KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Liepiņa turpina atbildēt uz jautājumiem, visa nakts negulēta būs. Izskatās, ka šogad būšot ceļojums bez Mias, jo viņa saka, ka uz kūrortiem vairs negribot braukt, zvilnēšana pie baseina nav viņai, bet bērniem interesē tikai peldēšanās. Liepiņai gribas izzināt un iemācīties kaut ko jaunu.
Gan jau Miu Dālija pieskatīs kā savulaik Kerkira, kad šie Londonu izzināja.
Vēl variants, ka brauks ar Miu, bet viņu nemaz neieskaita savā galvā pie bērniem ar interesēm un attiecina to tikai uz Keitiju, kurai gan, kā redzams no pēdējā Madaras&Jāņa ceļojuma, interesē daudz vairāk par baseinu.
04.03.2024 10:05 |
 
Reitings 2657
Reģ: 05.07.2022
Pēdēja atbilde par ceļošanu vispār uzsit asinis. Jā, mēs visi redzējām cik "interesanti" Keitijai bija gulēt pie auksta baseina un nedarīt tieši neko. Un cik forši un lietderīgi viņa pavadīja ceļojumu ar savu īsto gimeni!
Cik laba atruna savam slinkumam un dzeršanai. Redz tagad bērni vainīgi. Lai vismaz paskatās kaut vai Danengbergsones ceļojumus ar savām mazajām meitām un savu ceļojuma parodiju. Tizlene
04.03.2024 10:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4307
Reģ: 31.10.2010
Tas tāpēc, ka Liepiņas kundze nevienu savu bērnu nav mācījusi. Viņa zina tikai izspiest. Kā, gribat teikt, ka ar to ir par maz? Vēl kaut kas jāmāca bērnam? Beidziet, nevar būt!
Mia ir par mazu visam, kam slīmestei būtu jāvelta laiks un jāatsakās no uz sevi vērstām lietām. Protams, ka vieglāk ir pateikt "viņa par mazu", "viņai neinteresē", "viņai nepatīk" un raustīt pakulas tālāk, nekā nodarboties un censties ieinteresēt. Tu, mom of 4, bērns ir JĀAUDZINA, lai no viņa iznāktu intelektuāli un sociāli attīstīts cilvēks. Nu nenotiks nekas pats no sevis!
04.03.2024 10:20 |
 
Reitings 36603
Reģ: 10.11.2022
Liene, tu vari gudrēties, cik tīk, bet tas, ka tu nezini, kas vislabāk garšo meitiņai un nevari nosaukt grāmatiņu, ko meitiņai esi nopirkusi, tas par tevi izsaka visu. Liene, tu esi slinka, nekam nederīga mamma. Atceries, tavs vīrs ir kivičs, kas nozīmē, ka esi prasta bāba, jo intelektuāles neprecas ar prastiem, rupjiem alkoholiķiem. Tā kā nemurgo par intelektu un inteliģenci, tas nav par tevi. Tu pat nesaprati, ka tas jautājums bija pasmiešanās par tevi.
04.03.2024 10:20 |
 
Reitings 1391
Reģ: 05.12.2021
ZapeNape @ 04.03.2024 10:20
Liene, tu vari gudrēties, cik tīk, bet tas, ka tu nezini, kas vislabāk garšo meitiņai un nevari nosaukt grāmatiņu, ko meitiņai esi nopirkusi, tas par tevi izsaka visu. Liene, tu esi slinka, nekam nederīga mamma. Atceries, tavs vīrs ir kivičs, kas nozīmē, ka esi prasta bāba, jo intelektuāles neprecas ar prastiem, rupjiem alkoholiķiem. Tā kā nemurgo par intelektu un inteliģenci, tas nav par tevi. Tu pat nesaprati, ka tas jautājums bija pasmiešanās par tevi.

Es katru reizi skaļi rēcu, kad Ļena noskatījusies kādu filmu vai izlasījusi grāmatu, sagooglē kkādu info un tad tā tjip filigrāni mums plebejiem iemet acīs kādu faktu - JA NU JŪS NEZINĀJĀT :D kā tagad par Rīzu Viterspūnu un Oskaru :D
04.03.2024 10:26 |
 
Reitings 11366
Reģ: 10.11.2022
ZapeNape @ 04.03.2024 10:20
Liene, tu vari gudrēties, cik tīk, bet tas, ka tu nezini, kas vislabāk garšo meitiņai un nevari nosaukt grāmatiņu, ko meitiņai esi nopirkusi, tas par tevi izsaka visu. Liene, tu esi slinka, nekam nederīga mamma. Atceries, tavs vīrs ir kivičs, kas nozīmē, ka esi prasta bāba, jo intelektuāles neprecas ar prastiem, rupjiem alkoholiķiem. Tā kā nemurgo par intelektu un inteliģenci, tas nav par tevi. Tu pat nesaprati, ka tas jautājums bija pasmiešanās par tevi.
piekritu, berniem, kad bija 3/4 gadi katru vakaru lasiju gramatinas, atceros, vecakajam patika gramatinas, kuru lasijam lasijam lasijam pec kartas katru vakaru lidz apnikumam, un, vel mazakiem neka 3 gadigi ir savas milakais gramatinas. Nezinu nevienu, kurs nespetu nosaukt sava berna milako gramatinu taja vecuma.
04.03.2024 10:28 |
 
Reitings 1391
Reģ: 05.12.2021
Marfa @ 04.03.2024 10:28
piekritu, berniem, kad bija 3/4 gadi katru vakaru lasiju gramatinas, atceros, vecakajam patika gramatinas, kuru lasijam lasijam lasijam pec kartas katru vakaru lidz apnikumam, un, vel mazakiem neka 3 gadigi ir savas milakais gramatinas. Nezinu nevienu, kurs nespetu nosaukt sava berna milako gramatinu taja vecuma.

Man ir puika, kuram kopš bērnības tiešām neinteresēja grāmatas - biju daudzkārt mēģinājusi ieviest to pašu lasīšanu pirms miega, bet intereses nebija un arī nav joprojām (10g tagad). Bet tāpat es pirku, mācījāmies dabu, pēc tam lasīt utt, arī tagad lasa absolūto minimumu, lai vnk mācētu lasīt un izteikties, bet jā, tas nāk ar tādu piespiešanos, jo nav tā dabīgā interese par grāmatām, kā salīdzinot un atceroties sevi bērnībā. Bet toties 3 gados uzsāka treniņus slidošanā, 5 gados aizgāja kalnu slēpošanā, ar skolas sākšanos fultbolā, bet Mia jau pat nekas no fiziskiem treniņiem nav, lai varētu teikt, ka ok, nu neinteresējies par grāmatām, jo nav visi lasītāji
04.03.2024 10:37 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Bijušās sievas ceļot popularitāti uz kiviča vārda? Da pēdējā sieva, piemēram, jau sen uzvārdu nomainīja, lai nebūtu nekāda darīšana ar šo riebīgo uzvārdu.Viss, ko viņa ir panākusi, ir savu personību un darbu, nevis riebīgo kiviča uzvārdu. Kura vēl bijusī sieva sev ceļ popularitāti uz kiviča uzvārda? Ko? KURA? Tas kivič ir NULLE, tāpat kā tu liene. Ak, nē, tu taču arī, esot trešā sieva, sanāk cel popularitāri uz kiviča uzvārda. Tu esi sev tādu kauna traipa popularitāti, pateicoties savam kivičam uztaisījusi, ka tevi neviens normāls cilvēks sen vairs neciena. Jo bērnu pametējām sabiedrībā nav vietas. Vari sevi lielīt. No tā visa nav ne grama. Inteliģenti cilvēki nelasa lētu romānu grāmatas, bet izglītojošu un inteliģentu literatūru. Tas tā, atkāpei. Tevī no inteliģences nav ne smakas. Tu caurām dienām sēdi dīvānā un skaties Netflix filmas, degradējies un nestrādā.
04.03.2024 10:44 |
 
Reitings 14754
Reģ: 29.04.2022
Man acis iet greizi, mēģinot izlasīt Liepiņtantes "intelektuālos" nakts murgojumus. Tik gudra grib izlikties, ka kaut kāds nesakarīgs vārdu savārstījums tur vien izdodas.
Cik viņa ir paredzama! Tas ir vienkārši ārprāts! Tur degradācija notiek nereāli ātri. Bet nu paši vien vainīgi, lai "bauda" savas rīcības sekas.
04.03.2024 11:12 |
 
Reitings 387
Reģ: 12.09.2022
ZapeNape @ 04.03.2024 10:20
Liene, tu vari gudrēties, cik tīk, bet tas, ka tu nezini, kas vislabāk garšo meitiņai un nevari nosaukt grāmatiņu, ko meitiņai esi nopirkusi, tas par tevi izsaka visu. Liene, tu esi slinka, nekam nederīga mamma. Atceries, tavs vīrs ir kivičs, kas nozīmē, ka esi prasta bāba, jo intelektuāles neprecas ar prastiem, rupjiem alkoholiķiem. Tā kā nemurgo par intelektu un inteliģenci, tas nav par tevi. Tu pat nesaprati, ka tas jautājums bija pasmiešanās par tevi.
es domāju, ka problēma ir tajā, ka Liene grib vienmēr būt ideāla. Viņa nav tāda, bet visiem gribas parādīt, ka tā ir. Viņai liekas , ka ja pateiks, ka kaut kas negaršo meitai, tad uzreiz domās, ka slikta pāvare. Viņai ir ļoti zems pašvērtējums un par to liecina daudzas viņas izpausmes. Kaut vai, tas ka viņa nespēj vīram atteikt un pateikt vispār kaut ko pretī , un viss ko Kivis saka ir ideāli.
04.03.2024 11:13 |
 
Reitings 387
Reģ: 12.09.2022
Meitenes, tās , kuras viņai raksta jautājumus lūdzu padomājiet 2x pirms kaciniet viņu ar jautājumiem , kas saistīti ar Madaru. Es ticu , ka jums varētu būt interesanti un būtu, ko pašokēties, bet padomājiet par Madaru. Diezvai viņai, tas ir vajadzīgs.
04.03.2024 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 2499
Reģ: 20.06.2013
Lauva1994 @ 04.03.2024 11:16
Meitenes, tās , kuras viņai raksta jautājumus lūdzu padomājiet 2x pirms kaciniet viņu ar jautājumiem , kas saistīti ar Madaru. Es ticu , ka jums varētu būt interesanti un būtu, ko pašokēties, bet padomājiet par Madaru. Diezvai viņai, tas ir vajadzīgs.
šaubos ka jautājumu nerakstīšanu ko dotu, jo vecā šmara tāda gadījumā pati sev sarakstītu jautājumus, nu nevar viņa bez Madaras aiztikšanas
04.03.2024 11:23 |
 
Reitings 8122
Reģ: 22.03.2023
qwe @ 04.03.2024 11:23
šaubos ka jautājumu nerakstīšanu ko dotu, jo vecā šmara tāda gadījumā pati sev sarakstītu jautājumus, nu nevar viņa bez Madaras aiztikšanas

Pohuj, lai raksta pa sevi. Mēs to sapratīsim. Bet nevajag viņai nekādus jautājumus uzdot. Vienkārši nevajag
04.03.2024 11:35 |
 
Reitings 5200
Reģ: 06.08.2014
Ak diiiieeeeeevs. Pamodās 😂😂 tā atbilde uz raidījumu “Nu nopietni!”. Tā vietā, lai gudrākais paklusētu. Dzērāja parāda savu intelekta līmeni. Redziet, kādam šķiet smieklīga viņas vīra nāve. Bet bļeģ solīt nošaut visus tur no TV3, tas lūk ir normāli. Patiešām slima būtne ir tā liene. Man trūkst vārdu. Man pat kauns viņas vietā par to atbildi uz to parodēšanu.
04.03.2024 11:36 |
 
Reitings 2084
Reģ: 05.03.2022
Piviča ne tikai stulba,akla bet nu arī kurla. Kur tur viņa redz,dzird vārdu miris? Intelekta neskartā seja vairs neatceras kā beloveds gribēja būt ministrs?. Lai kā parodijā šļupstētu,tāpat tur ir ministrs,ne miris.
04.03.2024 11:36 |
 
Reitings 5200
Reģ: 06.08.2014
Facebookā bija postu ielikusi pat, bet, tikpat ātri izdzēsa. Moš kivis ar ķebli ievilka un teica, lai beidz pazoru taisīt 😃 es domāju, ka kivim pat varētu šķist smieklīgi tas viss. Bet tā trakā tas sacepas par visu 😂😂
04.03.2024 11:39 |
 
Reitings 5200
Reģ: 06.08.2014
SaldaMēle @ 04.03.2024 11:36
Piviča ne tikai stulba,akla bet nu arī kurla. Kur tur viņa redz,dzird vārdu miris? Intelekta neskartā seja vairs neatceras kā beloveds gribēja būt ministrs?. Lai kā parodijā šļupstētu,tāpat tur ir ministrs,ne miris.

Es pat tik ļoti neiedziļinājos. Vēl labāk. Šī pārklausās un vēl sola visus apšaut 😄
04.03.2024 11:40 |
 
Reitings 24092
Reģ: 18.08.2022
Knabsab @ 04.03.2024 11:12
Man acis iet greizi, mēģinot izlasīt Liepiņtantes "intelektuālos" nakts murgojumus. Tik gudra grib izlikties, ka kaut kāds nesakarīgs vārdu savārstījums tur vien izdodas.
Cik viņa ir paredzama! Tas ir vienkārši ārprāts! Tur degradācija notiek nereāli ātri. Bet nu paši vien vainīgi, lai "bauda" savas rīcības sekas.

Un vēl galvenais ,katrā atbildē iestarpināt”manuprāt” 😂😂😂
04.03.2024 11:40 |
 
Reitings 28009
Reģ: 06.11.2022
Mans šīrīta prieciņš - Tusnim, izrādās, būšot "MEGATUSS" Ventspilī. Kas tas vispār par vārdu? :D
04.03.2024 11:40 |
 
Reitings 804
Reģ: 07.02.2024
SaldaMēle @ 04.03.2024 11:36
Piviča ne tikai stulba,akla bet nu arī kurla. Kur tur viņa redz,dzird vārdu miris? Intelekta neskartā seja vairs neatceras kā beloveds gribēja būt ministrs?. Lai kā parodijā šļupstētu,tāpat tur ir ministrs,ne miris.

Es arī dzirdu ministrs, ne miris. Bet tad, ja dzirdētu pareizi, nevarētu draudēt nošaut kādu.
04.03.2024 11:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits