KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 288
Reģ: 17.05.2022
Zapte @ 25.08.2024 01:12
Būšu krietnā mazākumā, bet laikam nevaru nepateikt... Es neatbalstu LIenes bakstīšanu - zvanīšanu, rakstīšanu viņai utt. Viņai IR mentālas problēmas. Jā, un daudzi nemaz nezina, kā tās var izpausties: arī kā lamāšanāš, nemitīga atkāŗtošanāš pastiprināta dzimumdziņa, nehigiēna utt. Tas neizslēdz, ka viņa arī kā cilvēks ir vienkārši infantila tukšpaure, bet, jā, ir skaidri redzams, ka tur nav visi kartupeļi vagā + lietošana. Tāpēc man rodas ļoti neomulīga sajūta, redzot, kā te tiek līksmots par to "bakstīšanu". Bet man tas atgādina situāciju, kad kašķains, nikns džīvnieks tiek iedzīts stūrī, širmis viņam ciet, kož, rej, bet apkārt stāv cilvēki, dursta ar nūjām un smejas, kamēr tas trako ar putām uz lūpām. Lienei vajag ar steigu prom no Kiva, ārstniecības kursu un pieskatīšanu.... Kivis gan ir vienkārši stulbs, truls, agresīvs vecis. Tur atkal cita lieta - baksti vai nē, nekas nemainīsies, nekad viņš neko nesapratīs, tikai cietīs apkārtējie.
Piekrītu Jums. Vēl jo vairāk tādēļ, ka šeit daļai vienkārši ļaunu prieku sagādā tāda veida aktivitātes, kas jau saknē nav pareizi. Jā, es jau dzirdu, kā man saka - bet Kivici to un šito, tāpēc viņiem tā vajag! Tā ir savas uzvedības attaisnošana, jo patiesība ir gluži citāda - ja viņiem nebūtu uzmanības, tad nebūtu augsnes nedz, ar ko barot instagram, nedz mediju auditoriju. To augsni par vismaz 50 % dod tieši tā auditorija, ko Kivici sauc par heiteriem. Barosi naida vilku - viņš augs. Barosi miera vilku - augs arī tas. Izvēle ir katra paša rokās.
25.08.2024 08:52 |
 
Reitings 2475
Reģ: 07.03.2022
Mazs piemērs, ka Lienei pa dienām širmis brauc. Liene raksta Sendijai, lai šī paceļot telefonu. Pēctam ig storijos saka, ka Zane neceļot telefonu.
25.08.2024 08:53 |
 
Reitings 2808
Reģ: 14.09.2023
Tūlīt man sabirs mīnusi, bet es nezinu kur jūs to karmas gadu atradāt, bet nu nav nekāds karmas gads. Protams, būtu forši redzēt kaut kādu karmisku / kosmisku taisnību, bet karmas gada galvenie cietēji pagaidām ir Madara un Ārena meitas. Kā Kiviči ir peldējuši pa dzīvi kā taukaini sūdi, tā peld vēl tagad un savā delīrijā neko tā arī nav sapratuši. Un kas par karmu Miai un tam nabaga kaķim (kurš pat pēc miesas būves tak nav oriģinālais Pūciņš, kur nu vēl pēc uzvedības)?
Viszemiskākā lieta, ko var novēlēt sievietei, kura vēlas bērniņus ir palikt bez bērniem, tas man likās sirsnīgās Lienītes zemākais komentārs, kad pati pametusi pat to bērnu ar kuru vēl tagad guļ vienā istabā. Bet atkal - kur karma? Viņai jau vairs bērnu nebūs, viņa nemaz negrib. Un ja nu būtu vēl viens nemīlēts bērniņš, tad tieši bērniņš ciestu visvairāk, jo tie necilvēki jau izbrauc sveikā, sevi noliek par prioritāti.
Man jau arī gribētos redzēt kaut kādu taisnīgu iznākumu, bet varbūt mums lezbes tā karma šogad būs saprast, ka nebūs tādu beigu šim stāstam, kas visu saliktu pa plauktiņiem. Mēs nedzīvojam Disneja filmā, diemžēl nekāda karma neatgriezīs Lienes bērniem tēti un Miai mīlošas mājas. Maksimums, ko mēs te dabūjam ir Sendijas apkopotie Lienes izvirdumi, par ko protams paldies un Namaste 💜
25.08.2024 08:58 |
 
Reitings 6249
Reģ: 19.04.2023
Ja jau Liene grib, lai Sendija atvainojas par to, ka nosaukusi viņas vīru par pidaru, tad ko lai saka tie daudzie cilvēki, kurus Kivičs pats ir publiski apsaukajis par pipariem, maukām un vēl trakāks vārdos?
25.08.2024 09:02 |
 
Reitings 11352
Reģ: 19.09.2023
Zapte @ 25.08.2024 01:12
Būšu krietnā mazākumā, bet laikam nevaru nepateikt... Es neatbalstu LIenes bakstīšanu - zvanīšanu, rakstīšanu viņai utt. Viņai IR mentālas problēmas. Jā, un daudzi nemaz nezina, kā tās var izpausties: arī kā lamāšanāš, nemitīga atkāŗtošanāš pastiprināta dzimumdziņa, nehigiēna utt. Tas neizslēdz, ka viņa arī kā cilvēks ir vienkārši infantila tukšpaure, bet, jā, ir skaidri redzams, ka tur nav visi kartupeļi vagā + lietošana. Tāpēc man rodas ļoti neomulīga sajūta, redzot, kā te tiek līksmots par to "bakstīšanu". Bet man tas atgādina situāciju, kad kašķains, nikns džīvnieks tiek iedzīts stūrī, širmis viņam ciet, kož, rej, bet apkārt stāv cilvēki, dursta ar nūjām un smejas, kamēr tas trako ar putām uz lūpām. Lienei vajag ar steigu prom no Kiva, ārstniecības kursu un pieskatīšanu.... Kivis gan ir vienkārši stulbs, truls, agresīvs vecis. Tur atkal cita lieta - baksti vai nē, nekas nemainīsies, nekad viņš neko nesapratīs, tikai cietīs apkārtējie.

Man neliekas ka viņai ir šizofrēnija vai kas tāds. Līdz 40gadiem (vai cik tur..) dzīvoja ar zolīdu cilvēku, komunicēja ar apkārtējiem. Neviens neko tādu neminēja. Ārens neatstātu viņai meitas vienatnē audzināt, ja viņai būtu šizo.
Liene ir pārdzērusi jēgu un viss. Dzērājiem pēc nedēļas rūķi nāk ciemos un kādi tik vēl stāsti nav dzirdēti.
25.08.2024 09:16 |
 
Reitings 157
Reģ: 26.08.2014
Linduxis @ 25.08.2024 08:52
Piekrītu Jums. Vēl jo vairāk tādēļ, ka šeit daļai vienkārši ļaunu prieku sagādā tāda veida aktivitātes, kas jau saknē nav pareizi. Jā, es jau dzirdu, kā man saka - bet Kivici to un šito, tāpēc viņiem tā vajag! Tā ir savas uzvedības attaisnošana, jo patiesība ir gluži citāda - ja viņiem nebūtu uzmanības, tad nebūtu augsnes nedz, ar ko barot instagram, nedz mediju auditoriju. To augsni par vismaz 50 % dod tieši tā auditorija, ko Kivici sauc par heiteriem. Barosi naida vilku - viņš augs. Barosi miera vilku - augs arī tas. Izvēle ir katra paša rokās.

Nezinu gan, Sendija atbildeja viņai pilnīgi normāli, mierigi, Liene tur viena trakoja ierakstu pēc ieraksta saukājoties, kaut pat Lienei ar to visu nebija nekāda sakara, jo tika atcelts koncerts dēļ Kiviča izteikumiem, bet Liene meklē internetā Sendijas numuru, lai nozākātu
Tapat ari Madara, viņa nekad neko neatbildēja, bet kādi sūdi lija pāri ilgi un veljoprojām ik pa laikam, bet nu tagad var saprast, ka Lienei jāsaglabā labais tēls, lai tiktu pie meitu mantojuma, pabastiem
Vel jo labāk, ka tagad Lieni novedīs līdz baltajām pelītēm, ātrāk šo aizvedīs uz trako namu un visiem būs miers, it īpaši Ārena radiem
25.08.2024 09:18 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.12.2021
lauku bāba @ 25.08.2024 07:10

Pie Streipa komentāra Lenkuce nakts melnumā vēl spridzina. Pirms 3 h, tātad 4 no rīta
Ļenka: Karlis Streips jums ir kāda kopiena? Sen jau zudusi cieņa pret Jūsu kopienu. Savulaik cienījams cilvēks ir kļuvis par mēslu, ko nav iespējams klausīties. Ar seksuāla rakstura uzbrukumiem. Ļauns, vecs muļķis. Jums pat nav sirdsapziņas, lai neatstātu šeit savu komentāru?

Noņemam pirmos divus teikumus un viss kā par pašu kiviču.
25.08.2024 09:22 |
 
Reitings 4854
Reģ: 01.04.2023
lauku bāba @ 25.08.2024 07:10

Pie Streipa komentāra Lenkuce nakts melnumā vēl spridzina. Pirms 3 h, tātad 4 no rīta
Ļenka: Karlis Streips jums ir kāda kopiena? Sen jau zudusi cieņa pret Jūsu kopienu. Savulaik cienījams cilvēks ir kļuvis par mēslu, ko nav iespējams klausīties. Ar seksuāla rakstura uzbrukumiem. Ļauns, vecs muļķis. Jums pat nav sirdsapziņas, lai neatstātu šeit savu komentāru?

Stulbā pakulgalva atkal sasmēlusies drosmes dziru:D Tāpat nav saprotams, ko viņa īsti tur grib pateikt, galvenais ir ievaukšķēt kā krancim, nodemonstrēt kaut kādu iedomātu varu, Pūpola aizsegā. Īstā par “sirdsapziņu” kaut ko runāt, Ļenka, tu taču nezini, kas tas vispār ir.
25.08.2024 09:23 |
 
Reitings 861
Reģ: 15.09.2023
Piedodiet "dāmas", bet jūs esat aizgājušas par tālu ar visu šo "heitu" vai "atmaskošanu", vai kā jūs to saucat, Kiviču virzienā. Es, protams, saprotu, ka šis mans viedoklis šeit būs nepopulārs un atkal saņemšu pretī mīnusus un tekstus "ko tu vispār saproti, Kiviči to ir pelnījuši, jo viņiem ir karmas gads, vai tu vispār viņiem seko, lai varētu izteikties, utt.". Jā, es sekoju Kivičiem, zinu kādi viņi ir mēslu gabali un viņi nav pelnījuši ne bērnus, ne dzīvniekus. Bet tas ko Jūs šobrīd darat, pārkāpj visas robežas. Jūs visas runājat par karmu. Vai pašām nav bails, ka jūs pašas sasniegs šī karma dēļ tā, ko jūs darat? Sūtīt kakas Lienei, viltus zvani? Nu tā kā nopietni? Esiet gudrākas par Kivičiem. Jūs šobrīd esat nolaidušās līdz viņu līmenim. Jūs pašas viņus provocējat, tad viņi atbild un jūs aiz laimes lēkājat un sitat plaukstiņas. Jo sūdu vairāk kustina, jo vairāk tas smird! Un neaizmirstiet par KARMU, kuru pašas visu laiku pieminat.
25.08.2024 09:31 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.12.2021
Helga Andersson @ 24.08.2024 21:59
jā, šis tik zemiski - zinot, ka kāds iet caur IVF, lai tiktu pie bēbja, teikt, ka cer, ka viņai nekad nebūs bērnu. Ne visi ir kā trusenīte Lienīte, kas sagrūsnē 1 un 2, šitā novēlēt var tikai tik sapuvis cilvēks kā mūsu lūzeriene ? vomit ?

Viņai vnk nav citu, ko pateikt - ja tā patin to bildi uz atpakaļu, vai viņai kādreiz ir bijis kāds cits arguments? Nekad. Vienīgais, kas ir viņas arsenālā - zemiskas, ļaunas vecenes, tad iepin kaut kādas random likstas, kas viņu tieši neskar - kaut vai tas pats radu bērns. Ne jau lienīte ir gadiem vākusi ziedojumus un aicinājusi sabiedrību palīdzēt tam bērniņam. Kad pār viņas galvu sāk gāzties pārmetumi, tā slēpjas aiz bērniem - klasika. Trakākais ir tas, ka tie pārmetumi vienmēr ir bijuši vietā, bet viņa to neredz. Un neredzēs. Slima sieviete, vārda tiešākajā nozīmē.
25.08.2024 09:31 |
 
Reitings 618
Reģ: 01.12.2022
Kāds ir prasījis kāpēc viņi to kaķi, par ko meitiņa raudāja, nemaz nemeklēja? Sludinājumus nelika, apkārt vazājās?
25.08.2024 09:34 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.12.2021
Mashka Kakashka @ 25.08.2024 09:31
Piedodiet "dāmas", bet jūs esat aizgājušas par tālu ar visu šo "heitu" vai "atmaskošanu", vai kā jūs to saucat, Kiviču virzienā. Es, protams, saprotu, ka šis mans viedoklis šeit būs nepopulārs un atkal saņemšu pretī mīnusus un tekstus "ko tu vispār saproti, Kiviči to ir pelnījuši, jo viņiem ir karmas gads, vai tu vispār viņiem seko, lai varētu izteikties, utt.". Jā, es sekoju Kivičiem, zinu kādi viņi ir mēslu gabali un viņi nav pelnījuši ne bērnus, ne dzīvniekus. Bet tas ko Jūs šobrīd darat, pārkāpj visas robežas. Jūs visas runājat par karmu. Vai pašām nav bails, ka jūs pašas sasniegs šī karma dēļ tā, ko jūs darat? Sūtīt kakas Lienei, viltus zvani? Nu tā kā nopietni? Esiet gudrākas par Kivičiem. Jūs šobrīd esat nolaidušās līdz viņu līmenim. Jūs pašas viņus provocējat, tad viņi atbild un jūs aiz laimes lēkājat un sitat plaukstiņas. Jo sūdu vairāk kustina, jo vairāk tas smird! Un neaizmirstiet par KARMU, kuru pašas visu laiku pieminat.

Bet no otras puses paskaties - viņa šādi pret cilvēkiem ir izturējusies gadiem - tā pati Madara - es nekad nesapratīšu, kā var mobingot Madaru situācijā, kur vecis pats aizgāja no ģimenes, nevis Madara viņu piekrāpa un pameta. Es nezinu vai Madarai vēl ir saglabātas tās lienes audioziņas, bet viņa to Madaru nenormāli nodirsa, nu tā, ka brutāli, pie tam, Madara nopubliskoja labi, ja 1%, var tikai iedomāties, kas vēl tur ir bijis. Un tieši tā arī strādā dzīve - ne jau mēs dabūjam savus sūdus atpakaļ no tieši tiem, kuriem daeam pāri, bet vienmēr tas nāks caur citiem cilvēkiem un situācijām. Jā, var runāt vai tas ir pareizi un vajadzīgs, bet hej, viņa ir izpaudisies tieši tāpat, ja ne vēl pretīgāk. Viņa sagana Sendijas numuru un sūta pilnīgāko huiņu, es atvainojos, bet kad pati saņem huiņu pretī - un jā, kaku gifi ir huiņa, bet kāpēc tad tas ir tik šausmīgi? Nu lai izbauda to, kā tas ir. Tas, ka nesapratīs, tas cits stāsts, bet jo ilgāk uz viņu izdarībām pievērs acis, jo ilgak viņi uzvedīsies kā pēdējie mēsli. Es viņai neko nerakstīšu, es nezinu vai es qtbalstu vai neatbalstu, kad citi raksta, nu ir jau low level, bet viņa to ir pelnījusi.
25.08.2024 09:40 |
 
Reitings 157
Reģ: 26.08.2014
Mashka Kakashka @ 25.08.2024 09:31
Piedodiet "dāmas", bet jūs esat aizgājušas par tālu ar visu šo "heitu" vai "atmaskošanu", vai kā jūs to saucat, Kiviču virzienā. Es, protams, saprotu, ka šis mans viedoklis šeit būs nepopulārs un atkal saņemšu pretī mīnusus un tekstus "ko tu vispār saproti, Kiviči to ir pelnījuši, jo viņiem ir karmas gads, vai tu vispār viņiem seko, lai varētu izteikties, utt.". Jā, es sekoju Kivičiem, zinu kādi viņi ir mēslu gabali un viņi nav pelnījuši ne bērnus, ne dzīvniekus. Bet tas ko Jūs šobrīd darat, pārkāpj visas robežas. Jūs visas runājat par karmu. Vai pašām nav bails, ka jūs pašas sasniegs šī karma dēļ tā, ko jūs darat? Sūtīt kakas Lienei, viltus zvani? Nu tā kā nopietni? Esiet gudrākas par Kivičiem. Jūs šobrīd esat nolaidušās līdz viņu līmenim. Jūs pašas viņus provocējat, tad viņi atbild un jūs aiz laimes lēkājat un sitat plaukstiņas. Jo sūdu vairāk kustina, jo vairāk tas smird! Un neaizmirstiet par KARMU, kuru pašas visu laiku pieminat.

Bet tad kad Liene savā profilā publicē svešus numurus aicinos zvanīt, rakstīt, publicē Madaras adresi, lai pie viņas iet, tad tas ir ok?
Vakar bija ielikts numurs, kas atteica Kiviča sadarbību, jo tāds ir cilvēka darbs, bet Liene ne tikai terorizē zvanot visu laiku cilvēkam kuram ari ir ģimene, bet aicina to darīt ari citiem un ziniet, viņiem ari ir savas sawljes kas ir pilnīgi kukū, tur visi ir trako nama slimnieki un viņiem padot numuru ir Liene var, bet ja kāds nopublicē Lienes numuru, ko jau visi zin, tad sausmas
25.08.2024 09:43 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Mashka Kakashka @ 25.08.2024 09:31
Piedodiet "dāmas", bet jūs esat aizgājušas par tālu ar visu šo "heitu" vai "atmaskošanu", vai kā jūs to saucat, Kiviču virzienā. Es, protams, saprotu, ka šis mans viedoklis šeit būs nepopulārs un atkal saņemšu pretī mīnusus un tekstus "ko tu vispār saproti, Kiviči to ir pelnījuši, jo viņiem ir karmas gads, vai tu vispār viņiem seko, lai varētu izteikties, utt.". Jā, es sekoju Kivičiem, zinu kādi viņi ir mēslu gabali un viņi nav pelnījuši ne bērnus, ne dzīvniekus. Bet tas ko Jūs šobrīd darat, pārkāpj visas robežas. Jūs visas runājat par karmu. Vai pašām nav bails, ka jūs pašas sasniegs šī karma dēļ tā, ko jūs darat? Sūtīt kakas Lienei, viltus zvani? Nu tā kā nopietni? Esiet gudrākas par Kivičiem. Jūs šobrīd esat nolaidušās līdz viņu līmenim. Jūs pašas viņus provocējat, tad viņi atbild un jūs aiz laimes lēkājat un sitat plaukstiņas. Jo sūdu vairāk kustina, jo vairāk tas smird! Un neaizmirstiet par KARMU, kuru pašas visu laiku pieminat.
Nez kur ir rakstīts,ka šo visu sūta forumnieces? Arī bez mums ir diezgan daudz cilvēku kuriem viņi riebjas,viņu izgājienu dēļ.
25.08.2024 09:45 |
 
Reitings 2808
Reģ: 14.09.2023
Piekrītu - vilkt sveša bērna onkoloģiju ir vienkārši murgs. Es pati sevī dalos uz pusēm. Piekrītu tiem viedokļiem, ka speciāli viņu kacināt, sūtīt ziņas, zvanīt - nu neliekas normāli, īpaši zinot, ka turpat blakus ir bērns, kuram jau tā ar to māti nav nekāda mierīgā dzīve. No otras puses, kad viņa sāk likt bildes ar bērniņiem, kuriem ir smagi attīstības traucējumi, piemin bērnus ar onkoloģiju, stāsta kā Mia raud… Gribas aiz pakulām izraustīt, jo vispār viņas 3 pārējās meitas gan jau arī gana ir raudājušas viņas dēļ. Viņai nav visi putni būrītī, bet viņa pati ar savu dzeršanu sevi ir novedusi līdz baltajām pelītēm. Nebūtu te uz ko gānīties, tad atkal mestos Madarai virsū, nedod Dievs vēl Ārena atraitnei, kurai jau tā šobrīd jāturas kopā pārcilvēka spēkiem. Nav viņiem tāda miera vilka, pat kad viss ir labi, tas tikai nozīmē, ka ir nauda Mežezeram un, kā tas plūst, tā inde šķīst uz visām pusēm, jo viņi bez tā nemāk par sevi atgādināt, nekā cita jau viņu arsenālā nav. Ne Lienei vairs tās pašas labdarības izstādes, ne Andrim kāds mūzikas sasniegums… Un jā, man arī apzināta viņu tramdīšana šķiet primitīva, bet Sendijai arī ir visas tiesības publicēt to žulti, ko saņem. Grozies kā gribi, te nevar iznākt balts ne viņus kacinot, ne aizstāvot.
25.08.2024 09:47 |
 
Reitings 740
Reģ: 07.02.2024
Mashka Kakashka @ 25.08.2024 09:31
Piedodiet "dāmas", bet jūs esat aizgājušas par tālu ar visu šo "heitu" vai "atmaskošanu", vai kā jūs to saucat, Kiviču virzienā. Es, protams, saprotu, ka šis mans viedoklis šeit būs nepopulārs un atkal saņemšu pretī mīnusus un tekstus "ko tu vispār saproti, Kiviči to ir pelnījuši, jo viņiem ir karmas gads, vai tu vispār viņiem seko, lai varētu izteikties, utt.". Jā, es sekoju Kivičiem, zinu kādi viņi ir mēslu gabali un viņi nav pelnījuši ne bērnus, ne dzīvniekus. Bet tas ko Jūs šobrīd darat, pārkāpj visas robežas. Jūs visas runājat par karmu. Vai pašām nav bails, ka jūs pašas sasniegs šī karma dēļ tā, ko jūs darat? Sūtīt kakas Lienei, viltus zvani? Nu tā kā nopietni? Esiet gudrākas par Kivičiem. Jūs šobrīd esat nolaidušās līdz viņu līmenim. Jūs pašas viņus provocējat, tad viņi atbild un jūs aiz laimes lēkājat un sitat plaukstiņas. Jo sūdu vairāk kustina, jo vairāk tas smird! Un neaizmirstiet par KARMU, kuru pašas visu laiku pieminat.

Es varu piekrist tikai daļēji. Pieredze rāda, ka uz šiem abiem nedarbojas klusēšana un nekustināšana. Tam pierādījums ir Madara. Viņa klusē gadiem, vai tas ir apstādinājis Lieni un Andri? Gluži pretēji, tur gāžas virsū viss ko var un nevar normáls cilvēks iedomāties. Kivičiem Madaras klusēšana ir kā zaļā gaisma un zin, ka nebūs pretreakcijas. Nu nav viņiem nekādas aiztures un sapratnes.
Jā, un es arī biju viena no tām, kura rakstija ezītim par to, ka nav smuki aicināt tādu muzikanta izstrādājumu uzstāties, pēc visa kā viņš publiski izpaužas, noliek visus, kas uz viņu ne tā paskatās. Un nevis vienkārŝi noliek, bet dara to ļoti rupji.
Tāpat par kaķi. Nu redzēja visi normāli domājoši cilvēki visu, kas un kā tur notika. Un tas nebija ok. Nedomāju, ka sabiedrībai, redzot to, ir jāklusē.
25.08.2024 09:47 |
 
Reitings 11110
Reģ: 10.11.2022
Linduxis @ 25.08.2024 08:52
Piekrītu Jums. Vēl jo vairāk tādēļ, ka šeit daļai vienkārši ļaunu prieku sagādā tāda veida aktivitātes, kas jau saknē nav pareizi. Jā, es jau dzirdu, kā man saka - bet Kivici to un šito, tāpēc viņiem tā vajag! Tā ir savas uzvedības attaisnošana, jo patiesība ir gluži citāda - ja viņiem nebūtu uzmanības, tad nebūtu augsnes nedz, ar ko barot instagram, nedz mediju auditoriju. To augsni par vismaz 50 % dod tieši tā auditorija, ko Kivici sauc par heiteriem. Barosi naida vilku - viņš augs. Barosi miera vilku - augs arī tas. Izvēle ir katra paša rokās.
nu teftelis ar lenku to naida viliku ir izaudzinajusi ar savam darbibam. Ne jau tikai sunitis un kakitis ka teftelis publiska telpa pasaka. Vins jau pats neatceras, ko sakerkusi, kad sadzerusies.
25.08.2024 09:52 |
 
Reitings 740
Reģ: 07.02.2024
Japānas princese @ 25.08.2024 09:47

Es varu piekrist tikai daļēji. Pieredze rāda, ka uz šiem abiem nedarbojas klusēšana un nekustināšana. Tam pierādījums ir Madara. Viņa klusē gadiem, vai tas ir apstādinājis Lieni un Andri? Gluži pretēji, tur gāžas virsū viss ko var un nevar normáls cilvēks iedomāties. Kivičiem Madaras klusēšana ir kā zaļā gaisma un zin, ka nebūs pretreakcijas. Nu nav viņiem nekādas aiztures un sapratnes.
Jā, un es arī biju viena no tām, kura rakstija ezītim par to, ka nav smuki aicināt tādu muzikanta izstrādājumu uzstāties, pēc visa kā viņš publiski izpaužas, noliek visus, kas uz viņu ne tā paskatās. Un nevis vienkārŝi noliek, bet dara to ļoti rupji.
Tāpat par kaķi. Nu redzēja visi normāli domājoši cilvēki visu, kas un kā tur notika. Un tas nebija ok. Nedomāju, ka sabiedrībai, redzot to, ir jāklusē.

Un te es pat nepieminēju alimentu nemaksāšanu, bērnu pamešanu. Un to pašu Kristoferu, kurš Andrim nav bijis vajadzīgs, bet pie grütībām, tā vietā, lai pieslēgtos un palīdzētu, publiski nolika viņa mammu, atkal nepaskatoties, ko pats nav izdarijis, lai tas nenotiktu
Tāpat abas meitenes visus izlasīs kā Liene un Andris runāja par Madaru, kuru viņs pameta. Un vēl visa kā tik daudz.
25.08.2024 09:54 |
 
Reitings 861
Reģ: 15.09.2023
Miray @ 25.08.2024 09:43

Bet tad kad Liene savā profilā publicē svešus numurus aicinos zvanīt, rakstīt, publicē Madaras adresi, lai pie viņas iet, tad tas ir ok?
Vakar bija ielikts numurs, kas atteica Kiviča sadarbību, jo tāds ir cilvēka darbs, bet Liene ne tikai terorizē zvanot visu laiku cilvēkam kuram ari ir ģimene, bet aicina to darīt ari citiem un ziniet, viņiem ari ir savas sawljes kas ir pilnīgi kukū, tur visi ir trako nama slimnieki un viņiem padot numuru ir Liene var, bet ja kāds nopublicē Lienes numuru, ko jau visi zin, tad sausmas

Nē, tas nav normāli, kad Liene publicē numurus vai adreses un aicina kaut ko darīt. Bet, jo vairāk jūs viņai darīsiet to pašu publiski, ko viņa pati dara, jo tas ilgāk viss vilksies. Viņai ir garlaicīga dzīve, nekas viņas dzīvē nenotiek, ticiet mani, tādas kā viņa, no šāda heita barojas emocionāli. Tādā ziņā, visu cieņu Madarai, kura spēj no tā visa norobežoties un visu darīt caur oficiālām instancēm, nevis to visu iznest publiski. Tieši tāpat arī var darīt dāmas, kuras te aizrāvušās ar Kiviču kancelošanu. Var tak sūtīt Instagram "report", kad viņa publisko kādas sarakstes, telefona numurus, adreses, varbūt viņai bloķēs Instagram.
25.08.2024 10:00 |
 
Reitings 77
Reģ: 03.08.2024
Ja Liene aptvertu, ka neviens - ne Sendija, ne anonīmie heiteri ar LGBTQ kopienu priekšgalā- nepārmet viņiem TIKAI Pūciņa lietu. Kaķis kļuva par ķirsīti uz sūdu kūkas, un visu to gadiem krāto mēslu vadzis sāka lūzt. Resnais pajolis pats ir atzinis vardarbību savās grāmatās/intervijās. Publiski ir ieraksti, kuros viņš ir draudējis, pazemojis, lamājis sievietes - gan konkrētas, gan vispārīgi. Mūsdienās pietiek ar daudz mazāk izpausmēm, lai civilizētā pasaule izslēgtu no aprites, un viņiem ir paveicies, ka visādas peoniju svētku kūrētājas to nezina vai izvēlas neredzēt. Tādēļ ir labi, ka šis pamazām iziet arvien publiskāk. Un stāsts nav par traka suņa=Lienes kacināšanu, stāsts ir par godīgu lietu kārtību - ja tu izturies kā mēsls, pret tevi izturas tāpat, jo tu ESI mēsls vai, kā Lienes gadījumā, narcistiska mēsla līdzatkarīgā. Kamēr Kiva par savu ģitārtrinkšķināšanu ņems smieklīgi mazu honorāru, lievenīši viņu aicinās. Līdz brīdim, kas Teftelis spēs vairs tikai sēkt un skaitīt rīmes. Un tā stunda nāk.
25.08.2024 10:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits