KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 10970
Reģ: 21.09.2023
It kā Tu ko zinātu @ 20.08.2024 21:52
Ja būtu finanses, lai to pilnvērtīgi piepildītu, es ar tā varētu kādu laiciņu?
Nu ir atšķirība - kādu laiciņu vai 5+ gadus, ne? 0 pienesums sabiedrībai un bez saviem ienākumiem. Tāpēc nav arī par ko runāt ar “draudzenēm”, jo dzīve aprobežojas ar Varavīksnes namu kvadratūru, lieveņiem un tuvējo Jūrmalu. Ja man būtu šāds režīms, bērnu vadātu uz baletu, vingrošanu, vokālām nodarbībām, tenisu utt.
20.08.2024 22:20 |
 
Reitings 314
Reģ: 24.11.2023
Redzēju šodien "laimīgo" ģimenīti Vecrīgā, aizrijos gandrīz ar kafiju kad šie terasei gāja garām. Tas kā viņi izskatās instagram un dzīvē ir dažādi cilvēki. Reāli sapratu ka tie ir viņi tikai pēc Keitijas, Lienei tiešām tā seja kkāda uzblīdusi no tām špricēm, bet kivis vispār uzpūties kā balons un sarkans kā vēzis gāja. Brīnums ka Ļenka nekur nav iepostojusi ka viņai un Keitijai vienādas rozā baseinčības.
20.08.2024 22:20 |
 
Reitings 28949
Reģ: 14.05.2023
It kā Tu ko zinātu @ 20.08.2024 21:52
Ja būtu finanses, lai to pilnvērtīgi piepildītu, es ar tā varētu kādu laiciņu?

++++, ja tiešām būtu nauda vai bagāts vīrs,kāpēc gan ne (protams pavadot laiku lietderīgi,attīstot sevi,savus hobijus,apceļojot pasauli utt),bet ļenka gadījumā tā ir vienkārši bomžošanās ar milzīgu iespēju kādu dienu tiešām nonākt uz ielas...
20.08.2024 22:22 |
 
Reitings 327
Reģ: 06.08.2024
Kāds lūdzu varetu Andrim pateikt, ka baltas krāsas apģērbs viņa ķermeņa formām ir ne visai priekšrocīgs?🙄
20.08.2024 22:40 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.05.2022
Kivičs neies uz citu koncertiem pat ne tāpēc, ka piķa žēļ un skaudība. Viņam vienkārši mūzika absolūti neinteresē. Viņš pats arī ne tuvu nav mūziķis - nu, basi spēlējot, kko tur kājai sačakarēja un aiz neko darīt iemācījās dažus akordus - kā katrs otrais jaunībā. Tad viņam paveicās sastapt īstus mūziķus un ar savu tiem laikiem pieprasīto saldo puisīšu grupas ģīmi tikt par zōlistu. Sakāpa galvā, i viss. Ne viņš trenējas, mācās, ne klausās, no mūzikas vispār neko nejēdz, neklausās, nepazīst, nemīl. Tas vienkārši šobrīd ir vienīgais veids, kā nopelnīt kādu kapeiku - ķērcot un sēžot uz tiem pašiem pāris akordiem, trinkšķinot uz nolietotas gičas svešas dziesmas.
20.08.2024 22:46 |
 
10 gadi
Reitings 476
Reģ: 31.01.2009
Rietumusawle @ 20.08.2024 22:07

Nu ir viņa gan dzērāja, gan ar mentālām problēmām ?

Pārtraukt aizgādības tiesības (it īpaši mammai!) arī nav viegli, noteikti bija pierādāms pamats. Bet citādi - bāriņtiesa ar daudz trakākiem gadījumiem saskaras. Mias gadījums ir bēdīgāks par vidējo, bet tomēr kaut cik normāli. Diemžēl tāda ir realitāte.
20.08.2024 23:00 |
 
Reitings 863
Reģ: 15.09.2023
Lulo9 @ 20.08.2024 21:57

Nopietni? Tikko paskatījos story, bet neko tādu, ko tu sarakstīji, neredzēju.
Normāli story ar Rīgas, Vecrīgas skatiem, Vanšu tilts, tālāk tur tie kanoe airētāji uz dabas fona.
KAS tieši ir tik neglīts, ka tu sarakstīji tādu murgu?
Neesmu Ļenkas fane, man arī viņa besij, bet daudzas lietas jūs te totāli 100x pārspīlējat.
Tādi story ar to kuģīti ir katrai otrai jūsu druškai salikti, ne labāki, ne sliktāki.
Tāpat tas ierēciens par to, kam viņa zvanīja par to kaķi klīstošo, smējās te par Paw Patrol.
Bet ir jau arī tāda Dzīvnieku policija. Re telefons 25473333.

Piemeti degvielu degošā mēslu bedrē. 😁 Šajā Kiviču tēmā nedrīkst rakstīt absolūti neko pozitīvu par Lieni un Andri, kaut arī tā ir taisnība un uzskati abus par totāliem mēsliem. Uzreiz būs desmitiem mīnusi saspiesti. 😁
20.08.2024 23:07 |
 
Patīk
Reitings 19247
Reģ: 09.12.2015
Mashka Kakashka @ 20.08.2024 23:07

Piemeti degvielu degošā mēslu bedrē. ? Šajā Kiviču tēmā nedrīkst rakstīt absolūti neko pozitīvu par Lieni un Andri, kaut arī tā ir taisnība un uzskati abus par totāliem mēsliem. Uzreiz būs desmitiem mīnusi saspiesti. ?

Cilvēks, kura anonīmais nikname ir kakaška, augstprātīgi svepst kaut ko par mēslu bedri? 😆
21.08.2024 00:06 |
 
Reitings 302
Reģ: 26.04.2024
Es slampas vietā, īpaši nebrūķetu muti uz laukiem. Ja, resnim nebūtu lieveņi, tad vispār nebūtu naudas. Nespīdētu ne restorāni (jo, pašai slinkums gatavot. Vai arī iznāk cūkēdiens, ka vienmēr). Kā arī pastaigas pa Vecrīgu, kurā neko nevar nopirkt, jo nauda pieteik tikai benzīnam.
Ir ļoti nesmuki spļaut akā no kuras tu pats dzer. To ne tikai varētu attiecināt uz to, ka slampa citus apsaukā par lauķiem, bet arī uz ģimeni, kuru viņa pameta. Kā arī uz sūdu ventilēšanu un netīras veļas mazgašanu publiski. Šis laikam nekad neietilps viņas citātos kurus viņa repostos. Jo vajag repostot tikai citātus par dvēseles skaistumu. Kuri protams uz viņu galīgi neattiecas.
21.08.2024 00:10 |
 
Reitings 51265
Reģ: 20.07.2021
Mashka Kakashka @ 20.08.2024 23:07

Piemeti degvielu degošā mēslu bedrē. ? Šajā Kiviču tēmā nedrīkst rakstīt absolūti neko pozitīvu par Lieni un Andri, kaut arī tā ir taisnība un uzskati abus par totāliem mēsliem. Uzreiz būs desmitiem mīnusi saspiesti. ?

Ak, dārgā! Varbūt Tu nezināji, bet katra, kurai kaut kas nepatīk, var atvērt savu tēmu par Kivičiem! Tur, kopā ar domubiedrēm, varēsi netraucēti slavēt Lienes dabīgos pašaudzētos matus, labo sirdi, daudzās izglītības, burvīgās kabaču receptes, kā arī Andra skanīgo balsi, sportisko figūru un plašo vārdu krājumu, bļe!
21.08.2024 00:11 |
 
Reitings 381
Reģ: 24.09.2022
Japānas princese @ 20.08.2024 19:34
Tagad skaidrs, ka iepriekšējie storiji bija intrigas uzturēšanai, tipa ir viena, bēdīgu ğīmi. Šodien arī vispirms viena visur, tad tā starp citu paldies Keitijai par foto un tad jau pats Andris ietagots un redzams. Ne par velti fonā mūzika no filmas Teātris, nu riktīga aktrise no sūdīga teātra Tu Liene esi. Un , jā-kā mati izauguši. Labi, ka to neaizmirsi uzrakstīt.
ja nekā cita nav ar ko lielīties, tad lielās ar piekabinātiem matiem
21.08.2024 00:20 |
 
Reitings 249
Reģ: 13.06.2024
Mashka Kakashka @ 20.08.2024 23:07

Piemeti degvielu degošā mēslu bedrē. ? Šajā Kiviču tēmā nedrīkst rakstīt absolūti neko pozitīvu par Lieni un Andri, kaut arī tā ir taisnība un uzskati abus par totāliem mēsliem. Uzreiz būs desmitiem mīnusi saspiesti. ?

Beidzot kāds to pateica. 😀 Es pirms dažām dienām uzrakstīju, ka, lai arī nosodu gan Lieni, gan Andri, Kivičam tomēr ir taisnība par to, ko viņš bija rakstījis savos pēdējos Facebook ierakstos. Vēl speciāli piebildu, ka, ja izslēdzam faktu, ka to rakstījis Kivičs, visā visumā viņa teiktajam var piekrist. Bet tik un tā mani komentāri saņēma desmitiem mīnusu. Acīmredzot, ka neviens pat nedrīkst piekrist viņa teiktajam, pat ja reizēm viņš runā par tēmu, jo tas iet pretrunā ar šīs grupas nostāju.
Manuprāt, tas pats par Lienes ģērbšanās stilu. Nu, jā, arī man viņas stils liekas briesmīgs, taču es tādas "pērles" savā mazpilsētā esmu redzējusi teju visu laiku. Ļoti liela daļa sieviešu Latvijā ģērbjas briesmīgi, īpaši mazpilsētu kontingents. Reizēm rodas sajūta, ka spoguli nav savā dzīvē redzējušas. Bet, tikai tāpēc, ka tā ir Liene, uzreiz sākas ņirgāšanās un viņas nodiršana. Nu, bet ja viņai patīk tas, kā viņa izskatās, tad kur problēma? Lai jau viņa staigā tajā savā brūnajā blūzē un puķainajos svārkos. Ir lietas par kurām ir jēga viņiem klupt augumā - kaķis, bērnu audzināšana, dzeršana. Taču ņirgāšanās par apģērbu, skropstām vai matiem šķiet bērnišķīga un nožēlojama, ja ņem vērā to, ka puse Latvijas staigā apkārt ar pabriesmīgām skropstām, pieliktiem matiem un briesmīgu ģērbšanās stilu.
Pirms kāda laiciņa šajā pašā forumā bija diskusija par tēmu vai pēc 30 gadu vecuma drīkst vilkt šortus. Nebrīnīšos, ja lielākās stila "speciālistes" būtu tieši tās, kuras pašas Lienes vecumā jau staigā apkārt sarafānos un vilnas kostīmos. Bet, nu, jā, kad es izteicu līdzīgus komentārus Didrihsonu diskusijā, mani ātri vien sāka saukāt par Nauri. Nez, kas es būšu šoreiz? Kivis? Liene? Mia? Vai arī pats Pūciņš? Lai vai kā, gaidu savus mīnusus. 😀
21.08.2024 00:26 |
 
Reitings 4271
Reģ: 30.09.2022
Žēlīgi tagad izskatās tie viņas 20 storiji ar lielisko atpūtu kopā ar Keitiju pēc skumjās vārda dienas, kurā nebija nekas ko atrādīt. Pat apveikumi internetā. Tik uzskatāmi tagad ir redzams, ka Kivis cenšas tikai Keitijas dēļ, ka uzskatāmāk vispār nevar būt.
Un pēdējā bildē Keitija sapucēta, kopta un Mia pabalējušā kleitiņā un krokškos, liek kājiņas uz iekšu. Bet nevienu no vecākiem tas visticamāk nesatrauc. Tāpat kā zobi.
21.08.2024 00:30 |
 
Reitings 249
Reģ: 13.06.2024
Tusnelda @ 21.08.2024 00:11

Ak, dārgā! Varbūt Tu nezināji, bet katra, kurai kaut kas nepatīk, var atvērt savu tēmu par Kivičiem! Tur, kopā ar domubiedrēm, varēsi netraucēti slavēt Lienes dabīgos pašaudzētos matus, labo sirdi, daudzās izglītības, burvīgās kabaču receptes, kā arī Andra skanīgo balsi, sportisko figūru un plašo vārdu krājumu, bļe!

Ā, tātad šī beztēma nemaz nav domāta diskusijām, bet tikai un vienīgi Kiviču nodiršanai? Respektīvi, šeit nedrīkst pulcēties dažādu viedokļu pārstāvji? Komentārus drīkst rakstīt tikai tie, kuri Kivičus nodirš, bet tie, kuri vēlas izteikt mazliet pretēju viedokli, tiek lūgti pamest šo tēmu? Manuprāt, forumā, tāpat kā valstī, valda vārda brīvība, tāpēc, ja kāds nejēdz uzklausīt pretējās puses viedokli, tai personai varbūt vispār vajag atturēties no interneta lietošanas, nevis visus, kuri domā savādāk, sūtīt prom.
Vēl jāpiebilst, ka neviens, cik nu esmu manījusi, te nav slavējis Lienes matus, labo sirdi vai Andra skanīgo balsi, tā ka nevajag pārspīlēt. Viss, ko redzu, ir tas, ka cilvēkam atliek uzrakstīt kaut mazliet pretēju viedokli, kā visas kā harpijas metīsies virsū un, tā vietā, lai veidotu normālu diskusiju, nomētās ar mīnusiem un apsaukās ar lamuvārdiem. Tā lūk, "bļe"!
21.08.2024 00:33 |
 
Reitings 4271
Reģ: 30.09.2022
ronnie @ 21.08.2024 00:26

Beidzot kāds to pateica. ? Es pirms dažām dienām uzrakstīju, ka, lai arī nosodu gan Lieni, gan Andri, Kivičam tomēr ir taisnība par to, ko viņš bija rakstījis savos pēdējos Facebook ierakstos. Vēl speciāli piebildu, ka, ja izslēdzam faktu, ka to rakstījis Kivičs, visā visumā viņa teiktajam var piekrist. Bet tik un tā mani komentāri saņēma desmitiem mīnusu. Acīmredzot, ka neviens pat nedrīkst piekrist viņa teiktajam, pat ja reizēm viņš runā par tēmu, jo tas iet pretrunā ar šīs grupas nostāju.
Manuprāt, tas pats par Lienes ģērbšanās stilu. Nu, jā, arī man viņas stils liekas briesmīgs, taču es tādas "pērles" savā mazpilsētā esmu redzējusi teju visu laiku. Ļoti liela daļa sieviešu Latvijā ģērbjas briesmīgi, īpaši mazpilsētu kontingents. Reizēm rodas sajūta, ka spoguli nav savā dzīvē redzējušas. Bet, tikai tāpēc, ka tā ir Liene, uzreiz sākas ņirgāšanās un viņas nodiršana. Nu, bet ja viņai patīk tas, kā viņa izskatās, tad kur problēma? Lai jau viņa staigā tajā savā brūnajā blūzē un puķainajos svārkos. Ir lietas par kurām ir jēga viņiem klupt augumā - kaķis, bērnu audzināšana, dzeršana. Taču ņirgāšanās par apģērbu, skropstām vai matiem šķiet bērnišķīga un nožēlojama, ja ņem vērā to, ka puse Latvijas staigā apkārt ar pabriesmīgām skropstām, pieliktiem matiem un briesmīgu ģērbšanās stilu.
Pirms kāda laiciņa šajā pašā forumā bija diskusija par tēmu vai pēc 30 gadu vecuma drīkst vilkt šortus. Nebrīnīšos, ja lielākās stila "speciālistes" būtu tieši tās, kuras pašas Lienes vecumā jau staigā apkārt sarafānos un vilnas kostīmos. Bet, nu, jā, kad es izteicu līdzīgus komentārus Didrihsonu diskusijā, mani ātri vien sāka saukāt par Nauri. Nez, kas es būšu šoreiz? Kivis? Liene? Mia? Vai arī pats Pūciņš? Lai vai kā, gaidu savus mīnusus. ?

Tās mazpilsētas dāmas arī pašas visu laiku cenšas sev piesaistīt pēc iespējas lielāku uzmanību? Liek sevi un savu skaistumu slavējošus storijus, publiski apsaukā citas un briesmīgi izsakās par savu vīru bijušajām, protams, regulāri un publiski? Un ir pametušas savus bērnus. Tikai jautājums.
21.08.2024 00:38 |
 
Reitings 11112
Reģ: 10.11.2022
salvija @ 21.08.2024 00:38

Tās mazpilsētas dāmas arī pašas visu laiku cenšas sev piesaistīt pēc iespējas lielāku uzmanību? Liek sevi un savu skaistumu slavējošus storijus, publiski apsaukā citas un briesmīgi izsakās par savu vīru bijušajām, protams, regulāri un publiski? Un ir pametušas savus bērnus. Tikai jautājums.
nu un vel tads jautajums tad - vai ta Lenka no Rīgas centra vai gerevnjas?
21.08.2024 00:48 |
 
Reitings 2182
Reģ: 16.02.2021
Ja Lienīte pati nelielītos ar savu brīnišķīgo stila izjūtu, tad domāju nevienam pat prātā nenāktu pieminēt viņas bezstilu.Lienītei ļoti patīk uzsvērt un atgādināt, ka tas ir Lienes gaumē,gan par apğērbu,gan ēdienu,gan belovedhasbendu.
21.08.2024 00:49 |
 
Reitings 28949
Reģ: 14.05.2023
resnis ģērbjas melnā un baltā, pašam savā nodzertajā smadzenē nepielec,ka šīs krāsas visvairāk izceļ viņa ''muskuļus'' :D:D:
21.08.2024 00:56 |
 
Reitings 2182
Reģ: 16.02.2021
Rozāforums @ 21.08.2024 00:56
resnis ģērbjas melnā un baltā, pašam savā nodzertajā smadzenē nepielec,ka šīs krāsas visvairāk izceļ viņa ''muskuļus'' :D:D:

Nu,nu ziemā staigāja kā papagailis visās varavīksnes krāsās.Melnais ķitelis ir tikai skatuves tēls.Reizem pat acis un nagus uzkrāso, jo tak slavens rok stārs
21.08.2024 01:04 |
 
Reitings 22340
Reģ: 07.06.2022
Tai lezbenei, kas prognozēja, ka švabra it kā neuzkrītoši bāzīs savos storijos, Keitiju, bija liela taisnība. ĻOTI prognozējama mūsu slimniecīte 🤣
21.08.2024 01:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits