KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2979
Reģ: 29.05.2022
kristiana_i @ 06.09.2022 02:50

Tā, nu gribu dzirdēt, kādu pretsviedru dezodorantu tu lieto!
Jo nu ja tu saki, ka 30 grādos nesvīdi, tad man gribas domāt, ka tas nav normāli. Svīšana taču regulē ķermeņa temperatūru. 30 grādos es varu iet dušā 3x dienā.
Un pie stresa paduses man slapjas arī -30 grādos.? Aizskāri manas jūtas par svīšanu. Man izklausās, ka te kāda nezin kā tas ir, kad to nevar ietekmēt.?
Kur es minēju ka nesvīstu? Ja ar dezīti sasmērē paduses TĀS nesvīst! Lietoju to pašu Dove 48 h,vai Rexona24 h vai 48 h bet tas nenozīmē ka tās 48 h nemazgājos😂Bet man gribas domāt ka te ir kāda,kura tieši kā Liene nezina kas ir dezīts.Un svīstu es drausmīgi,tādēļ nestāstiet man ka es neko nejēdzu.Darbā 3 reizes dienā nenomazgāsies un arī nestaigāsi kā cūka .Ir mitras salvetes,pārtraukumā izslauki un par jaunu dezīti.Nesaprotu ko te var nesaprast.Tā ir elementāra lieta.Un karstumu viļņu sviedri,ne ar ko neatšķiras no parastajiem.
06.09.2022 08:06 |
 
Reitings 55
Reģ: 11.04.2022
Dezīts ir tikai mārketings, tāpat kā ūdens
06.09.2022 08:14 |
 
10 gadi
Reitings 4588
Reģ: 29.01.2009
Ir nopērkami arī spēcīgāki dezodoranti (tagad arī Drogās) par parastajiem, piemēram diclor. Ar tiem nesvīdīs pat vissvīstošākais cilvēks.
06.09.2022 09:47 |
 
Patīk
Reitings 19508
Reģ: 09.12.2015
Ļenačka bija uzvilkusi pārāk siltu džemperi plus ieslēgusies mini vannasistabā plus sastresojusies, tāpēc tik traki iesvīda. Viss, ko viņa dara, vienmēr sanāk čerez žopu.😁 Gribēja notēlot baigo skaistumkopšanas eksperti, bet izgāzās kā veca sēta - ne viņai kāds sūtīja jautājumus, ne prasīja padomus, nācās vien stresā svīst un muldēt bez jēgas. Nedomāju, ka STV vēl dos viņai ētera laiku savos laivos.
06.09.2022 10:05 |
 
Reitings 573
Reģ: 28.05.2015
Dāmas jūs nopietni?Mūsu laikos brīnaties ka ir spēcīgi pretsviedru dezodoranti? Svīśanu nevar ietekmēt,bet attiecīgās vietās ierobežot gan,jau dēļ aromāta vien.Nu tak negrābiet visus pēc kārtas,jo parastie toč nelīdz.Bet spēcīgos.Ja gribas lietot smaržas ir dezīši neitrāli bez aromāta.Zinu diezgan daudz sievietes menopauzē ar karstuma viļņiem,staigā gaišās drēbēs bez pleķiem padusēs.Bet Liene vienkārśi ir netīrele un viss.Kosmētiku uz nakti nenoņem,no rīta tik ar pirkstiem uzleķē no jauna.Tātad arī nemazgājas,iepūś tik smaržas un uz priekśu.
06.09.2022 11:14 |
 
Reitings 5114
Reģ: 11.08.2022
Nu uz ētera laiku jau varēja izmantot kādu spēcīgāku dezīti. Tomēr tie prestsviedru nav nemaz tik labi veselībai. Ķirurģi saka, ka tā ļoti viegli iedzīvoties iekaisumos, it īpaši, ja skujoties sagriežas
06.09.2022 11:18 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Dāmas jūs nopietni?Mūsu laikos brīnaties ka ir spēcīgi pretsviedru dezodoranti?

Nu ne jau Dove vai Rexona, kā te viena izteicās, noturētu bildē redzamo kvantumu. 😀 Par Driclor piekrītu, bet visstiprākais manos tīņu laikos bija Maxim, Driclor man bija par vāju. Vienīgi lietojot Maxim katru vakaru, ir gadījies tikt pie jēlas ādas, sāpes nežēlīgas 😁
06.09.2022 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 970
Reģ: 23.04.2014
Es arī jaunībā maxim lietoju. Nenormāli niezēja paduses! Vajadzēja skūt 2 dienas iepriekš pirms smērēšanas, jo koda briesmīgi. Viegli jau pateikt- netiirele noperc dezi. Vispār kaunināt par tādu dabīgu lietu kā svīšanu stresa laikā ir zemiski. Pat pret Lieni, zinies.
06.09.2022 11:42 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
ja jau sašpricējalūpas, tad jau paduses arī varēja. Lenka tāda liela slavenība un vēl bez botoxa padusēs!
Es arī no padušu svīdējām, bet alumīnija deži ir reāli kaitīgi, tos sen pagātnē. No botoxa padusēs bail, atliek ūdens, naturāls deo un ir vēl padušu ieliktnīši. Tos es lietoju, ja ir svarīgs pasākums.
Bet svīst visi. Es pat nezinu, vai tas ir liels kauns. Ja vien tie nav kkādi iestāvējušies un smirdīgi.
Bet kā ir- ja sašpricē paduses, tad taču tie sviedri kkur iznāks ārā. Reāli izveidosies cita sviedrīgā vieta, ne, vai tā nebūs?
Manai draudzenei ļoti svīst plaukstas. Nēsā vnm salvetes rokās, arī nav sadūšojusies botoxam.
06.09.2022 12:05 |
 
Reitings 573
Reģ: 28.05.2015
Kitijaaaa @ 06.09.2022 11:30

Nu ne jau Dove vai Rexona, kā te viena izteicās, noturētu bildē redzamo kvantumu. ? Par Driclor piekrītu, bet visstiprākais manos tīņu laikos bija Maxim, Driclor man bija par vāju. Vienīgi lietojot Maxim katru vakaru, ir gadījies tikt pie jēlas ādas, sāpes nežēlīgas ?
Nevajag te gudro tēlot,ja esi Liene tad esi.Kā te viena izteicās? Viņa lieto,viņai palīdz!Nu bet tu tak esi pārgudra visu labāk zini.Bet man jautājums tev gudrā,kādēļ vakaros jālieto maxim? Gulēt ejot? Es parasti dežus no rīta lietoju kad eju cilvēkos.Vakarā sasmērē un otrā dienā brīnies ka nepalīdz?Un divas paduses nav kvantums,ja kas.😂😂😂😂😂
06.09.2022 12:06 |
 
Reitings 573
Reģ: 28.05.2015
Standby @ 06.09.2022 11:42
Es arī jaunībā maxim lietoju. Nenormāli niezēja paduses! Vajadzēja skūt 2 dienas iepriekš pirms smērēšanas, jo koda briesmīgi. Viegli jau pateikt- netiirele noperc dezi. Vispār kaunināt par tādu dabīgu lietu kā svīšanu stresa laikā ir zemiski. Pat pret Lieni, zinies.
Protams ka tā ir dabīga lieta,bet ne jau tiešajā ēterā.Varēja vismaz tad tumšu krekliņu uzvikt.Tad jau visi aktieri,dejotāji lai staigā tā.Diktoriem arī stress.Lienei pa vannu vārtīties nav stresa, publiski gaudot uz Madaru nav stresa a te lūk stress?Man pat vietējā veikalā kauns ieiet,ja jūtu ka man paduses slapjas.Piržšana un atraugāšanās arī ir dabīgs process.
06.09.2022 12:15 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Skaistsceļš @ 06.09.2022 12:06
Nevajag te gudro tēlot,ja esi Liene tad esi.Kā te viena izteicās? Viņa lieto,viņai palīdz!Nu bet tu tak esi pārgudra visu labāk zini.Bet man jautājums tev gudrā,kādēļ vakaros jālieto maxim? Gulēt ejot? Es parasti dežus no rīta lietoju kad eju cilvēkos.Vakarā sasmērē un otrā dienā brīnies ka nepalīdz?Un divas paduses nav kvantums,ja kas.?????

Ja tu lietotu stiprā gala līdzekļus, nevis Rexona vai Dove, tad zinātu, ka tie IR jāsmērē pirms gulētiešanas. No rīta duša un drošības pēc var uzsmērēt kādu tavu smaržīgo Drogas variantu pa virsu. Ja tu vari iztikt bez šiem produktiem, kas jāsmērē naktī, un iztiec ar tiem ļoti vājajiem, kuri jālieto no rīta, tad nemaz tik ļoti nesvīsti. Bet tas ir tikai labi.
Un, jā, Lienes pleķi jau ir ''kvantums'', kuru man grūti iedomāties, ka ''parastie'' dezodoranti var noturēt, atšķirībā no Maxim.
06.09.2022 12:45 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Viens ir, ka Liene nepatīk kā cilvēks, kā sieviete... pavisam, kas cits ir iesmiet par ķermeņa procesiem. Sviedri ir tikai normāla padarīšana, pat tik eleganti un visādi citādi rafinēti runātāji kā Anna Bey ir manīti ļoti iesvīduši savos Youtube video. Protams, pastiprināta sekrēta izdalīšanās, ka sāk pilēt kā krāns, nav normāli, bet Liene ir svešā platformā, runā bez filtriem (kas viņai vispār ir kaut kas nepieņemams ikdienā) līdz ar to šāda sekrēta izdalīšanās nav nekas par ko normāla, pieaugusi sieviete ieņirgtu. Nu iesvīdušas paduses, viņa nenokontrolēja. Nākamreiz piedomās pie apģērba vai citiem veidiem, lai to nepieļautu. Nejau viņa nokārtojās un atstāja fēces jūsu acu priekšā.
06.09.2022 12:48 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Bet kā ir- ja sašpricē paduses, tad taču tie sviedri kkur iznāks ārā. Reāli izveidosies cita sviedrīgā vieta, ne, vai tā nebūs?

Botoksu iesaku, paduses sausas pat intensīvu treniņu laikā. Varbūt to treniņu laikā mugura bija bišķi slapjāka, bet ikdienā nejutu, ka kaut kas cits būtu mitrs. Galvenais ir nesakarst dažas dienas pēc injekcijām :)
06.09.2022 13:07 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Skaistsceļš @ 06.09.2022 12:06
Nevajag te gudro tēlot,ja esi Liene tad esi.Kā te viena izteicās? Viņa lieto,viņai palīdz!Nu bet tu tak esi pārgudra visu labāk zini.Bet man jautājums tev gudrā,kādēļ vakaros jālieto maxim? Gulēt ejot? Es parasti dežus no rīta lietoju kad eju cilvēkos.Vakarā sasmērē un otrā dienā brīnies ka nepalīdz?Un divas paduses nav kvantums,ja kas.?????

ja, kas, ties stiprie deži, laikam arī Maxim, tiešām jālieto ir vakarā. Darbojās 24h vai ilgāk, un pa dienu ne miņas no svīšanas. Es atceros, jo pati kādreiz sen lietoju.
Bet nu nav viņi ļoti draudzīgi. Pieļauju, ka pāris reizes gadā un extra pasākumiem var.
06.09.2022 13:10 |
 
Reitings 2979
Reģ: 29.05.2022
Kitijaaaa @ 06.09.2022 12:45

Ja tu lietotu stiprā gala līdzekļus, nevis Rexona vai Dove, tad zinātu, ka tie IR jāsmērē pirms gulētiešanas. No rīta duša un drošības pēc var uzsmērēt kādu tavu smaržīgo Drogas variantu pa virsu. Ja tu vari iztikt bez šiem produktiem, kas jāsmērē naktī, un iztiec ar tiem ļoti vājajiem, kuri jālieto no rīta, tad nemaz tik ļoti nesvīsti. Bet tas ir tikai labi.
Un, jā, Lienes pleķi jau ir ''kvantums'', kuru man grūti iedomāties, ka ''parastie'' dezodoranti var noturēt, atšķirībā no Maxim.
Tak nomierinies tu.Es ļoti svīstu,bet super palīdz gan dove gan rexona.Ko var strīdēties? Sanāk es lietoju un neko nejēdzu? Un vispirms izlasi kurš ko lieto! Un kāda vella pēc kādam jāšpricē botoks.
06.09.2022 13:20 |
 
Reitings 2033
Reģ: 21.11.2017
Vislētākais variants būs soda 😀 vienreiz joka pēc pamēģināju un paduses tiešām neoda un sausas
06.09.2022 13:30 |
 
Reitings 2979
Reģ: 29.05.2022
Un tad ko mēs tad ņirdzam par Kivi ka viņš svīst dziedot? Tad nevajag rakstīt,ka Liene nemazgā matus.Cilvēks sasvīst,lūk mati tādi tad izskatās.
06.09.2022 13:30 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
kuranavliene @ 06.09.2022 13:20
Tak nomierinies tu.Es ļoti svīstu,bet super palīdz gan dove gan rexona.Ko var strīdēties? Sanāk es lietoju un neko nejēdzu? Un vispirms izlasi kurš ko lieto! Un kāda vella pēc kādam jāšpricē botoks.

Botoksu spricē tie, kam Rexona un Dove nepalīdz. Ja man kādreiz ir tik milzīgi pleķi kā Lienei, tad tas nozīmē, ka esmu lietojusi tikai to pašu Rexona bez stiprā nakts līdzekļa pamata. Ja negribas mocīties ar stipro nakts līdzekļu blaknēm (jēlas, sarkanas paduses), tad ir botokss. Botoksa saspricētām padusēm tāpat pa virsu katru dienu lieto Rexona.
06.09.2022 13:39 |
 
Reitings 35700
Reģ: 11.02.2015
Meičas, paldies, kaut ar dažiem asumiem, bet šī diskusija par dežiem šķita krietni interesantāka un noderīgāka, nekā ļenkas lietais ūdens stv laivā (pun intended 😁)
06.09.2022 14:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits