KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 383
Reģ: 24.09.2022
https://failiem.lv/u/f2ungqysz6
Žurnāliste Ļenka nakts mēnesnīcā veiksmīgi pazaudējot pēdējo pelēko šūnu viens un divi uzķeras uz fake lapeles. Busulis pats humoristiski pieduras, cilvēki komentē, lai uzmanas, jo fake lapele, bet Ļenka...
Nu, un pasakiet vēl, ka entās izglītības ko dod, ja 24 h laikā sieviete ir pazaudējusi pēdējās prāta kristiskās domāšanas paliekas:
1. Par Madaras meitu atsevišķajām istabām Ļebkasprāt ir notikusi emocionālā un sazin vēl kāda vardarbība
2. Fake lapeļu analītiskais sašutums...
09.01.2024 08:55 |
 
Patīk
Reitings 19561
Reģ: 09.12.2015
Rozāforums @ 09.01.2024 01:09
sākas tēja un grāmatas lasīšana naktī, nez vai jautājumi arī sāksies :D

Vispār par tējas dzeršanu naktī man ir interesants stāsts. Reiz patika čalis, kas strādāja bārā Vecrīgā, es tur šad tad patusēju, un uz nakts otru pusi vienmēr uzradās daži nerunīgi tējas dzērāji. Bārmenis toreiz zināja teikt, ka tie esot šņaucēji. Kad vielu iedarbība iet uz beigām, šie dzerot siltu tēju. Tas man tā spilgti palicis atmiņā..
09.01.2024 09:06 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
LilyLady @ 09.01.2024 09:06

Vispār par tējas dzeršanu naktī man ir interesants stāsts. Reiz patika čalis, kas strādāja bārā Vecrīgā, es tur šad tad patusēju, un uz nakts otru pusi vienmēr uzradās daži nerunīgi tējas dzērāji. Bārmenis toreiz zināja teikt, ka tie esot šņaucēji. Kad vielu iedarbība iet uz beigām, šie dzerot siltu tēju. Tas man tā spilgti palicis atmiņā..

loģiski, jo normāls cilvēks naktī guļ un neko tādu nav spējīgs uzrakstīt.
Domāju, ka realitāte tur ir daudz briesmīgāka.
un tur ir mazs bērns!
09.01.2024 09:08 |
 
10 gadi
Reitings 424
Reģ: 29.01.2009
sviestabeka @ 08.01.2024 23:27
Bet tai Lienei tiešām nevar neko izdarīt, ka tik atklāti savu stulbumu rāda internetā? It kā viņai citi bērni bez Keitijas nebūtu, pat Kima tagad kā sliktais bērns nolasijās pēc tā nakts storija.

Žēl,ka ir atcelta piespiedu ārstēšana.
09.01.2024 09:17 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.05.2022
Meitenes,gribu iemest kapeiku.Neapspriedīsim pagaidām Madaras mistisko precēšanos un grūtniecību,par kuru te visu laiku gvelž citrondirsa.Jo es nemaz tam neticu,vismaz līdz brīdim kamēr tam nebūs apstiprinājuma no viņiem pašiem.Jo nesen pārvācās,Madara staipija galdus.Domājat Jānis ļautu?Lai vai kā mums te reizēm iet,sastrīdamies,palamājamies bet mēs te nefantazējam.Mēs apspriežam ,ko saka vai ieliek mūsu varoņi kas ir reāli pierādāms.Kā citrondirsa var zināt,ko izmuldējās Keitija?Blakus stāvēja? Arī par precēšanos,ko Jānis teica? Gribot normālas kāzas,un te pēkšņi ātri un kaut kur! To ka Liene sajūk prātā,nu jau galīgi,tas jau ir skaidrs.Un neviens neko viņai neko nevar izdarīt,un to viņa apzinās ļoti labi.
09.01.2024 09:21 |
 
Reitings 849
Reģ: 11.08.2022
kriksisix @ 09.01.2024 08:50
Godavārds gribas uzšaut ar slapju lupatu tai sievietei. Un vēl viņas vārdiem pateikt ''kā tev kauna nav'' muti virināt par svešiem bērniem, gadu no gada. Tur pat neko nevar novēlēt,ne tikt galā ar sevi, ne savām pazaudētajām meitām. Vienkārši pazūdi no publiskās telpas un brauc ārstēt galvu un alkoholismu. Par tēviņu nemaz neizteikšos. Pretīgi. Cik cilvēki var būt pretīgi - tik šie abi ir, ar to arī apsveicam.
Ļoti žēl ir Mias, ne viņu abiem vajadzēja, ne vajadzēs. Kārtējais bērns ar sapistu bērnību un psihi un cerams ne nākotni.
kiviči un didrihsoni ir divi debīlākie Latvijas pāri, tas nu ir skaidrs, bet nu ir daudz par traku un degradējošu citiem, kas skatās un nefiltrē.
Dažreiz tiešām nolaižas rokas.
Didrihsoni vismaz paši savā debīlībā vārās un nelien svešās ģimenēs. A šitie pretekļi.. Bērnu glābēja ar plašo sirdi,ibio! Nu kā zeme šitādu čūsku nes. Man ar dusmu uzsita vecā pakaļa.
09.01.2024 09:24 |
 
Reitings 14797
Reģ: 29.04.2022
kuranavliene @ 09.01.2024 09:21
Meitenes,gribu iemest kapeiku.Neapspriedīsim pagaidām Madaras mistisko precēšanos un grūtniecību,par kuru te visu laiku gvelž citrondirsa.Jo es nemaz tam neticu,vismaz līdz brīdim kamēr tam nebūs apstiprinājuma no viņiem pašiem.Jo nesen pārvācās,Madara staipija galdus.Domājat Jānis ļautu?Lai vai kā mums te reizēm iet,sastrīdamies,palamājamies bet mēs te nefantazējam.Mēs apspriežam ,ko saka vai ieliek mūsu varoņi kas ir reāli pierādāms.Kā citrondirsa var zināt,ko izmuldējās Keitija?Blakus stāvēja? Arī par precēšanos,ko Jānis teica? Gribot normālas kāzas,un te pēkšņi ātri un kaut kur! To ka Liene sajūk prātā,nu jau galīgi,tas jau ir skaidrs.Un neviens neko viņai neko nevar izdarīt,un to viņa apzinās ļoti labi.

Pilnīgi piekrītu!
Un man šķiet ka Pakulai tas jumts brauc, jo viņa tieši nezina detaļas par Madaras dzīvi. Madara nepublicē katru pirdienu, atšķirībā no bomzenes Liepiņas. Tad nu Liepiņtante iet sviestā fantazējot visādus scenārijus.
09.01.2024 09:36 |
 
Reitings 8138
Reģ: 13.04.2022
Es tā smejos, debīlā šmara gribot palīdzēt Jāņa meitai. Palīdzi savai meitai muti savest kārtībā, debīlā kuņa, un tad lien pie citiem bērniem.
Es nevaru vienkārši tā cilvēka debīlismu. Ja kādreiz man viņas bija nedaudz žēl, tad tagad vienīgā vēlme ir ievilkt ar pastalu pa seju.
09.01.2024 09:42 |
 
10 gadi
Reitings 2501
Reģ: 20.06.2013
Jā, nezin vecā peža kā nu izprovocēt madaru. Bet redz - ar madaru nekas nesanāca, tagad pieķērusies Jānim klāt. Nedod dies sapīties ar tādiem nenormalajiem kā kiviči. Kasa aiz gara laika savu peteni un nezin ko nu izdarīs.
09.01.2024 10:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4314
Reģ: 31.10.2010
Ko viņa pa nakti samurgojusi? Kāda kamiņiene un kāds suns? Izskatās, ka viņai tik šausmīgi gribas saņemt kaut kādu, jebkādu reakciju no Madaras, ka lien vai no ādas ārā. Tas, ka Madara nepiegriež šai uzmanību, Ļenkai ir kā dadzis acī.
Otrkārt, pat ja Jānim ir meita, kāpēc tā dinķvācele domā, ka viņai vajadzīga palīdzība? Ne visi vīrieši ir tādi kā Kivis, kurš uzskata, ka pēc šķiršanās tēva pienākumi tiek anulēti. Normāli vīrieši rūpējas par saviem bērniem šķīrušies vai nešķīrušies.
09.01.2024 10:18 |
 
10 gadi
Reitings 2501
Reģ: 20.06.2013
Minelūše @ 09.01.2024 10:18
Ko viņa pa nakti samurgojusi? Kāda kamiņiene un kāds suns? Izskatās, ka viņai tik šausmīgi gribas saņemt kaut kādu, jebkādu reakciju no Madaras, ka lien vai no ādas ārā. Tas, ka Madara nepiegriež šai uzmanību, Ļenkai ir kā dadzis acī.
Otrkārt, pat ja Jānim ir meita, kāpēc tā dinķvācele domā, ka viņai vajadzīga palīdzība? Ne visi vīrieši ir tādi kā Kivis, kurš uzskata, ka pēc šķiršanās tēva pienākumi tiek anulēti. Normāli vīrieši rūpējas par saviem bērniem šķīrušies vai nešķīrušies.
tas ir no sērijas - jūs neko nezināt, kas patiesībā notiek. Un Jekaterina vēlīgi pamet mums informācijas druskas, lai nu mēs domājam, kas un kā tur ir un ka nekā nezinām 🤣
09.01.2024 10:31 |
 
Reitings 5904
Reģ: 20.09.2022
Liene pati apgalvo, ka neko nezinot par bērniem. Bet par to kas kuram ir vai nav, visu zina un varot pastāstīt. Pat vārdos nosaukt.
Un kāpēc viņai tik ļoti interesē Madaras suns un to kā jūtas kaimiņi pieskatot viņu? Labāk lai pastāsta, kur savu suni lika. Kam viņš bija kā nasta un apgrūtinājums, ka šis pēkšņi vairs neparādījās un neparādās storijos?
09.01.2024 10:38 |
 
Reitings 24094
Reģ: 18.08.2022
amoreamore @ 09.01.2024 09:42
Es tā smejos, debīlā šmara gribot palīdzēt Jāņa meitai. Palīdzi savai meitai muti savest kārtībā, debīlā kuņa, un tad lien pie citiem bērniem.
Es nevaru vienkārši tā cilvēka debīlismu. Ja kādreiz man viņas bija nedaudz žēl, tad tagad vienīgā vēlme ir ievilkt ar pastalu pa seju.

Pilnĩgi piekrĩtu!
Savus bērnus nespēj uzturēt,pat paši sevi nespēj uzturēt,bet tagad būs tie kas par Jāna meitu rūpēsies!
Nu ,protams ideja bija uzdirst Jānim,ka vinš nerūpẽjas par bērnu,bet nu realitātē vienīgie ,kas šeit nerūpējās par berniem ir pati Lenka ar resno,kas abi netiek påri tam ,ka Madara ir laimīga ar kādu citu!
Lūk ,tā ir karma ,kad divi loti iemĩlējušies cilveki jau gadu gadiem nespēj ABI tikt pari kivica exenei!
09.01.2024 10:39 |
 
Reitings 4964
Reģ: 01.04.2023
Dura, būtu labāk pateikusies Jānim, ka viņs tāds ir, savādāk Kivis atkal pie kārtējā Ļenkas saasinājuma mēģinātu šļūkt atpakaļ pie Madaras.
09.01.2024 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 57
Reģ: 17.09.2013
Pāris dienas neiečekojos ar Lieni un jēēziņņ... 😬 Tai nu atkal iet ciet.
Ja viņa tā bļautu par savām meitām nevis Andra... 😒
09.01.2024 10:44 |
 
Reitings 1616
Reģ: 25.01.2023
Tuana @ 09.01.2024 10:44
Dura, būtu labāk pateikusies Jānim, ka viņs tāds ir, savādāk Kivis atkal pie kārtējā Ļenkas saasinājuma mēģinātu šļūkt atpakaļ pie Madaras.
Kas viņi jau bāriņtiesai bija pazvanījuši arī?
09.01.2024 10:54 |
 
Patīk
Reitings 19561
Reģ: 09.12.2015
Kur tad visi Lienītes dižie plāni un mērķi jaunajam gadam pazuduši? Tik apgaroti muldēja, ka vecgadā esot ieraudzījusi savu ceļu. Patreiz tas ceļš joprojām ved pa taisno uz elli..
09.01.2024 10:56 |
 
Reitings 36729
Reģ: 10.11.2022
Lienei trakumsērgas saasinājums. Esmu diezgan sena, bet savā senajā dzīvē neatceros nevienu gadījumu, kad nākamā sieva tā ņemas par iepriekšējo. Otrādi jā, nu sevišķi, ja vecis aizgājis pie nākamās. Dzīve bijusi krāsaina un esmu bijusi gan nākamā, gan iepriekšējā, bet nu šitādi cunduri nav piedzīvoti. Nespēju iedomāties, ka varētu šādi izpausties par vīra bērniem, viņu mammu un viņas vīrieti. Ja arī man kaut kas tik stulbs ienāktu prātā, to saknē nocirstu mans vīrs, bet nu ņemot vērā to, ka kivičs ir lupata, tad ļenka tā var ārdīties. Tiešām, ļoti laimīgas un mīlētas sievietes, kā ļenka nepargurdama par sevi stāsta, rīcība. Visticamāk, ka labi tas nebeigsies, priekš Lienes. Kivis, kā vienmēr, mazgās rokas nevainībā un stāstīs, cik grūti bija dzīvot ar psihiski slimu sievieti.
09.01.2024 11:11 |
 
Patīk
Reitings 19561
Reģ: 09.12.2015
ZapeNape @ 09.01.2024 11:11
Lienei trakumsērgas saasinājums. Esmu diezgan sena, bet savā senajā dzīvē neatceros nevienu gadījumu, kad nākamā sieva tā ņemas par iepriekšējo. Otrādi jā, nu sevišķi, ja vecis aizgājis pie nākamās. Dzīve bijusi krāsaina un esmu bijusi gan nākamā, gan iepriekšējā, bet nu šitādi cunduri nav piedzīvoti. Nespēju iedomāties, ka varētu šādi izpausties par vīra bērniem, viņu mammu un viņas vīrieti. Ja arī man kaut kas tik stulbs ienāktu prātā, to saknē nocirstu mans vīrs, bet nu ņemot vērā to, ka kivičs ir lupata, tad ļenka tā var ārdīties. Tiešām, ļoti laimīgas un mīlētas sievietes, kā ļenka nepargurdama par sevi stāsta, rīcība. Visticamāk, ka labi tas nebeigsies, priekš Lienes. Kivis, kā vienmēr, mazgās rokas nevainībā un stāstīs, cik grūti bija dzīvot ar psihiski slimu sievieti.

Kivičs noteikti atbalsta sava suņuka žvankstēšanu un neba tas viss notiek bez viņa ziņas. Kad šļuška vienu reizi ievaukšķējās par Kivmemmi, tad dabūja bietē ar krēslu. Nav šaubu, ka kopš tā laika visas murgu runas Lienīte izveic tikai ar saimnieka atļauju. Kivis pasaka "fas" un kuce rej.
09.01.2024 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 2501
Reģ: 20.06.2013
LilyLady @ 09.01.2024 11:18

Kivičs noteikti atbalsta sava suņuka žvankstēšanu un neba tas viss notiek bez viņa ziņas. Kad šļuška vienu reizi ievaukšķējās par Kivmemmi, tad dabūja bietē ar krēslu. Nav šaubu, ka kopš tā laika visas murgu runas Lienīte izveic tikai ar saimnieka atļauju. Kivis pasaka "fas" un kuce rej.
ko tad šļuška pīkstēja par memmi? 😀laikam būšu palaidusi garām😀
09.01.2024 11:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits