KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1347
Reģ: 05.12.2021
Knabsab @ 06.08.2024 09:57

Varbūt Mia bija viena pati atstāta mājās un attaisīja balkonu. Tas arī izskaidrotu kādēļ par kaķa pazušanas apstākļiem vispār netiek runāts

es domāju, ka drīzāk un loģiskāk būtu, ka viņi vnk izguļ savu reibumiņu, kamēr tas bērns tur viens pats ņemas. nu šoreiz iziet uz balkona kaķis, nākamais var būt arī bērns. es negribu neko piesaukt, bet dzīve pati ir parādījusi, ka agri vai vēlu šādu alkānu ģimenēs notiek kāda nelaime. jau šie story, filmēti uz balkona, viņam aizmugurē balkona durvis stāv vaļā - turpat ir bērns, turpat ir kaimiņi aiz logiem, viņš vnk mauc trīsstāvīgajos un lamā visu pasauli par nedapistām maukām - zeme atveries, tādu tēvu un vīru - es labāk būtu homo, nekā dzīvotu ar tādu kopā. un par tām balkona durvīm - viņas jāver vaļā ir ar kreiso roku, tiešām Mia, kura, manuprāt, normāli pat zupas karoti nemāk noturēt rokā, spēs atvērt durvis? ok, lai būtu.
06.08.2024 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 5156
Reģ: 05.08.2013
Kenty @ 06.08.2024 10:28
Šodien inyresanti.Lienes profils atveras,bet storiji nav pieejami,Kiviča kontam rāda ,tukšš konts un neko nerāda.Ko tas nozimē? Gļuks vai mani nobloķēja??(IG)

jo Karaliene bloķē visus, kas izsakās kaut "smaidiņu" ne pa spalvai. Gribas taču tik ļoti būt mīlētai...
Tie cilvēki komentāros... izrēkties var. Uz tādiem cilvēkiem arī viņš pelna, diemžēl.
06.08.2024 10:42 |
 
Reitings 104
Reģ: 04.07.2024
Pa ja tas ir viņu kaķis, tad patiesībā viņi to nabaga dzīvnieku nemeklēja! Parādi nu, brašais sieviešu lamātāj, kā pūlējāties, meklējāt, likāt sludinājumus, rakstījāt soctīklos.Ja izkrita no ceturtā stāva balkona, viņš varēja tur bezpalīdzīgi gulēt, kamēr saimnieki gozējās jūrmalā un vizinājās apkārt. Pazudīs bērns, par to arī attapsies pēc nedēļas?
06.08.2024 10:47 |
 
10 gadi
Reitings 1713
Reģ: 26.03.2010
Ja jau kivičs liek mums neklausīties viņa mūziku, neiet uz koncertiem, tad jau viņa dzīve palikusi nekomfortabla. Un man tikai par to prieks.
Atceros, ka Liene arī tajā ierakstā aizvainoti uztvēra, ka Aija Simsone (Rigas Viļņi) pateica, ka nezināja, ka Liene māk rakstīt. 😂😂😂 Konkrēts uzdirsiens viņai kā žurnālistei.
06.08.2024 10:52 |
 
Reitings 1347
Reģ: 05.12.2021
bet lielākais prieks šajā visā kaķa sāgā ir tas, ka, lai kā būtu - atradās pats Pūciņš, savāca svešu un uzdos par savējo, itkā šķietami salikās kārtis viņiem par labu, bet īstenībā tas viss viņus tiiiik ļoti aizskāra - Sendija&Danute, patversmes ieraksti, cilvēku komentāri - viņš man liekas, ka pat uz Madaru nav šitik traki ārdījies.
06.08.2024 10:56 |
 
Reitings 402
Reģ: 01.02.2024
jūsu pastulbie faniņi varbūt arī noticēja jūsu pastāstiņam! Bet visi jau nav tādi muļķi!
Nu nedzīvos tik smuks kaķis uz ielas vai pagrabā gandrīz mēnesi! Nav jau parastais lauku svītrainais! Tak redzams, ka mājas kaķis, kādam pieder! Sen jau kāds būtu ielicis sludinājumu, vai skrejlapas izlīmējis, vai galu galā paņēmis uz mājām! A te, labi noēdies, tīrs kaķis, pēc Kiviča vārdiem 18 stundas gulēja pagrabā un 18 dienas tusējās pa Zolitūdi! Nu neticam mēs tam!
Vai nu tas ir pavisam cits kaķis, vai arī kādam tiešām atdeva, un tagad palūdza piedalīties šo 2 smerdeļu iestudējumā, a-la brīnumi notiek, kaķis atradies! un par to tēviņa valodiņu vispār neizteikšos, kad mazā Mia sāks normāli runāt, šādi lamuvārdi būs ikdiena! Un vēl smaida abi padlas ar savām plastmasas redelēm! Fu bla
06.08.2024 11:00 |
 
Reitings 2954
Reģ: 29.05.2022
Vai nevarētu būt tā,ka Mia pārmeta kaķi pāri margām?Dīvaini ka bērns nemanot atver durvis uz balkonu,un kaķis uzreiz lec pāri margām.Tad jau bērns arī vienreiz izdomās pārlēkt pāri margām,vai neveiksmīgi izdomāt paskatīties,nedod dies,protams!🙏4gadīgam bērnam nedrīkst būt iespējas attaisīt ne logus,ne balkonus kur nu vēl 4 stāvā.Kivičs ir tāds dalbojobs!🙈
06.08.2024 11:01 |
 
Reitings 550
Reģ: 02.02.2023
Kāds kaķim tad īsti ir vārds? Nav dzirdēts tagad pēc atrašanas, ka sauc Pūciņš. Tikai - runcītis, runčuks.
06.08.2024 11:01 |
 
Reitings 497
Reģ: 17.07.2024
Par kaķiem - man bija 2 mājas kaķi, aiz sava stulbuma (visu mūžu ir bijuši kaķi) iznesu vasarā saulītē pagalmā...ar to pašu bija cauri. Meklēja katru izdevību, lai tiktu ārā, bļāva pie durvīm kā traki. Tagad man ir skaisti 2 āra kaķi, kurus vaktēju ar uguni. Ieradumi zināmi, neļauju būt ilgāk prom kā 1 dienu. Ar šo es gribu teikt, ka viņiem būs traki - kaķis gribēs ārā, bļaus pie durvīm. Ja viņi dzīvo 4.stāvā...tad kaķis būs jānoved, jāizlaiž, pēc tam jāvaktē, lai atkal viņu dabūtu iekšā...kāpnes ar kodu slēdzamas. Un LIENE VIŅU GAIDĪJA MĀJĀS, NEESOT VĒL PĀRNĀCIS! KĀ TIEŠI? STĀVĒJA LEJĀ PIE SLĒDZAMAS KĀPŅU TELPAS UN GAIDĪJA? KĀ TAD :D Un kaķis ir jākastrē, jāvakcinē un jāčipo. Ja kaķis ir bijis ārā, tad katra smaka, ko ienesīs saimnieki ar saviem apaviem var būt špricēšanas izraisītājs. Un nekastrēti runči ir nešpetni, arī katrs pāri darījums var izraisīt reakciju - špricēšanu uz lietām.
06.08.2024 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 5156
Reģ: 05.08.2013
Neiil @ 06.08.2024 11:00
jūsu pastulbie faniņi varbūt arī noticēja jūsu pastāstiņam! Bet visi jau nav tādi muļķi!
Nu nedzīvos tik smuks kaķis uz ielas vai pagrabā gandrīz mēnesi! Nav jau parastais lauku svītrainais! Tak redzams, ka mājas kaķis, kādam pieder! Sen jau kāds būtu ielicis sludinājumu, vai skrejlapas izlīmējis, vai galu galā paņēmis uz mājām! A te, labi noēdies, tīrs kaķis, pēc Kiviča vārdiem 18 stundas gulēja pagrabā un 18 dienas tusējās pa Zolitūdi! Nu neticam mēs tam!
Vai nu tas ir pavisam cits kaķis, vai arī kādam tiešām atdeva, un tagad palūdza piedalīties šo 2 smerdeļu iestudējumā, a-la brīnumi notiek, kaķis atradies! un par to tēviņa valodiņu vispār neizteikšos, kad mazā Mia sāks normāli runāt, šādi lamuvārdi būs ikdiena! Un vēl smaida abi padlas ar savām plastmasas redelēm! Fu bla

tak bija jau Mias pērles - dziedāja tiktok live - disjā disjā disjā (dirsā dirsā dirsā)
Man ir kaut kādas dusmas uz to bērnu. Es saprotu, ka viņa nav vainīga, ka piedzimusi tajā ģimenē un noteikti default'ā nav ļauna un tas viss ir neaudzināšanas sekas. Man viņas ir tiešām žēl, kaut izskata dēļ vien.
06.08.2024 11:06 |
 
Reitings 497
Reģ: 17.07.2024
Liizha1 @ 06.08.2024 10:41

es domāju, ka drīzāk un loģiskāk būtu, ka viņi vnk izguļ savu reibumiņu, kamēr tas bērns tur viens pats ņemas. nu šoreiz iziet uz balkona kaķis, nākamais var būt arī bērns. es negribu neko piesaukt, bet dzīve pati ir parādījusi, ka agri vai vēlu šādu alkānu ģimenēs notiek kāda nelaime. jau šie story, filmēti uz balkona, viņam aizmugurē balkona durvis stāv vaļā - turpat ir bērns, turpat ir kaimiņi aiz logiem, viņš vnk mauc trīsstāvīgajos un lamā visu pasauli par nedapistām maukām - zeme atveries, tādu tēvu un vīru - es labāk būtu homo, nekā dzīvotu ar tādu kopā. un par tām balkona durvīm - viņas jāver vaļā ir ar kreiso roku, tiešām Mia, kura, manuprāt, normāli pat zupas karoti nemāk noturēt rokā, spēs atvērt durvis? ok, lai būtu.
Lai Dievs sarga!!!! Manā skolas laikā bija gadījums - dzīvoju trešajā stāvā. Pie kaimiņiem viesojās viņu bērni ar mazbērnu. Meitenītei bija laikam 3 gadi...nekad nevar zināt, kas iešaujas prātā bērnam (un vissliktākais, kas var būt, ka vecāki padomā, ka ar manu jau tā negadīsies, manējais gudrs)...uzkāpa uz balkona margām un pārvēlās pāri. Labi, ka apakšā bija svaigi rakta dobe, bez koka stutēm puķēm, tika cauri ar izbīli. Nereāli paveicās.
06.08.2024 11:07 |
 
10 gadi
Reitings 959
Reģ: 05.01.2013
Manuprāt, jau vien tas, ka aktīvā influencere Liene pārstājusi likt storijus Instagramā, un teftelis arī nav īsti aktīvs savos soc. tīklos, norāda uz stāsta “patiesumu”. Iepriekš par katru “netaisnību” cīnījās, aktīvi lika soc.tīklos savas patiesības un citas muļķības. Šoreiz klusē, jo bail pateikt par daudz vai ko lieku? 🤡
06.08.2024 11:09 |
 
Reitings 1347
Reģ: 05.12.2021
kuranavliene @ 06.08.2024 11:01
Vai nevarētu būt tā,ka Mia pārmeta kaķi pāri margām?Dīvaini ka bērns nemanot atver durvis uz balkonu,un kaķis uzreiz lec pāri margām.Tad jau bērns arī vienreiz izdomās pārlēkt pāri margām,vai neveiksmīgi izdomāt paskatīties,nedod dies,protams!?4gadīgam bērnam nedrīkst būt iespējas attaisīt ne logus,ne balkonus kur nu vēl 4 stāvā.Kivičs ir tāds dalbojobs!?

Mia fiziski to nav spējīga izdarīt, viņas tajos kaķu highlightos var redzēt, ka balkona marga ir diezgan augsta.
06.08.2024 11:16 |
 
Reitings 1637
Reģ: 09.06.2024
yay @ 06.08.2024 11:06

tak bija jau Mias pērles - dziedāja tiktok live - disjā disjā disjā (dirsā dirsā dirsā)
Man ir kaut kādas dusmas uz to bērnu. Es saprotu, ka viņa nav vainīga, ka piedzimusi tajā ģimenē un noteikti default'ā nav ļauna un tas viss ir neaudzināšanas sekas. Man viņas ir tiešām žēl, kaut izskata dēļ vien.
Ah tad Mia tomēr kaut ko beidzot vismaz ir sākusi runāt🙏 tā ilgā nerunāšana vai aizture tad iespējams saistīta ar to, ka ar viņu neviens nekomunicē! Cik viņai gadi tagad?
06.08.2024 11:17 |
 
Reitings 358
Reģ: 13.09.2023
Būtu labi atrast to mistisko mārīti, kas it kā to kaķi atrada un rozā būrītī atdeva ''īstajiem'' saimniekiem. Samaksāt viņai vai ko, varbūt izstāstīs patiesību?
06.08.2024 11:20 |
 
Reitings 10816
Reģ: 05.07.2020
Dovana @ 06.08.2024 11:17
Ah tad Mia tomēr kaut ko beidzot vismaz ir sākusi runāt? tā ilgā nerunāšana vai aizture tad iespējams saistīta ar to, ka ar viņu neviens nekomunicē! Cik viņai gadi tagad?
4 gadi.
06.08.2024 11:21 |
 
Reitings 497
Reģ: 17.07.2024
Man patīk “uz leju īkšķīša licēji”. Vajadzētu būt obligātai opcijai ar pamatojumu pie īkšķa uz leju.
06.08.2024 11:22 |
 
Reitings 1347
Reģ: 05.12.2021
Pianiste @ 06.08.2024 11:20
Būtu labi atrast to mistisko mārīti, kas it kā to kaķi atrada un rozā būrītī atdeva ''īstajiem'' saimniekiem. Samaksāt viņai vai ko, varbūt izstāstīs patiesību?

es domāju, ka pašlaik ir jāliekas mierā ar šo tēmu - pa lielam, pierādīt neko nevar, jo es apšaubu, ka tas kaķis, ja pieder kādam citam, arī būtu čipēts, kā arī, nevar piespiest viņus atrādīt to minku vetam, lai apstiprinātu teiksim vecumu, dzimumu utt. viņi paši agri vai vēlu sapīsies savos melos, jau tagad ir tik daudz pretrunu, ko viņa ir raksījusi cilvēkiem, ko izpļāpājās tajā telefona sarunā, neiet kopā arī tie pazušanas datumi. ir viegli samelot par vienu notikumu, izdomājot pasaciņu, bet ir grūti noturēt šo stāstu ilgtermiņā, uz zinot ļenkas 15gramu smadzeņu kapacitāti, agri vai vēlu viņa izpļāpāsies :D
06.08.2024 11:25 |
 
Reitings 327
Reģ: 06.08.2024
Kad man kaķis no piektā stāva nokrita un pec kritiena uzreiz pie kaimiņienes paslēpās, tad jau pēc noplukuša bomža izskatījās un divas reizes pie vetarsta dabūju braukt, jo domāju, ka šis noliks karoti. A, šiem no balkona nogāzies, sazin cik dienas apkārt vazājies, sazin ko ēdis, kur gulējis un izskatās kā labi nobarota Sindija Krouforde uz žurnāla vāka. Laikam pats visu laiku sevi ķemmējies un sev ēst gatavojis .
Un Kiviči atkorķē vaļā savu Mežezeru, berzē plaukstas un domā, ka visus piemānijuši. Vispār nav ko teikt. Īstākie idioti.
06.08.2024 11:25 |
 
Reitings 402
Reģ: 01.02.2024
It kā Tu ko zinātu @ 06.08.2024 11:22
Man patīk “uz leju īkšķīša licēji”. Vajadzētu būt obligātai opcijai ar pamatojumu pie īkšķa uz leju.
gan jau kāda sawļe slepenais aģents te šēž, liek īkšķīšus uz leju, un pienes mūsu zvaigznēm informāciju😀 pie mana pēdējā komentāra īkšķis uz leju varbūt tāpēc, ka iedvesmojoties no mūsu cienījamā mākslinieka, kāds nepieklājīgs vārds man paspruka! Kas zin, kas zin😀😀😀😀
06.08.2024 11:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)