KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 80
Reģ: 03.08.2024
Tie video ar “best dad” visi ir tik skumji, iedomājoties sevi Ļenkas vietā. Tu stāvi kā piektais ritenis, stulbi smaidi, filmē savu belovedtefteli un kaut kur smadzeņu dziļākajos apcirkņos taču aptver, ka esi te pilnīgi lieka. Un patiesībā - pa īstam tu esi vajadzīga tikai Miai, kura tev traucē būt brīvai un mirdzēt.
21.08.2024 12:35 |
 
Reitings 839
Reģ: 11.08.2022
Man nav skaidrs, kàpèc Liene neiet stràdàt?? Kàpèc? Bèrns bèrnudàrzà visu dienu visas dienas. Kaut uz pusslodzi, lai sevi kaut kàdà veidà nodarbinàtu, izietu jaunà vidè, kolèği, savas stila pèrles varetu mainītbkatru dienu, pucèties. Matus audzèt var arī darbà. Brivdienàs šoferèt savu vali. Atpūsties Jurmala. Kàpèc viņa nestràdà, nu tà tīri priekš sevis????
21.08.2024 12:47 |
 
Reitings 8074
Reģ: 13.04.2022
Rumblerx @ 21.08.2024 12:47
Man nav skaidrs, kàpèc Liene neiet stràdàt?? Kàpèc? Bèrns bèrnudàrzà visu dienu visas dienas. Kaut uz pusslodzi, lai sevi kaut kàdà veidà nodarbinàtu, izietu jaunà vidè, kolèği, savas stila pèrles varetu mainītbkatru dienu, pucèties. Matus audzèt var arī darbà. Brivdienàs šoferèt savu vali. Atpūsties Jurmala. Kàpèc viņa nestràdà, nu tà tīri priekš sevis????

Tāpēc, ka skaistuma karalienes nestrādā un vispār viņa atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā (pēc viņas vārdiem)
Nu un ko viņa ies strādāt? Viņa absolūti neko nemāk. :D
21.08.2024 12:51 |
 
Reitings 409
Reģ: 01.02.2024
Mīnusiņi atkal smuki salikti! Mīļā Liene! Nu pārsteidz mūs, nopērc Miai grāmatu😘! Nu kaut vienu!
21.08.2024 12:59 |
 
Reitings 1700
Reģ: 20.06.2022
No manis nekad un neko objektīvu par to šmaru nesagaidīs.. Kad ieraudzīju bildi ar dirsā vai čurā iebāztu pipeli un viņiem tajā brīdī bija jau 6 bērni... Es viņus nolādēju.. Cik jābūt atmiekšķētām, nodzertām smadzenēm, lai kaut ko tādu nodarītu saviem bērniem. Divi pretīgi alkaši..
21.08.2024 13:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4253
Reģ: 31.10.2010
Rumblerx @ 21.08.2024 12:47
Man nav skaidrs, kàpèc Liene neiet stràdàt?? Kàpèc? Bèrns bèrnudàrzà visu dienu visas dienas. Kaut uz pusslodzi, lai sevi kaut kàdà veidà nodarbinàtu, izietu jaunà vidè, kolèği, savas stila pèrles varetu mainītbkatru dienu, pucèties. Matus audzèt var arī darbà. Brivdienàs šoferèt savu vali. Atpūsties Jurmala. Kàpèc viņa nestràdà, nu tà tīri priekš sevis????

Skaistumkaraliene, konkursa mierinājuma lentes ieguvēja, slavenība un māksliniece katru rītu agri celsies un iet darbā tāpat kā visa pelēkā tauta? Traka neesi?
Patiesībā vienkārši slinka bezgala un zina, ka daļu no algas novilks alimenti. Labāk nestrādāt nemaz nekā pieļaut, ka kaut cents aiziet meitām. Un ejot darbā nevarēs pieskatīt tefteli, lai neaiziet tēju sadzert ar kādu jaunāku un skaistāku.
Ja es būtu darba devējs, es Ļenku neņemtu. Pat ne par apkopēju. Nafig man vajag dzērāju, kura jebkurā brīdī var "saslimt" vai darba laikā IG sēž.
21.08.2024 13:04 |
 
Reitings 1791
Reģ: 13.09.2021
Rumblerx @ 21.08.2024 12:47
Man nav skaidrs, kàpèc Liene neiet stràdàt?? Kàpèc? Bèrns bèrnudàrzà visu dienu visas dienas. Kaut uz pusslodzi, lai sevi kaut kàdà veidà nodarbinàtu, izietu jaunà vidè, kolèği, savas stila pèrles varetu mainītbkatru dienu, pucèties. Matus audzèt var arī darbà. Brivdienàs šoferèt savu vali. Atpūsties Jurmala. Kàpèc viņa nestràdà, nu tà tīri priekš sevis????

Kas tu tāda esi? Tu vispār zini cik smags darbs ir audzēt matus??? Tev noteikti uz pusi nav tik gari mati kā Lienītei, tapēc arī nezini. Smagu darbu dara cilvēks katru dienu 24/7.
Un vēl viņa ir Z-scars menedžere un tas nekas , ka viens koncerts pa 30 gadiem, kur biļetes pakaļ jāmet un grupa kā tāda neeksistē nemaz vairs.
Tas viss ir smags darbs, viņai jau tā nav laika pat paēst . Tu gribi , lai Lieņuks vēl ceturto un piekto darbu meklē?
21.08.2024 13:08 |
 
Patīk
Reitings 19282
Reģ: 09.12.2015
Erna @ 21.08.2024 11:00

Zinu, ka esmu ļauna vecene, bet reāli būtu ar mieru samaksāt par iespēju aptaustīt, izcilāt un izķemmēt Lienes matus - lai pārliecinātos, ka tiešām tur nav pieliktie/pieaudzētie. Nu nevar būt īstie mati, kas ik pa nelielam laikam maina garumu un biezumu... No otras puses - vai tiešām cilvēks tik nekaunīgi d.rstu un pievērstu uzmanību? Pieaudzēji un klusē, lepojies klusībā. Bet tas būtu normālas sievietes domu gājiens laikam.

Pofig par viņas matiem, kaut vai tie būtu pasaulē paši daiļākie, bet dvēsele Lienītei tik un tā ir melna un neglīta. Bezmorāles plancka, kas pametusi bērnus pi.eles dēļ. Neviena cita darbība nepārspēs un nenosegs šo cūcību, var iztaisīties par ko vien grib, audzēt matus uz galvas vai uz noļukušās pakaļas, bet normālu cilvēku acīs viņa ir un paliks precētu vīru piegulētāja un dzeguze.
21.08.2024 13:08 |
 
Reitings 4880
Reģ: 01.04.2023
amoreamore @ 21.08.2024 12:51

Tāpēc, ka skaistuma karalienes nestrādā un vispār viņa atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā (pēc viņas vārdiem)
Nu un ko viņa ies strādāt? Viņa absolūti neko nemāk. :D

Turklāt karaliene, slavenība, visu sieviešu iedvesmotāja, mūza utml. taču nenolaidīsies darot kaut kādus tur “zemos” darbus. Kaut vai kārs zobus vadzī, jo jāuztur taču savs minhauzenes paurī iedēstītais tēls.
21.08.2024 13:08 |
 
Reitings 2955
Reģ: 29.05.2022
Rumblerx @ 21.08.2024 12:47
Man nav skaidrs, kàpèc Liene neiet stràdàt?? Kàpèc? Bèrns bèrnudàrzà visu dienu visas dienas. Kaut uz pusslodzi, lai sevi kaut kàdà veidà nodarbinàtu, izietu jaunà vidè, kolèği, savas stila pèrles varetu mainītbkatru dienu, pucèties. Matus audzèt var arī darbà. Brivdienàs šoferèt savu vali. Atpūsties Jurmala. Kàpèc viņa nestràdà, nu tà tīri priekš sevis????
Apollo tak viņu visi mobingojuši esot,jo viņa bijusi tik skaista.Tad kādi kolēģi? Visiem tak skauž.
21.08.2024 13:12 |
 
Reitings 1350
Reģ: 05.12.2021
Snorke @ 21.08.2024 12:16
Būsim godīgas - arī tad, ja Liene sevi nepasniegtu kā stila ikonu, atrastos sievietes, kas iesmīkņātu par viņas drēbēm. Sievietes tā vienkārši dara. Piemēram, nesen redzēju, kā vienā Instagram ēdiena gatavošanas video komentāros sievietes dirsa virsū autorei, ka viņai ir neglīts manikīrs. Un tā beibe burtiski taisa saturu tikai par ēdienu, neko citu pat nepiemin.
Tas, ka Liene ir šmara un pelnījusi visu kritiku, ir cits stāsts, bet vismaz būsim godīgas pret sevi, ka neesam gluži šķīstas kā bāreņa asara ?

Nu jo viņa ģērbjās, kā lupatlasis :D nu piedod, bet tā ir - paskatoties kaut vai tos Mans stils highlightus - kaut kas absolūti nesakarīgs, un nevis mazbudžeta (par ko rēkt būtu stulbi, jo nezinām, kas pašus dzīvē var piemeklēt), bet nu tiešām nesakarīgs.
Es, piemēram, dzīvoju aktīvu dzīves veidu + man ir suns, mani visbiežāk var redzēt sporta drēbēs un botēs, man skapī ir ļoti maz klasiska stila drēbes, tāpēc es nelieku instagram postus, kāds redzieties ir mans stils, jo man tāda nav :D Un ikdienas drēbes, kā normālas džinsas, maiciņas, džemperīšus var nopirkt arī par lētām naudām. Bet liene apkarās ar grabuļiem, savelk visu iespējamo un neiespējamo kopā un to izliek, kā savu stilu, tad nav brīnums, ka par viņas stilu izsakās cilvēki.
21.08.2024 13:14 |
 
Patīk
Reitings 19282
Reģ: 09.12.2015
Tutuvojies @ 21.08.2024 12:35
Tie video ar “best dad” visi ir tik skumji, iedomājoties sevi Ļenkas vietā. Tu stāvi kā piektais ritenis, stulbi smaidi, filmē savu belovedtefteli un kaut kur smadzeņu dziļākajos apcirkņos taču aptver, ka esi te pilnīgi lieka. Un patiesībā - pa īstam tu esi vajadzīga tikai Miai, kura tev traucē būt brīvai un mirdzēt.

Turklāt tas pats teftelis, kas tagad tā vibrē ap mīļmeitiņu Keitiju, pielika savu resno roķeli, lai Lienes meitas pazustu no viņas dzīves uz visiem laikiem. Un pat nekautrējās savā grāmatas izstrādājumā tīksmināties, kāds atvieglojums esot bijis tikt vaļā no Lienes bērniem.
Es brīnos, kā viņa spēj nejust riebumu pret Kiviču.
21.08.2024 13:17 |
 
Reitings 4880
Reģ: 01.04.2023
kuranavliene @ 21.08.2024 13:12
Apollo tak viņu visi mobingojuši esot,jo viņa bijusi tik skaista.Tad kādi kolēģi? Visiem tak skauž.

Un meitas atteikušās no viņas arī jo:
Citējot:
“Meita tā arī pateica – mamma, tu esi pārāk slavena!”: Liene Kiviča skaidro, kāpēc vecākie bērni nedzīvo kopā ar viņu “
Ak, grūta dzīve tādai slavenībai…. Darbu meklēt arī nemaz nau vērC mēģināt, jo pārāk slavena, pārāk skaista…
21.08.2024 13:17 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4253
Reģ: 31.10.2010
Tuana @ 21.08.2024 13:08

Turklāt karaliene, slavenība, visu sieviešu iedvesmotāja, mūza utml. taču nenolaidīsies darot kaut kādus tur “zemos” darbus. Kaut vai kārs zobus vadzī, jo jāuztur taču savs minhauzenes paurī iedēstītais tēls.

Nesaprot muļķīte, ka ar iešanu darbā viņa kāreiz varētu sievietes iedvesmot pelnīt un neveģetēt mājās. Atceros, ka pandēmijas laikā bija raksts par aktrisi Kristīni Belicku, kura ir reāla skatuves māksliniece, nevis izminhauzenota. Teātrī darbs bija apstājies, projektu nebija, bet naudu vajadzēja. Viņa iekārtojās veikalā par kasieri. Mācēja cilvēks iziet no problēmas, ne no kā nekaunējās un strādāja. Mācies, Ļenka!
21.08.2024 13:23 |
 
Reitings 4880
Reģ: 01.04.2023
LilyLady @ 21.08.2024 13:17

Turklāt tas pats teftelis, kas tagad tā vibrē ap mīļmeitiņu Keitiju, pielika savu resno roķeli, lai Lienes meitas pazustu no viņas dzīves uz visiem laikiem. Un pat nekautrējās savā grāmatas izstrādājumā tīksmināties, kāds atvieglojums esot bijis tikt vaļā no Lienes bērniem.
Es brīnos, kā viņa spēj nejust riebumu pret Kiviču.

Viņai ķobī ir kaut kāds šķērsais fails, man izskatās, ka viņa to naidu, ko itkā vajadzētu just pret Kivi, kaut kādā veidā pārraida pret Miu. Domāju, ka viņa pati nav tik intelektuāli dziļa, lai spētu atpazīt un izprast savas sajūtas, tāpēc arī izskatās tik apmaldījusies un aizkaitināta no Mias eksistences vien, īpaši tajā laikā, kad Kivis ņemas ar Keitiju.
21.08.2024 13:29 |
 
10 gadi
Reitings 4998
Reģ: 29.01.2009
Tuana @ 21.08.2024 13:17

Un meitas atteikušās no viņas arī jo:
Citējot:
“Meita tā arī pateica – mamma, tu esi pārāk slavena!”: Liene Kiviča skaidro, kāpēc vecākie bērni nedzīvo kopā ar viņu “
Ak, grūta dzīve tādai slavenībai…. Darbu meklēt arī nemaz nau vērC mēģināt, jo pārāk slavena, pārāk skaista…

Tas bija meitas politkorektais veids kā pateikt - mamma, tu publiski apkauno sevi un visus savus tuviniekus un tavu bildi četrrāpus ar pliku onkuli no aizmugures ir jau redzējuši visi mūsu klasesbiedri kā rezultātā par mums skolā smejas. Vai arī meita patiesībā tā arī viņai pateica
21.08.2024 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 2480
Reģ: 20.06.2013
kuranavliene @ 21.08.2024 13:12
Apollo tak viņu visi mobingojuši esot,jo viņa bijusi tik skaista.Tad kādi kolēģi? Visiem tak skauž.
tā vecā mauka teica?
Nu vienīgais darbs, kur es viņu redzu, ir pa mauku,, kur šo padod pa riņķi, lai viņu izpiš bars veču kā vecu smirdīgu cūku ( kā reiz resnais teica vēlējumu puciņa aizstavēm)
21.08.2024 13:43 |
 
Reitings 80
Reģ: 03.08.2024
Paldies dievam, šo šeit daudz apspriesto bildi redzējusi neesmu. Kā cilvēks bez bērniem es pat nedaudz saprotu, ka, ok, sievietei vienk nav mātes instinkta, viņa grib būt brīva, sex, drugs&rocknroll, ir labs tēvs, tēva sieva, visiem tā labāk, jo nevaram noliegt - augt pie Kivičiem bērniem nevar būt labākā izvēle. Bet kāpēc dzemdēt vēl vienu bērnu????? Tieši par Miu un to, kā aug viņa, es šos abus kretīnus nicinu. Kristofers varēja būt “jaunības kļūda”, visas meitas - neveiksmīgs mēģinājums veidot normālu ģimeni bez publiska seksa un atkarībām. Bet Mia ir kļuvis par iznīcinošas līdzatkarības bērniņu. Es ļoti ceru, ka dzīvē viss nav tik slikti.
21.08.2024 13:45 |
 
Reitings 51374
Reģ: 20.07.2021
Tuana @ 21.08.2024 13:17

Un meitas atteikušās no viņas arī jo:
Citējot:
“Meita tā arī pateica – mamma, tu esi pārāk slavena!”: Liene Kiviča skaidro, kāpēc vecākie bērni nedzīvo kopā ar viņu “
Ak, grūta dzīve tādai slavenībai…. Darbu meklēt arī nemaz nau vērC mēģināt, jo pārāk slavena, pārāk skaista…

...un pārāk izglītota jebkuram amatam! 😀😀
21.08.2024 13:45 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
Skaistsceļš @ 21.08.2024 11:53
Beidz blēt! Ìsi pastāstīšu,īpaši apdāvinātajai!
INCOGNITO-Izteica minējumu,ka abi alkāni sapņo dabūt aizbildniecību un ievākties meitu īpašumā!
ĢERTRÙDE-Uzrakstija lai nefantazē,kā viņa domā ievākties pie Ārena atraitnes.
SIGITA11-Raksta,ka Ārenam esot vēl dzīvoklis.
KURANAVLIENE-Kaut 10 dzīvokļi,Lienei tāpat nekas nespīd. Un tad uzroies Tu un sāc blēt ka KURANAVLIENE ir kaut ko izfantazējusi un apbižo Lienīti.Tiešām iemācies lasīt.Un ja kas te mēs diskusējam par Kivičiem.?

Vienīgās, kas blēj, ir tās, kuras nespēj rakstīt komentārus šejienes lietotājiem bez apvainojumiem.
Ģertrūde uzrakstīja-
Nu vai zini, tu fantazē? Ievākties, kādā īpašumā? Dzīvoklī, kurā dzīvo Lilita ar bērniem? Nevajag aizmirst faktu, ka Ārens pēc šķiršanās dzīvi sāka no tīras lapas, viss, kas bija iegādāts tika atstāts planckai. Dzīvoklis (ne tas kas Saldus ielā), a/m, pieklājīgi alimenti.
Sigita11 -
Nu jau, nu jau.. Man ir zināms vismaz 1 dzīvoklis, kas pieder Ārenam un kurā viņi paši nedzīvo - protams neesmu informēta uz kura vārda juridiski īpašums skaitās, bet pēc būtības ir. Un gan jau ir vēl kāds.
Ģertrūde pateica, ka Ārens atstāja VISU šķiroties un šobrīd ir tikai 1 dzīvoklis, kur dzīvo Ārena sieva un bērni. Sigita11 precizēja, ka ir vismaz vēl 1 dzīvoklis un nekur nerakstīja, ka Lienei ir uz to tiesības.
Diez vai Ārens bija tik neapdomīgs, ka atstātu visu bijušajai. Ņemot vērā, cik daudzos uzņēmumos Ārens bija iesaistīts un arī ar nekustamajiem īpašumiem, ticami, ka ir vairāk mantojumā par 1 dzīvokli. Vēlreiz - tas nenozīmē, ka Lienei uz jebko ir tiesības.
21.08.2024 13:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits