KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Liene, KUR kaķis??? Zinu, ka tu lasi! Mierā neliksimies un noklusēt šo no sabiedrības tev neizdosies. Pat neceri.
19.07.2024 12:15 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.02.2023
Hyrte @ 19.07.2024 11:20

Man gribētos teikt-neredzu to skarbo ikdienu. Dzīvo,atpūšas,ne par ko nav jādomā,sabiedrības nosodījumu arī nesaņem. Kur tas skarbums izpaužas?
Redz,dzīvo vien nost,kamēr tie,kuriem dara pāri cieš. Fenomenāla dzīves netaisnība.

Internetā daudziem dzive ir forša un skaista.
Tas galīgi neattaino īsto dzīvi.
Es pat domāju, jo sūdīgāk šādiem cilvēkiem iet, jo priecīgāki viņi ir bildēs. Lai radītu iespaidu.
Liene ir īpaši pazīstama ar to, cik "laimīga" ir pat, ja dabū ar guči pa pieri. Tā ka - domāju, ka tā ikdienas ir diezgan bēdīga. Ja Liene vēl ar savu tukšo galvu var plivināties, Kivim reāli jādomā, kā nomaksāt īri, komunalos un nopirkt paiku. Un blakus vēl sieviete, kas visticamāk nestrādās nekad un viņš mūžīgi būs vienīgais apgādātājs.
Domājat, ka viņš priecīgs par to? Domāju, ka arī šajā sakarā mājās ir škandāli. Nu neticu, ka tāds agresīvs tēvainis ir mierā, kurš vēl iepriekš ir izteicies, ka nepatīk, kad sieviete nestrādā, paglauda viņai galviņu.
19.07.2024 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 5213
Reģ: 05.08.2013
Man vārās asinis par netaisnību pasaulē.
NU KĀ KAUT KAS TĀDS VAR PALIKT NESODĪTS?!?
Cik dzīves izpostītas? Cik daudziem nodarīts pāri?
Cik bērniem salauztas sirdis? Likumi uz viņiem neattiecas. Mīž acīs un saka, ka lietutiņš.
Mēs te varam kaut dauzīt galvu pret sienu.
19.07.2024 12:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4267
Reģ: 31.10.2010
Protams, ka IG viņi liek tikai smaidīgas, uzpucētas bildes. Ko gan citu? Kas tur notiek aiz aizvērtām durvīm, mēs nezinam. Nez vai Kivis ir drausmīgā starā uzturēt ne tikai bērnu, bet vēl arī vienu veceni, kura visu šo gadu laikā tā arī nav papūlējusies atrast darbu un sēž uz kakla kā smags akmens.
Un kā nu sabiedrības nosodījumu nesaņem. Pietiek atvērt kādu FB rakstu par viņiem. Izņemot pāris apdauzītas sawļes, lielākā daļa tur ir šiem neglaimojoši komentāri. Nevienam normālam cilvēkam viņi nepatīk.
19.07.2024 12:35 |
 
Reitings 106
Reģ: 04.07.2024
Minelūše @ 19.07.2024 12:35
Protams, ka IG viņi liek tikai smaidīgas, uzpucētas bildes. Ko gan citu? Kas tur notiek aiz aizvērtām durvīm, mēs nezinam. Nez vai Kivis ir drausmīgā starā uzturēt ne tikai bērnu, bet vēl arī vienu veceni, kura visu šo gadu laikā tā arī nav papūlējusies atrast darbu un sēž uz kakla kā smags akmens.
Un kā nu sabiedrības nosodījumu nesaņem. Pietiek atvērt kādu FB rakstu par viņiem. Izņemot pāris apdauzītas sawļes, lielākā daļa tur ir šiem neglaimojoši komentāri. Nevienam normālam cilvēkam viņi nepatīk.
Par šo gan diemžēl šaubos. ja īpaši nemeklē komentāros un zemsvītras piezīmēs, tikai izlasa virsrakstus, tad izskatās tīri ok, mūziķis ar pieredzi, sieva māksliniece un skaisumkaraliene. Kiviču slikto slavu daudzi nezina. Jautāju paziņam, pie kura viņš bija dziedājis, kāpēc Kivičs? Nu, viņš teica, ka uzvārds dzirdēts, Z scars atceras, Vakara ziņas viņš nelasot, cena bijusi pieņemama. Otrreiz gan neaicināšot, jo dziedājis draņķīgi un vēl vervelējis stulbus un jēlus jociņus.
19.07.2024 12:46 |
 
10 gadi
Reitings 2489
Reģ: 20.06.2013
It kā Tu ko zinātu @ 19.07.2024 11:23
Man liekas smieklīgi, ka svešs cilvēks-muzikants uz svešām kāzām ņem līdzi visu ģimeni?. Nu nevienās kāzās, kur būts, tā nav pieredzēts.
man drīzāk liekas crazy, kad cilvēki neiebilst kad ņem trako mauku un bērnu līdzi, kas atbrauc kā pie bada un izrij visu galdu? Visi tik kautrīgi to pateikt būtu, lai neņem šos līdzi?
19.07.2024 12:57 |
 
10 gadi
Reitings 2489
Reģ: 20.06.2013
susla @ 19.07.2024 11:24

Netiks sveikā cauri! Ja kaķis neparādīsies tuvākajā laikā, būs neglaimojošs raksts kādā no medijiem stabili un linča tiesa no sabiedrības būs neizbēgama.
nu nebūs nekāda ne linča tiesa nekā. Abi parazīti gadiem cūkojas interneta uz bijušajiem un kas viņiem par to? Nekas! Atrodas idioti kas turpina šos aicināt kviekt
19.07.2024 12:58 |
 
Patīk
Reitings 19336
Reģ: 09.12.2015
Castorella @ 19.07.2024 12:46
Par šo gan diemžēl šaubos. ja īpaši nemeklē komentāros un zemsvītras piezīmēs, tikai izlasa virsrakstus, tad izskatās tīri ok, mūziķis ar pieredzi, sieva māksliniece un skaisumkaraliene. Kiviču slikto slavu daudzi nezina. Jautāju paziņam, pie kura viņš bija dziedājis, kāpēc Kivičs? Nu, viņš teica, ka uzvārds dzirdēts, Z scars atceras, Vakara ziņas viņš nelasot, cena bijusi pieņemama. Otrreiz gan neaicināšot, jo dziedājis draņķīgi un vēl vervelējis stulbus un jēlus jociņus.

Nu, re, bet cilvēki tomēr nav kurli un akli, pat, ja nelasa info par Kvieci, un uzaicina viņu blēt, tomēr otrreiz vairs nesauc. Jo uzstāšanās kvalitāte, jēlības un tas, ka jābaro vesels tabors - nu tas ir milzīgs mīnus, kas samazina potenciālo klientu loku.
Man arī paziņa, kam argāk patika ZScars, teica, ka, redzot Kivja sēkšanu kaut kādā pubiskā pasākumā, sapratis, ka no vecajiem laikiem nekas nav palicis pāri, Kivis ļoti nožēlojami esot izklausījies.
19.07.2024 13:01 |
 
Reitings 94
Reģ: 22.05.2022
qwe @ 19.07.2024 12:57
man drīzāk liekas crazy, kad cilvēki neiebilst kad ņem trako mauku un bērnu līdzi, kas atbrauc kā pie bada un izrij visu galdu? Visi tik kautrīgi to pateikt būtu, lai neņem šos līdzi?

Domā, viņš saka, ka brauks visi? Visticamāk, vienkārši iegāžas, un viss! UN ar traukiem paikai kabatā.
19.07.2024 13:11 |
 
Reitings 1168
Reģ: 30.05.2024
Man šķiet traģiski, ka pasākumam aiz stikla sienām vazājas viena neona rozā iešļūcenēs, Elsas kleitā un filmē, kas notiek iekšā… Tik creepy. Jo pēc atspīduma var redzēt, ka viņa stāv AIZ sienas, ne iekšā. Jocīgi tie cilvēki, kas Kiviču sauc uz pasākumiem.
Līgavas vietā es būtu stipri sašutusi. Šādu kāzu pārsteigumu… Njā.
19.07.2024 13:13 |
 
Reitings 2862
Reģ: 14.09.2023
Laikam viņiem lika izņemt bildes no kāzām, abiem storiji pazuduši. Varbūt jau pagājušas tās 24h, es nesekoju tik regulāri, bet man kaut kā šķiet, ka šorīt bija un vairāk nav? Bet par to apgādātāju - tur viņi ir viens otra nelaime. Šis gan ir vecmodīgs uzskats, bet ja vīrietis ir apgādātājs, tad viņam nebūtu problēmu kaut uz gateri iet vai vienalga, lai ģimenei ir stabili ienākumi. Tikmēr, ja sieviete nestrādā, tad viņai ir jāmāk ar to, ko tas vīrietis nodrošina, pabarot ģimeni, radīt māju sajūtu, māju smaržu. Viņi abi ir absolūti dīkdieņi, kuri gan jau skandalē regulāri, jo abiem šķiet, ka ir pelnījuši tikai vāļāties pa pludmalēm. Tur ir diezgan bēdīgi - tā braukšana uz jūru ir diezgan depresīva, jo viņiem jau nekā cita nav, ko darīt. Nekur normāli aizbraukt jau viņi atļauties nevar. Un krituši viņi ir abi, jo Liene tiešām dzīvoja dzīvi, kas bija virs vidusšķiras. Un Kivičs tajā pat laikā vienmēr nāca mājās pie ģimenes, pie siltām, gardām vakariņām un sievas, kas viņa nopelnīto pārvērta jēgpilnā un piepildošā dzīvē. Viņš reāli izpostīja savu dzīvi dēļ pavisam banālās 40gadnieka krīzes, kā pilnīgs pajols. Tāpēc jau abi sprauslā Madaras virzienā, jo viņam viņa simbolizē to, ko pats izpostīja, kas narcisam ir sāls brūcēs, bet Lienei viņa ir neaizsniedzama latiņa. Un abiem viņiem viņa simbolizē to, kas Liene nekad nebūs, abi viņi to saprot un viens otram (un sev) cenšas pierādīt, ka tas viņus neinteresē. Tikai nezkāpēc tas arī ir vienīgais par ko viņi mūžīgi runā. Šajā visā ikdienas analīzē gan jāturpina runāt par Pūciņu (RIP visticamāk), jo ja ne patversmē, tad kur viņš ir? Jau 3 nedēļas pēc likuma bija jābūt čipam, par to gan viņiem pienākas sods, ka čipa Pūciņam nav.
19.07.2024 13:13 |
 
Reitings 5606
Reģ: 20.08.2021
Tējnīca @ 19.07.2024 13:13
Laikam viņiem lika izņemt bildes no kāzām, abiem storiji pazuduši. Varbūt jau pagājušas tās 24h, es nesekoju tik regulāri, bet man kaut kā šķiet, ka šorīt bija un vairāk nav? Bet par to apgādātāju - tur viņi ir viens otra nelaime. Šis gan ir vecmodīgs uzskats, bet ja vīrietis ir apgādātājs, tad viņam nebūtu problēmu kaut uz gateri iet vai vienalga, lai ģimenei ir stabili ienākumi. Tikmēr, ja sieviete nestrādā, tad viņai ir jāmāk ar to, ko tas vīrietis nodrošina, pabarot ģimeni, radīt māju sajūtu, māju smaržu. Viņi abi ir absolūti dīkdieņi, kuri gan jau skandalē regulāri, jo abiem šķiet, ka ir pelnījuši tikai vāļāties pa pludmalēm. Tur ir diezgan bēdīgi - tā braukšana uz jūru ir diezgan depresīva, jo viņiem jau nekā cita nav, ko darīt. Nekur normāli aizbraukt jau viņi atļauties nevar. Un krituši viņi ir abi, jo Liene tiešām dzīvoja dzīvi, kas bija virs vidusšķiras. Un Kivičs tajā pat laikā vienmēr nāca mājās pie ģimenes, pie siltām, gardām vakariņām un sievas, kas viņa nopelnīto pārvērta jēgpilnā un piepildošā dzīvē. Viņš reāli izpostīja savu dzīvi dēļ pavisam banālās 40gadnieka krīzes, kā pilnīgs pajols. Tāpēc jau abi sprauslā Madaras virzienā, jo viņam viņa simbolizē to, ko pats izpostīja, kas narcisam ir sāls brūcēs, bet Lienei viņa ir neaizsniedzama latiņa. Un abiem viņiem viņa simbolizē to, kas Liene nekad nebūs, abi viņi to saprot un viens otram (un sev) cenšas pierādīt, ka tas viņus neinteresē. Tikai nezkāpēc tas arī ir vienīgais par ko viņi mūžīgi runā. Šajā visā ikdienas analīzē gan jāturpina runāt par Pūciņu (RIP visticamāk), jo ja ne patversmē, tad kur viņš ir? Jau 3 nedēļas pēc likuma bija jābūt čipam, par to gan viņiem pienākas sods, ka čipa Pūciņam nav.

Storiji no kāzām joprojām ir
19.07.2024 13:15 |
 
Reitings 106
Reģ: 04.07.2024
Cik saprotu, Kivičam tagad ir trīs veidu auditorijas- t.s. labdabīgie idioti, kas viņu atceras no pagājušā gadsimta un naivi tic, ka viņš vēl arvien ir labs mūziķis, tad tie, kas viņu uzaicina kā galma ākstu, lai pasmietos (zinu vismaz 2 tādus, kas joka pēc jubilāram uzsaukuši Kiviču, lai būtu smieklīgi) un tad vēl, protams, ir tie Kiviču līmeņa cilvēki, kam viņš vēl arvien liekas foršs un patiess. Katrā ziņā- uzaicināt Kiviču uzstāties nopietnā pasākumā ir nopietna antireklāma uzņēmumam, pēc principa, ka tāds tādu atrod. Piemēram, Tūjas Grantiņu kempingam jau sen ir slikta slava, jaunais saimnieks sevi parādījis kā Kiviča gara radinieks arī citās jomās. Limbažu Bagātā pica, kas viņu aicinājusi pat divreiz, ir allaž patukša, mēs vienreiz tur iegājām, jo bērni kāroja picu, otrreiz vairs tur neiesim. Tā kā varētu ieviest apzīmējumu "'seit mīl Kivičus"kā apzīmējumu tiešām draņķīgai kvalitātei. Bet interesanti, ka atklāti neviens nesūdzas, tiesa, Latvija jau nav liela un arvien vairāk cilvēku uzzina par viņu līmeni.
19.07.2024 13:17 |
 
Reitings 2959
Reģ: 29.05.2022
Minelūše @ 19.07.2024 12:35
Protams, ka IG viņi liek tikai smaidīgas, uzpucētas bildes. Ko gan citu? Kas tur notiek aiz aizvērtām durvīm, mēs nezinam. Nez vai Kivis ir drausmīgā starā uzturēt ne tikai bērnu, bet vēl arī vienu veceni, kura visu šo gadu laikā tā arī nav papūlējusies atrast darbu un sēž uz kakla kā smags akmens.
Un kā nu sabiedrības nosodījumu nesaņem. Pietiek atvērt kādu FB rakstu par viņiem. Izņemot pāris apdauzītas sawļes, lielākā daļa tur ir šiem neglaimojoši komentāri. Nevienam normālam cilvēkam viņi nepatīk.
Nu tad lai liek tās uzpucētās bildes,kā 1000šiem cilvēku.Hobiji,kā audzina mazo,kā gatavo maltītes.Kā tīra māju! Lai parāda skaistu ikdienu,labi poh par tiem filtriem.Bet ko viņi? Liek svešus svētkus,svešu dzīvi.40+gados visu vasaru,katru dienu rāda kā vārtās smilgās ,vai smiltīs jūrmalā.Vai kā atpalikusi,nepārtraukti kā pusaudze gorās,tirinās,šaipās pie spoguļa sevi filmējot.Lai uz cik pasākumiem,svinībām kur 100+cilvēku esmu bijusi,kādu sievieti ķēmojoties pie spoguļa neesmu redzējusi.Pielabo make up,sakārto matus,tērpu un viss.
19.07.2024 13:18 |
 
10 gadi
Reitings 2489
Reģ: 20.06.2013
Zapte @ 19.07.2024 13:11

Domā, viņš saka, ka brauks visi? Visticamāk, vienkārši iegāžas, un viss! UN ar traukiem paikai kabatā.
nu tad viņi ir idioti kvadrātā ka pirms tam nepaskatas ko aicina un ka resnais visu laiku tā brauc ar savu taboru.
19.07.2024 13:21 |
 
Reitings 2862
Reģ: 14.09.2023
Un te īstenībā bija lielisks jautājums - kas Pūciņu pieskatīja kamēr viņi bija UK? Tāpat, to vai Pūciņam ir čips var mierīgi pārbaudīt vetklīnikās un pēc Pūciņa pases, kur čipa informācija būtu. Vai uz Kivičiem maz ir reģistrēts kāds dzīvnieks? Es nezinu vai to arī no vetārstu puses no otra gala tā var pārbaudīt, bet, ja kaķis būtu pazudis 3 dienas atpakaļ, tad ar galiem nu nekādi, jo arī ievainotus, uz ielas atrastus kaķus pēc čipa atpazīst un sazvana saimniekus. Ja kāds Pūciņu būtu “nospēris”, tad arī parādītos, ka tas ir Kiviču kaķis, jo Pūciņam taču bija jābūt čipam jau vairākas nedēļas! Es zinu, ka tā nav, bet ja nu kas pēc likuma ir darāms, tad pats fakts, ka šāda čipa jau nemaz nav, lai gan kaķis pazuda pēc tam kad jau bija jābūt ir šobrīd likumiski tas, ko es redzu kā opciju. Tikai nezinu kuras iestādes kompetencē.
19.07.2024 13:27 |
 
Reitings 2862
Reģ: 14.09.2023
McSara @ 19.07.2024 13:15

Storiji no kāzām joprojām ir

Tiešām ir! Nezinu, kas man tur nogļukoja. Nu tad vēl jo stulbāk - intīmas, privātas kāzas, kuras pirmie redz Kiviču sekotāji, puse no kuriem kaut kādi nopirktie indieši.
19.07.2024 13:31 |
 
Reitings 289
Reģ: 06.08.2021
Tējnīca @ 19.07.2024 13:27
Un te īstenībā bija lielisks jautājums - kas Pūciņu pieskatīja kamēr viņi bija UK? Tāpat, to vai Pūciņam ir čips var mierīgi pārbaudīt vetklīnikās un pēc Pūciņa pases, kur čipa informācija būtu. Vai uz Kivičiem maz ir reģistrēts kāds dzīvnieks? Es nezinu vai to arī no vetārstu puses no otra gala tā var pārbaudīt, bet, ja kaķis būtu pazudis 3 dienas atpakaļ, tad ar galiem nu nekādi, jo arī ievainotus, uz ielas atrastus kaķus pēc čipa atpazīst un sazvana saimniekus. Ja kāds Pūciņu būtu “nospēris”, tad arī parādītos, ka tas ir Kiviču kaķis, jo Pūciņam taču bija jābūt čipam jau vairākas nedēļas! Es zinu, ka tā nav, bet ja nu kas pēc likuma ir darāms, tad pats fakts, ka šāda čipa jau nemaz nav, lai gan kaķis pazuda pēc tam kad jau bija jābūt ir šobrīd likumiski tas, ko es redzu kā opciju. Tikai nezinu kuras iestādes kompetencē.

Meitenes, lūdzu iedziļinamies kārtīgāk likumā par čipiem. Nu nav čips obligāts visiem.
Izmaiņas noteikumos par mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju noteic, ka kaķa un mājas (istabas) seska apzīmēšana ar mikroshēmu un reģistrācija nav obligāta*, ja:
to nepavairo,
to neatsavina,
to nenodod dzīvnieku viesnīcā,
tas nepiedalās izstādē vai citā publiskā pasākumā,
kaķis brīvi neuzturas ārpus sava īpašnieka vai turētāja lietošanā esošās teritorijas,
tas ir bezsaimnieka kaķis,
kaķis un mājas (istabas) sesks netiek ievests no citas valsts,
tas nav ievietots dzīvnieku patversmē.
19.07.2024 13:42 |
 
Reitings 493
Reģ: 17.12.2023
Vasara jau viņiem pelnas laiks, ziema jau tie pasākumi laikam nav tik daudz. Ka viņi vispār izdzīvo?
19.07.2024 13:47 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
Liene, kur kaķis? Atradās? Kurš pieskatīja kaķi, kad bijāt UK?
19.07.2024 13:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits