KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
Lienīte izlasot jautājumu par bērnkopību, uzbrauc, ka nemaz nesaprot, vai tāds jēdziens pastāv. Cik ironiski, protams, ka cilvēks, kas savus bērnus pamet, to nesapratīs.🤡
Un tik neveikls mēģinājums atkal ķert haipu humoršova dēļ. Deģenerāti!
04.03.2024 22:12 |
 
10 gadi
Reitings 9973
Reģ: 21.03.2014
Meitttene @ 04.03.2024 22:04
Pēc tā video, kuru ielikusi liene (speciāli ar mazo burtu), man rodas iespaids, ka naudas trūkuma dēļ, tie ir pārcēlušies pie Dainas.
Tur ir pampera paka, ar mantām, daudz pudeles pienam un “audekls”.
to video nav kāda sawlje filmejusi un sūtījusi? Vai Dainasomes māja tā izskatās? Tur stūrī sienā pamatīgs caurums, viss apmetums izsists
04.03.2024 22:12 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Adele4 @ 04.03.2024 22:12
to video nav kāda sawlje filmejusi un sūtījusi? Vai Dainasomes māja tā izskatās? Tur stūrī sienā pamatīgs caurums, viss apmetums izsists

Nu, bija kaut kur minēts, ka ēka ir veca un ne tajā labākajā stāvoklī.
Kā arī Liene savu mākslas darbu žāvēja kaut kur laukā sētā, nevis uz savas “terases”. 😁
04.03.2024 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 9973
Reģ: 21.03.2014
Meitttene @ 04.03.2024 22:17

Nu, bija kaut kur minēts, ka ēka ir veca un ne tajā labākajā stāvoklī.
Kā arī Liene savu mākslas darbu žāvēja kaut kur laukā sētā, nevis uz savas “terases”. ?
uz balkona ar mākslīgās zāles segumu žāvēja. Varavīksnes namos.
04.03.2024 22:18 |
 
Reitings 314
Reģ: 24.11.2023
Vispār baigi labi, viņi tagad aprijušies/ piedzērušies skandalē ar tv3, cerams ka pēc šitā delīrija neviens tv vairs viņus nekur neaicinās. Plus vēl publiskais vēmiens Baibas virzienā, paši sev uztaisīja #cancelkivičus .
04.03.2024 22:21 |
 
Reitings 847
Reģ: 11.08.2022
aauuu @ 04.03.2024 21:14

Te jau atkal prasās pēc zvana Bāriņtiesai.
Nevis bāriņtiesai, bet dakteriem baltos halātos no tvaika ielas
04.03.2024 22:25 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Adele4 @ 04.03.2024 22:18
uz balkona ar mākslīgās zāles segumu žāvēja. Varavīksnes namos.

Ā, man šķita, ka krūmos attstutēta. 🫠
04.03.2024 22:25 |
 
Reitings 1391
Reģ: 05.12.2021
Helga Andersson @ 04.03.2024 21:39
Nekas, nekas, lai paraud. Mazāk čurās. Bet nu galīgi sagājusi šizo mūsu Lienīte, un kam jau būtu citus par miskastniekiem jāsauc ? mani tikai interesē, kamā viņa cer žēlumu izsaukt ar to savu raudāšanu ?

Viņi vnk ir tipiski alkāni - tie arī mūždien pālī uztaisa drāmu no nekā, izkaujās ar cirvjiem un ielauž viens otram galvaskausu. Jo tajās pāļa emocijās viss liekas stipri pārspīlēti, kā tas ir realitātē. Tie paši alkāni, kas nosit bērnus dēļ izēstas zaptsburkas, vai to pašu nelaimīgo Justīni pieminot - tur tak arī, cik var noprast, kkāds pāļa bazars, netika galā un nosita.
Narkomāniem - kas nav galīgi smagsvari - tb, heroīnisti, nu tā nemet ciet. Kā jau iepriekš teicu - neesmu lietojusi un nezinu sajūtas, bet nu jaunībā ir būts dažādās kompānijās - un tie paši vitamīna lietotāji vismaz tolaik bija samērā miermīlīgi. Nu ne šādi, kā abi tagad izpildās.
Par to pašu pēcjaungada vēmienu, kad viņš dievojās soc tīklos, ka esot slims ar gripu - es viņam uzrakstīju, viņš man atbildēja voice msg un bija totālā lupatā - un tas jau bija tad, kad ļena turpināja savu vemšanu, bet viņš tip slims.
04.03.2024 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 1808
Reģ: 26.03.2010
Vai tik ar martu nebija tā, ka varavīksnes namos šie neievācās, jo decembrī šiem pateica paldies par šovu?
Tikko tak marts un šie varēja ar 1.datumu ievākties pie memmītes.
04.03.2024 22:34 |
 
Reitings 1391
Reģ: 05.12.2021
Vopšem, ja Lemon club nodos Andžam manu vārdu, tad zināsiet, kā mani sauc un, kas es esmu 😀
Bet es uzrakstīju:
Labs vakars!
Jūsu klubs par godu Sieviešu dienai ir uzaicinājis uzstāties Andri Kiviču, kurš:
1. Pirmo sievu Ilzi Ieviņu, kuru Andris pameta laikā, kad Ilze cīnījās ar vēzi
2. Dana Dombrovska - pirmā dēla māte, no kuras izšķiroties, rūpes par kopīgo dēlu tika nogrūstas uz Andra vecāku pleciem
3. Elīna Straume - kuru Andris ir fiziski aizskāris
4. Madara Kiviča (tagad Raabe) - kuru piecus gadus kopš šķiršanās regulāri mobingo soc.tīklos visos veidos - apsaukājot, draudot, pazemojot.
5. Liene Kiviča - tagadējā sieva - ir pieejami joprojām internetā materiāli, kā Lienes ģiemene iestājas par to, lai nošķirtu pēc fiziskas vardarbības, bet diemžēl Liene ir tik ļoti ietekmēta, ka tas viss ir palicis norakts “zem paklāja”.
5. Pēdējais ieraksts FB, kur Andris uz sociāli biežu parādību- parodiju (parodēti tiek ļoti daudz sabiedrībā zināmi cilvēki, tai skaitā - ASV prezidenti Baidens un Tramps, Krievijas prezidents V.Putins, nemaz nerunājot par aktieriem, mūziķiem, no mūsu pašu vidus runājot-Dons-tikko svaigi par Eirovīziju) Andris konkrēti un ļoti rupji apvaino Baibu Sipenieci.
Vai tiešām šāds vīrietis var pārstāvēt Sieviešu dienai veltītu pasākumu?
04.03.2024 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 1808
Reģ: 26.03.2010
Liizha1 @ 04.03.2024 22:49
Vopšem, ja Lemon club nodos Andžam manu vārdu, tad zināsiet, kā mani sauc un, kas es esmu ?
Bet es uzrakstīju:
Labs vakars!
Jūsu klubs par godu Sieviešu dienai ir uzaicinājis uzstāties Andri Kiviču, kurš:
1. Pirmo sievu Ilzi Ieviņu, kuru Andris pameta laikā, kad Ilze cīnījās ar vēzi
2. Dana Dombrovska - pirmā dēla māte, no kuras izšķiroties, rūpes par kopīgo dēlu tika nogrūstas uz Andra vecāku pleciem
3. Elīna Straume - kuru Andris ir fiziski aizskāris
4. Madara Kiviča (tagad Raabe) - kuru piecus gadus kopš šķiršanās regulāri mobingo soc.tīklos visos veidos - apsaukājot, draudot, pazemojot.
5. Liene Kiviča - tagadējā sieva - ir pieejami joprojām internetā materiāli, kā Lienes ģiemene iestājas par to, lai nošķirtu pēc fiziskas vardarbības, bet diemžēl Liene ir tik ļoti ietekmēta, ka tas viss ir palicis norakts “zem paklāja”.
5. Pēdējais ieraksts FB, kur Andris uz sociāli biežu parādību- parodiju (parodēti tiek ļoti daudz sabiedrībā zināmi cilvēki, tai skaitā - ASV prezidenti Baidens un Tramps, Krievijas prezidents V.Putins, nemaz nerunājot par aktieriem, mūziķiem, no mūsu pašu vidus runājot-Dons-tikko svaigi par Eirovīziju) Andris konkrēti un ļoti rupji apvaino Baibu Sipenieci.
Vai tiešām šāds vīrietis var pārstāvēt Sieviešu dienai veltītu pasākumu?
es iekomentēju, var ar tādām uzmālētām acīm kivičs pats izies face control klubā? Manu komentāru izdzēsa 😁😁
04.03.2024 22:54 |
 
Reitings 1391
Reģ: 05.12.2021
sidzha @ 04.03.2024 22:54
es iekomentēju, var ar tādām uzmālētām acīm kivičs pats izies face control klubā? Manu komentāru izdzēsa ??

Nu es gan piemetināju, ka labākajās GDPR tradīcijās viņiem nav tiesību to darīt, un lai tik izdara - ja pēc šitā es parādīšos publiski, tad sporta pēc varētu ari pacīnīties 😀
04.03.2024 22:59 |
 
Reitings 553
Reģ: 03.07.2022
Liizha1 @ 04.03.2024 22:49
Vopšem, ja Lemon club nodos Andžam manu vārdu, tad zināsiet, kā mani sauc un, kas es esmu ?
Bet es uzrakstīju:
Labs vakars!
Jūsu klubs par godu Sieviešu dienai ir uzaicinājis uzstāties Andri Kiviču, kurš:
1. Pirmo sievu Ilzi Ieviņu, kuru Andris pameta laikā, kad Ilze cīnījās ar vēzi
2. Dana Dombrovska - pirmā dēla māte, no kuras izšķiroties, rūpes par kopīgo dēlu tika nogrūstas uz Andra vecāku pleciem
3. Elīna Straume - kuru Andris ir fiziski aizskāris
4. Madara Kiviča (tagad Raabe) - kuru piecus gadus kopš šķiršanās regulāri mobingo soc.tīklos visos veidos - apsaukājot, draudot, pazemojot.
5. Liene Kiviča - tagadējā sieva - ir pieejami joprojām internetā materiāli, kā Lienes ģiemene iestājas par to, lai nošķirtu pēc fiziskas vardarbības, bet diemžēl Liene ir tik ļoti ietekmēta, ka tas viss ir palicis norakts “zem paklāja”.
5. Pēdējais ieraksts FB, kur Andris uz sociāli biežu parādību- parodiju (parodēti tiek ļoti daudz sabiedrībā zināmi cilvēki, tai skaitā - ASV prezidenti Baidens un Tramps, Krievijas prezidents V.Putins, nemaz nerunājot par aktieriem, mūziķiem, no mūsu pašu vidus runājot-Dons-tikko svaigi par Eirovīziju) Andris konkrēti un ļoti rupji apvaino Baibu Sipenieci.
Vai tiešām šāds vīrietis var pārstāvēt Sieviešu dienai veltītu pasākumu?

Cēli, ka nekautrējies iekomentēt, bet visticamāk tie kluba īpašnieki mazpilsētā tādi paši sawles un fani vien ir.
04.03.2024 23:01 |
 
Reitings 6363
Reģ: 04.12.2022
Liizha1 @ 04.03.2024 22:49
Vopšem, ja Lemon club nodos Andžam manu vārdu, tad zināsiet, kā mani sauc un, kas es esmu ?
Bet es uzrakstīju:
Labs vakars!
Jūsu klubs par godu Sieviešu dienai ir uzaicinājis uzstāties Andri Kiviču, kurš:
1. Pirmo sievu Ilzi Ieviņu, kuru Andris pameta laikā, kad Ilze cīnījās ar vēzi
2. Dana Dombrovska - pirmā dēla māte, no kuras izšķiroties, rūpes par kopīgo dēlu tika nogrūstas uz Andra vecāku pleciem
3. Elīna Straume - kuru Andris ir fiziski aizskāris
4. Madara Kiviča (tagad Raabe) - kuru piecus gadus kopš šķiršanās regulāri mobingo soc.tīklos visos veidos - apsaukājot, draudot, pazemojot.
5. Liene Kiviča - tagadējā sieva - ir pieejami joprojām internetā materiāli, kā Lienes ģiemene iestājas par to, lai nošķirtu pēc fiziskas vardarbības, bet diemžēl Liene ir tik ļoti ietekmēta, ka tas viss ir palicis norakts “zem paklāja”.
5. Pēdējais ieraksts FB, kur Andris uz sociāli biežu parādību- parodiju (parodēti tiek ļoti daudz sabiedrībā zināmi cilvēki, tai skaitā - ASV prezidenti Baidens un Tramps, Krievijas prezidents V.Putins, nemaz nerunājot par aktieriem, mūziķiem, no mūsu pašu vidus runājot-Dons-tikko svaigi par Eirovīziju) Andris konkrēti un ļoti rupji apvaino Baibu Sipenieci.
Vai tiešām šāds vīrietis var pārstāvēt Sieviešu dienai veltītu pasākumu?

Super👌 Es arī šiem uzrakstīju apm to pašu uz ko viņi man atbildēja! Un tagad apsēžaties! 😂
“ vinja Personiigaa dziive ir vinja zinjaa. Dzed labi un mums vajag tik uzstaashanos. Jums arii patiikamu vakaru . p.s. katrs cilveeks neesiis atbildi par saviem darbiem pats!”
Nu, kā jums? 😂 Ir skaidrs, ka kluba īpašnieks nav īpaši gudrs 😂
04.03.2024 23:04 |
 
Reitings 1391
Reģ: 05.12.2021
Kurpīte @ 04.03.2024 23:04

Super? Es arī šiem uzrakstīju apm to pašu uz ko viņi man atbildēja! Un tagad apsēžaties! ?
“ vinja Personiigaa dziive ir vinja zinjaa. Dzed labi un mums vajag tik uzstaashanos. Jums arii patiikamu vakaru . p.s. katrs cilveeks neesiis atbildi par saviem darbiem pats!”
Nu, kā jums? ? Ir skaidrs, ka kluba īpašnieks nav īpaši gudrs ?

Man neko neatbildēja, atstāja uz seen 😀 bet nu nekas, vēl ir nedēļa viņiem pajāt pauri
Vajadzētu atrast kādu drosmīgu ietekmeli, kas šito paceltu
04.03.2024 23:06 |
 
Reitings 453
Reģ: 06.11.2021
Zebradivi @ 04.03.2024 20:09
Liene ir pilnīgi debīla , atvainojos, bet man nav cita vārda ko pateikt, debīla un viss.
Kādas līdzjūtības viņa pieņem. Pati izdomāja , pati par to runā , pati raud. Neviens nav tik stulbs , lai padomātu , ka Kivičš ir miris dēļ parodijas , kur pat netiek minēts vārds miris. Slimi cilvēki viņi ir. Kā to Andri Liene nolaida pa burbuli, ar Madaru vēl kautcik turējās un cilvēki cienīja, tagad apsmiekli divi.
jā, jau vakarvakarā uzdotie jautājumi bija acīmredzami pašas uzdoti, uz kuriem bija centusies arī pati izsmeļoši atbildēt 🙈. Bet tagad viss šis absurdais farss ar pārspīlēto mega cepienu par “miris”… Idioti, kas idioti! Turklāt kivelim FB daudzi komentēja, ka dziesmā bija ministrs, nevis miris, bet izskatās, ka apzināti tupi turpina gauzties par miris. Tik ļoti caurspīdīgs ir abu kiveļu izsalkums pēc jelkādas uzmanības. Nožēlojami. Un tiešām bēdīgi
04.03.2024 23:11 |
 
Reitings 3347
Reģ: 05.12.2021
Nu bet tas Kivis un Lienei reāli divi tupi zābaki. Nu pizdec vnk. Pat haipu vairs nejēdz uztaisīt, jo nemāk lasīt un dzirdēt. Un pat ja tur būtu miris vārds, nu un? Tā ir parodija, humors, ne jau tāpēc tagad kāds izteiks līdzjūtību. Blad es šito nevaru. Fb vēl Roberts Rāviņš, tāds pats dalbajobs, aizstāv, ka izskats šausmīgs uztaisīts. Bet taču Kivis pats ielika video ar tukšo redeli un vēl ierēca pats par to. Un kā viņš tur izskatījās? Ka Origo bomzis. Un tagad apvainojas, ka tā viņu attēlo? Lašara. Kad, nu kad beidzot, viņam būs karma
04.03.2024 23:11 |
 
Reitings 179
Reģ: 02.01.2023
LabaDabaDa @ 04.03.2024 11:40
Mans šīrīta prieciņš - Tusnim, izrādās, būšot "MEGATUSS" Ventspilī. Kas tas vispār par vārdu? :D

MEGA TUSNIS būs Ventspilī 😂😂😂
04.03.2024 23:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4306
Reģ: 31.10.2010
Es tiešām nesaprotu, visi tādi aicinātāji ir kurli vai kā? Pat ja personīgā dzīve ir viņa ziņā, nu nedzied viņš labi!🤦
04.03.2024 23:13 |
 
Reitings 453
Reģ: 06.11.2021
Incognito @ 04.03.2024 19:05
Katru reizi man liekas, ka nu vēl dziļāk dibena caurumā vairs nevar noslīdēt, tad viņi abi pierāda pretējo un ar vēl tādu atvēzienu ?? subtitri zem tā video bija ielikti ar mērķi, lai dunduki, kas saklausa to, kā tur nemaz nav, nevar celt nekādas pretenzijas. Tākā, well done TV3 ?
Sākt nolikt Baibu, tas bija vistipiskākais memļaka gājiens. Kivič, tik skat, ka beigās nesanāk apķēzīties, jo Sipeniece nav pēdējais cilvēks tajā industrijā, varbūt nevajag tomēr žvankstēt, ja vēl gribas kādreiz televīzijā pagozēties
+++++
04.03.2024 23:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits