KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 992
Reģ: 05.07.2024
Jasminaxoxo @ 22.08.2024 17:47
Ezīša atbilde man
https://failiem.lv/u/hgyudqhaue
Atbilde uzrakstīta izskatās, ka konsultējoties ar kādu pr cilvēku, jo ļoti cenšas pieklājīgi un pareizi rakstīt. Bet nu.. skumji! No tās pašas šlakas kā "nejauciet mākslu ar politiku".
Šī nav copy&paste atbilde, ko jau Sendijai viņi nosūtīja?
22.08.2024 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 5158
Reģ: 05.08.2013
"Neļaujiet vienam mūziķim sabojāt visu festivālu"
KO JŪS TUR PĪPĒJIET? :D
22.08.2024 18:02 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
brunettte @ 22.08.2024 17:52
Šī nav copy&paste atbilde, ko jau Sendijai viņi nosūtīja?

Jā, es nepaskatījos, ko Sendijai sūtīja, tagad apskatījos, copy paste.
Es viņiem atbildēju, ka, ja tā skatītos, tad Judzis joprojām būtu Dzelzs vilkā un Strūbergs - Singapūras satīnā. Jo viņu ceļi šķīrās publisko skandālu dēļ. Kā arī pie mums uzstātos krievu (kuri atbalsta karu) muzikanti.
22.08.2024 18:05 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
Tējnīca @ 22.08.2024 15:12

Starp citu tas ir labs jautājums - Ezīšfests arī atbalsta nodokļu nemaksāšanu, ja sadarbojas ar cilvēku, kurš šobrīd slavenāks jau ir ar to, ka izvairās no legālas pakalpojumu apmaksas? Vai arī viņi pierunāja uzturlīdzkļu parādnieku šoreiz vismaz nodokļus par sevi nomaksāt?

Droši vien līgums tāds, ka māksliniekam pašam jāmaksā nodokļi un nedod skaidrā, bet skaita uz kaut kādu revolut kontu. Protams, viņš neko nemaksā nodokļos, bet tā vairs nav Eža atbildība.
P.S. izdzēsu savus failus, jo jaunas informācijas tur nebija, vienkārši nebiju pašķīrusi lapas atpakaļ.
22.08.2024 18:28 |
 
10 gadi
Reitings 2481
Reģ: 20.06.2013
yay @ 22.08.2024 17:39

Vispār tas nav īsti gudri. Viņiem par labu nāktu nocancelot aši Kiviču, jo ja šitas hajs tulīt pacelsies, Ezīšfests normāli iedragās savu reputāciju.
Es nekad LV robežās neesmu dzirdējusi, ka cilvēki atsakās iet uz pasākumu, jo tur dziedās Busulis, Ozols vai da jebkurš cits mākslinieks.
ezišfests nevar neko atcelt, izprovicēs dižo pautu sieru un pizdā būs ezišiem 🤣
22.08.2024 19:06 |
 
Patīk
Reitings 19247
Reģ: 09.12.2015
sidzha @ 22.08.2024 17:41
viena intervija bija jau ar Santu no delfiem ??
Kur tad Lienes teksti- es intervijas nesniedzu, man par to nemaksā utt. Tikko kā kāds uzšvilpj, tā šunelis klāt.

Jā, un tad tik lepna kā pāvs. INTERVIJA viņai bijusi. Ak, kāda dīva, superzvaigzne, mega slavenība - viņu intervē!
Skaudiet nu, vella vecenes!
😂😂😂
22.08.2024 19:56 |
 
Reitings 1043
Reģ: 14.01.2022
ronnie @ 22.08.2024 16:53
Nu, to, ka tas Ezīšfests ir pilnīgs mēsls, manuprāt, pierāda ne tikai Kiviča, bet arī citu uzaicināto "mākslinieku" piedalīšanās. Kāda te ir klausījusies Mauku Senča un Grandmastera Neona (katru reizi kā par viņiem dzirdu, tā jāsmejas pilnā balsī par to frīku skatuves vārdiem) dziesmas? Es, par nelaimi, pirms kāda laika palasīju dziesmu vārdus, jo nesapratu, kas tie tādi ir un ar ko ir kļuvuši tik slaveni, ka visos pasākumos tiek pieteikti kā vieni no galvenajiem visiem. Te dažas rindiņas no vienas viņu dziesmas:
"Grr, grr, viņa grauž manu pipel'
Ko tu zini par to, pimpausi, bļe?"
(...)
"Viņa prasa: "Kā tad tev saucās?"
It kā viņa nezinātu - es esmu Mauku Sencis, dirsā pisējs"...
Jūs te minējāt, ka jauniešiem nepatiks Kiviča uzstāšanās. Nu, ja Latvijā ir tādi jaunieši, kuri ar sajūsmu klausās šādu mūziku, tad, manuprāt, arī Kivičs viņiem ies pie sirds. Man liekas, ka ir jābūt pilnīgam atsaldenim, lai klausītos šitādu sūdu, līdz ar to tai publikai arī Kivičs kā reiz derēs.

Tie jaunie “mākslinieki” atvainojos, ir vienkārši pi///ets - jau sākot ar nosaukumu..
tad jau labāk toč zem grādiem klausīties ex zscars- only Kiviču kas elso.. jeiiibogu 😄 piedod lezbes manas, bet reaaalliiii 🥺🫥
22.08.2024 20:06 |
 
10 gadi
Reitings 1716
Reģ: 26.03.2010
Gobziņam Trakais purva āzis arī ir maktenāki vārdi, visos laikos bijis provucērāji, bet lai kā viņi dzied, no viņu darbībām necieš citi cilvēki.
Tam pašam Dimiteram. Ai, Latvija, Tu manā sirdī rēta, jāta un apčakarēta. Tad vēl bija drāžu, drāžu lazdu savu, strādāe negribas nemaz... Gan jau ir vēl un sulīgāki, tik galvā nenāk.
Lai arī Dimiters ar savu sievu-sūdu metēj,u ne diži labāki par Kiviču.
22.08.2024 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 1716
Reģ: 26.03.2010
Liene, kad mīnuso te visus komentārus, tu arī izlasi pirms tam, ko mīnuso? 😁
Ak, muļķe. Domā, ka krata kādu, ka šī iemīnuso 😂 tas tik parāda, ka mūsu komentāri tiek izlasīti un tas jau ir galvenais. Paldies, ka dod ziņu, ka ir -seen.
22.08.2024 20:48 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
Man gan Mauku sencis un citi liekas prikolīgi. Ikdienā neklausos, bet noteikti nespļaudītos virsū. Mauku sencis skan rupji tikai tāpēc, ka dzied latviski. Ja paklausās citu izpildītāju mūziku angļu valodā, īpaši repu/hiphopu, tad lirikas tādas pašas. Tā nav mūsdienu tendence, angļu valodā visas rupjības bija arī manā bērnībā un vēl senāk.
Pats svarīgākais ir tas, ka neviens cits no māksliniekiem Ezīšfestā nav izcēlies medijos ar sievu sišanu, vardarbību pret dzīvniekiem u.t.t., kā arī daudz maz prot dziedāt nevis knapi izdvest divus vārdus un jau aizelsties.
22.08.2024 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 6857
Reģ: 17.09.2009
Teica rudenī būšot grāmata 😁 Gribētos pajautāt kas izdos to grāmatu 😁
22.08.2024 21:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4248
Reģ: 31.10.2010
Ariete @ 22.08.2024 21:24
Teica rudenī būšot grāmata ? Gribētos pajautāt kas izdos to grāmatu ?

Tas laikam būs tas pats rudens, kad slotaskātam lapas izplauks🧹
22.08.2024 21:43 |
 
Reitings 10970
Reģ: 21.09.2023
A kur tad balles dejas un glezniecība pazuda? Tak bija tik grandiozs pieteikums un atkal pļurkt. Tāpēc grāmata rudenī vispār ir rēcīgi 😅
22.08.2024 21:53 |
 
10 gadi
Reitings 6857
Reģ: 17.09.2009
Wtf @ 21.08.2024 17:11
Sasmējos par “miera skatuvi”. Resnis ar saviem 200 kg lēkājot melnajā ķitelī, ka neizbrūk cauri ? un otrs miers Jūs nesagaida, ja jukusī kuņa būs tur un visus filmēs ar FULL HOUSE, ko savākuši iepriekšējie mākslinieki ?
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
22.08.2024 22:05 |
 
Reitings 248
Reģ: 13.06.2024
Man gan Mauku sencis un citi liekas prikolīgi. Ikdienā neklausos, bet noteikti nespļaudītos virsū. Mauku sencis skan rupji tikai tāpēc, ka dzied latviski. Ja paklausās citu izpildītāju mūziku angļu valodā, īpaši repu/hiphopu, tad lirikas tādas pašas. Tā nav mūsdienu tendence, angļu valodā visas rupjības bija arī manā bērnībā un vēl senāk.

Protams, rupjības dziesmās, īpaši hiphopā, ir bijušas vienmēr, bet, nu te laikam vairāk tiešām griežas ausīs šīs rupjības tieši latviešu valodā. Es nez, kad es dzirdu, ka kādā dziesmā, kura ir angļu valodā, atskan kaut kādi "fuck you", "pussy" vai "dick" vārdi, man tas neliekas tik uzkrītoši, taču, ja to pašu dzirdu latviski un visas to izpildītāju dziesmas sastāv tikai no tā, ka viņi dzied par "pipelēm", "pimpjiem" un "pišanos", tas izklausās drausmīgi jēli un prasti. Īpaši, ja vēl klāt kabina visus krievu valodas lamuvārdus, sākot ar visādiem "bļe" un beidzot ar "hujiem". Nezinu, laikam šajā ziņā esmu veca, jo vienkārši nesaprotu šo jauno mākslinieku vēlmi rakstīt dziesmas ar tik jēliem un prastiem vārdiem. Es augu tajos laikos, kad topos bija Gustavo, Ozols un grupa "Device", un, lai gan nekad neesmu bijusi repa piekritēja, tās dziesmas bija reāli labas un klausāmas. Tagad, izlasot jauno mākslinieku dziesmu vārdus, reāli paliek neērti to visu lasīt, kur nu vēl klausīties.
22.08.2024 22:58 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
ronnie @ 22.08.2024 22:58

Protams, rupjības dziesmās, īpaši hiphopā, ir bijušas vienmēr, bet, nu te laikam vairāk tiešām griežas ausīs šīs rupjības tieši latviešu valodā. Es nez, kad es dzirdu, ka kādā dziesmā, kura ir angļu valodā, atskan kaut kādi "fuck you", "pussy" vai "dick" vārdi, man tas neliekas tik uzkrītoši, taču, ja to pašu dzirdu latviski un visas to izpildītāju dziesmas sastāv tikai no tā, ka viņi dzied par "pipelēm", "pimpjiem" un "pišanos", tas izklausās drausmīgi jēli un prasti. Īpaši, ja vēl klāt kabina visus krievu valodas lamuvārdus, sākot ar visādiem "bļe" un beidzot ar "hujiem". Nezinu, laikam šajā ziņā esmu veca, jo vienkārši nesaprotu šo jauno mākslinieku vēlmi rakstīt dziesmas ar tik jēliem un prastiem vārdiem. Es augu tajos laikos, kad topos bija Gustavo, Ozols un grupa "Device", un, lai gan nekad neesmu bijusi repa piekritēja, tās dziesmas bija reāli labas un klausāmas. Tagad, izlasot jauno mākslinieku dziesmu vārdus, reāli paliek neērti to visu lasīt, kur nu vēl klausīties.

Tev var patikt vai nepatikt, bet jēga jau nemainās - dzied rupjības angliski vai latviski. Un skaidrs, ka tā nav mūzika, kur jāmeklē skaisti teksti vai dziļas domas. Es to uztveru drīzāk kā kaut kādu joku žanru. Es tikko uzslēdzu Mauku Senča dziesmas, lai atcerētos, kādas tās ir. Dziesma 3D ir reāli paķeroša, lipīga.
22.08.2024 23:10 |
 
Reitings 7404
Reģ: 22.05.2023
Atkal šļurai posts ar Keitiju 🤯 Katrā rindā uz lentes pa bildei ar NE TAVU meitu, sliene! Kad tu no viņas atšūsies?! Un pievērsīsies savām meitām?!?
22.08.2024 23:35 |
 
Reitings 302
Reģ: 26.04.2024
Varu, iedomāties kā rešņa ego tiks pabarots. Kad šis pēc peldes Daugavā, uzvikls savu vienīgo melno smirdīgo ķiteli un dosies dziedāt uz ezi, kur būs pilns ar cilvēkiem.
Tādiem smerdļiem un sabiedrības postītājiem kā Andris vispār vajadzētu aizliegt uzstāties jebkur. Vai arī kā viena lezbe te rakstīja ir janometā ar tomātiem.
Drukājiet lezbes tik ezim. Ja incidents ar kaķi netika ignorēts, tad arī šeit viss var izdoties.
22.08.2024 23:45 |
 
Reitings 327
Reģ: 06.08.2024
Forši nogrūst Miu dārziņā, kamēr bezdarbniece un profesionālā dzeguze Liene un resnais izklaidējas. Gada vecāki. Ibio.
Cerams, ka Lienei tās letās lubenes uz kājas pirkstiem kadu dienu uzkritīs.
22.08.2024 23:49 |
 
Reitings 4854
Reģ: 01.04.2023
BugsPony @ 22.08.2024 23:49
Forši nogrūst Miu dārziņā, kamēr bezdarbniece un profesionālā dzeguze Liene un resnais izklaidējas. Gada vecāki. Ibio.
Cerams, ka Lienei tās letās lubenes uz kājas pirkstiem kadu dienu uzkritīs.

Bērnudārzā tam bērnam ir labāk nekā ar šādiem vecākiem. Viņš tur ir vismaz kaut kādā režīmā, paēdis normālu ēdienu, iepauzējis no mobilā ekrāna, paspēlējies ar vecumam atbilstošām rotaļlietām un ko jaunu apguvis.
23.08.2024 00:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits