KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2056
Reģ: 09.12.2021
Liene paprasīja naudu, Andris atteica, bija kašķis =Andža guļ uz dīvāna!

Loģiski. Un es domāju, ka sekss viņiem arī ir reta parādība.
Ļenka jau visus savus orgasmus ir iztērējusi pašā sākumā. 😁
Gaidu dienu, kad Kivičš pazudīs. Varbūt nogaidīs, kad sīkā paaugsies, lai var savākt sev. 🤔
09.01.2022 20:46 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
No taa vinjas biznesa nekaa nebuus, notrieks peedeejo, ko Kivichs varees iedot. Dulla mātīte.
09.01.2022 21:17 |
 
Reitings 44
Reģ: 09.01.2022
Bet Liene tak jau mēģināja tirgot kaut kādu Melelucu vai ko tml., tikai ātri beidzās tas bizness.
09.01.2022 21:32 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
Shayk @ 09.01.2022 13:50
Es joprojam nespeju saprast ka vina del plikdirsas sardeles izpardeva savas mantas. Saja bilde lieliski var redzet, ka vina ir pohaina, varbut pat vel alkohola reibuma. Uzvikusi mugura kish mish, kaut kas vienkarsi pagrabts. Kivis taja diena 100% bija zem gradiem un vel ar salauztu roku. Nozelojami. Pec tam jau ari viss uz leju gaja.

Nebija lauzta roka. Bija ieģipsēts pirkstiņš, man liekas. 👀
09.01.2022 21:35 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Es esmu pārrekusies, līdz asarām 😂😂😂
Un rēcīgākais, ka nevaru mājiniekiem teikt par ko smejos, jo šie mani apsmies, ka vēljoprojām sekoju kivisāgai 😂
09.01.2022 22:02 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Shameon @ 09.01.2022 22:02
Es esmu pārrekusies, līdz asarām ???
Un rēcīgākais, ka nevaru mājiniekiem teikt par ko smejos, jo šie mani apsmies, ka vēljoprojām sekoju kivisāgai ?

Man arī vīrs sāk uztraukties, kad es bez elpas smejos lasot forumu/cool dzipsy memes. Bet paskaidrot īsti nevaru par ko. 😁
09.01.2022 22:06 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Jajaja2 @ 09.01.2022 13:09
Palasot atlikušās Kivja atbildes, nākas secināt, ka darbs tiešām viņam ir nācis par labu..Kivis gan to ir pierādījis iepriekš, tajā pašā UK periodā. Ja viņš vēl paralēli ietu pie psihoterapeita (Norvēģijā, īstenībā jāmaksā tiksi līdzmaksājums līdz zināmai summai, tā kā varētu atļauties.) Vispār varētu sakārtot sevi ilgtermiņā.
Jā tā Ļenka dabūtu darbu, varbūt, viņas smadzenēs arī brīnumi notiktu.

Nē, man šķiet, viņam vispār būtu no Ļenkas jātiek vaļā un tas arī viss. Jau iepriekš esmu šeit rakstījusi, ka Andža nešķiet slikts cilvēks. Jā, alimentu parādi, agresivitāte, dzeršana - tas nav nekas tāds ar ko lepoties. Bet, kad viņš bija kopā ar Madaru, tomēr bija sakopies, savācies, vadīja raidījumu, koncertēja, baigi neizcēlās ne ar skandāliem, ne ar dzeršanu. Pat ja kaut kādi starpgadījumi arī bija, tad tas vismaz notika klusiņām un par to nerunāja visa Latvija. Respektīvi, viņš man atgādina tādu vīrieti, kurš ir, tā teikt, mazliet stumdāms un grūstāms. Tādam vajag pie sāniem kārtīgu, sakarīgu sievieti, kura viņu ievirza pareizās sliedēs, motivē, parāda virzienu kādā kustēties un viņš arī ies un darīs. Redz, esot kopā ar Madaru, bija normāls, sakarīgs vecis. Kā satika Ļenku, tā sākās totāla lejupslīde. Sadirsa visu, ko varēja sadirst un tagad iestrēdzis attiecībās ar tādu bābu. Var redzēt, ka jauna vide un darbs viņam nācis par labu, tāpēc nākamā labā lieta, ko viņš varētu izdarīt, būtu - tikt vaļā no viņas un, ja nu galīgi bez tām sievietēm dzīvot nevar, tad vismaz atrast vietā sakarīgu, normāli domājošu, strādīgu, bērnus mīlošu sievieti, kura viņu iedvesmotu, ne gremdētu.
09.01.2022 22:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Miaa @ 09.01.2022 22:27

Nē, man šķiet, viņam vispār būtu no Ļenkas jātiek vaļā un tas arī viss. Jau iepriekš esmu šeit rakstījusi, ka Andža nešķiet slikts cilvēks. Jā, alimentu parādi, agresivitāte, dzeršana - tas nav nekas tāds ar ko lepoties. Bet, kad viņš bija kopā ar Madaru, tomēr bija sakopies, savācies, vadīja raidījumu, koncertēja, baigi neizcēlās ne ar skandāliem, ne ar dzeršanu. Pat ja kaut kādi starpgadījumi arī bija, tad tas vismaz notika klusiņām un par to nerunāja visa Latvija. Respektīvi, viņš man atgādina tādu vīrieti, kurš ir, tā teikt, mazliet stumdāms un grūstāms. Tādam vajag pie sāniem kārtīgu, sakarīgu sievieti, kura viņu ievirza pareizās sliedēs, motivē, parāda virzienu kādā kustēties un viņš arī ies un darīs. Redz, esot kopā ar Madaru, bija normāls, sakarīgs vecis. Kā satika Ļenku, tā sākās totāla lejupslīde. Sadirsa visu, ko varēja sadirst un tagad iestrēdzis attiecībās ar tādu bābu. Var redzēt, ka jauna vide un darbs viņam nācis par labu, tāpēc nākamā labā lieta, ko viņš varētu izdarīt, būtu - tikt vaļā no viņas un, ja nu galīgi bez tām sievietēm dzīvot nevar, tad vismaz atrast vietā sakarīgu, normāli domājošu, strādīgu, bērnus mīlošu sievieti, kura viņu iedvesmotu, ne gremdētu.

Andris nav slikts cilvēks, bet viņš ir riktīgs mammītes dēliņš, ļoti viegli ietekmējams!
Tagad var redzēt, ka viņš ir sācis savākties, vismaz ir uz pareizā ceļa, jo saprata, ka ar skandāliem un facebook live, tālāk netiks. Es domāju, ka viņš saprot, ka Lienes dēļ ir kļuvis par apsmieklu, tāpēc arī live vairs netaisa, hypu arī vairs negrib, jo saprata, pie kā tas noved!
09.01.2022 22:38 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Andra atbilde par Live taisīšanu “tas laiks ir pagājis” manuprāt ir tuvākais moments, kur nedaudz redzama nožēla un, laikam saprot, ka ir uzvedies kā lops.
Tiešu atvainošanos un atzīšanos, ka rīkojies nepareizi mēs protams nesagaidīsim. 😁
09.01.2022 22:54 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Miaa @ 09.01.2022 22:27

Nē, man šķiet, viņam vispār būtu no Ļenkas jātiek vaļā un tas arī viss. Jau iepriekš esmu šeit rakstījusi, ka Andža nešķiet slikts cilvēks. Jā, alimentu parādi, agresivitāte, dzeršana - tas nav nekas tāds ar ko lepoties. Bet, kad viņš bija kopā ar Madaru, tomēr bija sakopies, savācies, vadīja raidījumu, koncertēja, baigi neizcēlās ne ar skandāliem, ne ar dzeršanu. Pat ja kaut kādi starpgadījumi arī bija, tad tas vismaz notika klusiņām un par to nerunāja visa Latvija. Respektīvi, viņš man atgādina tādu vīrieti, kurš ir, tā teikt, mazliet stumdāms un grūstāms. Tādam vajag pie sāniem kārtīgu, sakarīgu sievieti, kura viņu ievirza pareizās sliedēs, motivē, parāda virzienu kādā kustēties un viņš arī ies un darīs. Redz, esot kopā ar Madaru, bija normāls, sakarīgs vecis. Kā satika Ļenku, tā sākās totāla lejupslīde. Sadirsa visu, ko varēja sadirst un tagad iestrēdzis attiecībās ar tādu bābu. Var redzēt, ka jauna vide un darbs viņam nācis par labu, tāpēc nākamā labā lieta, ko viņš varētu izdarīt, būtu - tikt vaļā no viņas un, ja nu galīgi bez tām sievietēm dzīvot nevar, tad vismaz atrast vietā sakarīgu, normāli domājošu, strādīgu, bērnus mīlošu sievieti, kura viņu iedvesmotu, ne gremdētu.
viņš arī nav diezko labs cilvēks, bet, protams viss ir relatīvs. Manā pieredzē, vīrietis, kurš sit sievietes (un, pie tam atkārtoti, daudzu gadu garumā), ir 0 vērtībā. Okej, ja tev ir problēmas, ej uz kursiem, mācies savaldīties utt. Uztaisīt bērnus, panest un pat alimentus nemaksāt. Nozākāt mammu, izvazāt pa instancēm. Nulle respekta no manas puses. Viņš ir tēvs, kad viņam ērti.
Tāpat, pēc pēdējā ieraksta no viņas mātes, var redzēt, ka ir vadāms un raustāms. Un diezgan tipiski, puikam, kurš audzis bez tēva. Diezgan skumji, ņemot vērā ka viņam tuvojas 50gadi. Šis arī ir risināms pie speciālista.
Tas, ka viņš nespēj toleranti un ar cieņu izturēties, arī ir pietiekami bieži vērojams.
Skaidrs, ka Ļenka ir parādība viņa dzīvē. Kaut kad pāries.
Bet vai viņš būs ko sapratis, vai ko izmainījis, lai dzīvotu tālāk nesāpinot, kaut vai tos pašus savus bērnus? Laiks rādīs.
Man gribas domāt, ka visos cilvēkos ir resursi, mainīties, jautājums vai viņi tos izmanto.
09.01.2022 23:48 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Lienes storijs, "Viss par un ap tīkla mārketinga biznesu" LIVE, reāli dusmas. 😠
"mīti, aizspriedumi, plusi mīnusi"
Tik daudz sieviešu (pārsvarā) iekrīt uz šīm agresīvajām MLM shēmām, labākajā gadījumā izgāžot nelielus sākuma ieguldījuma līdzekļus (52$ Juice Plus + gadījumā), sliktākajā gadījumā ieslīgstot parādos, depresijā un sabojājot attiecības ar ģimeni un draugiem.
Juice Plus+ tuvplānā (2020. gada finanšu pārskats)
Ja mana teksta izpratne neviļ
- ienākumos ieskaitītas arī atlaides, pērkot kā kompānijas darbonim (ķipa nopērc 500$ vitamīnus par 400$ at konsultanta atlaidi, tātad 100$ peļņa)
- NAV ieskaitīti izdevumi (Ķipa pārdevi 5 pulverīšus par 100$, bet pati iztērēji 250$ pulverīšos reklamējot skaitās Peļņa 100$)
Links uz Juice Plus + Financial Statement 2020, kur definētas konsultantu grupas un apraksti: https://www.juiceplus.com/assets/juiceplus/nala/downloads/pdf-documents/us/Juice%20Plus%2b%202020%20U.S.%20Earnings%20Summary%20(English).pdf
- Pieliku totālo aktīvo darboņu skaitu - 51105 (laikam tie, kas nav izstājušies un aktīvi maksā gada maksu un citas figņas), Ļenka jau nebūs slinka pakaļa un aktīvi darbosies 😁
- Pieliku arī aptuvenu katras grupas aprakstu
- Priekšpēdējā kolonnā ir iedots cik % kompānijas aktīvo darboņu ietilpst kategorija
- Pēdējā kolonnā vidējā gada peļņa (ieskaitot atlaides, neieskaitot izdevumus)
VARENI. #whypeoplehateMLMs
Protams, iespējams, ka Ļenka būs nākamā QueenKachinja vai kas tur #MiljonsSapnim, bet arī tām ir jāvada un jāinspirē bitītes strādāt vaiga sviedros, zinot, ka 90%+ pelna vidēji 100$ vai mazāk mēnesī.
10.01.2022 05:42 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
LaikamGarlaicigi @ 10.01.2022 05:42
Lienes storijs, "Viss par un ap tīkla mārketinga biznesu" LIVE, reāli dusmas. ?
"mīti, aizspriedumi, plusi mīnusi"
Tik daudz sieviešu (pārsvarā) iekrīt uz šīm agresīvajām MLM shēmām, labākajā gadījumā izgāžot nelielus sākuma ieguldījuma līdzekļus (52$ Juice Plus + gadījumā), sliktākajā gadījumā ieslīgstot parādos, depresijā un sabojājot attiecības ar ģimeni un draugiem.
Juice Plus+ tuvplānā (2020. gada finanšu pārskats)
Ja mana teksta izpratne neviļ
- ienākumos ieskaitītas arī atlaides, pērkot kā kompānijas darbonim (ķipa nopērc 500$ vitamīnus par 400$ at konsultanta atlaidi, tātad 100$ peļņa)
- NAV ieskaitīti izdevumi (Ķipa pārdevi 5 pulverīšus par 100$, bet pati iztērēji 250$ pulverīšos reklamējot skaitās Peļņa 100$)
Links uz Juice Plus + Financial Statement 2020, kur definētas konsultantu grupas un apraksti: https://www.juiceplus.com/assets/juiceplus/nala/downloads/pdf-documents/us/Juice%20Plus%2b%202020%20U.S.%20Earnings%20Summary%20(English).pdf
- Pieliku totālo aktīvo darboņu skaitu - 51105 (laikam tie, kas nav izstājušies un aktīvi maksā gada maksu un citas figņas), Ļenka jau nebūs slinka pakaļa un aktīvi darbosies ?
- Pieliku arī aptuvenu katras grupas aprakstu
- Priekšpēdējā kolonnā ir iedots cik % kompānijas aktīvo darboņu ietilpst kategorija
- Pēdējā kolonnā vidējā gada peļņa (ieskaitot atlaides, neieskaitot izdevumus)
VARENI. #whypeoplehateMLMs
Protams, iespējams, ka Ļenka būs nākamā QueenKachinja vai kas tur #MiljonsSapnim, bet arī tām ir jāvada un jāinspirē bitītes strādāt vaiga sviedros, zinot, ka 90%+ pelna vidēji 100$ vai mazāk mēnesī.
woow, šis ir ekselenti. Ļenka pie savām izglītībām nav minējusi finanšu, domāju, ka viņas smadzenes nespēj to uztvert un viņa redz tikai to pēdējo ciparu apakšējā stūrī.
10.01.2022 08:04 |
 
Reitings 120
Reģ: 20.07.2021
Kas Lienei tur uz tās galvas piesprausts?Nemāku ievietot bildi no telefona,bet ko es tur tikko ieraudzīju?😮
10.01.2022 09:25 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
10.01.2022 09:51 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Kas tie par suudiem vispaar? Vitamiini ir aptiekaa, auglji un daarzenji auglju un daarzenju nodaljaa. Veel opcija uzrakt mazdaarzinju un audzeet pasham un shtanceet savaa virtuvee sulas un pulverus. Ar saspiestu galvu jaabuut, lai vispaar taadus meeslus pirktu par taadu naudu. Bet taa kaa ir aitu bars, kas peerk dziivos uudenju un tic, ka vakciinaas nanoroboti ar zaagjiishiem leekaa, tad aitu bars arii bleedams peerk shito huinju, veel ir aitu bars, kas audzee spekji uz diivaana un nejeedz dirsu pacelt, bet mauc iekshaa “notieveeshanas” un detox briinummikshljus. Vareetu turpinaat pus dienu. Bet ok, aitu bars kaa taads pastaav, bet lai tas airu bars pirktu, vajag taadu harismaatisku personu ar paarliecinaashanas speejaam, paardoshanaa muldonjas vajag ar izcilaam komunikaacijas speejaam, plus veel labi, ja fani jau savaakti citaa jomaa, jau ir gatava auditorija.
Savukaart dullajai maatiitei nav nekaada komunikaacijas talanta, nav oratora talanta, nekaa nav, shii tik speej kjikjinaat un vidusskolniechu sacereejumus rakstiit, fani? Nav fanu, nav nekaa. Vinja nav speejiigapaar luupu paarspljaut, lai iepaziitos ar kaadu vieteejo maamuli, komuniceet, draudzeeties ar ciema iedziivotaajiem utt. Vinja beeg no cilveekiem, kaada, blje, paardoshana.
Pilniigi stulba maatiite, labaak kursus kaadus buutu izgaajusi Latvijaa - nagi, ragi, mati, mosh tur buutu talants, vareetu savaa 110 kvadraatmetru apartamentaa likt nagus, kraasot matus, 100% nopelniitu k.ko. Es neredzu, ko citu veel shii vareetu dariit, iznjemot iet straadaat tajaa miestaa uz kaadu viesniicu, kaafuuzi. Bet vajag tak glupajai galvai teelot influenceri, padomu sniedzeeju, sportisti, pavaari un veel hui zin ko.
Kapeikas taa jau skaita shie abi, bet, nee, tak, buus izkaukusi Kivicham, lai ieshkjiebj shai dazhus sotakus lielajam biznesam. Toch ar kjebli prasaas pa tuksho pauri.
10.01.2022 10:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Susurrrrrs @ 10.01.2022 10:24
Kas tie par suudiem vispaar? Vitamiini ir aptiekaa, auglji un daarzenji auglju un daarzenju nodaljaa. Veel opcija uzrakt mazdaarzinju un audzeet pasham un shtanceet savaa virtuvee sulas un pulverus. Ar saspiestu galvu jaabuut, lai vispaar taadus meeslus pirktu par taadu naudu. Bet taa kaa ir aitu bars, kas peerk dziivos uudenju un tic, ka vakciinaas nanoroboti ar zaagjiishiem leekaa, tad aitu bars arii bleedams peerk shito huinju, veel ir aitu bars, kas audzee spekji uz diivaana un nejeedz dirsu pacelt, bet mauc iekshaa “notieveeshanas” un detox briinummikshljus. Vareetu turpinaat pus dienu. Bet ok, aitu bars kaa taads pastaav, bet lai tas airu bars pirktu, vajag taadu harismaatisku personu ar paarliecinaashanas speejaam, paardoshanaa muldonjas vajag ar izcilaam komunikaacijas speejaam, plus veel labi, ja fani jau savaakti citaa jomaa, jau ir gatava auditorija.
Savukaart dullajai maatiitei nav nekaada komunikaacijas talanta, nav oratora talanta, nekaa nav, shii tik speej kjikjinaat un vidusskolniechu sacereejumus rakstiit, fani? Nav fanu, nav nekaa. Vinja nav speejiigapaar luupu paarspljaut, lai iepaziitos ar kaadu vieteejo maamuli, komuniceet, draudzeeties ar ciema iedziivotaajiem utt. Vinja beeg no cilveekiem, kaada, blje, paardoshana.
Pilniigi stulba maatiite, labaak kursus kaadus buutu izgaajusi Latvijaa - nagi, ragi, mati, mosh tur buutu talants, vareetu savaa 110 kvadraatmetru apartamentaa likt nagus, kraasot matus, 100% nopelniitu k.ko. Es neredzu, ko citu veel shii vareetu dariit, iznjemot iet straadaat tajaa miestaa uz kaadu viesniicu, kaafuuzi. Bet vajag tak glupajai galvai teelot influenceri, padomu sniedzeeju, sportisti, pavaari un veel hui zin ko.
Kapeikas taa jau skaita shie abi, bet, nee, tak, buus izkaukusi Kivicham, lai ieshkjiebj shai dazhus sotakus lielajam biznesam. Toch ar kjebli prasaas pa tuksho pauri.

Vai ne?!
Es vēl saprastu, ja vēl būtu nopirkusi sulu spiedi, smūtiju blenderi utt. , pati izdomātu vai kaut vai atrastu no kāda vegan saita receptes un ig atrādītu.
Bet ne jau kaut kādi pulvermēsli, kuri ir nenormāli dārgi un bezjēdzīgi. Liene sev ātrāk sabeigs - tā jau sabeigto veselību, nekā kaut ko nopelnīs 🙈🙈🙈
10.01.2022 10:36 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
10.01.2022 11:55 |
 
Patīk
Reitings 19282
Reģ: 09.12.2015
Ļenka vēl pat nav pat sākusi ņemties ar tiem produktiem, bet jau metas par eksperti un taisa laivu ar Graudiņu par piramīdshēmu plusiem un mīnusiem.😁
Bet tas jau Lieņukam ierasts stils - knapi apostīt gaisu, 5 min kaut kur pastrādāt, 5 min pkalusīties kaut kādus kursiņos, nopirkt kaut kādu diplomeli apšaubāmā universitātē, par ex vīra piķi piedalīties maksas skaistumkonkursā, un profesiju saraksts gatavs: skaistumkaraliene, arhitekte, dizainere, datorspeciāliste, rakstniece, okoloģe, pilote, māksliniece.
Timrota intervijā jau bija labi redzams, ka intervētājs vnk ierēc par miss Minhauzenes neadekvāto pašapziņu: sēdēja tur tāda noplukusi, uzburbušu ģīmi, ar netīriem matiem un lielījās kā pirmklasniece ar saviem "sasniegumiem". Brīnums, ka vēl nesāka kaut kādus bērnudārza diplomus vilkt laukā. 😁
Interesanti tikai, kāpēc tik universāla, vieda būtne nevar nopelnīt naudu savās profesijās, bet iesaistās kaut kādas herņas piramīdshēmā. Un kā tik talantīgai dāmai va nebūt ne pašai savs auto, ne savs dzīvoklis, ne normālas drēbes un sakopts paskats?
10.01.2022 12:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Kāda pifiksēja cik ilgi jau spīguliene raksta to savu grāmatu? Nav jau baigi ilgi? Vai cer sarakstīt kko Harija Potera biezumā..
10.01.2022 12:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
oij ,nepamanīju memes par to grāmatas izdošanu :D
10.01.2022 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits