KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 741
Reģ: 21.04.2024
VivaD @ 19.05.2024 11:43

Again, ja ņem vērā ārkārtīgi mazo nostrādāto stundu skaitu pa visu gadu, nu nevarat jūs to likt vienā katlā ar darbiem, kam ir 20 dienu atvaļinājums gadā, un saukt lieveņus par ubagu darbu. Kā tas var būt ubagu darbs, ja ir TĀDA stundas likme? Es saprotu, ka jums daļu izdevumus nosedz vīri ar 3k+ algu, un pašas ko iemetat ikdienas tēriņiem, bet tur reāli cilvēks viens pats bišķiņ pastrādā vasarā un var atļauties ko vairāk par dzīvokli ar malkas apkuri un dušu virtuvē visu cauru gadu.
Ja viņš vasaras mēnešos nopelna to, ko es un ļooti daudzi visa gada laikā, un 9 mēnešus viņš var atpūsties, loģiski, ka vidējo LV iedzīvotāju var trigerot, ja viņš tiek saukts par bomzi.

Viņiem tak lielu daļu uzsauc, to, ko parāda. Pat Grieķijas kūrorts bija sadarbība.
Dzīvo viņi kā mazturīga ģimene. Kur tad viņi brauc, ko dara ikdienā, ko atļaujas, ko citi nevarētu? Ja viss būtu spoži, tad Liene nestaigātu ar vieniem un tiem pašiem apaviem gan ziemā -25 grādos, gan pavasarī un vasarā trīs gadus, un vienās lupatās arī.
Viņi imitē, ka nav alkoholiķi, ka dzīvo normālu dzīvi. Instagramā to ļoti viegli izdarīt.
19.05.2024 12:51 |
 
Reitings 205
Reģ: 24.11.2023
Var kāds linku tam tik tok iemest, nevaru atrast. Vai arī to varēja tik live redzēt?
19.05.2024 13:40 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.03.2024
susla @ 19.05.2024 12:51

Viņiem tak lielu daļu uzsauc, to, ko parāda. Pat Grieķijas kūrorts bija sadarbība.
Dzīvo viņi kā mazturīga ģimene. Kur tad viņi brauc, ko dara ikdienā, ko atļaujas, ko citi nevarētu? Ja viss būtu spoži, tad Liene nestaigātu ar vieniem un tiem pašiem apaviem gan ziemā -25 grādos, gan pavasarī un vasarā trīs gadus, un vienās lupatās arī.
Viņi imitē, ka nav alkoholiķi, ka dzīvo normālu dzīvi. Instagramā to ļoti viegli izdarīt.
LV ir daudz mazturīgas ,REĀLI mazturigas ģimenes kas dzīvo koka būcenī ar sauso ārā wc dzīvo ,un ēd pašvaldības paciņas trūkumcietēju .Citi dzīvo uz ielas bez interneta un telefona !
Dažas te tā runā it kā būt miljonāres vai deputātes .
19.05.2024 13:41 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.03.2024
susla @ 19.05.2024 12:51

Viņiem tak lielu daļu uzsauc, to, ko parāda. Pat Grieķijas kūrorts bija sadarbība.
Dzīvo viņi kā mazturīga ģimene. Kur tad viņi brauc, ko dara ikdienā, ko atļaujas, ko citi nevarētu? Ja viss būtu spoži, tad Liene nestaigātu ar vieniem un tiem pašiem apaviem gan ziemā -25 grādos, gan pavasarī un vasarā trīs gadus, un vienās lupatās arī.
Viņi imitē, ka nav alkoholiķi, ka dzīvo normālu dzīvi. Instagramā to ļoti viegli izdarīt.
neviens nesāka ka spoži, bet ok ! Turklāt pirkt bieži jaunas lupatas un domāt tikai par šmotkām sen nav trendā!
19.05.2024 13:44 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.03.2024
VivaD @ 19.05.2024 11:56

Es arī nevaru atļauties tādu kvalitatīvu pārtiku kā gribētos un iepērkos Sinsajā 70% atlaižu laikā vai andelē. Bet man nav 9 vai cik tur brīvu mēnešu gadā.
PELNOT 2 TK??? NEKO nepērc ,nepīpē,dzīvnieku nav! Tu wc papīra vietā to naudu izmanto ?
19.05.2024 13:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3902
Reģ: 31.10.2010
Nekas viņu dzīvēs nav ok. Ok būtu, ja viņi abi beidzot sāktu maksāt alimentus saviem bērniem un līdzpilsoņiem nebūtu tas jādara viņu vietā. Nafig man kā strādājošai nodokļu maksātājai pie dzīviem vecākiem, kuri lieveņos tūkstošus pelna, ir jāpiedalās viņu bērnu uzturēšanā? Lai abi parazīti sāk vienreiz pildīt savus likumīgos pienākumus! Bet Kivis un Pļenka UGF parādnieku reģistrā kā stāvējuši, tā stāv.
19.05.2024 13:59 |
 
Reitings 21501
Reģ: 06.11.2022
Likums1 @ 19.05.2024 13:47
PELNOT 2 TK??? NEKO nepērc ,nepīpē,dzīvnieku nav! Tu wc papīra vietā to naudu izmanto ?

Varbūt VivaD arī ir uzturnaudu parādnieku sarakstā. :D
19.05.2024 14:22 |
 
Reitings 191
Reģ: 21.01.2024
Likums1 @ 19.05.2024 13:47
PELNOT 2 TK??? NEKO nepērc ,nepīpē,dzīvnieku nav! Tu wc papīra vietā to naudu izmanto ?

Es neko par 2k neteicu. Mazliet kļūdījos par vidējo algu, jo domāju, ka tā joprojām ir 1,5k nevis jau 1,6k. Tātad man sanāk vairs pavisam nedaudz tik virs vidējās.
Esmu pieradusi pēc visiem tēriņiem atlikt uzkrājumā 500-800 mēnesī, kā jau pa lielam jebkurš kaut ko atliek, jo man neceļas roka mēneša algu tērēt līdz pēdējam centam. Pat ja arī izdomātu tērēt, diezin vai Kiviča dzīvokļa īri varētu pavilkt, jo tur ir kādi 600 par īri vien?
Es piesējos par to, cik it kā bomzisks darbs ir Kivja lieveņi un neviens viņu neaicinot un neko nemaksot, lai gan izskatās, ka viņam patiesībā dažos mēnešos ienāk vairāk naudas nekā citam vidējam cilvēkam, kas dzīvo viens pats un strādā visu gadu. Tas arī viss.
19.05.2024 15:30 |
 
Reitings 19929
Reģ: 14.05.2023
Atgādināšu,ka te ir kiviču tēma,nevis cik mēs pelnam,kur mēs dzīvojam,ko ēdam utt....
Un tie divi lai sāk maksāt uzturnaudu saviem 7 bērniem utt.. tad redzēs cik viegli savilkt galus,tā jau protams ,jo kviecis kalpo tikai savam kunģim un domā tikai par sevi, kamēr kukuška var ziemā ar botēm,siekaloties gar desu stendiem un par bērna veselību,vispār pizde*
19.05.2024 16:06 |
 
Reitings 1973
Reģ: 16.02.2021
Kaktu kantoris to Lienes seju tik traki safotosopojis 😂nu pilnīgi cits cilvēks
19.05.2024 16:22 |
 
Reitings 741
Reģ: 21.04.2024
VivaD @ 19.05.2024 15:30

Es neko par 2k neteicu. Mazliet kļūdījos par vidējo algu, jo domāju, ka tā joprojām ir 1,5k nevis jau 1,6k. Tātad man sanāk vairs pavisam nedaudz tik virs vidējās.
Esmu pieradusi pēc visiem tēriņiem atlikt uzkrājumā 500-800 mēnesī, kā jau pa lielam jebkurš kaut ko atliek, jo man neceļas roka mēneša algu tērēt līdz pēdējam centam. Pat ja arī izdomātu tērēt, diezin vai Kiviča dzīvokļa īri varētu pavilkt, jo tur ir kādi 600 par īri vien?
Es piesējos par to, cik it kā bomzisks darbs ir Kivja lieveņi un neviens viņu neaicinot un neko nemaksot, lai gan izskatās, ka viņam patiesībā dažos mēnešos ienāk vairāk naudas nekā citam vidējam cilvēkam, kas dzīvo viens pats un strādā visu gadu. Tas arī viss.

Domāju viņam mēnesī ienāk vidēji tik, lai samaksātu īri un komunālos. Varbūt pat parādos ir regulāri. Tad vēl paliek kaut kāda nauda aliņiem un lētajam šampim Lienei, pelmeņiem un citiem lētiem pusfabrikātiem. Nekādu šiko dzīvi nevar dzīvot, jo nav par ko. Kad tikko ticis pie kādas naudas, tad pa reizei aizbrauc uz Jūrmalu, skata pēc. Nav redzēts, ka meitu uz leļļu teātri vestu, uz kādiem pulciņiem. Ne velti arī tauta smej, ka viņš uz lievenīšiem brauc ar saviem traukiem, lai paiku paņemtu līdzi. Tāpat arī daļa dod līdzi. Tas nav labas dzīves rādītājs un pieprasīta mūziķa cienījami. Tas ir gaužām traki. Dzīvot uz sadarbībām nav nekas kruts. Tas ir pat diezgan bomziski. Jo cilvēks, kuram pietiek naudas visam, nediedelēs sadarbības. Te nav runa par krutām, influenceru sadarbībām, kuri māk arī forši noreklamēt. Jo Liene pat to nemāk. Joprojām iestrēgusi 90 tajos gados.
19.05.2024 16:29 |
 
Reitings 839
Reģ: 22.03.2024
Sāku domāt, ka nažu viņiem mājas nav, jo tad lociņi un dilles milzu gabalos, nu salāti kā trušiem barība.
Pat vienkāršu dzīvi var IG uztaisīt skaistu, bet abiem tas viss prasti un būtu prasti, ja būtu arī daudz naudas. No class! Bet Lienei šķiet, ka viņa ir classy. Nav un nebūs.
19.05.2024 17:09 |
 
Reitings 19929
Reģ: 14.05.2023

atkal voldemorta deguns :D
19.05.2024 18:30 |
 
Reitings 756
Reģ: 03.11.2022
Rozāforums @ 19.05.2024 18:30

atkal voldemorta deguns :D

Es arī skatos un brīnos-kā var sev šitā tad pus degunu nofiltrēt,tad bez ausīm pēkšņi palikt🤷‍♀️ galvenais laikam,ka pakulas glamurnajas un zobi vietā😎
19.05.2024 18:36 |
 
Reitings 198
Reģ: 01.02.2024
Pinko @ 19.05.2024 18:36

Es arī skatos un brīnos-kā var sev šitā tad pus degunu nofiltrēt,tad bez ausīm pēkšņi palikt?‍♀️ galvenais laikam,ka pakulas glamurnajas un zobi vietā?
un kāpuri uz acīm🤣 bet bijusi tak tikko uz sejas procedūru, sūdīga procedūra laikam🤣
19.05.2024 18:49 |
 
Reitings 18438
Reģ: 07.06.2022
Kaut kādi Islandes latvieši uzaicinājuši vepri ķērkt kāzās (FB posts). Nu bože, es saprotu, nedzīvo LV, bet ne jau zem akmeņa dzīvo 🙄🙄🙄🙄 nez, cik traukus ar paiku resnis pielika uz mājām 🤣
19.05.2024 20:49 |
 
Reitings 698
Reģ: 11.08.2022
VivaD @ 19.05.2024 11:43

Again, ja ņem vērā ārkārtīgi mazo nostrādāto stundu skaitu pa visu gadu, nu nevarat jūs to likt vienā katlā ar darbiem, kam ir 20 dienu atvaļinājums gadā, un saukt lieveņus par ubagu darbu. Kā tas var būt ubagu darbs, ja ir TĀDA stundas likme? Es saprotu, ka jums daļu izdevumus nosedz vīri ar 3k+ algu, un pašas ko iemetat ikdienas tēriņiem, bet tur reāli cilvēks viens pats bišķiņ pastrādā vasarā un var atļauties ko vairāk par dzīvokli ar malkas apkuri un dušu virtuvē visu cauru gadu.
Ja viņš vasaras mēnešos nopelna to, ko es un ļooti daudzi visa gada laikā, un 9 mēnešus viņš var atpūsties, loģiski, ka vidējo LV iedzīvotāju var trigerot, ja viņš tiek saukts par bomzi.
Cerams, ka šità pelnot un atpūšoties, arī pietiekami pensijai uzkrāj sev un savai bezdarbniecei. Kad asinspiediens neļaus vairs kviekt pa šosejas malàm 😄
19.05.2024 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 3962
Reģ: 11.08.2009
Helga Andersson @ 19.05.2024 20:49
Kaut kādi Islandes latvieši uzaicinājuši vepri ķērkt kāzās (FB posts). Nu bože, es saprotu, nedzīvo LV, bet ne jau zem akmeņa dzīvo ???? nez, cik traukus ar paiku resnis pielika uz mājām ?
O brīnums, ka krekls vajadzīgajā izmērā atradies. Tomēr kāzas. 🤠
Interesanta dziesminieka izvēle - tas gan. Varbūt Islandē dzīvojot nesekojās līdzi dzimtenes svarīgākajiem notikumiem (jo kas tad var būt svarīgāks par LV pieprasītākā mūziķa un viņa Mūzas dzīvi) . Varbūt ielūdza, jo jaunības sentiments vēl galvā un atmiņas par Zscars laikiem. Un ja tā, tad gan jau satiekoties, viņi bija uz pauzes. Jo ielūdza Andri Kiviču, bet atbrauca KivičAndris +100kg un balstiņa arī vairs ne tā, tagad tik sēkšana, smaga elpa un izplēnošas atmiņas par ziedu laikiem.... 🥳🥺🥱
19.05.2024 21:57 |
 
Reitings 7632
Reģ: 16.02.2021
Pēc viņu dzīvesveida neizskatās, ka uz rokas uz to ģimeni būtu vairāk par 1,5-2k. Domāju, ka īre ir ap 500€, Varavīksnes nami ir gana vecs projekts, turklāt viņiem ir tikai guļamistaba un studio viesistaba. Nezinu, kur tie 100m2, ja Miai pat nav savs rotaļu stūris kaut viesistabā, viņai ir labākajā gadījumā viens mantu grozs, kuru izber priekšā kā sivēnam, nemaz nerunājot par kādu mantu plauktu, galdiņu vai klučiem, mājiņu, virtuvīti. pieliekam komunālos ar visiem netflix, internetiem un telefona pieslēgumiem utt, vidēji gadā par mēnesi tie būtu 200€. Tad ēšanai, alkoholam un pārējiem tēriņiem paliek ap 800€. Neizskatās, ka viņi daudz noēd. Ēd tikai mājās un nekādas dārgas gaļas, zivis vai delikateses nepērk. Kaķu lētie konservi, smiltis. Miai bērnudārzā ēšana. Liene jaunas drēbes nepērk. Uztaisa tikai nagus un skropstas. Degviela un minimāli auto tēriņi. Viņi tiešām dzīvo ļoti pieticīgi. Protams, es saprotu, ka negribas visu naudu vienkārši noēst un tas ir tikai atbalstāmi, ka tērē gudri uz pārtiku un apģērbu, bet parasti uz tā rēķina cilvēki tad atļaujas ceļojumus, pulciņus, pašizaugsmi, skaistumkopšanu, vienalga ko. Ja viņi dara kaut ko ārpus izdzīvošanas, tad tā ir sadarbība. Piemēram, nakšņošana, Lienes lipsofkiss procedūras un rotas. Miai ir viens kombinezons uz divām vai trīs ziemām. Pat zīdaiņu groziņa autokrēslā brauca līdz 3g vecumam. Liene ziemā staigā ar botām. Viņi pat nespēj atļauties nepieciešamo. Vai izvēlas to neatļauties un tam paredzēto budžetu nodzer.
19.05.2024 22:04 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3902
Reģ: 31.10.2010
Pļenka nu tik safilmējusi dejotājus, kuri kustās tā, kā dejotājiem ir jākustās. Mūsu koka klucis Konstantīns viņiem tikai ūdeni var pienest. Skaties un mācies, Pļenka!
19.05.2024 22:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits