KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Patīk
Reitings 22509
Reģ: 27.01.2021
Par Keitiju runājot - var redzēt, ka mīļā pamāte Liene viņai reāli derdzas, to jau pēc ķermeņa valodas var nolasīt. Man arī negribētos, lai tā netīrā švabra man ap kaklu ķertos, bet viņa vēl ir bērns, vēl piecieš pieklājības pēc, bet pēc pāris gadiem domāju, ka Lenox dabūs dzirdēt visu, ko pelnījusi.
22.08.2024 10:10 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
TeaPot @ 22.08.2024 10:10
Par Keitiju runājot - var redzēt, ka mīļā pamāte Liene viņai reāli derdzas, to jau pēc ķermeņa valodas var nolasīt. Man arī negribētos, lai tā netīrā švabra man ap kaklu ķertos, bet viņa vēl ir bērns, vēl piecieš pieklājības pēc, bet pēc pāris gadiem domāju, ka Lenox dabūs dzirdēt visu, ko pelnījusi.

No šī apmeklējuma liene nav ielikusi nevienu kopbildi ar meiteni, ap kaklu arī neķereas. Vismaz to neatrāda un kameru sejā arī nebāž, vismaz arī to neatrāda. Lielākā daļa video, it kā tā satrp citu, netīšām kadrā trāpījusies. Domāju pilnīgi noteikti Madara par šo tēmu ar meitu mājās ir runājusi. Un, protams, arī pašai meitenei tas nav patīkami, ka tēva sieva šādi uzvedas. Tik maza arī jau vairs nav.
22.08.2024 10:49 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.03.2023
Sveiciens, meitenes! Esmu pie Jums ciemos ar lūgumu. LŪDZU VISĀM sadoties rokās & uzrakstīt uz "Ezītis miglā" vai "Ezīšafests" instagram kontiem, ka viņiem no programmas vajag izņemt A.Kiviču "Ezīšfestā", kas notiks 24.08. Esmu liela Ezīša fane, bet nezināju to, ka viņi atbalsta šo īpašo mākslinieku & vēl viņam nodrošina vietu festivālā. NOPIETNI? No visiem LATVIJAS māksliniekiem- mēs nevaram dzīvot bez vienas Z-scars dziesmas? Andris nav penījis atbalstu no "normālām" vietām, jo ne tikai draud mums, Jums, bet arī ir rupšs, vulgārs vecis, kurš izturas slikti kā pret dzīvniekiem, tā pret cilvēkiem. Un tagad man iet uz šo festu un klausīties viņu? Vai gaidīt uzbrukumu?
Biju paņēmusi atvaļinājumu no Kivi & Karalienes drāmas, bet nu šis man neliek mieru, jo kāaa. Andri, lai atbalsta dziļie lauki, kas ar viņu kopā dzer & lustē...un arī mēs esam lielas EZĪŠA fanes & saņēmām ielūgumus, bet nekādā gadījumā neieradīsimies, jo KO. Normālās vietās tusē normāli cilvēki & šoreiz tas neiet kopā. LŪDZU mudinam "Ezīti" kaut vienā teikumā aizdomāties, ka Latvijā ir arī citi mūziķi & jebkurš cits būtu viņa vietā labāks. Tas nav normāli liet zeltu mutē sabiedrības draudam. Paldies!
Rozā lezbe,
SendijaGo
22.08.2024 11:14 |
 
Reitings 10970
Reģ: 21.09.2023
SendijaGo @ 22.08.2024 11:14
Sveiciens, meitenes! Esmu pie Jums ciemos ar lūgumu. LŪDZU VISĀM sadoties rokās & uzrakstīt uz "Ezītis miglā" vai "Ezīšafests" instagram kontiem, ka viņiem no programmas vajag izņemt A.Kiviču "Ezīšfestā", kas notiks 24.08. Esmu liela Ezīša fane, bet nezināju to, ka viņi atbalsta šo īpašo mākslinieku & vēl viņam nodrošina vietu festivālā. NOPIETNI? No visiem LATVIJAS māksliniekiem- mēs nevaram dzīvot bez vienas Z-scars dziesmas? Andris nav penījis atbalstu no "normālām" vietām, jo ne tikai draud mums, Jums, bet arī ir rupšs, vulgārs vecis, kurš izturas slikti kā pret dzīvniekiem, tā pret cilvēkiem. Un tagad man iet uz šo festu un klausīties viņu? Vai gaidīt uzbrukumu?
Biju paņēmusi atvaļinājumu no Kivi & Karalienes drāmas, bet nu šis man neliek mieru, jo kāaa. Andri, lai atbalsta dziļie lauki, kas ar viņu kopā dzer & lustē...un arī mēs esam lielas EZĪŠA fanes & saņēmām ielūgumus, bet nekādā gadījumā neieradīsimies, jo KO. Normālās vietās tusē normāli cilvēki & šoreiz tas neiet kopā. LŪDZU mudinam "Ezīti" kaut vienā teikumā aizdomāties, ka Latvijā ir arī citi mūziķi & jebkurš cits būtu viņa vietā labāks. Tas nav normāli liet zeltu mutē sabiedrības draudam. Paldies!
Rozā lezbe,
SendijaGo
100% atbalstu šo iniciatīvu.
22.08.2024 11:24 |
 
Reitings 2214
Reģ: 06.07.2021
Tikko Kiviču pāris,abi viss rozà(kā lezbes😄) iesoļoja plazā, aizgāja pie zupām. Līdzi ir Keitija, bet Mias nav. Tātad mazo atstāja bd,kamēr lielo meitu izklaidēs(gāja sākumā uz apollo kino).
22.08.2024 11:31 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Mākoņu Dejotāja @ 22.08.2024 01:00

Es ļoti ceru, ka Ketija nenoticēs šim lētajām teātrim. Resnajai cūkai pēkšņi ir ienācis prāta patēlot baigi dāsno paraugtēvu. Bet, tas būs uz ļoti īsu laiku, tāpat kā ar slampas hobijiem- pāris dienas un viss.
Kā arī drīz sāksies skola. Skolas lietas priekš mūsu lieveņu un kebabnīcu pavēlnieka var izrādīties par dārgu. Tur arī viņa dāsnums beigies.
Nekas viņam neizrādīsies,jo viņš gluži vienkārši nedomā ka bērns ir jāsagatavo skolai! Nu nopirks vienu zīmuli,un tad visu gadu gaudos cik viņš gādīgs tētis.Tāpat kā atļāvās kviekt ka meitai ne drēbes,ne apavus māte nepērk.Šis esot botas nopircis un Keitija visu gadu tajās staigājot.Tas jau nekas,ka meitas sapucētas.Ka tikai pakviekt.
22.08.2024 11:49 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Eliba @ 22.08.2024 11:31
Tikko Kiviču pāris,abi viss rozà(kā lezbes?) iesoļoja plazā, aizgāja pie zupām. Līdzi ir Keitija, bet Mias nav. Tātad mazo atstāja bd,kamēr lielo meitu izklaidēs(gāja sākumā uz apollo kino).

Un publiski abi gaudoja, kā Mia raudot pēc Keitijas, a Madara nelaižot un liedzot. Un kas tagad notiek? Atbrauc lielā māsa, bet mazo aizved uz dārziņu, lai nesatiek. Kaut kādas šausmas, tiešām! Naudas nepietiek vēl vienu bērnu izklaidēt? Kā tā var dirst un izturēties vispār?
22.08.2024 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 4992
Reģ: 29.01.2009
Hermiine89 @ 22.08.2024 11:24
100% atbalstu šo iniciatīvu.

Meitenes, padalieties lūdzu ar Ezīšfesta kontaktiem, ja kāda jau rakstīja. Laigan nemaz nedzīvoju Lv, es tāpat uzrakstīšu, jo labiem pasākumiem ir jārāda piemērs nevis jaaicina biomusarus kā Kivičš
22.08.2024 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 2481
Reģ: 20.06.2013
susla @ 22.08.2024 12:19

Un publiski abi gaudoja, kā Mia raudot pēc Keitijas, a Madara nelaižot un liedzot. Un kas tagad notiek? Atbrauc lielā māsa, bet mazo aizved uz dārziņu, lai nesatiek. Kaut kādas šausmas, tiešām! Naudas nepietiek vēl vienu bērnu izklaidēt? Kā tā var dirst un izturēties vispār?
nauda varbūt pat pietiktu vēl vienu bērnu izklaidēt, bet domāju galvenokārt ir tas, ka viņiem sīkā krīt uz nerviem, besi, ir traucēklis . Mazliet tik brīnos kāpec saimnieks ņem šuneli līdzi
22.08.2024 12:33 |
 
Reitings 66
Reģ: 28.02.2024
TeaPot @ 22.08.2024 10:10
Par Keitiju runājot - var redzēt, ka mīļā pamāte Liene viņai reāli derdzas, to jau pēc ķermeņa valodas var nolasīt. Man arī negribētos, lai tā netīrā švabra man ap kaklu ķertos, bet viņa vēl ir bērns, vēl piecieš pieklājības pēc, bet pēc pāris gadiem domāju, ka Lenox dabūs dzirdēt visu, ko pelnījusi.

Man šķiet, viņai derdzas arī tās mazo bērnu aktivitātes, ko šie piedāvā. Klaipēdā kopā ar Mia zīdaiņu vilcieniņā🤔.. Tak jau liela meitene, gan jau citas intereses
22.08.2024 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 2481
Reģ: 20.06.2013
Incognito @ 22.08.2024 12:28

Meitenes, padalieties lūdzu ar Ezīšfesta kontaktiem, ja kāda jau rakstīja. Laigan nemaz nedzīvoju Lv, es tāpat uzrakstīšu, jo labiem pasākumiem ir jārāda piemērs nevis jaaicina biomusarus kā Kivičš
varbūt kāda resna lezbe, kurai ir saglabāts, vēl varētu vēstulei pievieno tos video kur parazīts lamājas uz sievietēm (pūciņa sāgā) vai citus materiālus kur šis svaidas ar sūdiem ?
22.08.2024 12:36 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.03.2023
Sveiciens! Šeit atbilde no "Ezīša". Ļoti politiska & vispār nav vērsta uz pamata domu, ka sākotnēji neviens neatbalsta LOHUS. Pat ja viņi sarakstījuši "Bēthovena simfoniju". No sākuma programmā Kivi nebija, bet tagad uzradies. Principā ja Andris Jums lauž kājas-- sauc policiju, nevis primāri festivāls sastāv no cilvēkiem, kuri citiem nelauž kājas.
P.s Es nemāku te ielikt bildi, tāpēc ķeram failus : https://failiem.lv/u/74amc6wt43
22.08.2024 12:39 |
 
Reitings 4854
Reģ: 01.04.2023
qwe @ 22.08.2024 12:33
nauda varbūt pat pietiktu vēl vienu bērnu izklaidēt, bet domāju galvenokārt ir tas, ka viņiem sīkā krīt uz nerviem, besi, ir traucēklis . Mazliet tik brīnos kāpec saimnieks ņem šuneli līdzi

Lai ir kas safočē no visiem rakursiem best dad in action. Savādāk, ja neviens cits to neredz, tas neskaitās.
22.08.2024 12:41 |
 
Reitings 4854
Reģ: 01.04.2023
SendijaGo @ 22.08.2024 12:39
Sveiciens! Šeit atbilde no "Ezīša". Ļoti politiska & vispār nav vērsta uz pamata domu, ka sākotnēji neviens neatbalsta LOHUS. Pat ja viņi sarakstījuši "Bēthovena simfoniju". No sākuma programmā Kivi nebija, bet tagad uzradies. Principā ja Andris Jums lauž kājas-- sauc policiju, nevis primāri festivāls sastāv no cilvēkiem, kuri citiem nelauž kājas.
P.s Es nemāku te ielikt bildi, tāpēc ķeram failus : https://failiem.lv/u/74amc6wt43

Sapratāt, beidziet “provicēt” nabaga Andrīti!
22.08.2024 12:44 |
 
Patīk
Reitings 19247
Reģ: 09.12.2015
susla @ 22.08.2024 12:19

Un publiski abi gaudoja, kā Mia raudot pēc Keitijas, a Madara nelaižot un liedzot. Un kas tagad notiek? Atbrauc lielā māsa, bet mazo aizved uz dārziņu, lai nesatiek. Kaut kādas šausmas, tiešām! Naudas nepietiek vēl vienu bērnu izklaidēt? Kā tā var dirst un izturēties vispār?

Varētu to saprast, ja Kivis pavadītu laiku divatā ar Keitiju. Ķip meitas un tēva diena, individuāla uzmanība bērnam, ko nesatiek ikdienā. BET tā Liene tak visu laiku velkas pakaļ kā noplukusi aste. Nu, nogrūda to savu bērnu dārziņā, ok - varētu izbaudīt laiku sev, palasīt mierā un klusumā lētās lubenes, pagleznot, uztaisīt ģimenei gardas pudienas/vakariņas. Kā sievietei 40+ vecumā var nebūt nekādu savu darīšanu? Kaut kāda amēba, ne sieviete.
(Skaidrs, ka slampai no greizsirdības acis sprāgst ārā, jo redz, ka Kivis dievina šo meitu, tāpēc elpo nabaga Keitijai pakausī kā čūska.)
22.08.2024 12:47 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.03.2023
Man liekas, ka ir svarīgi šoreiz cīnīties, nevis tikai runāt aiz/uz/ap! Šī tiešām ir iespēja tikt sadzirdētiem & rakstīt, jo KURŠ pie velna atbalsta cilvēku, kurš ir tieši tāds. Kas mums mūziķi trūkst? Es pati rakstīju uz "Ezītis miglā" lielo kontu. Paldies
22.08.2024 12:48 |
 
Patīk
Reitings 19247
Reģ: 09.12.2015
qwe @ 22.08.2024 12:33
nauda varbūt pat pietiktu vēl vienu bērnu izklaidēt, bet domāju galvenokārt ir tas, ka viņiem sīkā krīt uz nerviem, besi, ir traucēklis . Mazliet tik brīnos kāpec saimnieks ņem šuneli līdzi

Es arī brīnos, kāpēc Kivis nepasaka slampai, lai atšujas un ļauj pavadīt laiku divatā ar meitu. Viņš nesaprot, ka Keitijai riebjas tā vecā ragana? Bērni ļoti labi jūt falšumu un lišķību.
22.08.2024 12:53 |
 
Reitings 740
Reģ: 07.02.2024
SendijaGo teksts @ 22.08.2024 12:48[/quote es arī uzrakstiju. Tiešām, cik izmisušiem jābūt, lai aicinātu Kiviču. Pat ja pieveram acis uz viņa dzīvesveidu, izteicieniem, darbībām, bet taču pats galvenais ar ko viņš pelna-dziedāšana, ir zem katras kritikas. Kvalitāte nekāda.
22.08.2024 13:07 |
 
Reitings 402
Reģ: 01.02.2024
SendijaGo @ 22.08.2024 12:39
Sveiciens! Šeit atbilde no "Ezīša". Ļoti politiska & vispār nav vērsta uz pamata domu, ka sākotnēji neviens neatbalsta LOHUS. Pat ja viņi sarakstījuši "Bēthovena simfoniju". No sākuma programmā Kivi nebija, bet tagad uzradies. Principā ja Andris Jums lauž kājas-- sauc policiju, nevis primāri festivāls sastāv no cilvēkiem, kuri citiem nelauž kājas.
P.s Es nemāku te ielikt bildi, tāpēc ķeram failus : https://failiem.lv/u/74amc6wt43
vienkārši lieliski.... Cancelkiviču Latvijā acīmredzot panākt ir neiespējami😠
22.08.2024 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 4992
Reģ: 29.01.2009
Paldies SendijaGo! Citiem vārdiem - mums ir lētāk uzaicināt biomusaru Kiviču, lai aizpilda “ētera” laiku, nekā ielikt citu normālu mākslinieku. Tas nekas, ka viņš ir totāls abjūzeris pret sievietēm un dzīvniekiem. Uz savas uzstāšanos laiku jau klunkurēs kunga prātā un traucēs citiem māksliniekiem, lienot uz skatuves, nemaz nerunājot par kvalitāti, ko viņš vispār var klausītājiem sniegt ar savu blēšanu. Visu piecietīsim.
Es varu derēt, ja ka tiktu uztaisīta reāla aptauja vai klausītāji grib dzirdēt Kiviča blēšanu - būtu pārlienošs NĒ
22.08.2024 13:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits