KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 7462
Reģ: 13.04.2022
Nez kas tai vistai Dālijai darās paurī, ka viņai gribējās barot šito resno, pārsvīdušo, sarkano pautu sieriņu? Tās mazās peļu pīzdiņas acu vietā, nesaprotamais, pārbalinātais cekuls uz bezsmadzeņu paura, jebal. :D
18.05.2024 11:50 |
 
10 gadi
Reitings 3599
Reģ: 29.01.2009
Minelūše @ 18.05.2024 11:08

Kiviča kungs jau reiz mēģināja strādāt īstu vīriešu darbu. Meža darbi Norvēģijā par grūtu izrādījās smalkajam māksliniekam. Knapi 6 mēnešus izturēja un apdirsās tas vīrieša izstrādājums.
Īstā darbā ir vienmēr jābūt skaidrā. Neviens daba devējs neturēs tādu, kurš dienā pa 8 aliņiem trekterē. Tālbraucējs - nedod Dievs. Piesēdīsies iešāvis pie tonnīgās fūres stūres un kādu sabrauks. Pļēguram var ļaut darīt tikai kaut ko tādu, kas neapdraud citus.

Bet būsim reāli, viņam nekas cits kā smagi vīriešu darbi neatliek, viņš ir neizglītots, droši vien strādāt ar exceli vai dajebko ar datoru nemāk un galu galā ar savu pauri domāt nav radis. Tākā atliek tikai smagais darbs ar rokām. Bet jā, viņa milzu masā slēpjas smalka, maiga princesīte. Pat kraušanas darbi kādā noliktavā viņam būtu neiespējamā misija
18.05.2024 12:00 |
 
Reitings 20264
Reģ: 14.05.2023
pirms tās Norvēģijas, viņš vēl ierēca par ''mīkstajiem'' vīriešiem,kuri nestrādā fizisku darbu (precīzi neatceros) un tad pats pēc pusgada apdir*ās (pie zāģēšanas viņu nelaida,atļāva tikai nofočēties :D)
18.05.2024 12:26 |
 
Reitings 20264
Reģ: 14.05.2023
Incognito @ 18.05.2024 12:00

Bet būsim reāli, viņam nekas cits kā smagi vīriešu darbi neatliek, viņš ir neizglītots, droši vien strādāt ar exceli vai dajebko ar datoru nemāk un galu galā ar savu pauri domāt nav radis. Tākā atliek tikai smagais darbs ar rokām. Bet jā, viņa milzu masā slēpjas smalka, maiga princesīte. Pat kraušanas darbi kādā noliktavā viņam būtu neiespējamā misija

pats vainīgs,nebūtu līdis politiskajā (kur viņam nav nekādas saprašanas) ,bet palicis tv24 un iespējams ,vēl šodien tur vadītu,kādu raidījumu un būtu stabila darba vieta.
18.05.2024 12:30 |
 
Reitings 7632
Reģ: 16.02.2021
Grūti uztvert nopietni pieaugušu cilvēku, kurš pameta pusratā 8 vai pat 6 (!!!!!) nodarbību ciklu, lai iegūtu masiera sertifikātu, jo nevarēja no rīta pamosties. Kaut vai nolikt plauktiņā to diplomu un nemasēt klientus, bet tak pabeidz iesākto, turklāt kaut ko jau tā tik mazu pamest pusē ir ļoti muļķīgi.
18.05.2024 12:30 |
 
Reitings 21798
Reģ: 06.11.2022
Minelūše @ 18.05.2024 11:08

Kiviča kungs jau reiz mēģināja strādāt īstu vīriešu darbu. Meža darbi Norvēģijā par grūtu izrādījās smalkajam māksliniekam. Knapi 6 mēnešus izturēja un apdirsās tas vīrieša izstrādājums.
Īstā darbā ir vienmēr jābūt skaidrā. Neviens daba devējs neturēs tādu, kurš dienā pa 8 aliņiem trekterē. Tālbraucējs - nedod Dievs. Piesēdīsies iešāvis pie tonnīgās fūres stūres un kādu sabrauks. Pļēguram var ļaut darīt tikai kaut ko tādu, kas neapdraud citus.

Turklāt Fetmens ir atkarīgs ne tikai no alkohola, bet arī no aplausiem. Viņš nevar strādāt, ja viņam visu laiku neaplaudē, nepasniedz ziedus, neprasa autogrāfus vai nofotografēties kopā un nemet krūšturus uz skatuves. Viņam vajag justies svarīgam, viņa trauslais ego sabruks bez nepārtraukta apkārtējo atbalsta un uzmundrinājuma. Tāpēc viņš turēsies pie lievenīšiem līdz pēdējam elpas gārdzienam.
18.05.2024 12:42 |
 
Reitings 377
Reģ: 02.03.2023
amoreamore @ 18.05.2024 11:50
Nez kas tai vistai Dālijai darās paurī, ka viņai gribējās barot šito resno, pārsvīdušo, sarkano pautu sieriņu? Tās mazās peļu pīzdiņas acu vietā, nesaprotamais, pārbalinātais cekuls uz bezsmadzeņu paura, jebal. :D

Pamanījāt, ka resnulis bija vienīgais vecis tajā meiteņu kompānijā?😁
Izskatās, ka būtu uzprasījies vilkties līdzi uz meiteņu pasēdēšanu.
18.05.2024 13:00 |
 
Reitings 7462
Reģ: 13.04.2022
Pikachio @ 18.05.2024 13:00

Pamanījāt, ka resnulis bija vienīgais vecis tajā meiteņu kompānijā??
Izskatās, ka būtu uzprasījies vilkties līdzi uz meiteņu pasēdēšanu.

Tak ne uz pasēdēšanu kā tādu tusnis uzprasījās, uz bezmaksas parīšanu. Vēl Miu līdzi paķēruši, lai šamējo arī pabaro. Nu, vismaz bērns uzēda ko citu izņemot aptamilu.
Tādi nabagi, es nevaru
18.05.2024 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 4084
Reģ: 11.08.2009
Incognito @ 18.05.2024 10:49
Man liekas, ka Andrim ir laiks pieņemt realitāti un iet jau apgūt kādu profesiju (brīva laika ir pārpārēm). Nav pat jābūt superiglītotam kantora žurkam (pati esmu kantora žurka ja kas), lai nopelnītu vairāk nekā no saubagotiem lievenīšiem. Metinātājs, galdnieks, tālbraucējs, piemēram, ir diezgan labi apmaksātas profesijas. Tikai fak, būs jāstrādā, nevarēs caurām dienām pa jūriņu bumbieri dauzīt. Bet Kivi padomā, kamēr vēl nav viss līdz kliņķim, ka būs pie memmes jāievācas
HA! un kurš tad teicis, ka ievākties pie memmes ir sūdīgākais scenārijs? 🦥 gan jau kotletes salipinās un spilvendrānu nomainīs. Varbūt vienīgi mīnuss, ka iebildīs pret tiem aliņu kalniem. It kā jau vienalga, vienmēr var pateikt - kas man nepienākas atpūsties? bet tomēr nedaudz kaitin🛌oši..
drīzāk pūce noziedēs, nekā narcisi ieraudzīs un PIEŅEMS REALITĀTi, lai kāda tā arī nebūtu, lai varētu veikt pirmo soli uz 🏆 pusi.
un jā - "strādāt" ir gluži nevaldzinoši. Tā doma vien jau liek atkorķēt piebaldziņu..😜
18.05.2024 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 4084
Reģ: 11.08.2009
amoreamore @ 18.05.2024 11:50
Nez kas tai vistai Dālijai darās paurī, ka viņai gribējās barot šito resno, pārsvīdušo, sarkano pautu sieriņu? Tās mazās peļu pīzdiņas acu vietā, nesaprotamais, pārbalinātais cekuls uz bezsmadzeņu paura, jebal. :D
varbūt Lieņuks stipri gribēja tur aiziet, bet, lai Kivī atmestu kapeiku kādai nieka dāvaniņai, nācās visu famīliju stiept līdzi.
Skatījos, ka citi vīri pie galda nebija. Nu labi, ja dzimšanas dienas meiteņu sanākšana... bet tas Krasavčiks (uzreiz atceros pilienu uz apenēm)... ko tur normāli var parunāt utt? Sabojāja ballīti un viss. Nākošreiz padomās, ko aicināt! 100punkt
18.05.2024 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 4084
Reģ: 11.08.2009
Mercury6 @ 18.05.2024 12:30
Grūti uztvert nopietni pieaugušu cilvēku, kurš pameta pusratā 8 vai pat 6 (!!!!!) nodarbību ciklu, lai iegūtu masiera sertifikātu, jo nevarēja no rīta pamosties. Kaut vai nolikt plauktiņā to diplomu un nemasēt klientus, bet tak pabeidz iesākto, turklāt kaut ko jau tā tik mazu pamest pusē ir ļoti muļķīgi.
Oj, šis jau bija piemirsies! Labs!🦥
18.05.2024 13:20 |
 
10 gadi
Reitings 5639
Reģ: 17.09.2009
krmmm @ 18.05.2024 00:24
Step by step... bit by bit...
Huuungry eyes...
ES TEEEVI MĪLU PALDIES
Here comes the sun tududu..
Iiii'm eeeveey woman...
Jeb ko es dzirdu, ieejot Lienes profilā. Vienmēr vienas un tās pašas zsvars un radio skonto dziesmas. Kādas 10 uz riņķi, ne vairāk.
Tieši vienmēr to pašu nodomāju 🤣
18.05.2024 13:33 |
 
Reitings 195
Reģ: 21.01.2024
Man liekas, ka Andrim ir laiks pieņemt realitāti un iet jau apgūt kādu profesiju (brīva laika ir pārpārēm). Nav pat jābūt superiglītotam kantora žurkam (pati esmu kantora žurka ja kas), lai nopelnītu vairāk nekā no saubagotiem lievenīšiem. Metinātājs, galdnieks, tālbraucējs, piemēram, ir diezgan labi apmaksātas profesijas. Tikai fak, būs jāstrādā, nevarēs caurām dienām pa jūriņu bumbieri dauzīt. Bet Kivi padomā, kamēr vēl nav viss līdz kliņķim, ka būs pie memmes jāievācas

Es kaut ko nesaprotu... Es kā biroja žurka pelnu dažus simtus virs oficālā valsts vidējā, bet es nu nepavisam nevarētu ar to algu atļauties dzīvot jaunā projekta dzīvoklī kā Kivičš + 100% apgādāt 2 cilvēkus + kaķis + auto + alko + narkotikas. Man nav auto, nav dzīvieku un bērnu, dzīvoju hruščovkā, un alko un cigaretēs man aiziet teju 0 gadā. Un esmu nostrādājusies. Par kādām milzu finansiālām grūtībām un bomzismu jūs tur runājat, ja cilvēks var to visu, strādājot varbūt 10x mazāk nekā vidusmēra biroja darbinieks?
Tad jau man vispār jāiet kārties, ja pelnot virs valsts vidējā es nevaru atļauties tādu dzīvokli kā ''bomzis'' Kivičs 😀
18.05.2024 14:03 |
 
Reitings 2178
Reģ: 22.02.2023
VivaD @ 18.05.2024 14:03

Es kaut ko nesaprotu... Es kā biroja žurka pelnu dažus simtus virs oficālā valsts vidējā, bet es nu nepavisam nevarētu ar to algu atļauties dzīvot jaunā projekta dzīvoklī kā Kivičš + 100% apgādāt 2 cilvēkus + kaķis + auto + alko + narkotikas. Man nav auto, nav dzīvieku un bērnu, dzīvoju hruščovkā, un alko un cigaretēs man aiziet teju 0 gadā. Un esmu nostrādājusies. Par kādām milzu finansiālām grūtībām un bomzismu jūs tur runājat, ja cilvēks var to visu, strādājot varbūt 10x mazāk nekā vidusmēra biroja darbinieks?
Tad jau man vispār jāiet kārties, ja pelnot virs valsts vidējā es nevaru atļauties tādu dzīvokli kā ''bomzis'' Kivičs ?
Arī fakts. Vienīgais izskaidrojums, ka tirgo nelegālas vielas.
Vai arī tiešām tie dīvainie ļautiņi par koncertiem maksā 500€? Tad jau pietiek 3x pasēkt mikrofonā, lai nomaksātu dzīvokli, nopirktu mākslīgās ādas jaku, bet brokastīs jāpārtiek no gurķmaizēm (brīvdienu rītos var nošikot ar vēršaci!).
18.05.2024 14:52 |
 
Reitings 7462
Reģ: 13.04.2022
Tātad, izskatās, ka vismaz kaut kādi zobi tam bērnam apakšzoklī ir, jau labi. Par augšējiem vells viņu zina, smaida jau tā it kā tur nekā nebūtu, tā savilktas lūpiņas, bet es neesmu eksperts :D
Teftelis tik ļoti savā bomžstyle elementā - kaut kāds nesaprotams kepons, laikam kaut kas palicis no slavenā kedu čempionāta, plastmasas redele atņirgta un viss sarkans kā biete. Ārā karsti, pats dzērājs, nav jau brīnums, ka maina krāsu.
No labā - vismaz kāds ar to bērnu iziet ārā un bērnam ir ķivere. Neizskatās, ka pareizi uzvilkta, bet nu, vismaz ir :D
18.05.2024 15:00 |
 
Reitings 200
Reģ: 01.02.2024
amoreamore @ 18.05.2024 15:00
Tātad, izskatās, ka vismaz kaut kādi zobi tam bērnam apakšzoklī ir, jau labi. Par augšējiem vells viņu zina, smaida jau tā it kā tur nekā nebūtu, tā savilktas lūpiņas, bet es neesmu eksperts :D
Teftelis tik ļoti savā bomžstyle elementā - kaut kāds nesaprotams kepons, laikam kaut kas palicis no slavenā kedu čempionāta, plastmasas redele atņirgta un viss sarkans kā biete. Ārā karsti, pats dzērājs, nav jau brīnums, ka maina krāsu.
No labā - vismaz kāds ar to bērnu iziet ārā un bērnam ir ķivere. Neizskatās, ka pareizi uzvilkta, bet nu, vismaz ir :D
man izskatās, vai abiem ir filtri uz sejas Lienes gaumē?🧐
18.05.2024 15:03 |
 
Reitings 195
Reģ: 21.01.2024
LuckyStrike @ 18.05.2024 14:52
Arī fakts. Vienīgais izskaidrojums, ka tirgo nelegālas vielas.
Vai arī tiešām tie dīvainie ļautiņi par koncertiem maksā 500€? Tad jau pietiek 3x pasēkt mikrofonā, lai nomaksātu dzīvokli, nopirktu mākslīgās ādas jaku, bet brokastīs jāpārtiek no gurķmaizēm (brīvdienu rītos var nošikot ar vēršaci!).

Ja tirgotu vielas, tad dzīvotu daudz labāk. Es domāju, ka lieveņu sezonā vienā dienā viņš +/-nopelna viena maksimas strādnieka pilna mēneša algu (uz rokas). Un tieši tādēļ viņš negrib strādāt full time darbu, kur tev jānostrādā viss mēnesis, lai saņemtu to, ko lieveņu sezonā vienā vai dažās dienās. Es droši vien arī negribētu. Turīgs viņš nav, bet nostrādāt TIK MAZ stundu gada griezumā un būt vienīgajam ienākumu guvējam ģimenē... kamēr kaut kāda daļa pilna laika darbinieku dzīvo neremontātās hruščovkās ar atvaļinājumu 20 dienas gadā...
18.05.2024 15:11 |
 
Reitings 7462
Reģ: 13.04.2022
Neiil @ 18.05.2024 15:03
man izskatās, vai abiem ir filtri uz sejas Lienes gaumē??

Nu ja, ne jau nu teftelim nodzertais purns būs tik maigs kā zīdaiņa vaigs. :D
18.05.2024 15:35 |
 
Reitings 9504
Reģ: 10.11.2022
VivaD @ 18.05.2024 15:11

Ja tirgotu vielas, tad dzīvotu daudz labāk. Es domāju, ka lieveņu sezonā vienā dienā viņš +/-nopelna viena maksimas strādnieka pilna mēneša algu (uz rokas). Un tieši tādēļ viņš negrib strādāt full time darbu, kur tev jānostrādā viss mēnesis, lai saņemtu to, ko lieveņu sezonā vienā vai dažās dienās. Es droši vien arī negribētu. Turīgs viņš nav, bet nostrādāt TIK MAZ stundu gada griezumā un būt vienīgajam ienākumu guvējam ģimenē... kamēr kaut kāda daļa pilna laika darbinieku dzīvo neremontātās hruščovkās ar atvaļinājumu 20 dienas gadā...
gan jau vel autortiesibas
18.05.2024 15:48 |
 
Reitings 20264
Reģ: 14.05.2023
runājot par tām viņu finansēm- viņi nemaksā alimentus, lieveņu naudu saņem ķepā, alko +pelmenim jaunām drēbēm nauda vienmēr atradīsies, normāli ēd tikai tad,ja kāds uzaicina utt
+ viņi jau nav vienīgi tādi Lv, man arī ir paziņas kuri liekas neko nedara,laiž muļki, bet alko,izklaidēm utt nauda atrodas vienmēr
18.05.2024 15:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits