KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Viņiem tiešām šķiet, ka viņi afigennāko kontentu tagad pasniedz? Un tas itkā atspoguļo viņu dzīvesveidu? Rich lifestyle?!
Tiešām ja abi nebūtu tādas sadarbību mau#as, vai arī šovs neuzsauktu, tad visas sērijas tiktu pavadītas vienā smirdīgā dzīvoklī... Nu pilnīgi nejēgas. Abi tēlo vēl trakāk kā sliktākais lauku teātris.
Viņi tiešām ir apmierināti ar šo?! Nu cik var... Pilnīgi nejēdzīgi izlietotā nauda!
31.08.2022 21:50 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
JERSIKA @ 31.08.2022 21:50
Viņiem tiešām šķiet, ka viņi afigennāko kontentu tagad pasniedz? Un tas itkā atspoguļo viņu dzīvesveidu? Rich lifestyle?!
Tiešām ja abi nebūtu tādas sadarbību mau#as, vai arī šovs neuzsauktu, tad visas sērijas tiktu pavadītas vienā smirdīgā dzīvoklī... Nu pilnīgi nejēgas. Abi tēlo vēl trakāk kā sliktākais lauku teātris.
Viņi tiešām ir apmierināti ar šo?! Nu cik var... Pilnīgi nejēdzīgi izlietotā nauda!

No bez filtras pasas jaunakas serijas tika dots majiens, ka Kivicam esot piedavats darbs Australija, kur tad palika sapnu zeme Amerika?
31.08.2022 22:25 |
 
Reitings 577
Reģ: 02.07.2018
Izrādās supersieviete Norvēģijā ir strādājusi bārā.. tieši 10 dienas.. par 18€ stundā.. saņēmusi 180€??‍♀️Tad iejaucas Pivičs un komentē, ka zin labāk cik ilgi un par cik šī ir strādājusi…?‍♀️

sanāk 10 dienas katru dienu pa stundiņai? :D kas tas par darbu :D
noskatījos ūdensmoču sēriju, tas puika bija A dēls? Liene izvizinās, Andris divreiz, bet puika stāv krastā un klausās viņu debīlajās sarunās, žēl palika :/
31.08.2022 22:27 |
 
Patīk
Reitings 19508
Reģ: 09.12.2015
Kivičs ir vājprātā netaktisks, viņš vispār nefiltrē, ko runā. Tā parasti uzvedas psihiski slimi cilvēki.
Kas būs nākamais levels - atraugāties un pirst citiem sejā un ņirgt? Totāla degradācija šo pārīti pārņem vienkārši mega ātrumā.
31.08.2022 22:28 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Izrādās supersieviete Norvēģijā ir strādājusi bārā.. tieši 10 dienas.. par 18€ stundā.. saņēmusi 180€??‍♀️Tad iejaucas Pivičs un komentē, ka zin labāk cik ilgi un par cik šī ir strādājusi…?‍♀️

par apkopeju gan jau, trauku mazgataju, oij es domaju vaditaju. jaiet noskatities serijas.
31.08.2022 22:31 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Tas Andris visu laiku tagad lej kaut kādu totālu sviestu. Gribas tā vien pateikt, ja nespēj pateikt kaut ko jēdzīgu labāk muti nevirini, tāda caureja nāk ārā. Tad hlamidijas, tad Lienes iela ar tās profesijas pārstāvēm, tad stāsta kā šis biksiņas piečurās vai piekakās, tagad locekļi, kas būs nākamais?! Slimi vienkārši. Un Lienīte, mēs inteliģenti cilvēki, aha, no Lienītes mēs arī Mežezeru pasākumos esam dzirdējuši inteleģenci pārākā pakāpē, tāds tādu atradis, kā cimdiņš ar rociņu. Inteleģents cilvēks neuzskatīs, ka tas ir humurs, es sarktu un bālētu, ja mans vīrietis šādi runātu, pat mājās, kur nu vēl TV, bet Lienīte hihi 🤨
31.08.2022 22:33 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Skaistslaiks @ 31.08.2022 22:33
Tas Andris visu laiku tagad lej kaut kādu totālu sviestu. Gribas tā vien pateikt, ja nespēj pateikt kaut ko jēdzīgu labāk muti nevirini, tāda caureja nāk ārā. Tad hlamidijas, tad Lienes iela ar tās profesijas pārstāvēm, tad stāsta kā šis biksiņas piečurās vai piekakās, tagad locekļi, kas būs nākamais?! Slimi vienkārši. Un Lienīte, mēs inteliģenti cilvēki, aha, no Lienītes mēs arī Mežezeru pasākumos esam dzirdējuši inteleģenci pārākā pakāpē, tāds tādu atradis, kā cimdiņš ar rociņu. Inteleģents cilvēks neuzskatīs, ka tas ir humurs, es sarktu un bālētu, ja mans vīrietis šādi runātu, pat mājās, kur nu vēl TV, bet Lienīte hihi ?

Ja Lieņuks var pateikt, kaut tev nokalst vagīna, tad nav jābrīnās par visu pārējo. Abi jau no paša sākuma lielīgi apsprieda savus orgasmu un klitorus. Kam nav filtrs, tam tas arī nebūs. Un Lienīte jūtas tā super forši blakām tādam "sliktajam puisim" nu kā skolas gados vienmēr sliktie puiši tie populārie.
31.08.2022 22:42 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Tas Andris visu laiku tagad lej kaut kādu totālu sviestu. Gribas tā vien pateikt, ja nespēj pateikt kaut ko jēdzīgu labāk muti nevirini, tāda caureja nāk ārā.

tapec jau vini ir idealais paris visa Latvija un nu jau driz Australija.
31.08.2022 22:53 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Katzenfamilie @ 31.08.2022 22:25

No bez filtras pasas jaunakas serijas tika dots majiens, ka Kivicam esot piedavats darbs Australija, kur tad palika sapnu zeme Amerika?

es brīnos, ka Lenka pilnā nopietnībā nestāsta par radinieku- miljonāru no Āfrikas, kurš nevar un nevar sameklēt nevienu, kam novēlēt savas bagātības.
Es nemaz negribu skatīties to kirpiču smago humoru, vnk nevaru tādu klausīties- pretīgi un kauns, ka kko tādu ir jādzird.
Nez’ kā laipnā labi audzinātā pilsētniece to var klausīties?!?
Un tas nabaga bērns dzīvo tur visam pa vidu.
31.08.2022 23:01 |
 
Reitings 51893
Reģ: 20.07.2021
kolka @ 31.08.2022 22:27

sanāk 10 dienas katru dienu pa stundiņai? :D kas tas par darbu :D
noskatījos ūdensmoču sēriju, tas puika bija A dēls? Liene izvizinās, Andris divreiz, bet puika stāv krastā un klausās viņu debīlajās sarunās, žēl palika :/

Apkopējas darbs? 😀
31.08.2022 23:24 |
 
Reitings 389
Reģ: 27.10.2021
PSC
Kristofers bija epizodē, bet ar moci tikai pirmo reizi dzīvē pabraukājās Lienux un Andrux
Divgadīgs+ bērns vispār neko nerunā, jau pēdējās 3 sērijas vnk eksistē un hibernē
Max boring epizodes, ceru ka šova veidotāji flagos bērna nelabvēlīgos apstākļus instancēm
Vecāki alkoholiķi, divgadīgs bērns pamperos, ēd biezeņus un maisījumu un nerunā…….
Kur prāts STV maksāt šiem deģenerātiem?
Vēl pēdējā epizode Mia pie bārmeņa kur jauc kokteiļus??? Kas STV prātā darās?
Plus vēl tik acīmredzami homofobi….
Man prasās pēc STV boikota
01.09.2022 02:56 |
 
Reitings 2499
Reģ: 07.03.2022
Piekrītu @Love komentāram!
Kāda Austrālija? 😂😂😂 Andri, tu vispār pats dzirdi, ko tu muldi? Alus laikam smadzenes izskalojis! Tā vien tikai sapņo kā piedirst nākošo vietu neko nedarot!
Liene: hihihi, a es aperolu māku uztaisīt.. vecā ķēve, ej strādāt un beidz hihināt kā padsmitgadniece! Totāls murgs!!! Reizenbergs vēl ar padibenēm savu laiku tērē!
01.09.2022 04:00 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Mathilde @ 30.08.2022 19:07

šķiet, ka filmēja krietni iepriekš, ne?
Ļenkai bija storiji no šīs dienas 18. augustā.
01.09.2022 06:09 |
 
Reitings 1124
Reģ: 25.03.2014
Skatos atkārtojumā vakardienas Slavenības
Nu drausmas
Vins ir tik zemu nolaidies, kadreiz tiesam vismaz filtreja ko runa, piemeram Rampas ugunīs. Man bija kauns Reizenberga vietā. Ko viņi abi tur muld? Sāk par gejiem un kokteiļiem, ka tikai geji dzer kokteiļus
tad par savu bārmeņa darbu - saka es nostrādāju 10 dienas un nopelniju 180 eur, kivis saka neee es zinu labak , tev h likme bija 18€ un tu nopelniji 180 eur.
tad par savu krānu
Nu loti loti gudri un izglitoti cilveki, ko lai saka
Andris ar Lieni vnk degradējas, ja sieviete ir tupa un vinai dzivo nekas neinterese (par savi berni!) tad ko var gribet? Sievietei nav virietis javac bet nu - tads tadu atrod un tiek lidz otra limenim.
01.09.2022 09:03 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Bet viņu reāli ar bērnu nenodarbojas. To, ka ir problēmas, jau ir redzams. Bet, ja ieviestu kkādas darbības- logopēds, fizioterapeits, Montessori un bērnudarzs vismaz pusdienu, varbūt visu varētu labot. Un stomatologs arī droši vien jau vajadzīgs.
Ne reizi neesmu redzējusi, ka bērns sēdētu pie galda, pie sava šķīvja, kur būtu ēdiens un ēstu.
Ir redzēts kā Lenka deva ēst kko aukstu no burkas, un tad jau bija redzams, ka karoti rokā nav turējis.
Un vēl- viņi visu laiku tusē, pa vakariem, naktīm. Lenka ir paņēmusi līdzi vismaz kkādas siermaizes, burkāniņus, pankūciņas, pat ūdens glāze bērnam rokā nav redzēta?!?
Un to visu mierīgi kāds sponsorē!!!
Šodien 1.septembris. Vai bērniem visiem viss ir iegādāts, salikts, puķu pušķi iedoti, bērni aiztransportēti, pavadīti???
Es domāju- visi zin atbildi. KVP to visu rāda un atbalsta TV?
Un Lenka, kurai ir vēl trīs meitas-skolnieces, šorīt ielikusi reklāmu ukraiņu kafijas krūzītei! Viņa ir normāla?!?
Ej meitām puķes nopērc, pavadi vismaz mazāko līdz skolai un pasaki paldies meitu tēvam ar viņa sievu, ka visu sarūpējuši!
01.09.2022 09:42 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Man vienmēr patikuši Mathilde un LadyLilly komentāri. :) Kā kulaks uz acs!
01.09.2022 10:05 |
 
Reitings 2979
Reģ: 29.05.2022
Man Kivičs jau kādu laiku asociējas ar cilvēku,kurš mājās pie pie galda ēdot atraugājas,nopiržas.Un blozga hihihi.Es ceru,ka tikai mājās.Es ar viņu pie viena galda sēdēt negribētu.Cik zemu cilvēkam jānolaižas,lai tv runātu par čurāšanu un diršanu.Un par to bārā strādāšanu ir reāla pļūtīšana.Būtu vismaz sarunājuši ko muldēs.Kivičs strādāja mežā,kur tad viņa mazo lika? Būtu arī oblikāti ielikts vismaz storijs,viņa tak bez tā nespēj.Traukus mazgāja?Galdiņus vāca? Šaubos! Par bārmeni viņu pat neņemtu! Apkopēja? Diez vai! Viņa tak savu māju tā berza,ka knapi sirdstrieku nedabūja,bāru vairs toč neizturētu.Un dāma tak nedarīs prastus darbus.Viekārši vajadzēja palielīties ar kaut ko,nu un izdomāja ātrumā,kārtējo pasaku un profesiju.Bet tikai parādīja,ka pat rēķināt neprot.Kivis glāba ko var,tikai čušš vien sanāca.
01.09.2022 10:50 |
 
Reitings 14743
Reģ: 29.04.2022
Es no jaunās sezonas nevienu sēriju neesmu redzējusi. Negribu atbalstīt šo STV murgu, audzējot statistiku. Skaidrs jau tāpat pēc Ļenkas soctīkliem, ka tur ir super strauja degradācija.
Tik žēl to mazo Miu.
01.09.2022 11:24 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
kuranavliene @ 01.09.2022 10:50
Man Kivičs jau kādu laiku asociējas ar cilvēku,kurš mājās pie pie galda ēdot atraugājas,nopiržas.Un blozga hihihi.Es ceru,ka tikai mājās.Es ar viņu pie viena galda sēdēt negribētu.Cik zemu cilvēkam jānolaižas,lai tv runātu par čurāšanu un diršanu.Un par to bārā strādāšanu ir reāla pļūtīšana.Būtu vismaz sarunājuši ko muldēs.Kivičs strādāja mežā,kur tad viņa mazo lika? Būtu arī oblikāti ielikts vismaz storijs,viņa tak bez tā nespēj.Traukus mazgāja?Galdiņus vāca? Šaubos! Par bārmeni viņu pat neņemtu! Apkopēja? Diez vai! Viņa tak savu māju tā berza,ka knapi sirdstrieku nedabūja,bāru vairs toč neizturētu.Un dāma tak nedarīs prastus darbus.Viekārši vajadzēja palielīties ar kaut ko,nu un izdomāja ātrumā,kārtējo pasaku un profesiju.Bet tikai parādīja,ka pat rēķināt neprot.Kivis glāba ko var,tikai čušš vien sanāca.

viņu moto un auKstākā latiņa- neturēt neko sevī- ne emocijas, ne ko citu… un tad Tu esi patiess!😛
Bļ_n, bet tā Lenka no sevis tēlo nez’ kādu zilo asiņu mamzeli, bet pašai smieklīgi liekas zemjostas jēlie jociņi. ( kuri pat nav joki)
(Un labāku nespēja nocopēt)
01.09.2022 11:25 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Es principa pēc neskatos STV šovu, jo negribu atbalstīt visu augstāk minēto - alkoholismu ģimenē ar mazu bērnu, rīcībnespējīgus "pieaugušos" cilvēkus, nevīžību pret bērnu divu gadu garumā u.c.
To, ka blozga būtu Norvēģijā strādājusi bārā (!!!), būtu mums atrādījusi entajos storijos. Tā kā tā ir plika diršana.
Ej strādā sažuvusī plūme - tu esi reti apdāvināts cilvēks, jo ne kura katra no mums, lezbēm, ir onkoloģe, grafikas māksliniece, profesionāla dejotāja, rakstniece, momof4, batutu fitnesa trenere, pavāre un kas tik vēl ne VISS vienā. Ej, strādā, nevis hihhinies kā padebīla
01.09.2022 11:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits