KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1058
Reģ: 21.10.2009
Neattaisnoju šo pāri, bet man attāliem radiniekiem arī kopš ~3 gadu vecuma meitiņai ļoti slikti zobi, tajā laikā mēģināja vest pie zobārsta, bet meitenei milzu panika, un nekas nesanāca.. viņa bija mazēdāja, garšoja saldumi, un vienu brīdi bija gastroenteroloģiskas problēmas un izteikta vemšana, rezultātā visdrīzāk kuņģa skābe zobus pamatīgi pabojāja. Esmu droša, ka zobus vismaz centās tīrīt, varbūt kaut kad uz to bija arī pretestība. Meitenei tiešām melni zobi, bet ģimene nudien nav nelabvēlīga vai nolaidīga, pat tieši otrādi..
man meitai arī ir līdzīgs vecums un ir caurums, drīz iesim mēģināt labot, ceru, ka vares salabot, bet viņa ir ļoti trauksmaina, un nezinu, kā viss process izvērtīsies. Un tāpat viņa jau drīz pēc izšķilšanās 1 zobiņš bija ar kariesu. Sākumā mums ļoti grūti gāja ar tīrīšanu, viņa vispār nevēra muti vaļā, lai to iztīrītu, bļāva, vēlāk jau skrēja prom utt.. tikai pēc 2 gadu vecuma varējām mierigi sarunat, ka tagad zobi jātīra un pati ar prieku sāka procesā iesaistīties un pati atgādināt.
Var būt visādi.. es Mias zobus neredzēju, bet vecākošanā mēdz būt kalni un Lejas.. es savā bērnīnā pirmo zobu pastu šķiet atceros ap 5 gadu vecumu. 🫣
Pirms tam, laikam, tikai skalojām ar ūdeni, neesmu droša.
07.02.2024 10:53 |
 
Reitings 3660
Reģ: 25.09.2023
Katzenfamilie @ 07.02.2024 00:09

Tads saknju darzs mute, kads ir Miai, tiesam nekur nav redzets...Vienai pieaugusai meitenei kaut ko lidzigu mute esmu redzejusi, tacu vinjai bija reimatoidais artrits smaga forma, ja pareizi atceros, bet vinja laikam kaut kad velak gaja uz zobarstniecibas kliniku un tika pie skaistiem zobiem.

Reimatoīdajam artrītam ar izbirušiem zobiem nav pilnīgi nekāda sakara, vienīgais kas var mainīties ir līdz ar kaulu deformāciju zobu taisnums.
Tīrot zobus, ejot regulāri pārbaudīties, apmeklējot zobu higiēnistu, tam nav jābūt.
Tas kas ir redzams tā bērna mutē ir tīrākā vecāku nolaidība, bezatbildība un vienaldzība, varētu minēt nezināšana, bet šis nebūtu tas īstais gadījums, jo katram pieredzē jau ir pa 3x3 komandai bērnu.
p.s. par artrītu varu runāt no pieredzes, un no pieredzes saku, ka Lienei vai nu tāds nav, vai ir bijis jaunības gados (jā no atsevišķiem artrīta paveidiem var “izaugt”). Kādēļ to varu apgalvot, jo visi viņas apgalvojumi un simptomi nekad nav atbilduši artrīta diagnozes simptomiem (nu liene protams ir unikāla būtne, pastāv liela iespēja, ka es kļūdos un viņas simptomi arī ir netipiski).
07.02.2024 10:54 |
 
Reitings 4008
Reģ: 08.09.2015
Tas, ka bērnam ir bail no zobārsta, nekādā gadījumā nav attaisnojuma tam, ka bērnam 3 gados ir šāds zobu stāvoklis, tikai un vienīgi vecāku nolaidība. Jebkuram vecākām, kam rūp sava bērna zoba stāvoklis meklēs laicīgi kā palīdzēt bērnam, kaut vai galēji pie sedācijas. Es domāju, ka vismaz pusei no visiem Latvijas bērniem, varbūt pat vairāk (līdz vismaz skolas vecumam) ir bail no zobārsta, bet tas nenozīmē, ka visiem šiem bērniem ir šāds stāvoklis mutē, pat ne tuvu. Es nedomāju, ka baigi to var novelt uz gēniem, jo Lienes meitenēm, un Andra bērniem visiem mutē ir zobi (ja nu vienīgi viņi abi viens otram nav labs kombo, lai radītu bērnu). Es sliecos tomēr, ka šeit lomu spēlē ne-uzturs Miai esot vēderā, ne-uzturs pēdējos 3 gadus, Lienes vēlā grūtniecība plus pēc gadiem ilgas dzeršanas un dažādu zaļu lietošanas, plus higiēnas neievērošana, pudeļu kariess.
07.02.2024 10:55 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Par Lienes attieksmi pret Miu. Lienei neinteresē neviens cits, izņemot pašu un veci, kas tajā brīdī ir blakus. Viņai viens pīpis - ir tie bērni vai nav.
Vienīgais, kas viņu spēj izsist no ierindas, ir krāna zaudēšana.
Ja vecis ir blakus, tad viņa ir sevis labākā versija. Un gan jau to klitoru atklāj katrs jaunais brūtgāns.
A par bērniem - lai citi rupējas. Vēl viens plus priekš viņas šim.ir, ka var pagaudot, kā meitas noskaņotas pret viņu. Pataisīt sevi par cietēju.
07.02.2024 10:58 |
 
10 gadi
Reitings 7005
Reģ: 17.09.2009
magdalena333 @ 07.02.2024 10:55
Tas, ka bērnam ir bail no zobārsta, nekādā gadījumā nav attaisnojuma tam, ka bērnam 3 gados ir šāds zobu stāvoklis, tikai un vienīgi vecāku nolaidība. Jebkuram vecākām, kam rūp sava bērna zoba stāvoklis meklēs laicīgi kā palīdzēt bērnam, kaut vai galēji pie sedācijas. Es domāju, ka vismaz pusei no visiem Latvijas bērniem, varbūt pat vairāk (līdz vismaz skolas vecumam) ir bail no zobārsta, bet tas nenozīmē, ka visiem šiem bērniem ir šāds stāvoklis mutē, pat ne tuvu. Es nedomāju, ka baigi to var novelt uz gēniem, jo Lienes meitenēm, un Andra bērniem visiem mutē ir zobi (ja nu vienīgi viņi abi viens otram nav labs kombo, lai radītu bērnu). Es sliecos tomēr, ka šeit lomu spēlē ne-uzturs Miai esot vēderā, ne-uzturs pēdējos 3 gadus, Lienes vēlā grūtniecība plus pēc gadiem ilgas dzeršanas un dažādu zaļu lietošanas, plus higiēnas neievērošana, pudeļu kariess.
Tieši tā. Manam bērnam arī bija paniskas bailes. Vedām uz to sedāciju laicīgi un paši maksājām nevis gadu rindā gaidījām, lai tikai bezmaksas dabūtu. Bērnam tās ir ciešanas.
07.02.2024 10:59 |
 
10 gadi
Reitings 1058
Reģ: 21.10.2009
Ariete @ 07.02.2024 10:59
Tieši tā. Manam bērnam arī bija paniskas bailes. Vedām uz to sedāciju laicīgi un paši maksājām nevis gadu rindā gaidījām, lai tikai bezmaksas dabūtu. Bērnam tās ir ciešanas.

Ne pa tēmu - vai vari pastāstīt par Sedāciju? Kā tas notiek utt?
07.02.2024 11:49 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
hanney @ 07.02.2024 11:49

Ne pa tēmu - vai vari pastāstīt par Sedāciju? Kā tas notiek utt?

Nav nekas traks. Arī es savu bērnu vedu un maksāju naudu Stomatoloģijas institūtā. Mūsu gadījumā zobiņos bija 4 caurumi un pilnīgi neiespējami bija salabot, jo bērns rīstījās un baidījās. Zobārste piedāvāja narkozē visus salabot un dažiem uzlika tādus mazus kronīšus. Jā un tie bija piena zobiņi, jo nelabojot tie sāpēja un ignorējot draudēja kaula zobu defekti. Tāpat arī nelaboti zobi ietekmē sirdi. Palasiet par šo tēmu.
Narkozē viss vienkārši, bērns aizmieg, zobārsti visu sadara. Pēc labošanas narkozē zobārsti rekomendē saldējumu iedot. Kad bērns pamodās, nedaudz atpūtās un atgāja no narkozes ( patiešām nekas traks) un gājā priecīgs ar mani uz veikalu pēc saldējuma. Mums šis tāds piedzīvojums bija. Nekādas traumas bērnam.Viss mierīgi, ātri un profesionāli. Mammām lielāks uztraukums parasti kā bērnam, jo bērns jau nesaprot, ko viņam darīs. Tā iemidzināšana arī ātra, viegla.
Nepieļaujami ir ignorēt sava bērna bojātos zobus. Ši divi tipiņi nav pelnījuši būt par vecākiem. Bērnam mute izpuvusi, tikmēr māte vadā savu alkānu pie zobārsta, nevis meitiņu. Ai, drausmas. Dusmas.
07.02.2024 12:00 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Vakar jau domāju rakstīt, tad rakstīju, tad atkal pādomāju, bet nu stāsts par ļoti līdzīgu stāstu no 2023.decembra tiesas, kur meitenei Norvēģijā bija bojāti 16 no 20 piena zobiem, kā rezultātā arī kaula zobi tika bojāti, kur tiesa atzina, ka tas meitenei radīja ciešanas, jo bojātie zobi sāpējuši un piesprieda 120 dienas cietumā un 7000€ maksāt kompensāciju meitai, kas ir izņemta no ģimenes uz visiem laikiem. Māte domāja visādas atrunas, bet tie tiesa nenoticēja. Bērnam pirms miega tika dota pudele ar saldinātiem dzērieniem, zobi netika kopti un ja sākumā gāja pie zobārsta, jo Norvēģijā ir obligātās vizītes, tad pēc tam māte izvairījās un speciāli pat pārvācās, lai izvairītos no iestāžu uzraudzības.
"Māte tiesā skaidroja, ka tīrījusi meitai zobus, taču tiesa viņai netic. Viņi cita starpā norāda uz to, ka meita paskaidrojusi, ka mātei nav bijis ne zobu birstīšu, ne zobu pastas.
Māte tiesā apgalvojusi, ka viņas meitas zobi bija brūni, kad tie izauga, un viņa darīja visu iespējamo. Tiesa arī tam netic:
– Viņa nav pierādījusi, ka būtu darījusi ko efektīvu, lai rūpētos par cietušās zobu veselību, neskatoties uz to, ka uzskatīja, ka meitai zobi iznākuši "sapuvuši". Gluži pretēji, ir pierādīts, ka viņa izvairījās no cietušās no sabiedrības obligātās profilaktiskās kontroles"
Nobeigumā šis ir ĻENKAI
Meitene, kura šobrīd ir pusaudža gados, ir izgājusi plašu zobu ārstēšanu un saskaņā ar spriedumu ir nesāpīga, taču, iespējams, viņai būs nepieciešama plaša ārstēšana visas dzīves laikā. Viņa nesazinās ar māti un dzīvo mātei nezināmā adresē.
07.02.2024 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 13.01.2011
Par to, ka Mia aizmugurē pleķis bez matiem. Tas nevarētu būt dēļ tā, ka lielāko savu dienas daļu pavada guļotu uz muguras un bakstot telefonu/planšeti? Gluži kā zīdaiņiem, kad viņi piedzimst uz sāk gulēt uz galviņas.
07.02.2024 12:39 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Cik ilgi Liene raksta grāmatu? Sāka rakstīt pirms Norvēģijas vai Norvēģijā? Kurš gads tas bija?
Pat Andris Rudzītis (frīks no šoviem) izdeva grāmatu.. Vecpuiša rokasgrāmata.
http://edruva.lv/savs-dzives-redzejums/?fbclid=IwAR2GgiqtRm6rjBoyrIKX7hCDBRTpdcnUeEbbcPjg9zmZxyKYThapyW3DF5M
07.02.2024 12:58 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Bjork @ 07.02.2024 12:03
Vakar jau domāju rakstīt, tad rakstīju, tad atkal pādomāju, bet nu stāsts par ļoti līdzīgu stāstu no 2023.decembra tiesas, kur meitenei Norvēģijā bija bojāti 16 no 20 piena zobiem, kā rezultātā arī kaula zobi tika bojāti, kur tiesa atzina, ka tas meitenei radīja ciešanas, jo bojātie zobi sāpējuši un piesprieda 120 dienas cietumā un 7000€ maksāt kompensāciju meitai, kas ir izņemta no ģimenes uz visiem laikiem. Māte domāja visādas atrunas, bet tie tiesa nenoticēja. Bērnam pirms miega tika dota pudele ar saldinātiem dzērieniem, zobi netika kopti un ja sākumā gāja pie zobārsta, jo Norvēģijā ir obligātās vizītes, tad pēc tam māte izvairījās un speciāli pat pārvācās, lai izvairītos no iestāžu uzraudzības.
"Māte tiesā skaidroja, ka tīrījusi meitai zobus, taču tiesa viņai netic. Viņi cita starpā norāda uz to, ka meita paskaidrojusi, ka mātei nav bijis ne zobu birstīšu, ne zobu pastas.
Māte tiesā apgalvojusi, ka viņas meitas zobi bija brūni, kad tie izauga, un viņa darīja visu iespējamo. Tiesa arī tam netic:
– Viņa nav pierādījusi, ka būtu darījusi ko efektīvu, lai rūpētos par cietušās zobu veselību, neskatoties uz to, ka uzskatīja, ka meitai zobi iznākuši "sapuvuši". Gluži pretēji, ir pierādīts, ka viņa izvairījās no cietušās no sabiedrības obligātās profilaktiskās kontroles"
Nobeigumā šis ir ĻENKAI
Meitene, kura šobrīd ir pusaudža gados, ir izgājusi plašu zobu ārstēšanu un saskaņā ar spriedumu ir nesāpīga, taču, iespējams, viņai būs nepieciešama plaša ārstēšana visas dzīves laikā. Viņa nesazinās ar māti un dzīvo mātei nezināmā adresē.

Patīkami, ka ir valstis, kur bērnu tiesības ņem ļoti nopietni vērā.
07.02.2024 13:00 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
man ir vairāk kā 3 bērni, un nevienam nebija ne bailes, ne kaprīzes tīrīt zobus. Tā kā sāku ar pirmo zobu, tad tas bija rituāls katru rītu un vakaru. Bērniem patīk jaunas zobbirstes, no zobārsta arī nebaidījās, jo sākumā tikai apskata, kko pakasa, lai pierod pie instrumentiem un beigās dāvaniņa.
Rezumē lielisks- nevienam no maniem bērniem
piena zobos nebija kariess.
es uzskatu, ja bērnus pieradina pie zobu kopšanas rutinas no pirmā zoba, katru gadu vismaz 2 reizes ved pie zobārsta, taisa higēnu, nav ne bailes, ne kaprīžu un arī nav kariesa.
Ir, protams, visādi gadījumi ārpus normas- ģenētiski, medikamentozi utt, kur zobi bojājās, bet diezvai tas ir par šo ģimenīti.
07.02.2024 13:27 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
sinddyy @ 07.02.2024 10:36

Neaizstāvot, vienkārši jautājums, tieši ko šeit ir iespējams darīt? Tur jau tā lieta, ka neko vairs. Neliks taču 3gadniecei mākslīgos zobus, vai ko nozīmē, kaut ko jādara? Neko tur vairs nevar izglābt kā gaidīt tikai jau īstos zobus un cerēt, ka tam degradētajam pārītim parādīsies kaut nedaudz saprāts. Mias zobi ir rādītājs pilnīgai nolaidībai!
Nelabojot šos, tiešà veidā tiek ietekmēti īstie zobi! Tas nav tā, sak, izkritīs šie un izaugs skaisti. Nē, tur būs problēma problēmas galā!
Prieks, ka ārzemēs kādam kas rūp. Te Kiva uzsmaidīs BT vecenēm un viss čikiniekā.
07.02.2024 13:29 |
 
Patīk
Reitings 19531
Reģ: 09.12.2015
LuckyStrike @ 07.02.2024 13:29
Nelabojot šos, tiešà veidā tiek ietekmēti īstie zobi! Tas nav tā, sak, izkritīs šie un izaugs skaisti. Nē, tur būs problēma problēmas galā!
Prieks, ka ārzemēs kādam kas rūp. Te Kiva uzsmaidīs BT vecenēm un viss čikiniekā.

Tieši tā. Latvijā senči var savu bērnu noslaktēt un norakt, un pat tad nesēdēs cietumā, jo nebūs pie rokas pieķerti un trūks pierādījumu.
Skaidrs, ka tāda bezatbildība par bērna veselību kā Mias gadījumā arī nedrīkstētu tikt ignorēta. Kas ir meitenes ģimenes ārsts/pediatrs? Ārstu nemulsina tie plikie pleķi matu vietā, izpuvušie zobi? Viss ķip ok? Miai vispār ir taisītas kādas analīzes, noteikts D vit, dzelzs līmenis utml?
07.02.2024 13:53 |
 
Reitings 2979
Reģ: 29.05.2022
RozīneE @ 07.02.2024 10:54

Reimatoīdajam artrītam ar izbirušiem zobiem nav pilnīgi nekāda sakara, vienīgais kas var mainīties ir līdz ar kaulu deformāciju zobu taisnums.
Tīrot zobus, ejot regulāri pārbaudīties, apmeklējot zobu higiēnistu, tam nav jābūt.
Tas kas ir redzams tā bērna mutē ir tīrākā vecāku nolaidība, bezatbildība un vienaldzība, varētu minēt nezināšana, bet šis nebūtu tas īstais gadījums, jo katram pieredzē jau ir pa 3x3 komandai bērnu.
p.s. par artrītu varu runāt no pieredzes, un no pieredzes saku, ka Lienei vai nu tāds nav, vai ir bijis jaunības gados (jā no atsevišķiem artrīta paveidiem var “izaugt”). Kādēļ to varu apgalvot, jo visi viņas apgalvojumi un simptomi nekad nav atbilduši artrīta diagnozes simptomiem (nu liene protams ir unikāla būtne, pastāv liela iespēja, ka es kļūdos un viņas simptomi arī ir netipiski).
Man 35 gados ārsti konstatēja deformējošo artrītu.Es pārbijos protams.Tad nospļāvos,pārtraucu dzert zāles no kurām man pat nelabi palika.Nostrādāju 13 gadus fermā,kur darbs ir pietiekami smags.Kā vecis cilāju maisus,arī bija un ir liekais svars.Bet es kā lauku bāba,nevaru atļauties ēst burkānpļuras uz ūdens bāzes,jo garo darba dienu pat neizturētu.Un es to artrītu neesmu izjutusi tfu,tfu,tfu.Sākumā drausmīgi tirpa rokas,ka naktis nevarēju gulēt.Un mans secinājums ir,Lienei artrīts piemetas no slinkuma.Un protams ka piemetīsies,ja augām dienām pavada gultā,un pa reizītei pieceļas patirināties.Tikai nebrūciet man virsū,jo es to rakstu tikai par Lieni un es saprotu ka cilvēkiem kuriem reāli ir artrīti ir grūti un smagi.
07.02.2024 13:58 |
 
Reitings 32
Reģ: 06.01.2024
Šajā forumā ieeju ļoti reti, bet nevarēju nepamanīt šo super-garo diskusiju. Jau pāris dienas sekoju līdzi diskusijai un esmu, maigi izsakoties, šokā. Vai tiešām Jums visām nav ko labāku darīt dzīvē ? Vai tiešām Jums interesē viņu dzīves ? Nopietni ?
Es nekad arī neesmu atbalstījusi šo pāri un viņu darbības, bet tieši jau tāpēc izvairos un nelasu nekādas ziņas par viņiem un neinteresējos. Pieļauju domu, ka lielākoties visas esat pieaugušas sievietes ar ģimenēm, darbiem, hobijiem utt. Jums tiešām brīvajā laikā nav ko labāku darīt, kā veltīt šiem ‘slavenībām’ savu dārgo laiku un uzmanību ? Ja Jūs tiešām, kā pašas sakāt, ievērojat vardarbību pret bērnu, tad jā- klusēt nedrīkst un ir jārīkojas. Bet lielākoties šeit notiek masveida bully’ošana. Jums ir jāsaprot, ka tieši Jūs šo pāri padarat vēl aktuālu un viņiem taču no tā ir labums, bet ne jau Jums. Un jā- arī es esmu iztērējusi savu laiku un enerģiju šo rakstot un savā ziņā pievēršot uzmanību, bet dažs labs konts to dara regulāri katru dienu. Tas ir reāls madness. Pirms jūs visas spiežat ‘👎🏼’ šim komentāram, es vēlos saprast, kāpēc tas tiek darīts, kāds ir iemesls ?
07.02.2024 14:09 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Annucis @ 07.02.2024 14:09
Šajā forumā ieeju ļoti reti, bet nevarēju nepamanīt šo super-garo diskusiju. Jau pāris dienas sekoju līdzi diskusijai un esmu, maigi izsakoties, šokā. Vai tiešām Jums visām nav ko labāku darīt dzīvē ? Vai tiešām Jums interesē viņu dzīves ? Nopietni ?
Es nekad arī neesmu atbalstījusi šo pāri un viņu darbības, bet tieši jau tāpēc izvairos un nelasu nekādas ziņas par viņiem un neinteresējos. Pieļauju domu, ka lielākoties visas esat pieaugušas sievietes ar ģimenēm, darbiem, hobijiem utt. Jums tiešām brīvajā laikā nav ko labāku darīt, kā veltīt šiem ‘slavenībām’ savu dārgo laiku un uzmanību ? Ja Jūs tiešām, kā pašas sakāt, ievērojat vardarbību pret bērnu, tad jā- klusēt nedrīkst un ir jārīkojas. Bet lielākoties šeit notiek masveida bully’ošana. Jums ir jāsaprot, ka tieši Jūs šo pāri padarat vēl aktuālu un viņiem taču no tā ir labums, bet ne jau Jums. Un jā- arī es esmu iztērējusi savu laiku un enerģiju šo rakstot un savā ziņā pievēršot uzmanību, bet dažs labs konts to dara regulāri katru dienu. Tas ir reāls madness. Pirms jūs visas spiežat ‘??’ šim komentāram, es vēlos saprast, kāpēc tas tiek darīts, kāds ir iemesls ?

Pāris dienas seko diskusijai…
Veselas pāris dienas !!!! Tu tērē savu laiku, piesārņo savas smadzenes un bojā savu čakru, lasot šo visu! Ārprāc!
Tev kauns IR?
07.02.2024 14:11 |
 
Reitings 539
Reģ: 07.04.2022
LuckyStrike @ 07.02.2024 13:29
Nelabojot šos, tiešà veidā tiek ietekmēti īstie zobi! Tas nav tā, sak, izkritīs šie un izaugs skaisti. Nē, tur būs problēma problēmas galā!
Prieks, ka ārzemēs kādam kas rūp. Te Kiva uzsmaidīs BT vecenēm un viss čikiniekā.

Kā tu zini, ka tie daži palikušie zobi nav jau salaboti?
Zobu nekļūs vairāk mutē un skats mutē nemainīsies, jo plombes zobos nav redzamas! Nu kur var tik šaurpierīgi domāt! Skaidrs, ka Ļenkai un Kivim nav pilns rublis, bet bieži arī komentētājām nav īsti viss kārtībā ar galvu, rakstot pilnā nopietnībā, kāpēc neko viņi nedara. Nu a ko izdarīs, pielīmēs mākslīgos vai, ko būtu jāizdara? Tā robainā mute taču tik un tā paliks, un jūs tik un tā šausmināsities, cik šausmīgs skats! Vai meitenei izraut tos pēdējos 3 zobus, lai tikai būtu glītāks skats? Ar ko tad viņa ēdīs kaut tās kripatas dārziņā, ja apvīlēs to palikušo redeli? Nu padomājat tak arī! 😁
07.02.2024 14:12 |
 
Reitings 32
Reģ: 06.01.2024
Mathilde @ 07.02.2024 14:11

Pāris dienas seko diskusijai…
Veselas pāris dienas !!!! Tu tērē savu laiku, piesārņo savas smadzenes un bojā savu čakru, lasot šo visu! Ārprāc!
Tev kauns IR?

Ieejot Jūsu profilā nevarēju nepamanīt, ka Jūs šajā diskusijā esat iekomentējusi veselus 764 (!) komentārus.
Šķiet, ka tas ir nedaudz apkaunojošāk nekā mans pirmais (nu jau otrais) komentārs šajā diskusijā.
Kāds ir tavs iemesls to darīt ?
07.02.2024 14:20 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Annucis @ 07.02.2024 14:09
Šajā forumā ieeju ļoti reti, bet nevarēju nepamanīt šo super-garo diskusiju. Jau pāris dienas sekoju līdzi diskusijai un esmu, maigi izsakoties, šokā. Vai tiešām Jums visām nav ko labāku darīt dzīvē ? Vai tiešām Jums interesē viņu dzīves ? Nopietni ?
Es nekad arī neesmu atbalstījusi šo pāri un viņu darbības, bet tieši jau tāpēc izvairos un nelasu nekādas ziņas par viņiem un neinteresējos. Pieļauju domu, ka lielākoties visas esat pieaugušas sievietes ar ģimenēm, darbiem, hobijiem utt. Jums tiešām brīvajā laikā nav ko labāku darīt, kā veltīt šiem ‘slavenībām’ savu dārgo laiku un uzmanību ? Ja Jūs tiešām, kā pašas sakāt, ievērojat vardarbību pret bērnu, tad jā- klusēt nedrīkst un ir jārīkojas. Bet lielākoties šeit notiek masveida bully’ošana. Jums ir jāsaprot, ka tieši Jūs šo pāri padarat vēl aktuālu un viņiem taču no tā ir labums, bet ne jau Jums. Un jā- arī es esmu iztērējusi savu laiku un enerģiju šo rakstot un savā ziņā pievēršot uzmanību, bet dažs labs konts to dara regulāri katru dienu. Tas ir reāls madness. Pirms jūs visas spiežat ‘??’ šim komentāram, es vēlos saprast, kāpēc tas tiek darīts, kāds ir iemesls ?

Laikam jau tāpēc, ka rūp un satrauc tas, ka šie abi reāli nodarbojas ar visatļautību. Pateicoties tam, ka šeit forumnieces nav vienaldzīgas, vismaz ir panākts, ka tur tas mazais bērniņš netiek vazāts apkārt pa naktīm uz pieaugušo ballītēm un dzerstiņiem. Šobrīd aktuāli, lai tiktu salaboti vai izrauti bojātie zobi. Lai "gādīgie" vecāki nevelk garumā, gaidot bezmaksas rindu, bet rīkojas jau tagad. Žēl bērna. Bet diemžēl, tikai tad, kad šiem abiem ir spiediens no iestādēm, viņi abi savācas.
07.02.2024 14:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!