajiem-veidoju uzkrājumus, lai pēc tam nav jādomā kā apmaksāt mācības, utt.
31.08.2024 12:55 |
 
Reitings 27348
Reģ: 06.11.2022
Babadžiga @ 31.08.2024 12:55

Ok, mašīna un dzīvoklis jā, tas neko baigi bērnam neiemācīs, ka pašam ir jāiegūst. Bet, universitāti gan, es uzskatu, ka jāapmaksā vecākiem. Kā, Tavuprāt lai bērns to apmaksā? Lien kredītos? Sajāt dzīvi, kura tikko sākusies? ?
Skaidrībai-vecākais bērns šogad uzsāk mācības uni, un uzskatu, ka vecākiem tas ir jāapmaksā. Man nevajag izdegušu bērnu, kas raus pa minimālo algu, lai nosegtu mēneša maksājumu mācībām. ?
Un vel 2 mazākajiem-veidoju uzkrājumus, lai pēc tam nav jādomā kā apmaksāt mācības, utt.

Meitenes, lūdzu, nesāksim tagad šo bezjēdzīgo diskusiju. Ir cilvēki, kas bērniem var atļauties vairāk, ir cilvēki, kas bērniem var atļauties mazāk. Tas nepadara viņus par labākiem vai sliktākiem vecākiem.
Starp citu, es savulaik pati studēju budžetā. Paldies vecākiem, kas lika labi mācīties. :)
31.08.2024 13:05 |
 
Reitings 975
Reģ: 05.07.2024
Babadžiga @ 31.08.2024 12:55

Ok, mašīna un dzīvoklis jā, tas neko baigi bērnam neiemācīs, ka pašam ir jāiegūst. Bet, universitāti gan, es uzskatu, ka jāapmaksā vecākiem. Kā, Tavuprāt lai bērns to apmaksā? Lien kredītos? Sajāt dzīvi, kura tikko sākusies? ?
Skaidrībai-vecākais bērns šogad uzsāk mācības uni, un uzskatu, ka vecākiem tas ir jāapmaksā. Man nevajag izdegušu bērnu, kas raus pa minimālo algu, lai nosegtu mēneša maksājumu mācībām. ?
Un vel 2 mazākajiem-veidoju uzkrājumus, lai pēc tam nav jādomā kā apmaksāt mācības, utt.
Piekrītu šim variantam. Gadu atpakaļ, kad iestājos uni, pirmo gadu netiku budžetā un vecāki pirmo semestri samaksāja. Otrajā semestrī jau tiku budžetā turēju latiņu, lai tur arī paliktu. Protams, ja ir iespēja, jebkurš bērns priecātos par dzīvokli un masinu, bet jautājums - vai tas bērns tajā brīdī sapratīs, ka tas viss nav izklaidei, bet lai atvieglotu kaut kāda veida attīstību?
31.08.2024 13:09 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Neprasiet Kivičiem lai atrāda braucienus ar ūdensmočiem,tas ir pārāk intīmi!
31.08.2024 13:17 |
 
Reitings 957
Reģ: 31.08.2024
Nekad tā nebiju pētījusi to vannas video. Te nesen ielikta saite bija, beidzot noskatījos. Tur ir tik daudz sarkano karogu. Resnais vannā iegūlies ērti, rausta savu krānu. Tikmēr ljena nevar atrast vietu, var redzēt ka fiziski šai neērti tupēt pie resnā kājām. Tad vēl no resnā izskan pārmetumi, ka šī nelasa jautājumus, bet gan meklē filtrus telefonā. Visu laiku pavēl savai sirdsdāmai lai lasa komentārus un jautājumus. Narcistiskais primāts, bet ljenka tādu pelnījusi.
31.08.2024 13:21 |
 
Reitings 27348
Reģ: 06.11.2022
Un Fetmens neietu uz kuņģa samazināšanas operāciju, pat tad, ja dabūtu tādu par velti. Jo, pirmkārt, viņš ir gļēvulis. Viņš kā begemots pat no špricēm baidās, kur nu vēl operācijas. Otrkārt, pēc operācijas cilvēkam tāpat ir jāmaina uztura režīms un jāpieturas pie ļoti stingras diētas. Par alkoholu vispār var aizmirst. Bet Resnajam bēbītim tā gribas ēst, un dzer viņam gribas vēl vairāk. Viņš taču neies sevi ierobežot. Tad nu paliek tikai spilveni un plašķis.
31.08.2024 13:22 |
 
Reitings 27348
Reģ: 06.11.2022
Vispār es brīnos, ka resnais vēl nav ķēries pie Ozempic. Tas būtu īsti viņa garā. Vai viņa sieva gadījumā jau nelieto šīs brīnumu tabletītes?
31.08.2024 13:29 |
 
Reitings 17
Reģ: 26.08.2024
LabaDabaDa @ 31.08.2024 13:29
Vispār es brīnos, ka resnais vēl nav ķēries pie Ozempic. Tas būtu īsti viņa garā. Vai viņa sieva gadījumā jau nelieto šīs brīnumu tabletītes?

Ozempic ir dārgs. Kur viņam tik daudz naudas izraut?
31.08.2024 13:31 |
 
Reitings 957
Reģ: 31.08.2024
LabaDabaDa @ 31.08.2024 13:29
Vispār es brīnos, ka resnais vēl nav ķēries pie Ozempic. Tas būtu īsti viņa garā. Vai viņa sieva gadījumā jau nelieto šīs brīnumu tabletītes?
Ozempic diezgan padārgs, resnais nevar atļauties. Un savai skaistumkaralienei neies tādu naudu tērēt. Viņš šai pārtiku drīzāk nepirks, lai šī notievētu 😁
31.08.2024 13:33 |
 
Reitings 10948
Reģ: 21.09.2023
Sapņu ķērājs @ 31.08.2024 13:21
Nekad tā nebiju pētījusi to vannas video. Te nesen ielikta saite bija, beidzot noskatījos. Tur ir tik daudz sarkano karogu. Resnais vannā iegūlies ērti, rausta savu krānu. Tikmēr ljena nevar atrast vietu, var redzēt ka fiziski šai neērti tupēt pie resnā kājām. Tad vēl no resnā izskan pārmetumi, ka šī nelasa jautājumus, bet gan meklē filtrus telefonā. Visu laiku pavēl savai sirdsdāmai lai lasa komentārus un jautājumus. Narcistiskais primāts, bet ljenka tādu pelnījusi.
Vienā brīdī viņš vēl brutāli viņu grūž malā, lai šī pārāk neaizsedz viņu kadrā. Bet es saprotu, ka viņai tas ir pilnīgi ok šāda apiešanās.
31.08.2024 13:51 |
 
Reitings 957
Reģ: 31.08.2024
Hermiine89 @ 31.08.2024 13:51
Vienā brīdī viņš vēl brutāli viņu grūž malā, lai šī pārāk neaizsedz viņu kadrā. Bet es saprotu, ka viņai tas ir pilnīgi ok šāda apiešanās.
Un tas viss bija jau pašā attiecību sākumā. Tad kad vēl rozā brilles un ziedu periods. Pat nespēju iedomāties kas tagad tur darās pēc vairākiem gadiem aiz slēgtām durvīm, kad jau rutīna, bērns un nestrādājoša sieva, kurai nav sava jumta un naudas. Resnajam jau no paša sākuma nebija nekādas mīlestības pret ljenu, vienkārši atrada veceni kura šim DISJU izlaiza no priekšas un pakaļas. Un ko bebim narcisam vairāk vajag.
31.08.2024 14:12 |
 
Reitings 10948
Reģ: 21.09.2023
Sapņu ķērājs @ 31.08.2024 14:12
Un tas viss bija jau pašā attiecību sākumā. Tad kad vēl rozā brilles un ziedu periods. Pat nespēju iedomāties kas tagad tur darās pēc vairākiem gadiem aiz slēgtām durvīm, kad jau rutīna, bērns un nestrādājoša sieva, kurai nav sava jumta un naudas. Resnajam jau no paša sākuma nebija nekādas mīlestības pret ljenu, vienkārši atrada veceni kura šim DISJU izlaiza no priekšas un pakaļas. Un ko bebim narcisam vairāk vajag.
Jā, tā ir. Tas ir drausmīgi un neviena sieviete ar pašcieņu un veselo saprātu to nepieļautu. Arī tā bilde sunīšpozā kā grāmatas ilustrācija pasaka visu par attiecību modeli. Pazemošana un agresija kā dzīves norma. Nedomājot vispār nevienā brīdī par pašu bērniem. Tikai zemāko instinktu vadītas izdarības.
31.08.2024 14:29 |
 
Reitings 21996
Reģ: 16.04.2023
Ja nemaldos, Ozempic maksā ap 1k mēnesī. Kivičs to nekad mūžā nevarēs atļauties. Atliek vien ēst zaķīša caurejpļuras.
31.08.2024 14:36 |
 
Reitings 10318
Reģ: 30.12.2015
SantaC @ 31.08.2024 14:36
Ja nemaldos, Ozempic maksā ap 1k mēnesī. Kivičs to nekad mūžā nevarēs atļauties. Atliek vien ēst zaķīša caurejpļuras.
ozempic maksā 100 eir, iepakojumā ir 4 devas, kuras parasti injicē 1x/ned, tātad viena paka iet uz mēnesi. Jebkurā gadījumā tauklodītei tā summa ir par lielu, labāk apmetīs melno ķiteli apkārt, lai neredz problēmu :D
31.08.2024 15:48 |
 
Reitings 24981
Reģ: 21.10.2022
Japānas princese @ 31.08.2024 12:47

Nu ko var baumot. Pati Baiba Starfm teica, ka pat, ja gribētu tādu operāciju, nebūtu laiks, jo neatceras, kad pēdējo 30gadu laikā ir bijušas vairāk par dažām brīvdienām mēnesī. Un uz pēcoperācijas atlabšanas laiku viņai nav cerību. Un, ja būtu, ko tādu darijusi, neslēptu un pateiktu, jo ar savu ķermeni dara, ko grib. Šovasar pirmo reizi paņēmusi jūliju brīvu.

Lētticīgajiem jau vis kaut ko var fleitēt , uzsūc visu !
,, Pati Baiba ,, kā pirmo versiju stāstīja , ka notievēja pērnā gada pārgājiena laikā 😁
Man sen jau ausis būtu novītušas , ja es kaut vienu latvijas pašpasludināto slavenību , uztvertu nopietni😁
31.08.2024 16:07 |
 
Reitings 740
Reģ: 07.02.2024
Ambulance @ 31.08.2024 16:07

Lētticīgajiem jau vis kaut ko var fleitēt , uzsūc visu !
,, Pati Baiba ,, kā pirmo versiju stāstīja , ka notievēja pērnā gada pārgājiena laikā ?
Man sen jau ausis būtu novītušas , ja es kaut vienu latvijas pašpasludināto slavenību , uztvertu nopietni?

Nu, ja drusku pazīst Baibu, tad saprot, ka notievēja pārgājiena laikā , bija humors. Kurš patiešām tic, ka nedēļas laikā var notievēt, un ka tas bija nopietni.
Un vēl, zinot Sipenieci, viņa nu ir tieša, reizēm par daudz. Un neslēptu operāciju.
31.08.2024 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 5156
Reģ: 05.08.2013
SantaC @ 31.08.2024 14:36
Ja nemaldos, Ozempic maksā ap 1k mēnesī. Kivičs to nekad mūžā nevarēs atļauties. Atliek vien ēst zaķīša caurejpļuras.

1g baltās kafijas arī maksā 100€ :D
31.08.2024 17:23 |
 
Reitings 104
Reģ: 04.07.2024
Ai, ko var izplatīt baumas. Diezgan droši zinu, ka Sieniece notievējusi ar Ozempic, mazliet brīnos, ka viņa to nestāsta atklāti. Pieļauju, ka viņai varētu būt prediabēts, kad endokrinologam ir pamats šīs zāles izrakstīt. Un tā ir atbildīga rīcība- nomest svaru līdz nopietnam pārgājienam. Redzot Kiviča apjomus un straujo apresnēšanu, varu derēt. ka viņam arī varētu būt prediabēts, ja ne jau diabēts. Nez, viņi ir kādreiz iedomājušies, ko iesāks, ja kivim uzdos veselība? Ar viņa aritmiju insults ir pat ļoti iespējams, vai Liene ir gatava ilgstošai slimnieka kopšanai? Vai paļausies uz sliktās Latvijas medicīnu? Man gan ir stipras aizdomas, ka Kivim tiešām varētu būt noglabāti uzkrājumi nebaltām dienām, par ko Lienei varētu nebūt ne jausmas.
31.08.2024 17:33 |
 
10 gadi
Reitings 5156
Reģ: 05.08.2013
Castorella @ 31.08.2024 17:33
Ai, ko var izplatīt baumas. Diezgan droši zinu, ka Sieniece notievējusi ar Ozempic, mazliet brīnos, ka viņa to nestāsta atklāti. Pieļauju, ka viņai varētu būt prediabēts, kad endokrinologam ir pamats šīs zāles izrakstīt. Un tā ir atbildīga rīcība- nomest svaru līdz nopietnam pārgājienam. Redzot Kiviča apjomus un straujo apresnēšanu, varu derēt. ka viņam arī varētu būt prediabēts, ja ne jau diabēts. Nez, viņi ir kādreiz iedomājušies, ko iesāks, ja kivim uzdos veselība? Ar viņa aritmiju insults ir pat ļoti iespējams, vai Liene ir gatava ilgstošai slimnieka kopšanai? Vai paļausies uz sliktās Latvijas medicīnu? Man gan ir stipras aizdomas, ka Kivim tiešām varētu būt noglabāti uzkrājumi nebaltām dienām, par ko Lienei varētu nebūt ne jausmas.

Viņš jau tad kad lienīti Ģinterenē radi iespundēja, sauca ātros. Vēl atceros pāris epizodes, kad arī šeit rakstīja, ka nēsājies pa stradiņiem. Un tad viņš nebija vēl resns. Cik tad tā sirds var būt stipra, it īpaši dzerot + rijot fastfūdus. Bet viss kārtībā, resnais paklājs tak vienā Q&A atbildēja, ka SKRIENOT gar jūru :D
Viņš noliks karoti, un tad ar mazo Miu viss būs slikti. Jo kukuška kukuškos tālāk.
31.08.2024 17:39 |
 
Reitings 402
Reģ: 01.02.2024
Miami atrādīts, kaktu kantori noreklamēti, kleksējumi ar! Ļiene, tagad kaķi, un spoguļselfiju kādu, ar kādu outfit Lienes gaumē! Galu galā, pat auksto zupu atrādīji jau! Hi hi hi, kolosāli🤣
31.08.2024 17:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits