KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 793
Reģ: 06.05.2024
LuckyStrike @ 24.05.2024 10:27
Par ko lepojas? Ka nemitīgi taisa plastiskās, lai izdabātu rupjam vecim ar milzums atkarību problēmām? Sūta viens otru nah.., gan jau rokas arī palaiž. Tfu, tikpat disfunkcionāla ģimene kā Kivkām.

Plastiskās vai nē bet viņa neslēpj to, ka tās ir taisījusi. Ne arī to, cik tās izmaksāja, kur taisīja un kāpēc. Godīgi atzīstas, ko tur slēpt. Un publiski, personīgi, neesmu redzējusi ka Olga kādu nozākātu, liktu storijus pirmā un uzprasītos uz konfliktiem pirmā. Protams, labojiet, ja kļūdos. Kā arī, ja man būtu izvēle radīt draugiem Olgas vai Lienes instagramu, jūs jau noteikti zināt, ko es izvēlētos 😂 un pat ja viņiem aiz aizslēgtām durvīm notiek konflikti vai Kaspars par to lielās intervijās? Ka 10 reizes noteikti ir izsaukta policija, kā bija Kiviču gadījumā? Olgu un Kasparu salīdzināt ar Lieni un Andri ir pilnīgi garām.
24.05.2024 10:56 |
 
10 gadi
Reitings 3705
Reģ: 05.08.2013
Kā nav mīziens mīzaLienei vispāt dirst Kambalām? Olga nu nebūs tā rāmākā. Izplūkās vistu un Kivītim arī vajadzēs jaunu redeli. Nu ilgi neizbrauks ar "mums neviens neko nevar izdarīt" attieksmi.
24.05.2024 11:03 |
 
Reitings 18320
Reģ: 27.11.2018
Pie tam Olga tiešām ir fit un sexy savos gados , dalās ar visu atklāti, kamēr Lenka tik pamst no “alerġijām” un ja kaut ko dalās tikai, lai izkļančītu haļavu, citādi teiku- tas no mana veselīgā , lai gan izdara kaut jo 1x gadā un tad 1000 storiji par disciplīnu😀 Kaspars publiski atzīst savu slimību, kamēr Kirpics tik pamst un auro- es jau nelietoju, tik aliņus, stipros nē, bet visas tēmas ap alko un pirmais gatavs zagt svešas glāzes, kad nav ko dzert. Tie abi dzīvo totālā noliegumā. Olga vismaz kaut ko dara un pelna. Un pats galvenais viņa uzaudzinājusi savas meitas, tādas dzeguzes kā Liene bērnu un Kaspars pieņēmis meitas kā savas. Nevienu storijos regulārā delīrijā gadiem nemobingo. Un bērnu katras brīvdienas nevazā pa dzerstiņiem pāris gadus, kā luņi. Jā pasaka kaut ko stulbu varbūt, bet ne no ļaunumu, atškirībā no odzes. Tie divi lohi jau nu ir pēdējie, kuri var kaut ko dirst un justies pārāki!!!
24.05.2024 11:05 |
 
Reitings 188
Reģ: 01.02.2024
priekš kam reklamēt skropstu augšanas serumu, ja viņas dabīgās skropstas dienasgaismu redzējušas tik vien cik nokasot vecos kušķus un tūlīt tak jauni tiek ķepināti virsū hmmmm, viela pārdomām! vai viņa to serumu mauc uz savām pudeļbirstēm?
24.05.2024 11:10 |
 
Reitings 18320
Reģ: 27.11.2018
Viņa noreklamēs jebko ko dod na haļavu, pat ja porms tam kategoriski to lietu nolika (pulveri, uztura bagātinātāji, fēns … ) galvenais pabļaut par pAtiEsUmU
24.05.2024 11:18 |
 
Reitings 18320
Reģ: 27.11.2018
yay @ 24.05.2024 11:03
Kā nav mīziens mīzaLienei vispāt dirst Kambalām? Olga nu nebūs tā rāmākā. Izplūkās vistu un Kivītim arī vajadzēs jaunu redeli. Nu ilgi neizbrauks ar "mums neviens neko nevar izdarīt" attieksmi.
jo neko citu kā lētiem skandāliem viņi uzmanību nevar paķert, to vien grib kā izprovocēt, lai dabūtu publiciāti
24.05.2024 11:22 |
 
Reitings 18365
Reģ: 07.06.2022
Ariete @ 24.05.2024 10:12
Ahoi, raganu midzeni!
guten morgen! Ar dihlofosu, ja 🤣🤣🤣🤣
24.05.2024 11:26 |
 
Reitings 2200
Reģ: 20.06.2013
Sveiciens visām lezbēm, vecmeitām, gnīdām raganām, sakaltušajam vāgīnām un resanajām, pelēkajām pakaļām! Gaidām kad te ieradīsies mauķele ar dihlofosu un kalašnikovu un mūs visas izkvēpinās 🤣
24.05.2024 11:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3898
Reģ: 31.10.2010
Mediju dēļ zaudējusi reputāciju😁A varbūt tāpēc, ka pašai kājas kopā neturējās un precētiem večiem vaļā pletās? Varbūt tāpēc, ka sievieti, kura apmainīja savus bērnus pret sivēnu, neviens nekad necienīs? Mediji tikai atspoguļoja viņas pašas darbības.
24.05.2024 11:44 |
 
Reitings 2716
Reģ: 29.05.2022
LilyLady @ 24.05.2024 08:43

Kā te jau reiz forši izteicās - skaudība Lienīti no miroņiem piecels. Saskatījās plancka, cik labi Kerkira nodejoja un, protams, mauķelei jābūt krutākai - dejošot sacensībās. Bet visas tās sacensības ne tikai prasa disciplīnu, bet arī maksā daudz naudas - tērpi, dalības maksas, braukšanas. Kas viņai dos piķi tik dārgai izklaidei? Resnais speķis?? Smiekli nāk par to fantazēšanu.
Bet Kerkira to deju iemācījās 3 nodarbībās! Nedejotāja! Bet Lienei kā profesionālei,jau elementāros soļus vajadzēja JAU zināt,nevis ņirgt par iekšējo un ārējo kāju.
24.05.2024 11:48 |
 
Patīk
Reitings 15837
Reģ: 09.12.2015
Minelūše @ 24.05.2024 10:24

Jā, tas laikam būs tas pats rudens, kad iznāks viņas grāmata un slotaskātam lapas uzplauks.

Aha, tieši tad, kad vecā čība arī spēlēs bungas izpārdotā Arēnā ZScars koncī, kad vadīs batuta nodarbības, kad iemācīsies norvēģu valodu, kad sāks pasniegt deju kursus, kad kļūs par gādīgu mammu visiem saviem bērniem..
🤡
24.05.2024 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 3705
Reģ: 05.08.2013
Otiiilija @ 24.05.2024 11:22
jo neko citu kā lētiem skandāliem viņi uzmanību nevar paķert, to vien grib kā izprovocēt, lai dabūtu publiciāti

nu tas jau arī būtu pārāk skaisti, ja Kambaliene izplucinātu smirduLieni.
Lai gan man Olga nepārāk, bet pat viņa nenolaidīsies tik zemu.
24.05.2024 11:57 |
 
Reitings 3197
Reģ: 05.03.2024
Otiiilija @ 24.05.2024 11:05
Pie tam Olga tiešām ir fit un sexy savos gados , dalās ar visu atklāti, kamēr Lenka tik pamst no “alerġijām” un ja kaut ko dalās tikai, lai izkļančītu haļavu, citādi teiku- tas no mana veselīgā , lai gan izdara kaut jo 1x gadā un tad 1000 storiji par disciplīnu? Kaspars publiski atzīst savu slimību, kamēr Kirpics tik pamst un auro- es jau nelietoju, tik aliņus, stipros nē, bet visas tēmas ap alko un pirmais gatavs zagt svešas glāzes, kad nav ko dzert. Tie abi dzīvo totālā noliegumā. Olga vismaz kaut ko dara un pelna. Un pats galvenais viņa uzaudzinājusi savas meitas, tādas dzeguzes kā Liene bērnu un Kaspars pieņēmis meitas kā savas. Nevienu storijos regulārā delīrijā gadiem nemobingo. Un bērnu katras brīvdienas nevazā pa dzerstiņiem pāris gadus, kā luņi. Jā pasaka kaut ko stulbu varbūt, bet ne no ļaunumu, atškirībā no odzes. Tie divi lohi jau nu ir pēdējie, kuri var kaut ko dirst un justies pārāki!!!

Es domāju, ka Kambalu pāris ir kas tāds, kādus sevi ar vepra kungu gribētu redzēt mūsu plancka. Arī skaļš publisks pāris, nekautrējas parādīt reālo, kašķus, lamāšanos, mētāšanās ar naudu, atkarības utt. Tik atšķirībā no planckas, Olgai reāli ir pilnīgi poh, ko par viņiem domā. Tikmēr mūsu plancka ākstās ar Mežezera bildēm un savārgšanām, kamēr vepris savos soctīklos visu nodod 😁
24.05.2024 11:59 |
 
Patīk
Reitings 15837
Reģ: 09.12.2015
Nez, kādi mediji tad vainīgi pie plekstes reputācijas zaudēšanas? Pati skrēja pie tiem medijiem Buļa apenes vicināt, arī par Kivi tai ķinītī, kur sūcās, pati ziņoja presei, viss šitas sen ir zināms. Un tā tiešraide, kur mini dandāli un krūšgalu visiem apdzērušies rādīja - paši ieslēdza datoru, paši fanoja par lielo uzmanību. Un šovā filmēties kāds spieda ar varu? Kad saņemt piķi no medijiem, tad parazīti pirmie rindā. Bet tagad tēlos cietēju. Liekule vecā.🤢
24.05.2024 12:05 |
 
Reitings 2200
Reģ: 20.06.2013
Bet tomēr mauka apzinās,ka reputācijai šaij dirsā un tas kremt. Pati savām rociņām to sastradājusi,bet vaino medijus vecā muļķe
24.05.2024 12:11 |
 
Reitings 793
Reģ: 06.05.2024
LilyLady @ 24.05.2024 12:05
Nez, kādi mediji tad vainīgi pie plekstes reputācijas zaudēšanas? Pati skrēja pie tiem medijiem Buļa apenes vicināt, arī par Kivi tai ķinītī, kur sūcās, pati ziņoja presei, viss šitas sen ir zināms. Un tā tiešraide, kur mini dandāli un krūšgalu visiem apdzērušies rādīja - paši ieslēdza datoru, paši fanoja par lielo uzmanību. Un šovā filmēties kāds spieda ar varu? Kad saņemt piķi no medijiem, tad parazīti pirmie rindā. Bet tagad tēlos cietēju. Liekule vecā.?

Izlasīju par to žurnālu “Ieva”, viņa pieminēja ka esot likts pirkt bildes. Šo no Lienes dzirdu pirmo reizi. Bet ne pirmo reizi vispārīgi. Didrihsonei bija problēma ar vienu no žurnāliem, kur nevēlējās sūtīt bildes, jo tās speciāli esot taisītas tikai žurnālam un ja viņa tās vēlas ir jāmaksā.
Un par tiem matiem piebildīšu, Liene storijā rakstīja, ka mati bijuši līdz viduklim. Nu tad ķēros klāt instagramam, aizbraucu līdz pašai lejai un visgarākie mati bijuši 2013 gadā, kad sēžus pozā, bez taisnas muguras mati patiešām izskatās līdz viduklim. Bet 2013 gads… nākamie staltā pozā, tādi pagari bet noteikti pieaudzēti, jo krāsa atšķīrās, bija uz to skaistumpasākumu, kas viņš tur bij. Mis skaistule vai kas tur.
24.05.2024 12:29 |
 
Reitings 664
Reģ: 11.08.2022
Es ari nesaprotu, ko Ļenka pieķèràs Kambaliem. Olgai, atšķirībà no Lienes, nav jàuzražo sīcis tik lai notirètu veci pie sàniem. Olga audzina savas 3 meitas atšķirībà no Lienes 3 meitàm. Un Olga publiski atzīst, ka vīram problèmas ar alko un agresijas savaldĩśanu, bet mūsu Lieņukam tikai hihi, #besthusbandintheworld. Būtu nu kàrtèjo reizi muti turèjusi.
24.05.2024 12:51 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2022
Te periodiski pavīd komentāri, ka redz resnos neapsmej, par vecumu un grumbām smieties nedrīkst, garīgi slimos neapsmej un vispār, pirkt jaunas drēbes jau vairs nav stilīgi un vintage ir modē. Jā, tā ir. Es normālā situācijā pat savā galvā neiedomātos, ka kāds ir super resns, ka kādai sievietei pēc 40 ir kāda grumba, vai kaut kādas ķermeņa aprises, liekais svars, vai kalsnums. Un normālā situācijā es pat nedomātu par to, lai katrs dzīvo kā grib. Bet kādēļ mēs apsmejam resno smerdeli un viņa sažuvušo kārpaino šizofrēniķi? Jo to dara viņi. Un viņi ir tie, kas paši uz to uzprasās tēlojot no sevis sazin ko.
Nu paietu man uz ielas garām tāds smirdīgs tauku pikucis kā kivis, es pat nepamanītu. Nu pateiktu man kāda 40+ kolēģe, ka grib sākt dejot un piedalīties sacensībās, nu forši, uz priekšu!!!! Bet par cik resnais apdirš citus ar lieko svaru un izliekās par kačoku un tā šizofrēniķe izliekās par 20 gadīgu bārbiju un pietam NODIRŠ citus. nu sorry, paši uzprasās.
Neteiktu tas resnais smerdelis, ka ir pieprasītāksis un iekārojamākais vecis LV un visi citi ir lohi, nu mēs nemaz neiedomātos kautko teikt par viņa svaru. Nu resns, nu kāda starpība. Jā tā plukata neizliktos, ka ir bagātākā, skaistākā sieviete LV ar pārāko sieviešķību un gudrību un visas citas ir resnas skauģes, nu nemaz neiedomātos mēs smieties par viņas kraupaino degunu, šķībo ģīmi, zemo intelektu un drausmīgo gaumi. nu ir sieviete, lai ir, kāda man starpība. bet nu, ņemot vērā ka viņi ir labākie un citi ir kropli lohi un resnas maukas. nu piedodiet, mums ir visas tiesības par viņiem smieties.
24.05.2024 13:07 |
 
Reitings 5214
Reģ: 14.04.2023
Jukuukukuu @ 24.05.2024 13:07
Te periodiski pavīd komentāri, ka redz resnos neapsmej, par vecumu un grumbām smieties nedrīkst, garīgi slimos neapsmej un vispār, pirkt jaunas drēbes jau vairs nav stilīgi un vintage ir modē. Jā, tā ir. Es normālā situācijā pat savā galvā neiedomātos, ka kāds ir super resns, ka kādai sievietei pēc 40 ir kāda grumba, vai kaut kādas ķermeņa aprises, liekais svars, vai kalsnums. Un normālā situācijā es pat nedomātu par to, lai katrs dzīvo kā grib. Bet kādēļ mēs apsmejam resno smerdeli un viņa sažuvušo kārpaino šizofrēniķi? Jo to dara viņi. Un viņi ir tie, kas paši uz to uzprasās tēlojot no sevis sazin ko.
Nu paietu man uz ielas garām tāds smirdīgs tauku pikucis kā kivis, es pat nepamanītu. Nu pateiktu man kāda 40+ kolēģe, ka grib sākt dejot un piedalīties sacensībās, nu forši, uz priekšu!!!! Bet par cik resnais apdirš citus ar lieko svaru un izliekās par kačoku un tā šizofrēniķe izliekās par 20 gadīgu bārbiju un pietam NODIRŠ citus. nu sorry, paši uzprasās.
Neteiktu tas resnais smerdelis, ka ir pieprasītāksis un iekārojamākais vecis LV un visi citi ir lohi, nu mēs nemaz neiedomātos kautko teikt par viņa svaru. Nu resns, nu kāda starpība. Jā tā plukata neizliktos, ka ir bagātākā, skaistākā sieviete LV ar pārāko sieviešķību un gudrību un visas citas ir resnas skauģes, nu nemaz neiedomātos mēs smieties par viņas kraupaino degunu, šķībo ģīmi, zemo intelektu un drausmīgo gaumi. nu ir sieviete, lai ir, kāda man starpība. bet nu, ņemot vērā ka viņi ir labākie un citi ir kropli lohi un resnas maukas. nu piedodiet, mums ir visas tiesības par viņiem smieties.
Pilnībā piekrītu ,precīzi !
24.05.2024 13:15 |
 
Reitings 457
Reģ: 11.10.2023
Tagad man skaidrs,kurš te dislaiko. Kamēr Likums1 profils tik aizrautīgi aizstāvēja Kivičus, Ļenka tikmēr pasveicināja Dieviešu formula vecenes.
Lūk, šī bilde storiyos ir ielikta aptuveni pēc laika,kad viņu "aizstāve" šeit plosījās.
24.05.2024 13:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits