KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Scandinavian @ 19.12.2021 20:41
Filtri ne filtri, bet jāatzīst, ka pēdējos postos viņa izskatās labi. Tur gultā, vasarā gan, pat, ja pieaudzētās skropstas, ar dekoratīvo kosmētiku guļ. Starp citu, kāda var ielikt to briesmīgo smaganu bildi? Kaut kā neesmu pamanījusi.
Ļenka labi izskatās? Nu vienīgais labums, ka Norge viņa ir dušu atklājusi un matus regulāri mazgā. Pārējais - filtri, filtri, filtri.
Ar viņas dzīvesstilu nevar pēkšņi labāk izskatīties kā divus gadus atpakaļ un visas krunkas, nošļukušie vaigi nekur paši nepazūd. Skaidrs, ka nekādus botoksus, fillerus un citus uzlabojumus viņa nevar atļauties, līdz ar to atliek meklēt labākus filtrus.
19.12.2021 22:16 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Nu ko, Norvēģija nāk par labu abiem, pēdējā postā, Andrim, seja izkstās tik maiga kā zīdaiņu āda.🤣🙈 paliek jaunāki ar katru bildi 😄🤯
19.12.2021 22:20 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Scandinavian @ 19.12.2021 20:41
Filtri ne filtri, bet jāatzīst, ka pēdējos postos viņa izskatās labi. Tur gultā, vasarā gan, pat, ja pieaudzētās skropstas, ar dekoratīvo kosmētiku guļ. Starp citu, kāda var ielikt to briesmīgo smaganu bildi? Kaut kā neesmu pamanījusi.

Uzliec to filtru kaadas savas 70-90 gadus vecas pazinjas bildei, ieguusi 20 gadnieci, kas labi izskataas. Nu taads naivums.
19.12.2021 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 3355
Reģ: 25.05.2009
Tusnelda @ 19.12.2021 15:43
Kivičs lielījās, ka Ome un Andra dēls braukšot ciemos. Ja Ļenkas laiks Norvēģijā tiešām beidzas, vai nevar gadīties, ka mīļais vīrs šo kopā ar Omi pēc z-svētkiem iestumj lidmašīnā, bet pats laimīgs paliek NO?

Dāmas, jūs tiešām domājat, ka Ļenka NO uzturas nelegāli tagad un bija aizbraukusi kā tūrists? Visās civilizētās valstīs, ja vienam no ģimenes ir darba vīza, ir iespēja ņemt savu laulāto un bērnu līdzi, nokārtojot šiem attiecīgus papīrus. Ja Kivim ir darba vīza, tad kur problēma Ļenku, kā sievu, ņemt līdzi?
Tas jau nav tas pats, kad Porziņģa Laurai ik pa 3 mēnešiem jābrauc laukā no USA jo šie nav precējušies
19.12.2021 22:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Paskatoties jauno postu, sapratu kāpēc vakar pirka “gleznas”, lai šodienai būtu fons, kad fotogrāfēs Ļenku 😄🤪
19.12.2021 22:34 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
cory @ 19.12.2021 22:28

Dāmas, jūs tiešām domājat, ka Ļenka NO uzturas nelegāli tagad un bija aizbraukusi kā tūrists? Visās civilizētās valstīs, ja vienam no ģimenes ir darba vīza, ir iespēja ņemt savu laulāto un bērnu līdzi, nokārtojot šiem attiecīgus papīrus. Ja Kivim ir darba vīza, tad kur problēma Ļenku, kā sievu, ņemt līdzi?
Tas jau nav tas pats, kad Porziņģa Laurai ik pa 3 mēnešiem jābrauc laukā no USA jo šie nav precējušies
Norvēģijā nekādas vīzas nevajag (tikai reģistrēt uzturēšanos) un neviens nepārbauda cik ilgi tu dzīvo.
Var nokārtot, protams, ģimenes apvienošanu. Tad jāpierāda, ka ģimenei ir pietiekami līdzekļi iztikai, jāpārtulko dokumenti (jābūt ar apostille, tas jāizdara bija jau Latvijā). Ņemot vērā, ka viņi visdrīzākais bija domājuši sākotnēji palikt līdz Ziemassvētkiem, tad to nav izdarījuši, jo tas viss maksā naudu, kuras viņiem nav.
Protams, pieņēmums, varbūt visu jau uzreiz čakli nokārtoja.
19.12.2021 22:51 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
vivii @ 19.12.2021 22:34
Paskatoties jauno postu, sapratu kāpēc vakar pirka “gleznas”, lai šodienai būtu fons, kad fotogrāfēs Ļenku ??
nu nu, paldies ar tiem, kuri nobloķēti.
19.12.2021 22:52 |
 
Reitings 5602
Reģ: 20.08.2021
cory @ 19.12.2021 22:28

Dāmas, jūs tiešām domājat, ka Ļenka NO uzturas nelegāli tagad un bija aizbraukusi kā tūrists? Visās civilizētās valstīs, ja vienam no ģimenes ir darba vīza, ir iespēja ņemt savu laulāto un bērnu līdzi, nokārtojot šiem attiecīgus papīrus. Ja Kivim ir darba vīza, tad kur problēma Ļenku, kā sievu, ņemt līdzi?
Tas jau nav tas pats, kad Porziņģa Laurai ik pa 3 mēnešiem jābrauc laukā no USA jo šie nav precējušies

Arī Eiropas Savienības valstīs, agrāk vai vēlāk ir jākārto dokumenti, atvieglots ir process, bet dokumenti jākārto ir šā kā tā! Tad beigās ir tā, ka it kā esi, bet taja pašā laikā neesi!
Tagad ja viņi, piemēram, kaut ko pasūta no online veikala viss iet caur Andri, jo Liene savā būtībā neeksistē, jo viņa nav reģistrēta kā pastāvīgi dzīvojoša persona Norvēģijā! Muhļīties jau vienmēr var!
19.12.2021 22:54 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Un atkal mugurā saplēstie džinsi un svītrainais džemperis, cik paredzami
19.12.2021 23:10 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
It kā nevajadzētu līst svešā maciņā, bet Kivis tak vasarā lielijās, ka nospēlējis 20+ koncertus vienā mēnesī.
Par konci ņēma min. 150€, tie būtu virs 3tk eiro. Paskatoties uz viņiem, liekās, ka viņi to naudu ir misenē izmetuši :D
Patiesībā, man Lienes paliek mazliet žēl. Dzīvo mūžīgā noliegumā un kompleksos, katru dienu sev stāsta, ka ir laimīga tur kur viņa ir. Nu nav!
Un tas ir vēl viens iemesls, kāpēc Madara viņai tā acīs cērtas. Madarai ir sadarbības-ar saloniem, rotām, apģērbiem, atpūtas vietām. Lai kāds tas Jānis nebūtu, pieņēmis Madaras meitas un rūpējās par viņām visām. Madara dzīvo labu dzīvi.
Liene sēž četrā sienās, gatavot nemāk, pati badojās un atrakstās uz savām locītavu problēmām. Līdzatkarībniece vīra alkoholismā un šizofrēniķe, kura jaucās teiktajā. Viņas “mīlošais vīriņš” ir iztirgojis visu Lienes garderobi par grašiem, jo redziet-bijušais nopirka. Pati staigā vienās un tajās pašās drēbēs, nav vairs ne skaisto kleitu, ne brendu kurpes, ne dizaineru saulenes. Meitas viņu ienīst, jo māte viņas burtiski pameta luņķa dēļ, ģimenes vairs nav. Viņa ir viena.
Viņa noteikti cerēja uz skaistu un vieglu dzīvi, kur vīrietis viņai dos tik ļoti trūkstošo mīlestību un nodrošinās visus viņas sapņus, bet dabūja pilnu dirsu parādu un bija jāpamet valsts. Un vēl pa kaklu var dabūt, kad sadzerās. Drausmīgi bēdīga dzīve.
19.12.2021 23:24 |
 
Patīk
Reitings 19270
Reģ: 09.12.2015
Kāds naivums uzskatīt, ka Liene arī dzīvē izskatās kā savās filtru bildēs.😄 Viņa pat 25 gadu vecumā tā neizskatījās.
Liene ir tā aizrāvusies ar filtriem, ka pilnīgi zaudējusi realitātes sajūtu. Es pat nezinu, kā viņa Latvijā vēl jelkad izies uz ielas? Tērpsies hidžābā?
19.12.2021 23:26 |
 
Reitings 79
Reģ: 03.11.2021
cory @ 19.12.2021 22:28

Dāmas, jūs tiešām domājat, ka Ļenka NO uzturas nelegāli tagad un bija aizbraukusi kā tūrists? Visās civilizētās valstīs, ja vienam no ģimenes ir darba vīza, ir iespēja ņemt savu laulāto un bērnu līdzi, nokārtojot šiem attiecīgus papīrus. Ja Kivim ir darba vīza, tad kur problēma Ļenku, kā sievu, ņemt līdzi?
Tas jau nav tas pats, kad Porziņģa Laurai ik pa 3 mēnešiem jābrauc laukā no USA jo šie nav precējušies

1000%! Bet lai Lieņuks te būtu oficiāli - viņiem jātulko dokumenti, tulkojums pie notāra jāapstiprina un papildus jāapzīmogo ar apostilli, kur katrs štampelis piķo. Es 3 gadus esmu Norvēģijā. Tas nav tik iiiziii piiiziii. Sākumā papinam ir D Nr, jo ID nedabūs uzreiz. Un ņemot vērā globālo situāciju - rindas garas. Es kārtoju - man tas prasīja apmēram 4mēn ar visu gaidīšanu, jo Skateetatens (kantoris kas to dara) nav kā ieskrietuve. Un šajā laikā - rindas ir garākas. Mums draugiem - kur vīrs te pāris gadus ar ID - sieva un meita ilgi cīnījās, lai iegūtu ID. Darba līgumi, īres līgumi, ģimenes dok….
Kivim jāpierāda, ka viņam ienākumi atbilst - lai uzturētu savu famīliju + īre utt. Es šaubos - ka viņi visu ar dok nokārtojuši. Ir tik daudz NORMĀLAS ģimenes, kurām līdzekļi ir pietiekami, pat tiem ir problēmas iegūt Famīliju ID Nr. Tas ka dzied, runī Eng, ir super, beeet, ar to ir par maz. Un tas, ka Ļenka te bez dok, nevienu tas nesatrauc. Neviens neskaita viņas dienas. Skaitīs tikai tad, kas kādas ziepes sanāks - bet līdz tam - neinteresē. Man brālis bija 6mēn - neviens gailis pakaļ nedziedāja. Domāju, to gan viņi zin, ka neviens neuzskaita un nevienam neinteresè - cik dienas Liene sēž istabā. Viņai nav interese kustēties ārā, vai bērnu palaist dārziņā. Māk tikai filmēt cenas un zīmēties, kā te visu zin un saprot. Jēlā iebraucēja - kas nav apbružājusies te, bet visiem stāsta gudras lietas, itkà te būtu 5+ gadi.
Un tam, kas interesējās - pabalsts līdz 6 gadi ir 1600. Kas ir apmeram 150eur. Tā ka tā.
20.12.2021 01:19 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Jā, Lieņukam pavisam švaki ar drēbēm, kas patiesībā ir ļoti skumji.
20.12.2021 01:37 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Lienei vajag Miu no majam izlaist kadreiz ara (un es ar to nedomaju, aizvest uz Amerikanu veikalu eksursija), komunicet ar citiem berniem. Nabaga berns, cauram dienam maldas sava nodaba caur to pustukso dzivokli. Man reali ir vinu zel. 💔
20.12.2021 01:51 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Paskatījos to redmarsmanstudio, kas ar Kivi fotosesiju un ierakstu taisa. Ļoti ilgi ar video/foto viņš nenodarbojas. Ir labāki un sliktāki kadrējumi/projekti. Un tad ir šis. 😨
Kivičiem jau kā parasti (tā pat kā tetovējumi) - viss pa lēto (khm, pa brīvu) un tad kvalitāte arī - kā kuru reizi.
20.12.2021 02:34 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
LaikamGarlaicigi @ 20.12.2021 02:34
Paskatījos to redmarsmanstudio, kas ar Kivi fotosesiju un ierakstu taisa. Ļoti ilgi ar video/foto viņš nenodarbojas. Ir labāki un sliktāki kadrējumi/projekti. Un tad ir šis. ?
Kivičiem jau kā parasti (tā pat kā tetovējumi) - viss pa lēto (khm, pa brīvu) un tad kvalitāte arī - kā kuru reizi.
haha. Tad nu gaidām bombisku rezultātu. Smieklīgi bija, ka Kivis tipa uz viņu kliedz, vai māk iespraust. Skaidrs, ka viņa kārtējais jēlais jociņš, bet tik tizli izklausījās. Un kliegt uz cilvēku.. līmenis.
20.12.2021 08:08 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Jajaja2 @ 20.12.2021 08:08
haha. Tad nu gaidām bombisku rezultātu. Smieklīgi bija, ka Kivis tipa uz viņu kliedz, vai māk iespraust. Skaidrs, ka viņa kārtējais jēlais jociņš, bet tik tizli izklausījās. Un kliegt uz cilvēku.. līmenis.
Ļenka, protams fonā hihināja.
20.12.2021 08:09 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
libre @ 20.12.2021 01:19

1000%! Bet lai Lieņuks te būtu oficiāli - viņiem jātulko dokumenti, tulkojums pie notāra jāapstiprina un papildus jāapzīmogo ar apostilli, kur katrs štampelis piķo. Es 3 gadus esmu Norvēģijā. Tas nav tik iiiziii piiiziii. Sākumā papinam ir D Nr, jo ID nedabūs uzreiz. Un ņemot vērā globālo situāciju - rindas garas. Es kārtoju - man tas prasīja apmēram 4mēn ar visu gaidīšanu, jo Skateetatens (kantoris kas to dara) nav kā ieskrietuve. Un šajā laikā - rindas ir garākas. Mums draugiem - kur vīrs te pāris gadus ar ID - sieva un meita ilgi cīnījās, lai iegūtu ID. Darba līgumi, īres līgumi, ģimenes dok….
Kivim jāpierāda, ka viņam ienākumi atbilst - lai uzturētu savu famīliju + īre utt. Es šaubos - ka viņi visu ar dok nokārtojuši. Ir tik daudz NORMĀLAS ģimenes, kurām līdzekļi ir pietiekami, pat tiem ir problēmas iegūt Famīliju ID Nr. Tas ka dzied, runī Eng, ir super, beeet, ar to ir par maz. Un tas, ka Ļenka te bez dok, nevienu tas nesatrauc. Neviens neskaita viņas dienas. Skaitīs tikai tad, kas kādas ziepes sanāks - bet līdz tam - neinteresē. Man brālis bija 6mēn - neviens gailis pakaļ nedziedāja. Domāju, to gan viņi zin, ka neviens neuzskaita un nevienam neinteresè - cik dienas Liene sēž istabā. Viņai nav interese kustēties ārā, vai bērnu palaist dārziņā. Māk tikai filmēt cenas un zīmēties, kā te visu zin un saprot. Jēlā iebraucēja - kas nav apbružājusies te, bet visiem stāsta gudras lietas, itkà te būtu 5+ gadi.
Un tam, kas interesējās - pabalsts līdz 6 gadi ir 1600. Kas ir apmeram 150eur. Tā ka tā.
precīzi. Un neticu, ka nebūtu uzfilmējuši kā dodas dokumentus kārtot, jo Ļenka katru soli, ko sper ārā no dzīvokļa, filmē. 😁
Viņi vēl varētu šobrīd pretendēt uz bd neiešanas pabalstu. Un tas kā reizīt ir 750eur. Kopā pa Miu viņi var (tieši šobrīd) labi saņemt, bet tur baigais papīru darbs.
20.12.2021 08:13 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Shayk @ 20.12.2021 01:51
Lienei vajag Miu no majam izlaist kadreiz ara (un es ar to nedomaju, aizvest uz Amerikanu veikalu eksursija), komunicet ar citiem berniem. Nabaga berns, cauram dienam maldas sava nodaba caur to pustukso dzivokli. Man reali ir vinu zel. ?
es jau arī rakstīju, būtu hoķ uz kādiem bērnu laukumiņiem gājuši. Norgē pēc bd darba laika drīkst iet spēlēties bd teritorijā. Vai uz to pašu bēbīšu skoliņu (Norge pārsvarā ir bezmaksas, tikai jāiet, protams un jādarbojas kopā ar mazuli), vai 1x nedēļā uz baseinu. Tak neko. Atdāvināja viņiem milzu mīksto mantu un leļļu māju, lai ciemiņš pats sevi izklaidē.
20.12.2021 08:17 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Jajaja2 @ 20.12.2021 08:13
precīzi. Un neticu, ka nebūtu uzfilmējuši kā dodas dokumentus kārtot, jo Ļenka katru soli, ko sper ārā no dzīvokļa, filmē. ?
Viņi vēl varētu šobrīd pretendēt uz bd neiešanas pabalstu. Un tas kā reizīt ir 750eur. Kopā pa Miu viņi var (tieši šobrīd) labi saņemt, bet tur baigais papīru darbs.
nav vēl atraduši kārtējo latvju bāleliņu lohu, kas par ietagošanu storijā, viņiem papīrus bez maksas nokārtotu un viņu vietā uz NAV, Skatteetaten un UDi aizietu 😄
20.12.2021 08:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits