KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Knabsab @ 01.09.2022 11:24
Es no jaunās sezonas nevienu sēriju neesmu redzējusi. Negribu atbalstīt šo STV murgu, audzējot statistiku. Skaidrs jau tāpat pēc Ļenkas soctīkliem, ka tur ir super strauja degradācija.
Tik žēl to mazo Miu.

Tiešām nožēlojami, ka STV kultivē šādas jēlības, demonstrējot degradējušās ģimenes. Kāpēc viņi nerāda normālas, inteliģentas ģimenes ar foršiem hobijiem, kuriem tiešām būtu interesanti un motivējoši sekot? Tā vietā vienas vienīgas padibenes.
01.09.2022 11:56 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu Lieņuks tāds malacis, 10 dienās iemācījusies kā uztaisīt vienu kokteili, un ieliet glāzē alu, bet nu ir apguvusi vēl vienu profesiju, un tagad var braukt uz Austrāliju taisīt kokteiļus 😁😁😁 Pirms braukšanas es gan ieteiktu Lieņukam vēl aiziet apgūt matemātiķes profesiju, lai Austrālijā nebūtu 10 dienas jājauc kokteiļi pa 180€😁😁😁
01.09.2022 12:04 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka Kivis baigi lepojas, ka ir vecis ar spalvainu grudaku, kurš nedzer "Sex on the beach". Vienīgais, ko es nodomāju - jā, riktīgs lauku vecis, gan pēc runām, gan dzīves uztveres.
01.09.2022 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 3017
Reģ: 10.03.2009
Vai ne? Un šampis jau tāds baigo veču dzēriens. Vēl nesen minēja, ka dažus gadus atpakaļ kopā ar nepazīstamiem čaļiem paņēmis šampi un pa kanālu ar laivu braukuši. Čaļu kompānija.
01.09.2022 13:05 |
 
Reitings 627
Reģ: 02.03.2022
Šķiet, ka Reizenbergs gribēja pareklāmēt savus dzērienus raidījumā, kas nemaz nav slikti, bet viņam bija tāaaads spāņu kauns par visu to kas vēlās ārā no Kiviča mutes.
Un Liene strādājā Norvēģijā bārā, cik saņēma, tur domas dalās :D
01.09.2022 13:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4304
Reģ: 31.10.2010
Kivičs "es neesmu homofobs!" un turpina mētāt homofobiskus izteicienus, vispār neapjēdzot, ko runā. Nez kāpēc Kārlim Streipam savu žulti negāza virsū Rampas Ugunīs. Ak pareizi, toreiz jau cerēja par ministru iekortelēties, vajadzēja kulturāli uzvesties. Tagad, kad tas vairs nespīd, nāk ārā īstās krāsas🤮
01.09.2022 14:22 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Minelūše @ 01.09.2022 14:22
Kivičs "es neesmu homofobs!" un turpina mētāt homofobiskus izteicienus, vispār neapjēdzot, ko runā. Nez kāpēc Kārlim Streipam savu žulti negāza virsū Rampas Ugunīs. Ak pareizi, toreiz jau cerēja par ministru iekortelēties, vajadzēja kulturāli uzvesties. Tagad, kad tas vairs nespīd, nāk ārā īstās krāsas?

tā laika viņa kulturālības latiņa- aizklapēt ciet operu! Man šķiet, ka ar to pateikts viss!
Bet nu ok, visādiem ļautiņiem
ir jādzīvo, bet tad šova veidotāji arī ir tādi? Tad veido tā, lai kirpiči kļūst nedaudz izglītotāki- visupirms par maza bērna audzināšanu, uzvedību, joku līmeni un vispār sociālo kultūru. Vai viņiem
kāds ir teicis, ka pieaudzis vecis no primāta atšķirās ar to, ka spēj regulēt emocijas, uzvedību, savus fizioloģiskās darbības.
01.09.2022 14:28 |
 
Reitings 137
Reģ: 14.03.2022
Ieslēdzu intereses pēc to vakardienas sēriju. Lai man piedod sabiedrības dāma Liene Kiviča, bet lai arī Magone ir lauku sieviete, viņa atstāj ievērojami inteliģentākas, kulturālākas sievietes iespaidu.
01.09.2022 14:41 |
 
Reitings 2979
Reģ: 29.05.2022
Scandinavian @ 01.09.2022 12:23
Izskatās, ka Kivis baigi lepojas, ka ir vecis ar spalvainu grudaku, kurš nedzer "Sex on the beach". Vienīgais, ko es nodomāju - jā, riktīgs lauku vecis, gan pēc runām, gan dzīves uztveres.
Atvaino,bet pat īsti lauku veči tā nerunā.Tikai ja ar galviņu nav kārtībā vai galīgi alkoholiķi.Bet pat tie kulturālāki.
01.09.2022 15:22 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Šito sviestu viņi filmē tik enerģiski gandrīz katru dienu 😂 Kivis vairākas epizodes ir tādā galīgā ķitē un Lienīte visu laiku tik atgādina, ka nedzerot 😂vispār traki viņi tikai 3gadus kopā, kas būs pēc vēl 3 gadiem 😱
01.09.2022 15:29 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Andruša nospēlējis 60 koncertus šovasar 😁😁😁 es nevaru, lej cik vien var, laikam cer, ka tagad izkladzinot, ka šis notrinkšķinājis katrā ciemata vārtrūtē, visi skries un rezervēs šo nākamajai vasarai 😁😁😁 Gan jau kāds ziņķārīgais cilvēciņš painteresēsies cik Andrītis nodokļos samaksājis un cik daudz tika dzēsts no alimentu parāda abiem garīgajiem, mīlošajiem vecākiem!
01.09.2022 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Tiešām, kāpēc VID piekasās nabaga omītēm, kas tirgo sevis audzētas puķes vai ābolus kaut kur pie veikaliem, nopelnot, principā, kaut ko minimāli, bet neķer tādus, kā sardele?
60 koncerti, pieņemu, neviens ar čeku vai līgumu. Tāpat interesanti būtu arī saprast, kā STV ar šo dzērājpāri norēķinās, un kas notiek ar alimentiem. Pētīšanas vērts temats.
01.09.2022 16:30 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Hanah @ 01.09.2022 16:30
Tiešām, kāpēc VID piekasās nabaga omītēm, kas tirgo sevis audzētas puķes vai ābolus kaut kur pie veikaliem, nopelnot, principā, kaut ko minimāli, bet neķer tādus, kā sardele?
60 koncerti, pieņemu, neviens ar čeku vai līgumu. Tāpat interesanti būtu arī saprast, kā STV ar šo dzērājpāri norēķinās, un kas notiek ar alimentiem. Pētīšanas vērts temats.

Atvaiinojos par offtopic, bet es pārak bieži šo redzu, tāpēc paskaidrošu.
Tas, ka VID "piekasās" par pāris ābolu pārdošanu, ir atsevišķu politikāņu bīdītais naratīvs un atmiņas no pagātnes, gan jau arī pa kādam pārpratumam.
Nu jau vairākus gadus jebkurš cilvēks pilnīgi legāli drīkst piepelnīties ar meža vai dārza labumiem, ar nosacījumu, ka ienākumi no tā nepārsniedz 3000eur gadā. VID piekasās tik tālu, ka ir jātur burtnīciņa, kurā šos ienākumus uzskaitīt. Vai, ja ir aizdomas, ka ir iesaistīta uzpirkšana. Pašvaldība var piekasīties, ja to dara kur ienāk prātā, uz ietves, uz ielas, stāvlaukumos, pie lielveikalu durvīm, traucējot visus apkārtējos bez atļaujas vai uzbāžoties. Veikals var pateikt, ka viņi nevēlas, lai pret viņu sienu atstutē savu krāģi un pārdod preces, kuras pārdod turpat veikalā. Bet tas nav VID.
Tas par tantukiem. Bet, ja runā par Kiviču, tad piekrītu, ka ir absurdi, ka viņam neviens nepiekasās, cik nu mēs zinam. Varbūt sūdzības netiek uztvertas nopietni, jo publiska un neieredzēta persona? Varbūt sūdzību nemaz nav? Katram jau blakus nestāv. Man arī riebjas, ka viņš drīkst darīt, kas ienāk prātā. Cerams, ka vismaz par šova darbošanos nav iespējas nelegāli izšmaukt un kaut kas tiek uzturlīdzekļu fondam arī.
01.09.2022 17:19 |
 
Reitings 2979
Reģ: 29.05.2022
Bet ziniet par ko man neliels prieks.Izskatās ka nakts bāri šos vairs neaicina.Vai arī,neliek video.
01.09.2022 17:55 |
 
Reitings 1859
Reģ: 19.07.2021
Anchuk @ 01.09.2022 14:41
Ieslēdzu intereses pēc to vakardienas sēriju. Lai man piedod sabiedrības dāma Liene Kiviča, bet lai arī Magone ir lauku sieviete, viņa atstāj ievērojami inteliģentākas, kulturālākas sievietes iespaidu.
Vispār jau Magonei ir augstākā izglītība.
01.09.2022 19:06 |
 
Patīk
Reitings 19508
Reģ: 09.12.2015
Kāds bārs, kādi aperoli, ko tā sliņķe tur murgo?
Es vēl varētu noticēt, ka Norvēģijā uz beigām, kad Andirsis pats bija izmests no meža darbiem un dzīvojās pa māju, viņš aizdzina Ļenku mazgāt traukus kādā bārā. Bet tam, ka viņai kāds ļāva bez NOR valodas zināšanām strādāt ar cilvēkiem, liet tiem kokteiļus - noteikti ne! Kārtējie šizo meli.
01.09.2022 19:34 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Nu jau grib palikt slaveni uz rozā lezbju rēķina. Laikam neviens vairs nepiedāvā sadarbības.
01.09.2022 19:42 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Mathilde @ 01.09.2022 11:25

viņu moto un auKstākā latiņa- neturēt neko sevī- ne emocijas, ne ko citu… un tad Tu esi patiess!?
Bļ_n, bet tā Lenka no sevis tēlo nez’ kādu zilo asiņu mamzeli, bet pašai smieklīgi liekas zemjostas jēlie jociņi. ( kuri pat nav joki)
(Un labāku nespēja nocopēt)

Nu ka, ridziniece tacu! :D Es noskatijos tas serijas, kur Olga ar Kasparu bija taja kazoku veikala Turcija, kur Olga bez jebkadas telosanas un uzspelesanas vienkarsi laikoja tos kazokus, ka vinja pati izteicas, it ka viniem butu 10 miljoni lidzi un Kaspars pardzivoja, ka nevar vinjai uzreiz to kazoku nopirkt. Un tagad iedomasimies Lieni taja kazoku veikala, kur vinja aiz sajusmas spiegtu un teiktu:"Vai, cik forsi!" :D Un Kivicu, kurs pats sev kadu jaku laikodams Lienei atbildetu:"Bet tev jau nav pie ka pievilkt!" Nu, ka vins tur lidzigi Norvegijas veikala atbildeja, lai tik aiz skopuma Lienei nebutu japerk ta balta cepure. Liene ar Olgu ir gandriz viena vecuma, labi, Olga ir kadus divus gadus jaunaka, bet cik labi vinja izskatas un ir neuzkritosi un moderni sagerbusies, un ka izskatas ridziniece Liene ar saviem begaumigajiem grabuljiem un nenormalo meikapu. Butu labak nemusi piemeru no Olgas, ka sieviete var ari labi izskatities lietojot minimali kosmetiku. Salidzinot Lieni ar Olgu tiesam var teikt - lauki pret pilsetu. Un vel viena lieta - ja salidzina vizuali tajas serijas Olgu ar Lieni - Liene vecuma zinja izskatas jau pec kundzites, tie nokarajusies vaigi un noslukusais dubultzods. Seit viss rakstitais nav launi domats, tas vienkarsi ir secinajums.
01.09.2022 19:44 |
 
Reitings 2499
Reģ: 07.03.2022
Tur uz vietas vajadzēja pātraukt filmēšanu, kad Andris sāka runāt jēlības, kas patiešām ir slimi un tas nekādā veidā nav normāli. Vienkārši pātraukt sadarbību ar viņiem un viss. Lai iet mājās un tur Andris var runāt par aptaisīšanos, kluču nolikšanu un Liene var hihināt.
01.09.2022 19:58 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
MeltedCheese @ 01.09.2022 19:58
Tur uz vietas vajadzēja pātraukt filmēšanu, kad Andris sāka runāt jēlības, kas patiešām ir slimi un tas nekādā veidā nav normāli. Vienkārši pātraukt sadarbību ar viņiem un viss. Lai iet mājās un tur Andris var runāt par aptaisīšanos, kluču nolikšanu un Liene var hihināt.

Te varetu but vel viens salidzinajums, taja serija, kur Olga ar Kasparu bija kazoku veikala, vins ari izteica dazadus divdomigus jokus, bet Olga uzreiz vinjam teica, lai apklust, ka vinjai esot kauns, bet Liene sava apmataja dievinasana skatas tikai uz Kivicu padevigam acim un mulkigi kikina lidzi.
01.09.2022 20:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits