KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Vispār. Baigi skumji, divi dīvaini tipiņi ar pavisam noteikti kādām nopietnām diagnozēm var jau gandrīz gadu aktīvi publiski nepārtraukti apmelot un nomelnot citus, pat ne svešus cilvēkus. Sava bērna māti, ne jau kaimiņieni, bet savu bērnu māti un jā, pagājušajā vasarā arī savu meitu apsaukāt. Bet neviens neko nevar izdarīt, reāli skumji. Un principā neviens cits instagramieris neko vairs nesaka un nekādīgi viņus nemēģina apklusināt. Es saprotu, ka viens nav cīnītājs, bet ja vairāki cilvēki skaļi mēģinātu šo beigt, tad varbūt viņi apklustu. Re, Dzenīte, tev darbiņš, tāpat nav vairs ar ko nodarboties. Vismaz palīdzi citai mammai. Un nesaprotu kā Graudiņai nav kauns ar šitiem tusēt, fui. Tādas man pirmdienas pārdomas par garīgi nelīdzsvarotiem cilvēkiem.
06.06.2022 08:53 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Nav gluži neviens. Redz’ nesen viena influancere uzrakstīja atbildi kirpičam. “ND ģimenē ienāktu Liene”tāds bija moto”.
Tad Sana Timma mēģināja, ka Lenka pat viņas ex ar sievu ietagoja. Gribēja savākt atbalsta personas.
Un tad kāds spiczodis varonis… bet kirpičs nesaprata.
Un senāk exžurnāliste Strautmane.
06.06.2022 09:31 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Kukuuu @ 06.06.2022 08:53
Vispār. Baigi skumji, divi dīvaini tipiņi ar pavisam noteikti kādām nopietnām diagnozēm var jau gandrīz gadu aktīvi publiski nepārtraukti apmelot un nomelnot citus, pat ne svešus cilvēkus. Sava bērna māti, ne jau kaimiņieni, bet savu bērnu māti un jā, pagājušajā vasarā arī savu meitu apsaukāt. Bet neviens neko nevar izdarīt, reāli skumji. Un principā neviens cits instagramieris neko vairs nesaka un nekādīgi viņus nemēģina apklusināt. Es saprotu, ka viens nav cīnītājs, bet ja vairāki cilvēki skaļi mēģinātu šo beigt, tad varbūt viņi apklustu. Re, Dzenīte, tev darbiņš, tāpat nav vairs ar ko nodarboties. Vismaz palīdzi citai mammai. Un nesaprotu kā Graudiņai nav kauns ar šitiem tusēt, fui. Tādas man pirmdienas pārdomas par garīgi nelīdzsvarotiem cilvēkiem.

Dzenītei gan nevajag. Viņai tomēr ir mazi bērni. Vienīgi vīrs.. viņš kkādās strukturās strādā, varbūt var, bet diezvai, ka kāds no malas, neiesaistīts grib kko darīt.
Visa cerība uz karmu.
06.06.2022 09:33 |
 
Reitings 390
Reģ: 12.04.2018
Kukuuu @ 06.06.2022 08:53
Vispār. Baigi skumji, divi dīvaini tipiņi ar pavisam noteikti kādām nopietnām diagnozēm var jau gandrīz gadu aktīvi publiski nepārtraukti apmelot un nomelnot citus, pat ne svešus cilvēkus. Sava bērna māti, ne jau kaimiņieni, bet savu bērnu māti un jā, pagājušajā vasarā arī savu meitu apsaukāt. Bet neviens neko nevar izdarīt, reāli skumji. Un principā neviens cits instagramieris neko vairs nesaka un nekādīgi viņus nemēģina apklusināt. Es saprotu, ka viens nav cīnītājs, bet ja vairāki cilvēki skaļi mēģinātu šo beigt, tad varbūt viņi apklustu. Re, Dzenīte, tev darbiņš, tāpat nav vairs ar ko nodarboties. Vismaz palīdzi citai mammai. Un nesaprotu kā Graudiņai nav kauns ar šitiem tusēt, fui. Tādas man pirmdienas pārdomas par garīgi nelīdzsvarotiem cilvēkiem.
neviens negrib to sūdu ventilatoru savā virzienā dabūt. Taču sabiedrība pati viņus jau kancelē, vai ir redzēts,ka Kirpičus kāds aicinātu uz prezentācijām vai citiem vipu pasākumiem? Ne taču. Kamēr Madara un Sniedzāns pa ballītēm vien dzīvojas. Kviecim, protams, skauž, tāpēc gānās.
06.06.2022 09:37 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Pats Kivičš sākumā brēca, lai ļauj dzīvot un neskatās iz viņu un Lieni! Visiem sāk apnikt un neskatās, bet uzmanības mauk@s tik darbojas
06.06.2022 09:41 |
 
Reitings 35822
Reģ: 11.02.2015
Es arī par šo visu laiku. Ka tos kirpičus smagi vajadzētu kancelēt, un viedokļa līderiem tomēr neklusēt par šo acīmredzamo bullijingu pret Madaru un viņas ģimenīti.
Bet. Es daļēji saprotu arī tos ietekmeļus. Tas ir tāds sūds, ko, ja sāksi kustināt, tas sūds pats leks tev virsū un pielips tā, ka nevarēs ne atmazgāties. Tām uzmanības maukām to vien tik vajag, lai par viņiem runā - kaut arī sliktu. Diemžēl. Tik nelīdzsvaroti cilvēki, ka adekvāts cilvēks ar normāliem līdzekļiem diez vai var tikt ar šiem galā. Briesmīgi.
Sliktākais ir tas, ka sabiedrības uzmanība - kaut arī negatīva - tiek tiražēta. Atkal jāsaka - viņiem to tikai vajag, jo no tā nāk viegls piķis. Intervijas, aicina uz koncertiem kaut parēkt, tas pats tv šovs. Vislabāk viņus varētu nokancelēt pati sabiedrība, nu mēs it kā tai skaitā.. vienkārši nelikties par šiem ne ziņas... lai vārās savā sūdu sulā. Šeit mega paldies LaikamGarlaicīgi, par šova video, un DzidraZupa par IG postiem - tā viņiem vismaz netiek mūsu "klikšķi" un algoritmi krītas.
06.06.2022 09:41 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
QA sērija galigi jancīga. Kā pateikt pasaulei, ka vēl domā par bijušo gultā, nepasakot, ka vēl domā par bijušo gultā. Tāda leveļa sūdi. Jūtams pilnīgi naids pret Jāni, kaut gan vecis rūpējas par viņa bērniem
06.06.2022 09:43 |
 
10 gadi
Reitings 5066
Reģ: 29.01.2009
Kandža, tak saņemies nebūt tik obvious… No visa šī nolasās Kiviča kvēlākā fantāzija: izjaukt Madaras un Jāņa attiecības, Madara apjauš un atzīstas, ka joprojām mīl savu slaveno ex-vīru, Kivičs atgriežas pie vecās ģimenes pulbiski atzīstot, ka bijis Lienes pieburts un tas ir bijis tikai dzīvniecisku instinktu izvirdums, The END
06.06.2022 10:12 |
 
Reitings 8154
Reģ: 13.04.2022
es tiešām nesaprotu, tas kirpič tiešām ir tik debīls, un pilnīgi atsakās saprast, ka viņa izgājieni tieši atspēlējas uz viņa super mīļajām meitiņām? vai arī svētdienas saldējumtētuks to nesaprot? nabaga meičuki, bērni tagad tik nežēlīgi, gan jau skolā kāds ieņirdz par viņu tētuka izgājieniem.
06.06.2022 10:14 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
amoreamore @ 06.06.2022 10:14
es tiešām nesaprotu, tas kirpič tiešām ir tik debīls, un pilnīgi atsakās saprast, ka viņa izgājieni tieši atspēlējas uz viņa super mīļajām meitiņām? vai arī svētdienas saldējumtētuks to nesaprot? nabaga meičuki, bērni tagad tik nežēlīgi, gan jau skolā kāds ieņirdz par viņu tētuka izgājieniem.

diezvai tīņi seko tādiem korpičiem. Piem mani bērni un pat vīrs vispār par tādiem
nezin un nedomā. Par viņiem interesējas maza daļa cilvēku al’a no dievietes vai cāļa
06.06.2022 10:19 |
 
Reitings 8154
Reģ: 13.04.2022
Mathilde @ 06.06.2022 10:19

diezvai tīņi seko tādiem korpičiem. Piem mani bērni un pat vīrs vispār par tādiem
nezin un nedomā. Par viņiem interesējas maza daļa cilvēku al’a no dievietes vai cāļa

nu tā, ka apzināti interesēties varbūt arī nē, bet nu, šos rāda pa tv, ziņu portālos kaut ko raksta. kaut kur zemapziņā tas viss noteikti krājas. nevar jau arī zināt ko vecāki runā mājās par šo izgājieniem, vecāki jau noteikti zina, ka tās ir kirpiča meitas. citi bērni ir tik riebīgi, lai speciāli meklētu un mestu kaut ko acīs. nu, katrā ziņā, žēl visā šajā situācijā ir bērnus.
06.06.2022 10:23 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
Mathilde @ 06.06.2022 10:19

diezvai tīņi seko tādiem korpičiem. Piem mani bērni un pat vīrs vispār par tādiem
nezin un nedomā. Par viņiem interesējas maza daļa cilvēku al’a no dievietes vai cāļa

Tā pat kaut kur izlec kādi raksti vai kādas bildes. No sērijas "oo šitās tak mācās mūsu skolā" vai "tās meitenes dzīvo pretējā mājā", jā, ja nav nekāda saistība, tad noteikti ir pie vienas vietas, bet ja mācās vienā skolā, mamma varbūt mājās skatās stv, nu tad tā arī uzzina. Siguldā tā vidusskola noteikti nav nekāda mazā.
06.06.2022 10:25 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Man gan liekas, ka Kiviča vakardienas izgājieni ir reāli naids pret Sniedzānu, jo viņš bez skaļas bļaušanas pierāda, ka tiešām ir labs patēvs, meitenes jūtas labi ar viņu, ciena viņu, grib viņu savā tuvumā, nevis Gada tēvu Andri. Un tas viņam reāli cepī, pat mīļotā Keitija viņam ir uzbraukusi, viņš jau var sevi mierināt ar domu, ka tā ziņa nāca no Madaras, un skaļi bļaut Instagram, ka pie visa vainīga Madara, jo tas it kā varbūt kādā cilvēkā iedzīs želumu pret viņu, un uzaicinās pakaukt viņu ballīte, bet domājams, ka Andris nav tik stulbs un kaut kur dziļi sevī saprot, ka visu ir salaidis grīstē. Viņš ir zaudējis pilnīgi visu, nekam nederīgas mīlestības dēļ, kas tā pat izkvēpēs gaisā, bet bērnu bērnību vairs neatgūs, to skatienu no meitām, kad mīļotais tētis atgriežas mājās vairs neredzēt, un tā ir realitāte, viņa bērnus audzina, uztur cits vīrietis kurš, ja turpinās būt meiteņu dzīvē, drīz iemantos īsta tēva statusu, un Andris paliks tikai kā pagātnes ēna viņu dzīvē.
06.06.2022 10:29 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Par Ļenku jau grāmata sarakstīta? 😁
06.06.2022 10:31 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Kukuuu @ 06.06.2022 10:25

Tā pat kaut kur izlec kādi raksti vai kādas bildes. No sērijas "oo šitās tak mācās mūsu skolā" vai "tās meitenes dzīvo pretējā mājā", jā, ja nav nekāda saistība, tad noteikti ir pie vienas vietas, bet ja mācās vienā skolā, mamma varbūt mājās skatās stv, nu tad tā arī uzzina. Siguldā tā vidusskola noteikti nav nekāda mazā.
protams, ja tas notiek ar Jūliju Ventspilī, tas tak nav interesanti, jo es dzīvoju Siguldā. Līdz ar to interesantak, ja tas notiek ar to Madaru, kas dzīvo manā pilsētā.
Bet Madarai es arī nesekoju, tīri tik, cik no šejienes, kad aizeju apskatīties.
06.06.2022 10:34 |
 
Reitings 52158
Reģ: 20.07.2021
Dzidra Zupa @ 06.06.2022 10:31
Par Ļenku jau grāmata sarakstīta? ?

Par "Klīniku". Šo 2009. gadā izdoto Kārkliņas grāmatu pat Kivičs var atļauties, ja atsakās no viena aliņa. Ibookā lietotu var dabūt par 1 eur.
06.06.2022 10:39 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
TV kanāls
2022. gada 17. Mai. 13:42
You sent
Gribas pajautāt,ciktālu taisaties degradēt slavinot tādus cilvēkus kā Kiviči!Ceru ka jūs drīz aizklapēs.
STV
Hei! Paldies par iesūtīto ziņu - atbildēsim uz to jau tuvākajā laikā! 🙂
2022. gada 19. Mai. 08:51
You sent
Nu,kādēļ neatbildat? Es gribu zināt,kādēļ Kiviči skaitās jums paraugģime?
STV
Hei! Paldies par iesūtīto ziņu - atbildēsim uz to jau tuvākajā laikā! 🙂
STV
Sveika, Sandra! Aicinām sekot līdzi citu slavenību gaitām, jo bez Andra Kiviča šovā piedalās arī Felipe Gabriels, Magone Šutoviene un Olga Kambala.
Patīkamu skatīšanos vēlot,
STV pirmā! 🙂
2022. gada 20. Mai. 23:32
You sent
Kādā vietā Kivičs ir slavenība? Kādēļ mani neaicinat,vai kaimiņu kurš viens audzina bērnus? Netaisam mēslus?
06.06.2022 13:16 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
kuranavliene Tev kauns nav rakstīt kaut ko tik stulbu? :D Un ko tad Tu gaidīji no STV? godīgi, padalies😀😀😀 .
06.06.2022 13:27 |
 
Reitings 147
Reģ: 12.01.2022
kuranavliene @ 06.06.2022 13:16
TV kanāls
2022. gada 17. Mai. 13:42
You sent
Gribas pajautāt,ciktālu taisaties degradēt slavinot tādus cilvēkus kā Kiviči!Ceru ka jūs drīz aizklapēs.
STV
Hei! Paldies par iesūtīto ziņu - atbildēsim uz to jau tuvākajā laikā! ?
2022. gada 19. Mai. 08:51
You sent
Nu,kādēļ neatbildat? Es gribu zināt,kādēļ Kiviči skaitās jums paraugģime?
STV
Hei! Paldies par iesūtīto ziņu - atbildēsim uz to jau tuvākajā laikā! ?
STV
Sveika, Sandra! Aicinām sekot līdzi citu slavenību gaitām, jo bez Andra Kiviča šovā piedalās arī Felipe Gabriels, Magone Šutoviene un Olga Kambala.
Patīkamu skatīšanos vēlot,
STV pirmā! ?
2022. gada 20. Mai. 23:32
You sent
Kādā vietā Kivičs ir slavenība? Kādēļ mani neaicinat,vai kaimiņu kurš viens audzina bērnus? Netaisam mēslus?

😂😂
06.06.2022 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 4295
Reģ: 03.08.2009
Kivičs tik rūgti izsakās par šķiršanās sāpju pārvarēšanu itkā pats nebūtu tam bijis katalizators. Ķēms kaut kāds. Kaut ar 100 gaismotajiem remdēt sāpes, kāda viņam daļa? Runā tā itkā ex sieva būtu viņam parādā kko.
06.06.2022 13:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!