KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
Starp citu, Jūs te par Lienes smaganām, bet Madarai pēdėjā posta bildē arī kaut kas nav lāga.
09.12.2021 23:09 |
 
Reitings 1429
Reģ: 01.08.2021
Kivam vispar tak viss dzīvē mainas ik pa stundàm. Kas ļauns taču bija musaru kantoris utt., kas nomelno sirdsšķīsto parîti, ar putām uz lūpām abi tiešraidēs gānija..a tagad ļenka publiski velta pateicības vārdus un sniedz “atmaskojošas” intervijas lol😀 nekādas konsekvences.
ļenka, tu tik neaizmirsti, ka tava otrā puse ir tik pat nestabils arī attiecību jautājumos. Te viņš ar tevi, te viņš bez tevis 😁 pati zini, cik ātri un viegli viņu dabūt gultā. Ne tu pirmā, ne pēdējā.
09.12.2021 23:13 |
 
Reitings 386
Reģ: 27.10.2021
Liene paziņo, ka būs Q&A
Forums: sniedzas pēc popokorna 🤡
09.12.2021 23:19 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Love @ 09.12.2021 23:19
Liene paziņo, ka būs Q&A
Forums: sniedzas pēc popokorna ?

Laikam par gulētiešanu jāsāk pārdomāt 😂
09.12.2021 23:49 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Scandinavian @ 09.12.2021 23:09
Starp citu, Jūs te par Lienes smaganām, bet Madarai pēdėjā posta bildē arī kaut kas nav lāga.

Kas tieši? Parastas veselīga izskata smaganas.
Liene rozīgi sarkanas.
Atšķirība manāma.
09.12.2021 23:52 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
nikitinna @ 09.12.2021 20:22
Liene sajūsmā, atkal var ņemties par Madaru. Pilnīgi var just to, ka nu tādu kaifu ķer...
tiešām abi sasprauduši visās vietās par “Lielo Interviju”. Laikam Norges Mežezers nopirkts, Ļenkai drosme ribās, taisa Q&A IG. Nu, lai drosme lasīt visus komentārus “kur Tavas meitas?”
10.12.2021 01:58 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
LaikamGarlaicigi @ 10.12.2021 01:58
tiešām abi sasprauduši visās vietās par “Lielo Interviju”. Laikam Norges Mežezers nopirkts, Ļenkai drosme ribās, taisa Q&A IG. Nu, lai drosme lasīt visus komentārus “kur Tavas meitas?”

Liela intervija 😆😆 Baigais sasniegums, intervija tādā klaču līmenī, žurnāliste neprofesionāla!
Kasjauns pirms nedēļas bija par Kiviciem un tagad atkal, pēc nedēļas atkal būs kāda intervija?!
Kivičiem šķiet vajag nogriezt internetu, jo īpaši tai vecai intrigantei!
10.12.2021 02:08 |
 
Reitings 431
Reģ: 05.08.2021
Jēzus, cik ilgi viņa mals vienu un to pašu?!
10.12.2021 02:20 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Manuprāt, Kivičiem attiecības ir nonākušas strupceļā, ne viens ne otrs nav laimīgi vairs kopā, a tilti uz iepriekšējo dzīvi - arī nodedzināti. Bet abi ir atraduši upura jēru visām savām likstām - Madara. Kamēr abi būs kopā, tikmēr Madara abiem figurēs visur, kur kaut kas neiet dzīvē.
- Naudas nepietiek? Izlepusī Madara pieprasījusi šausmīgi lielo uzturnaudu par meitām, plus tiesas izdevumi, u.t.t.
- Kašķis attiecībās? Vienkārši kreņķis par ļauno Madaru, un ne tur izgāza negācijas
- Kivis nav aizvedis foršā ekskursijā tālāk par lielveikala zivju stendu? Visu laiku domā par meitām un ļauno Madaru
- Ļenka dzer un ārdās? Madaras atbalstītājas, draudzenes vai pati madara sarakstījusi heita komentārus pie Ļenkas ģeniālajām receptēm
- Kivim nestāv? Sakreņķējies par meitām un ļauno Madaru
- Kāds uz ielas sadod pa muti? Madara uzsūtījusi
u.t.t.
Reāli no šādas toksiskās spirāles grūti izkļūt. Tas varētu beigties ar policiju, nekrologu, psiheni, gadiem (cik nu Andrim tādi atlikuši ar viņa lifestyle) ilgu zākāšanos. BET, es klusi ceru, ka viens no Kivičiem (visticamāk Andris) pamodīsies no šī murga un apstādinās to sūdu ratu.
10.12.2021 03:36 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Lielā gaismas un mīlestības nesēja ir liekule un divkose.Kuras vienīgais talants,likt filtrus un gorīties pie spoguļa.Tēlo no sevis nezin ko.Uz jautājumiem arī atbild tikai uz tiem ,kuri nenorāda uz viņu patieso seju.Man liekas,ka tas nav tikai Madaras lēmums neļaut Kivičam satikt meitas.Bet arī bāriņtiesas.Nevar cūkoties pa sociālajiem tīkliem,bez sekām.Jo Kiviču jau sen brīdināja,lai padomā kā tas viss ietekmē bērnus.Kivičs ar savu švabru var baurot cik grib,ir psihologi,kuri nosaka māte noskaņo vai nē.Un Madarai nav jārāda nekas bērniem,to ļoti labi parāda draugi pagalmā,klasesbiedri.Paši savu netīro veļu mazgādami publiski,to visu panāca toties vainīgi citi.
10.12.2021 10:26 |
 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
Jēziņ kā Liene ir apmāta ar to Madaru.
Atkal jau izdzēsa to storiju, bet atkal čīkstēja ka viņai raksta daudz fake konti un ka viņa jau ir izpratusi kas aiz viņiem sēž un beigās "Viss bumbās, mīļās meitenes".
Viņa tiešām ir tik dumja ka domā ka Madarai nav ko labāku darīt vai viņai vispār interesētu stalkot Lieni?
Zeme atveries, cik Liene domā ka viss ap viņu grozās un Andri 🤦‍♀️
10.12.2021 10:44 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es pilnīgi piekrītu iepriekšējam komentaram. Tas, ko Madara dara ir ar bāriņtiesas akceptu, ja tā nebūtu, un, ja Andrim tik ļoti interesētu bērni, tad viņš jau sen būtu panācis iespēju ar viņām tikties, un arī to darījis. Šeit viss ir acīmredzams, ka pat bāriņtiesa uzskata, ka bērniem ir labāk neatrasties viņiem tuvumā, kaut gan pilnīga tikšanās noteikti nav aizliegta, bet to var darīt kāda sociālā darbinieka klātbūtnē. Domāju, ka šeit bāriņtiesa lēma par labu Madarai tā pat kā Ārenam, pasargājot bērnus no ķengāšanas sociālos tīklos. Pie tam bāriņtiesa arī noteikti redzēja visus tos live un lēma, ka tā ir psiholoģiska vardarbība pret bērniem un viņu māti. Principā Andris panāca to, lai Lienei atņemtu viņas tiesības, paziņojot visai Latvijai kā viņi jājās tur pat kur bērni un traucēja viņiem, tā pat tagad runājot tos visus mēslus live par Madaru un meitenēm. Man ir vienalga kāds cilvēks ir Madara un ko viņa dara aiz aizslēgtām durvīm, bet viņa kā māte ir laba, un rūpējās par bērnu interesēm, un, lai arī es esmu pret bērnu nošķiršanu no kāda no vecākiem, bet, ja notiek dzeršana bērnu klātbūtnē, psiholoģiska traumēšana, perversība vai kā mēs redzam mūsdienās bērnu izvazāšana pa internetu, tad arī es 100% nelaistu savus bērnus tuvumā tādam vīrietim, varbūt ne kategoriski nē, bet tikai sociālā darbinieka klātbūtnē. Kā arī es saprotu kāpēc Madara dabūja orderi par netuvošanos viņai, jo nav jau noslēpums, ka Andris mēdz pacelt rokas. Tāpēc jā, lai kādas intervijas sniegtu Liene un Andris, viņi manas domas nemainītu, jo šis nav tikai Madara neļauj tikties ar bērniem, bet to ir lēmušas attiecīgās instances, un es uzticos tām, kā neitrālam viedoklim ne tiem diviem.
10.12.2021 10:56 |
 
Reitings 51333
Reģ: 20.07.2021
Skaistslaiks @ 10.12.2021 10:56
Es pilnīgi piekrītu iepriekšējam komentaram. Tas, ko Madara dara ir ar bāriņtiesas akceptu, ja tā nebūtu, un, ja Andrim tik ļoti interesētu bērni, tad viņš jau sen būtu panācis iespēju ar viņām tikties, un arī to darījis. Šeit viss ir acīmredzams, ka pat bāriņtiesa uzskata, ka bērniem ir labāk neatrasties viņiem tuvumā, kaut gan pilnīga tikšanās noteikti nav aizliegta, bet to var darīt kāda sociālā darbinieka klātbūtnē. Domāju, ka šeit bāriņtiesa lēma par labu Madarai tā pat kā Ārenam, pasargājot bērnus no ķengāšanas sociālos tīklos. Pie tam bāriņtiesa arī noteikti redzēja visus tos live un lēma, ka tā ir psiholoģiska vardarbība pret bērniem un viņu māti. Principā Andris panāca to, lai Lienei atņemtu viņas tiesības, paziņojot visai Latvijai kā viņi jājās tur pat kur bērni un traucēja viņiem, tā pat tagad runājot tos visus mēslus live par Madaru un meitenēm. Man ir vienalga kāds cilvēks ir Madara un ko viņa dara aiz aizslēgtām durvīm, bet viņa kā māte ir laba, un rūpējās par bērnu interesēm, un, lai arī es esmu pret bērnu nošķiršanu no kāda no vecākiem, bet, ja notiek dzeršana bērnu klātbūtnē, psiholoģiska traumēšana, perversība vai kā mēs redzam mūsdienās bērnu izvazāšana pa internetu, tad arī es 100% nelaistu savus bērnus tuvumā tādam vīrietim, varbūt ne kategoriski nē, bet tikai sociālā darbinieka klātbūtnē. Kā arī es saprotu kāpēc Madara dabūja orderi par netuvošanos viņai, jo nav jau noslēpums, ka Andris mēdz pacelt rokas. Tāpēc jā, lai kādas intervijas sniegtu Liene un Andris, viņi manas domas nemainītu, jo šis nav tikai Madara neļauj tikties ar bērniem, bet to ir lēmušas attiecīgās instances, un es uzticos tām, kā neitrālam viedoklim ne tiem diviem.

Tikšanās ar bērniem bija atļauta noteiktos laikos, Kivičs toreiz ķērca, ka neiešot jau pazemoties.
Un vēl pirms tam vāvuļoja, ka viņam ir tiesības satikt meitas, kad vien VIŅŠ grib.
10.12.2021 12:31 |
 
Patīk
Reitings 19264
Reģ: 09.12.2015
Es vispār reizēm ļoti brīnos par to Lieni. Neviena sabiedrība dāma Latvijā vēl nav kritusi tik zemu kā viņa. Bija taču tāda caca, staigāja pa burziņiem, prezentācijām, kaut kādus skaistumkonkursus taisījās rīkot, likās simpātiska, normāla sieviete, bet tad burtiski pāris gados pašrocīgi pilnībā noraka gan savu reputāciju, gan attiecības ar tuviem cilvēkiem. Un viss tikai dēļ kaut kāda Kiviča, kurš taču bez mazākās aiztures pametīs to Lieni, tiklīdz pie apvāršņa uzradīsies jauna ''īstā un vienīgā". Būtu vēl tas Kivis kāds izcils talants/ģēnijs vai miljonārs, vai vismaz dikti glīts ģīmītis ar skaistu augumu komplektā, tad vēl varētu drusku saprast Lienes nekritisko sajūsmu un zemošanos, bet - kas ir Kivičs: bēdīgi slavens pusmūža skandālists, lēts krogus muzikants ar trīs šķirtām laulībām, ar vismaz četrām pa visu Latviju izbazūnētām ''mūža'' mīlestībām, skops, vardarbīgs un prasts kā zirga deķis. Dandālis arī zem vidējā.😀 Nē, nu, es tiešām nesaprotu Lieni.😀
10.12.2021 12:42 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Tusnelda @ 10.12.2021 12:31

Tikšanās ar bērniem bija atļauta noteiktos laikos, Kivičs toreiz ķērca, ka neiešot jau pazemoties.
Un vēl pirms tam vāvuļoja, ka viņam ir tiesības satikt meitas, kad vien VIŅŠ grib.

Bija bija tāda piebilde no Kiviča pāris reizes kautrīgi savos laivos. “Ceturtdienās un speciālista klātbūtnē”. Bija arī laivs, kuru ātri izdzēsa, kur teica, ka par saskarsmes tiesībām arī necīnīsies.
Bļin, būtu braucis un ticies kaut stundu, reabilitējis sevi speciālistu un eksenes acīs, izdzēsis to sasodīto vasaras bērnu plikbildi, atvainojies. Būtu viss ok.
10.12.2021 12:48 |
 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
LaikamGarlaicigi @ 10.12.2021 12:48

Bija bija tāda piebilde no Kiviča pāris reizes kautrīgi savos laivos. “Ceturtdienās un speciālista klātbūtnē”. Bija arī laivs, kuru ātri izdzēsa, kur teica, ka par saskarsmes tiesībām arī necīnīsies.
Bļin, būtu braucis un ticies kaut stundu, reabilitējis sevi speciālistu un eksenes acīs, izdzēsis to sasodīto vasaras bērnu plikbildi, atvainojies. Būtu viss ok.

Viņš tak nefiltrē ko viņš runā. Pateikt ka "100 metri ir 1 laba šāviena attālumā" ir principā draudi Madarai, ko viņš izteica publiski.
Un viņi izdara lāča pakalpojumu Madarai, jo Madara noteikti šo visu kāds sūtīs un tad beigās tas aizies uz tiesu.
10.12.2021 13:04 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Aizliegums tuvoties Madarai ir ļoti pamatots, jo to tāpat vien nedod. Man draudzenei bija traks bijušais un ar pāris izdrukām un draudiem dzīvībai nepietika, lai iegūtu šo aizliegumu tuvoties. Viņš izsekoja, draudēja rakstiski, klātbūtnē, telefona zvanos. Naktīs brauca un stāvēja pie mājas, un policija nereaģēja uz to pietiekoši. 🙈
10.12.2021 13:33 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
Protams ka Kivičs par saskarsmes tiesībām necīnīsies,jo izredžu nekādu.Kaut kādām morāles vērtībām tomēr ir jābūt.Trako tādēļ,ka Madarai gar degunu nevar pavicināt dūres un viņa darīs visu ko kungs vēlēsies.Vēl stāsta,ka rakstot Kimai par to ka pirkšot biļetes.Kā viņš var rakstīt,ja numuri nomainīti? Pinas un jaucas savos melos.Liene vēl pakūda,pabaksta.
10.12.2021 14:09 |
 
Reitings 5595
Reģ: 20.08.2021
alex48 @ 10.12.2021 14:09
Protams ka Kivičs par saskarsmes tiesībām necīnīsies,jo izredžu nekādu.Kaut kādām morāles vērtībām tomēr ir jābūt.Trako tādēļ,ka Madarai gar degunu nevar pavicināt dūres un viņa darīs visu ko kungs vēlēsies.Vēl stāsta,ka rakstot Kimai par to ka pirkšot biļetes.Kā viņš var rakstīt,ja numuri nomainīti? Pinas un jaucas savos melos.Liene vēl pakūda,pabaksta.

Kivica egoisms iet pāri visam, pretīgi šitādi veči! Meitenes taču vēl mazas, kāda lidošana!
Lienes meitas ir gana lielas, viņas varētu vēl no Rīgas uz Norvēģiju aizlidot!
Viss būtu bijis daudz daudz savādāk, ja viņi spētu vienoties mierīgā ceļā, adekvāti un humāni!
Un Lienei ar likumu būtu jāaizliedz vērt muti vaļā par Madaru, ne viņas cūka, ne viņas drava! Pareizi Madara pateica, ka jārūpējas par saviem berniem! Lienuks tā pina bizes, bildējas ar meitenem, lūdzu ar savām meitām to visu dari!
10.12.2021 14:18 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.10.2021
allssuu @ 10.12.2021 13:04

Viņš tak nefiltrē ko viņš runā. Pateikt ka "100 metri ir 1 laba šāviena attālumā" ir principā draudi Madarai, ko viņš izteica publiski.
Un viņi izdara lāča pakalpojumu Madarai, jo Madara noteikti šo visu kāds sūtīs un tad beigās tas aizies uz tiesu.
Es viņai to pajautāju,mani momentā nobloķēja.☺Tāda ir mūsu godīgā Mīzaliene.
10.12.2021 14:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits