KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
Reāli neviens nezina, vai viņai ir tāda slimība kā šizofrēnija. Tikpat labi vienkārši alkoholisms, kas arī ir smaga slimība, kas izmaina cilvēka personību. Nav saprotams, kāpēc kādas uzstāda diagnozes.
25.08.2024 12:01 |
 
Reitings 89
Reģ: 22.06.2023
Jasminaxoxo @ 25.08.2024 11:51

Viņa burtiski draudēja nošaut cilvēkus savos Q&A. Ir skrīni tam.
Mobings 5 gadu garumā pret Madaru nav norma. Kā tu justos, ja tava bijušā jaunā sieva 5 GADU garumā publiski tevi un tavus bērnus noliktu? Tu domā, ka tas kāds joks, nieks? Tur zini, cik daudz nervi aiziet Madarai, Jānim un meitām?
Mobings pret savām meitām arī.

Tie nebija draudi, draudi ir tad, kad pats no savas personas izsaka vēlmi iet un izdarīt, bet nevis tad, kad novēl, kaut lai tos nīdētājus novāc.
Kāpēc tu un citas automātiski uzskatat, ka pastāv Mobings 5 gadu garumā pret Madaru?!
Tas, ka Ļenka publiski mazgāja netīro veļu, nenozīmē, ka otra puse automātiski ir balta un pūkaina.
Kā būtu patiesība, ja arī otra puse ir indīga, bet jūs jau to nezinat, jo savā IG viņa par visu klusē, tā izliekoties, ka ne pie kā nav vainīga.
Nosodīt ir tik viegli, tikai saglabāt kritisko domāšanu gan ne visiem ir lemts.
Man arī daudz kas liekas galīgs kukū attiecībā uz Ļenku un viņas Bīlovendu, bet jūsu naids ir pat brīžiem neizsakāmi lielāks par viņu nesmukumiem pagātnē.
Kur ir pierādījumi, ka viņi dzer PĒC Mias piedzimšanas? Kur bildes, video?
Tas, ka jūs savās galvās izdomājat, ka Ļenkai tur delīrijs, jo viņa nesakarīgi atbild QA nenozīmē, ka viņa dzer. Bet gan to, kas ir visloģiskākais un reālākais, ja cilvēkam ir kāds psihisks disbalans, kaut vai bipolārie un laicīgi neizdzer zāles, tad arī sāk izpausties ne sevišķi sakarīgi.
Kāpēc jājauc dzērumu ar psihisko nelīdzsvarotību?
25.08.2024 12:02 |
 
Reitings 89
Reģ: 22.06.2023
Minelūše @ 25.08.2024 11:58

Nē, man nav jātolerē cilvēki, kuri ļaunprātīgi nemaksā nodokļus un alimentus. Viņi abi stāv reģistros un UGF nav labdarības iestāde. Katrs nodokļu maksātājs piedalās Kivju bērnu uzturēšanā. Kāpēc man pie dzīviem vecākiem tas būtu jādara?

Pierādījumi?
25.08.2024 12:02 |
 
Reitings 89
Reģ: 22.06.2023
Par dzeršanu es to biju domājusi jau laikā, kad parādījās Mia.
Skaidrs, ka periodā PIRMS Mias bija riktīgas uzdzīves, bet PĒC Mias parādīšanās, KUR publiski kaut kas ir zināms, ka viņi dzer, pielējušies, notiktu kautiņi?
Sekoju līdzi, bet nudien to nebiju pamanījusi.
25.08.2024 12:05 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
TinceD @ 25.08.2024 12:02

Pierādījumi?

Pierādījumi tam, ka nemaksā uzturlīdzekļus-
1. Andra un Lienes personas kodus paņem Lursoftā
2. Ieej Latvija.lv e-pakalpojumā, kur uzrāda uzturlīdzekļu nemaksātājus
3. Ieraksti viņu personu kodus un tur būs pierādījums.
Pārējo vairs nekomentēšu, ej novirzi savu labestības enerģiju dzīvajā glābjot šādus agresīvus alkoholiķus, narkomānus un slimiķus, kas atsakās ārstēties.
25.08.2024 12:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4247
Reģ: 31.10.2010
Neviens tev te neies uz paplātītes pasniegt pierādījumus. Ieradusies sawļīte. Mums nav tāda zivtiņas atmiņa kā Ļenkai. Mēs ļoti labi atceramies visus Q&A, kur Ļenka sauca Madaru visos iespējamos vārdos zem saules un pati atzina, ka alimentus nemaksā. Internetā visiem pieejams un atrodams ir Kiviča personas kods. Ievadot to attiecīgajā mājaslapā, uzreiz atklājas, ka viņš uzturlīdzekļus nemaksā. Atkal - ja interesē, meklē pati, es tavā vietā neko nedarīšu.
25.08.2024 12:15 |
 
10 gadi
Reitings 5158
Reģ: 05.08.2013
TinceD @ 25.08.2024 12:02

Tie nebija draudi, draudi ir tad, kad pats no savas personas izsaka vēlmi iet un izdarīt, bet nevis tad, kad novēl, kaut lai tos nīdētājus novāc.
Kāpēc tu un citas automātiski uzskatat, ka pastāv Mobings 5 gadu garumā pret Madaru?!
Tas, ka Ļenka publiski mazgāja netīro veļu, nenozīmē, ka otra puse automātiski ir balta un pūkaina.
Kā būtu patiesība, ja arī otra puse ir indīga, bet jūs jau to nezinat, jo savā IG viņa par visu klusē, tā izliekoties, ka ne pie kā nav vainīga.
Nosodīt ir tik viegli, tikai saglabāt kritisko domāšanu gan ne visiem ir lemts.
Man arī daudz kas liekas galīgs kukū attiecībā uz Ļenku un viņas Bīlovendu, bet jūsu naids ir pat brīžiem neizsakāmi lielāks par viņu nesmukumiem pagātnē.
Kur ir pierādījumi, ka viņi dzer PĒC Mias piedzimšanas? Kur bildes, video?
Tas, ka jūs savās galvās izdomājat, ka Ļenkai tur delīrijs, jo viņa nesakarīgi atbild QA nenozīmē, ka viņa dzer. Bet gan to, kas ir visloģiskākais un reālākais, ja cilvēkam ir kāds psihisks disbalans, kaut vai bipolārie un laicīgi neizdzer zāles, tad arī sāk izpausties ne sevišķi sakarīgi.
Kāpēc jājauc dzērumu ar psihisko nelīdzsvarotību?

hey, sirsniņ! Kur ir Tavi pierādījumi, ka otra puse ir indīga un ļauna? Tikai tukši muldi? Mums argumenti nekad nebeigsies, tā kā netērē savu laiku un tin taisni. (:
25.08.2024 12:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Minelūše @ 25.08.2024 11:16
Personīgi man ir absolūti vienalga, kas ar abiem parazītiem būs nākotnē. Kivis ar savu spēlēšanu gan jau kādu kapeiku nopelnīs, bet Mis Man-Ir Simts-Profesijas-Bet-Neko-Reāli-Nedaru labākajā gadījumā nonāks kāda rada aprūpē, jo viena jau viņa funkcionēt nespēj.
Galvenais, lai viņi neiedomātos līst pie saviem bērniem un mēģināt izkviekt palīdzību. Lai gan zinot viņus, tieši tā viņi darīs. Un tad iztaisīsies atkal par upuriem, ka bērniņi, kurus tik ļoti mīlējuši, tik daudz gadus audzinājuši un visu sirdi ielikuši, tagad negrib naudas žūksnīti bezdarbniekiem uzdāvināt. Un būs tādi, kuri viņus atbalstīs, jo tie taču vecāki! Kā var nepalīdzēt vecākiem! Tas nekas, ka vecāki bērnu burtiski no mājas izēda, lai varētu netraucēti fukāties.
Es savukārt esmu par to, ka kamēr Kivji turpina ņirgāties par sabiedrību, nemaksāt nodokļus, nemaksāt alimentus, vemt pa labi un kreisi un uzvesties kā pasaules karaļi, kuriem viss atļauts, arī viņiem nedrīkst ļaut mierīgi dzīvot. Ļenka pati piemāvusies sūtīja balss ziņas Madarai. Pa telefonu kvieca, lai Madara iet strādāt. Viņa to drīkst, bet citi ne?

Protams! Ja Liene nonāktu kādā aprūpes vietā, kurš par to maksās, tu personīgi? Nē, par to maksās nodokļu maksātāji, ka Lieni uztur valsts, lai gan šobrīd viņu uztur Kivis un tā lai arī paliek.
Citas te īd, ka jāuztur Kivja un Ļenkas bērni, bet tad labāk bērnus uzturēt, nekā vēl Ļenku! Paldies nē!!!
25.08.2024 12:16 |
 
Reitings 55
Reģ: 07.02.2022
Kā man tās Lienes histērijas jau sāk apnikt 🤦🏻‍♀️
Tāpat vien nevienu neatceļ no koncerta, visi vienmēr ir slikti un vainīgi tikkai ne paši. 🤦🏻‍♀️
Popzvaigznes 🤦🏻‍♀️
25.08.2024 12:16 |
 
Reitings 740
Reģ: 07.02.2024
Kā izrādās Lieni mobingo. Te arī pierādās, ka viņa tēlo cietēju. Pati gadiem mobingo Madaru, bet tas neskaitās. Un pirms Sendija ielika viņas numuru, Liene gan balss ziņās, gan rakstiski tā izpaudās, ka maz nelikās. Tas arī viss, kas jāzin par abiem. Kad viņi dabū to pašu, ko ventilē citiem, tad ir ciešanas un bērns raud.
25.08.2024 12:28 |
 
Reitings 176
Reģ: 13.07.2024
Kāpēc ja ļenka publicē tel Nr ar aicinājumu bombardēt ir ok ? Bet ja Sendija - tad nē?!🤷🏼‍♀️
25.08.2024 12:28 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.05.2023
TinceD @ 25.08.2024 12:02

Tie nebija draudi, draudi ir tad, kad pats no savas personas izsaka vēlmi iet un izdarīt, bet nevis tad, kad novēl, kaut lai tos nīdētājus novāc.
Kāpēc tu un citas automātiski uzskatat, ka pastāv Mobings 5 gadu garumā pret Madaru?!
Tas, ka Ļenka publiski mazgāja netīro veļu, nenozīmē, ka otra puse automātiski ir balta un pūkaina.
Kā būtu patiesība, ja arī otra puse ir indīga, bet jūs jau to nezinat, jo savā IG viņa par visu klusē, tā izliekoties, ka ne pie kā nav vainīga.
Nosodīt ir tik viegli, tikai saglabāt kritisko domāšanu gan ne visiem ir lemts.
Man arī daudz kas liekas galīgs kukū attiecībā uz Ļenku un viņas Bīlovendu, bet jūsu naids ir pat brīžiem neizsakāmi lielāks par viņu nesmukumiem pagātnē.
Kur ir pierādījumi, ka viņi dzer PĒC Mias piedzimšanas? Kur bildes, video?
Tas, ka jūs savās galvās izdomājat, ka Ļenkai tur delīrijs, jo viņa nesakarīgi atbild QA nenozīmē, ka viņa dzer. Bet gan to, kas ir visloģiskākais un reālākais, ja cilvēkam ir kāds psihisks disbalans, kaut vai bipolārie un laicīgi neizdzer zāles, tad arī sāk izpausties ne sevišķi sakarīgi.
Kāpēc jājauc dzērumu ar psihisko nelīdzsvarotību?

Ir gan pieradījumi - gan bildes, gan video - kaut vai tas pats live ar Agnesi Zeltiņu, vēl pasaki, ka tur viņa nav salietojusies alko un varbūt kādas zāles? 😄
25.08.2024 12:29 |
 
Reitings 740
Reģ: 07.02.2024
Cukurniedre111 @ 25.08.2024 12:16
Kā man tās Lienes histērijas jau sāk apnikt ??‍♀️
Tāpat vien nevienu neatceļ no koncerta, visi vienmēr ir slikti un vainīgi tikkai ne paši. ??‍♀️
Popzvaigznes ??‍♀️

Kivis ir mūziķa izstrādājums.
25.08.2024 12:30 |
 
Reitings 4854
Reģ: 01.04.2023
Ļenkai daudz savi tarakāni, bet tas Minhauzena sindroms un apsēstība ar matiem nenozīmē, ka viņa dara kaut ko neadekvātu sabiedrībai, ko nebūtu jātolerē

Tu tagad troļļo, ja? Kādai mistiskai sabiedrībai viņa nedara pāri? Dara pāri saviem bērniem. Dara pāri sievām, kuru vīrus savākusi un tad lējusi sūdus pāri gadu garumā. Dara pāri dzīvniekiem. Minoritātēm, ar savu naida kurināšanu. Sabiedrību ietekmē tādā veidā, ka viņi tomēr ir kaut kādā ziņā publiskas personas (pat līda politikā) un lepojoties ar savu amorālo dzīvesveidu, iedveš tādiem cilvēciņiem, kam daba nav devusi spožākos prātus, ka tas ir baigi forši kā viņi rīkojas, jo re, viņi tak gozējas TV, tiek intervēti, skaitās baigās slavenības. Ir tikai loģiski, ka ir forums un cilvēki ārpus tā, sauksim to par saprāta balsi, kas atgādina - hei, tā jāpieņem kā norma, tā nav jābūt.
25.08.2024 12:37 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Redwine @ 25.08.2024 12:28
Kāpēc ja ļenka publicē tel Nr ar aicinājumu bombardēt ir ok ? Bet ja Sendija - tad nē?!??‍♀️
Kur Sendija to Lienes numuru ir publicējusi?
25.08.2024 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 1284
Reģ: 21.08.2009
Jasminaxoxo @ 24.08.2024 20:21
Reportāža no Ezīšfesta.
Te tikko skanēja Tu tuvojies sev un sākumā pateica, tā kā Andris nevar ierasties un katram var gadīties utt.
To teica Audiokvartāls vai Mazais princis. Nezinu, kas tieši uzstājās, skatos pēc skatuves, kas tur uzstājas.

Tieši pēc šī Mazā Prinča teksta man sanāca noklausīties divu jaunu meiteņu sarunu.
Viena jautā kas tas Kivičs ir, otra atbild ka viņas mamma teica ka lohs.
😂😂😂😂
25.08.2024 13:05 |
 
Reitings 11352
Reģ: 19.09.2023
TinceD @ 25.08.2024 12:02

Tie nebija draudi, draudi ir tad, kad pats no savas personas izsaka vēlmi iet un izdarīt, bet nevis tad, kad novēl, kaut lai tos nīdētājus novāc.
Kāpēc tu un citas automātiski uzskatat, ka pastāv Mobings 5 gadu garumā pret Madaru?!
Tas, ka Ļenka publiski mazgāja netīro veļu, nenozīmē, ka otra puse automātiski ir balta un pūkaina.
Kā būtu patiesība, ja arī otra puse ir indīga, bet jūs jau to nezinat, jo savā IG viņa par visu klusē, tā izliekoties, ka ne pie kā nav vainīga.
Nosodīt ir tik viegli, tikai saglabāt kritisko domāšanu gan ne visiem ir lemts.
Man arī daudz kas liekas galīgs kukū attiecībā uz Ļenku un viņas Bīlovendu, bet jūsu naids ir pat brīžiem neizsakāmi lielāks par viņu nesmukumiem pagātnē.
Kur ir pierādījumi, ka viņi dzer PĒC Mias piedzimšanas? Kur bildes, video?
Tas, ka jūs savās galvās izdomājat, ka Ļenkai tur delīrijs, jo viņa nesakarīgi atbild QA nenozīmē, ka viņa dzer. Bet gan to, kas ir visloģiskākais un reālākais, ja cilvēkam ir kāds psihisks disbalans, kaut vai bipolārie un laicīgi neizdzer zāles, tad arī sāk izpausties ne sevišķi sakarīgi.
Kāpēc jājauc dzērumu ar psihisko nelīdzsvarotību?

Neiesim tik tālu. Vakardienas pierādījumi ir Sendijas profilā.
Kā saucas tā psiholoģiskā saslimšana? Otrai sievietei nenovēlēt tikt pie bērniņa, dzīvesbiedru apsaukāt par veceni, draudēt izrēķināties.
Es tik ļoti viņām nesekoju, bet vai viņas nav jau stāvoklī?
25.08.2024 13:15 |
 
Reitings 27351
Reģ: 06.11.2022
Necitēšu visu to Tinces palagu, tas tikai uzkar diskusiju.
Bet kur ir pierādījumi, ka viņa ir psihiski nelīdzsvarota? Ka viņai jādzer zāles? Varbūt patiesībā Ļenox visus sūdus vāra vēsā mierā, skaidrā, izkalkulējot katru gājienu!
Pierādījumus, es pieprasu nopietnus pierādijumus! Receptes studijā, vai tie visi ir tukši pieņēmumi.
Ja nopietni, alko un psihiskie traucējumi visbiežāk iet roku rokā. Kāda starpība, kas bija pirmais - vista vai ola.
25.08.2024 13:18 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
Kādēļ Sendija publicēja Lienes numuru?
25.08.2024 13:21 |
 
Reitings 8066
Reģ: 13.04.2022
Pieķēru sevi domājot, ka šis viss nav vairs pat izklaidējoši, skumji, interesanti, briesmīgi, šokējoši vai jeb kā citādi.
Tas ir vienkārši, nu…pierasti?
Viņi vispār ne ar ko vairs nepārsteidz un neizraisa interesi par sevi.
Vienīgais par ko viņu sakarā būtu pārsteigta - ļenka beidzot izdotu savu tautasbumbas noteikumu brošūru, tas gan būtu šokējoši.
Visa tā gānīšanās ir vienkārši viņu veids izrādīt cik pretīgi lopi viņi ir. 🤷🏼‍♀️
25.08.2024 13:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits