KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2305
Reģ: 07.03.2022
Domāju, ka Andrim vajadzēja Miu ņemt līdzi, jo Liene gan jau nebija tādā kondīcijā, lai skatītos bērnu.
Šodien jau jūtas labāk "slimniece" līdz nākošajai reizei, kad atkal uzkāps uz korķa.
20.10.2022 00:04 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Nekad sheit neesmu komentejusi sho temu,jo Jus visas vienkarshi perfekti spejat pateikt visu,ko domaju ari es un tadelj negribeju lieki piemeslot forumu . Esmu izteikusies privati vinju Facebook,Instagram un ari Twitter kontos pirms vel bija tapusi shi tema Dievietes foruma. Protams blokjeta. Shobrid,pec video,kur Ljenka sudzas par vecako meitu,man ir fiziska velme panjemt to shmaru aiz vinas dzeltenajiem galvas sariem un izvazat pa gridu. Nekad nav bijis naids pret kadu nepazistamu cilveku,bet te jumtu rauj nost. Naids ir pret abiem,jo ljoti zel bernus no ieprieksejam attiecibam .Varbut ari tapec ,ka pashai nacas audzinat masas pamestu meitu, kurai reali psihe bija samaitata 🤔 Katra gadijuma es nevaretu paiet garam Kivichiem lielveikala vai muzeja,vai vel kaut kur. Es noteikti kaut ko pateiktu par vinjiem tieshi acis. Man piemit ljoti stipra miera saglabashana. Gruti izsist mani no lidzsvara. Ja vel tas ir cilveks,kursh man riebjas,pret kuru man nav nekadas cienjas,es varetu ar smaidu lukoties uz vinju,kad vins megina man pateikt kaut ko riebigu,noniecinat mani… Aplauztos. Nesanaktu ka ar meitenem pirmaja shova,kuras satika laikam erotikas festifala,vai ka vins tur saucas 🤔 Man pat gribetos vinus satikt dzive un pateikt acis,ko domaju par vinjiem. Bet shobrid es nesaprotu to stulbo kanalu STV. Ka vinji pieljauj kaut ko tadu radit? Kivichi jau ir lamuvards. Un radit meitas sms? Ka vinjiem ar kauna sajutu? Vinjiem nav bernu? Es visai STV komandai novelu,lai vinu berni sanemtu mobingu skola. Un tadu pamatigu!
20.10.2022 01:03 |
 
10 gadi
Reitings 3940
Reģ: 05.08.2013
Es esmu šokā par Stv. Viena kiviču sižeta tapšanā bija iesaistītas man pazīstamas personas, šīs personas neatklāšu, bet atklāšu to, ka stv samontē reāli sižetus kā viņiem vajag un vispār pusi neparādija un izrāva , tā lai Kiviči izskatītos labāk. Viņiem reāli acīs pateica, ka ir jāārste alkohola problēmas, nolasija morāli par bērniem, Madaru....to visu nofilmēja un neparādija... vēl daudz dažādi notikumi tur bija, no kuriem parādīja 5% un tos pašus izrautus no konteksta. Sūds tad Stv. Ļoti žēl, ka viņiem nepielec, ka īstenībā reitingi būtu krietni lielāki, ja parādītu viņu patieso seju.
20.10.2022 02:23 |
 
Reitings 31070
Reģ: 11.02.2015
yay @ 20.10.2022 02:23
Es esmu šokā par Stv. Viena kiviču sižeta tapšanā bija iesaistītas man pazīstamas personas, šīs personas neatklāšu, bet atklāšu to, ka stv samontē reāli sižetus kā viņiem vajag un vispār pusi neparādija un izrāva , tā lai Kiviči izskatītos labāk. Viņiem reāli acīs pateica, ka ir jāārste alkohola problēmas, nolasija morāli par bērniem, Madaru....to visu nofilmēja un neparādija... vēl daudz dažādi notikumi tur bija, no kuriem parādīja 5% un tos pašus izrautus no konteksta. Sūds tad Stv. Ļoti žēl, ka viņiem nepielec, ka īstenībā reitingi būtu krietni lielāki, ja parādītu viņu patieso seju.

Tātad apzināti tos "sižetus" taisa, lai cilvēki-skatītāji ceptos par visu šo neloģismu.
Visi sen jau redz, kādi šmarļi abi ir, bet stv vadā pa viesu namiem, kur tur vēl, "slavenību" vakariņas vēl uzrodas. Un normāliem cilvēkiem smadzenēs sprādziens, kā kaut kas tik anormāls tiek pasniegts tik rožaini - un tad nu cepas komentāros, skatās to marazmu - viss, ko vien tādam lētam tv vajag.
20.10.2022 07:14 |
 
Reitings 2742
Reģ: 29.05.2022
yay @ 20.10.2022 02:23
Es esmu šokā par Stv. Viena kiviču sižeta tapšanā bija iesaistītas man pazīstamas personas, šīs personas neatklāšu, bet atklāšu to, ka stv samontē reāli sižetus kā viņiem vajag un vispār pusi neparādija un izrāva , tā lai Kiviči izskatītos labāk. Viņiem reāli acīs pateica, ka ir jāārste alkohola problēmas, nolasija morāli par bērniem, Madaru....to visu nofilmēja un neparādija... vēl daudz dažādi notikumi tur bija, no kuriem parādīja 5% un tos pašus izrautus no konteksta. Sūds tad Stv. Ļoti žēl, ka viņiem nepielec, ka īstenībā reitingi būtu krietni lielāki, ja parādītu viņu patieso seju.
Vai tad Kivis nesāka kviekt,ka viņam netaisnību acīs saka😂😂😂
20.10.2022 08:48 |
 
10 gadi
Reitings 3940
Reģ: 05.08.2013
kuranavliene @ 20.10.2022 08:48
Vai tad Kivis nesāka kviekt,ka viņam netaisnību acīs saka???

Iedomājies, nē. Klusēja, jo reāli nebij ko pateikt pretī. Man tiešām no visas sirds gribētos izstāstīt niansēs, bet tad diemžēl nāktos atklāties.
20.10.2022 09:21 |
 
Reitings 84
Reģ: 19.01.2022
vivii @ 19.10.2022 23:17
Tajā story, kur viņa “jūtas labāk”, viņa izskatās pēc Ērkšķu šova, cienīgas dalībnieces! ?
Vāks, cik viņa briesmīgi izskatās, it kā vecums tāds, kad varētu vēl plaukt un ziedēt, bet izskatās, ka viņa vīst un pūst ????

Un tas vēl ar visiem filtriem.
20.10.2022 09:28 |
 
Reitings 2742
Reģ: 29.05.2022
yay @ 20.10.2022 09:21

Iedomājies, nē. Klusēja, jo reāli nebij ko pateikt pretī. Man tiešām no visas sirds gribētos izstāstīt niansēs, bet tad diemžēl nāktos atklāties.
Ir reizes ,kad to nevar un labāk nevajag😊❤Interesanti jau būtu,bet var sanākt nepatikšanas.Gaidīsim to atmaksas brīdi pacietīgi!😂
20.10.2022 09:29 |
 
Reitings 95
Reģ: 16.09.2022
MeltedCheese @ 20.10.2022 00:04
Domāju, ka Andrim vajadzēja Miu ņemt līdzi, jo Liene gan jau nebija tādā kondīcijā, lai skatītos bērnu.
Šodien jau jūtas labāk "slimniece" līdz nākošajai reizei, kad atkal uzkāps uz korķa.

Miu nācās ņemt līdzi jo blondā nedrīkstēja nākt 🤣
Tā drošāk, ar bērnu uz rokām varbūt slida neizvilks pa kreisi.
20.10.2022 09:54 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
STV ar šo pagrimušo pārīša atrādīšanu panāks, ka būs nīstākais TV kanāls. Skaidrs, ka tas šovs ir ateja. Jau tas vien, ka atļauj Kivičam visu laiku ņirgāties par gejiem, vispār jau paņemt šovā šādus pagrimušus cilvēkus, ne pirmā reize, ka ir ļauts bērnus noniecināt, toreiz tas pasākums , kad šie uz Siguldu brauca, un, ja viņi montē tā, lai šie paliek balti, pūkaini, slaveni, tad man vispār vārdu trūkst 🤮🤮🤮 Es gaidu to brīdi, kad šos divus ar olām un tomātiem apmetās uz ielas, tad viņi redzēs, kas ir ņirgāšanās, kā ņirgājas par viņu bērniem dēļ viņiem. Lienes meita arī pateica savu sāpi, par to kādi ir bijuši viņas skolas laiki, man tiešām žēl visus iesaistītos bērnus, tiešām, nu kā, nu kā vecāki var to nodarīt saviem bērniem. Viņi to sauc par mīlestību. Neviens nav aizliedzis mīlēt, bet aiz cieņas pret saviem tuvākajiem varēja šo mīlestību ieviest palēnām respektējot arī savus bērnus, nejājoties viņiem dzirdot un redzot, un neuzvesties kā divi pagrimuši dzērāji.
20.10.2022 10:07 |
 
Reitings 557
Reģ: 28.05.2015
Meitenes,izskatās ka mums nevienai neienāca prātā doma,ka tās nav meitas rakstītas ziņas? Ķeksīši ir jūsu rakstītai ziņai,bet ne jums rakstītai un ķeksīśi ir tikai whatsaap.Un arī zaļš fons ir nosūtītai ziņai.No tā var secināt,ka ziņas rakstijusi sev pati plancka un nevis meita.Kā liekas jums?
20.10.2022 10:32 |
 
Reitings 4970
Reģ: 11.08.2022
Skaistsceļš @ 20.10.2022 10:32
Meitenes,izskatās ka mums nevienai neienāca prātā doma,ka tās nav meitas rakstītas ziņas? Ķeksīši ir jūsu rakstītai ziņai,bet ne jums rakstītai un ķeksīśi ir tikai whatsaap.Un arī zaļš fons ir nosūtītai ziņai.No tā var secināt,ka ziņas rakstijusi sev pati plancka un nevis meita.Kā liekas jums?

Man arī tā liekas. Tās "bultiņas" iet kā no sevis rakstītā
Varbūt meita uzrakstīja iespaidīgāk, bet Liene jau nevarēja atzīties /patiesība iekoda/, tāpēc uzrakstīja maigāk
20.10.2022 10:39 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3945
Reģ: 31.10.2010
Skaistsceļš @ 20.10.2022 10:32
Meitenes,izskatās ka mums nevienai neienāca prātā doma,ka tās nav meitas rakstītas ziņas? Ķeksīši ir jūsu rakstītai ziņai,bet ne jums rakstītai un ķeksīśi ir tikai whatsaap.Un arī zaļš fons ir nosūtītai ziņai.No tā var secināt,ka ziņas rakstijusi sev pati plancka un nevis meita.Kā liekas jums?

Tad tas ir vēl "krutāk" - apmelot savu bērnu.
20.10.2022 10:43 |
 
Reitings 4970
Reģ: 11.08.2022
Minelūše @ 20.10.2022 10:43

Tad tas ir vēl "krutāk" - apmelot savu bērnu.

Ir vēl kas palicis, ar ko viņi var šokēt? Nu vismaz negatīvais toč nepārsteidz. Pozitīvā jau nav
20.10.2022 10:46 |
 
Reitings 12392
Reģ: 29.04.2022
Skaistsceļš @ 20.10.2022 10:32
Meitenes,izskatās ka mums nevienai neienāca prātā doma,ka tās nav meitas rakstītas ziņas? Ķeksīši ir jūsu rakstītai ziņai,bet ne jums rakstītai un ķeksīśi ir tikai whatsaap.Un arī zaļš fons ir nosūtītai ziņai.No tā var secināt,ka ziņas rakstijusi sev pati plancka un nevis meita.Kā liekas jums?

Jā, tur izskatās, ka tās ir šova vajadzībām pārrakstîtas ziņas, lai būtu ko parādīt. Teksts ir izrediģēts, tā noteikti nav oriģinālā ziņa.
Manuprāt tas, ka STV samontē sižetus pivičiem par labu, vēl vairāk vairo abu alkoholiķu neievainojamības un neaizskaramības sajūtu. Viņiem šķiet, ka neviens viņiem nekad neko neizdarīs. Bet nu karma is a bitch. To jau pēc tefteļa ķermeņa aprisēm var redzēt, ka dzīve strauji iet uz leju un nekas labāks vairs viņus negaida nākotnē.
20.10.2022 10:54 |
 
Reitings 2742
Reģ: 29.05.2022
Interesanti,kur var griezties ar sūdzību par STV pretīgu rīcību? Viena meitene laikam arī griezusies instancēs,par to ka Mia bāž mutē nazi.
20.10.2022 11:07 |
 
Patīk
Reitings 16386
Reģ: 09.12.2015
Liene apzināti provocē vecāko meitu. Cer, ka meita beigs klusēt un sāksies negāciju šovs, no kā viņa, kā mentāli slims cilvēks, barojas. Ārens diemžēl nekādi nevar šo sitiāciju ietekmēt, jo vecākā meita ir pilngadīga, uz viņu vairs neattiecas Bāriņtiesas un citas bērnu tiesību aizsardzības iestādes.
Jācer, ka meita tomēr nekādi nereaģēs, kaut par spīti debilajai mātītei, jo klusēšana visvairāk besī Lieni. Savulaik arī Ilze Bule neatbildēja uz apvainojumiem, un Madara gudri un eleganti tiek galā ar Kiviču mēslu čupām, ex vīrs, Lienes mamma un māsa vispār klusē. Un kašķu vecenei Lienei atliek tikai vienai pašai plosīties un turpināt apkaunot sevi.
20.10.2022 14:38 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Pilnīgi piekrītu uz 100%. Ir pilnīgi manāmi kā Liene no biksēm lien ārā, lai visus izprovocētu, jo sabiedrībai viņi ir tukša vieta. Tātad ir kaut kas jādara, lai par šiem runātu. Pagaidām vēl turas uz STV rēķinu, bez tā šova šie gribot negribot dabūs iet strādāt. Pagaidām šovs kaut ko atmet, ir kāda sadarbība kur Liene beidzot var tikt pie kaut kādas procedūras, jo pati atļauties nevar. Tā, ka šie ar visu iespējamo centīsies noturēties tajā šovā, pat, ja būs japazemo savi miesīgi bērni. Un Madarai miera arī nebūs, jo Liene šo mēģinās atkal un atkal izprovocēt! Bet es ceru uz karmu,un tiešām ticu tai!
20.10.2022 15:49 |
 
Reitings 7788
Reģ: 05.09.2022
Skaistslaiks @ 20.10.2022 15:49
Pilnīgi piekrītu uz 100%. Ir pilnīgi manāmi kā Liene no biksēm lien ārā, lai visus izprovocētu, jo sabiedrībai viņi ir tukša vieta. Tātad ir kaut kas jādara, lai par šiem runātu. Pagaidām vēl turas uz STV rēķinu, bez tā šova šie gribot negribot dabūs iet strādāt. Pagaidām šovs kaut ko atmet, ir kāda sadarbība kur Liene beidzot var tikt pie kaut kādas procedūras, jo pati atļauties nevar. Tā, ka šie ar visu iespējamo centīsies noturēties tajā šovā, pat, ja būs japazemo savi miesīgi bērni. Un Madarai miera arī nebūs, jo Liene šo mēģinās atkal un atkal izprovocēt! Bet es ceru uz karmu,un tiešām ticu tai!
taa arii ir , Ja nebuutu STV , tad nekur citur vairs tos Kivicus pat nepiemin.
20.10.2022 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
20.10.2022 16:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits