KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 4012
Reģ: 08.09.2015
Redziet, Jānim esot meita par kuru viņš neinteresējas (tā saka Liene Kiviča), bet visa Latvija zina 100%, ka Lienei Kivičai ir 3 meitas par kurām viņa neinteresējas, bet šis fakts gan Lienes prāt nav vērā ņemams, tāpēc par to savos storijos nerunā, galvenais, ka it kā Jānim ir meita!
Un, Liene, Andris nav izaudzinājis savas meitas, viņām ir 10,11 gadi, un varētu teikt, ka jau pusi no viņu mūža viņš nav bijis blakus, par kādu “izaudzinājis” Tu runā?!
Madara uzblīdusi, redziet Lienīte laimi nemanot, nu Lieņuk, ja mēs noliktu Tavu feisu blakus Madaras, tad Tavs “uzblīdušais” feis liecinātu par visnelaimīgāko cilvēku!
Wow, redziet, pēc Lienītes domām 90% sieviešu neesot izglītība, bet šai esot veselas divas😀😀😀 Tāda sajūta, ka mēs būtu kāda Āfrikas valsts, ka tikai 10% sievietēm ir izglītība😀
Izrādās, Lieņuks izšķīrās dēļ dzeršanas (nesapratu tik kura dzeršanas, viņas vai Ārena, nu labi, ja to saka Liene, tad jau Ārena), bet es domāju, ka šķīrās tak, jo nemīlēja viņu, jo šis to klitoru nevarēja atrast, bet nu jau dzeršana. Bet dzīves ironija, bijušais tagad ir kopā ar kārtīgu sievieti, kas uzņēmusies rūpes par viņas 3 meitām , dzīvo normālu dzīvi, kamēr Liene pati pārvērtusies par žūpu un ir kopā ar totālu žūpu, kas atkratījās no viņas meitām. Good choice Lieņuk!
Lienīt, ja Tu alkoholu nelieto, TAD, KO TU LIETO??
Viņu tiešām nevar vienu atstāt, izskatās, ka tur pilnīgi aiziet uz īso līdz ko Andris iziet pa durvīm, tāda sajūta, ka viņa panikā krīt, kad Andris viens dodas uz lievenīšiem, tad tiek atkorķēts viss iespējamais mājās. Es domāju, ja A. Bulis tiktu pie šiem storijiem, tad 10x pārmestu krustu!
24.12.2023 02:48 |
 
Reitings 2503
Reģ: 07.03.2022
Var redzēt, cik ļoti laimīga un apmierināta ir Liene ar dzīvi, ka pilnīgi, katrā atbildē jāizvemj žults uz Madaru.
Un nē, neticu, ka tur ir tikai alkohols. Noteikti mix alko + tabletes.
24.12.2023 03:09 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Minelūše @ 24.12.2023 00:58

Arī gadījumā, ja policijai ir informācija, ka dzīvoklī ir mazs bērns kopā ar iespējams, neadekvātu māti?
Jā protams neviens durvis nelauzīs!
24.12.2023 03:13 |
 
Reitings 11668
Reģ: 19.09.2023
Mia esot ar Dāliju. Es ceru, ka Dālija atpakaļ atdos tikai trešdien no rīta. Nabaga bērns, Ziemassvētki bērniem ir tik svarīgi. Bet māte izvēlējās pudeli.
24.12.2023 07:26 |
 
10 gadi
Reitings 9973
Reģ: 21.03.2014
Knita @ 24.12.2023 07:26
Mia esot ar Dāliju. Es ceru, ka Dālija atpakaļ atdos tikai trešdien no rīta. Nabaga bērns, Ziemassvētki bērniem ir tik svarīgi. Bet māte izvēlējās pudeli.

Dālija Tallinā. Miu neredzēju
24.12.2023 08:05 |
 
Reitings 25283
Reģ: 21.10.2022
Pēdējo 24 h laikā , 101 delirija story !!
Grāmata ,, Šmaras rekviēms ,, gatava !!
Joz taču uz tipogrāfiju nodrukāt
Ļen , tu esi profesionāla (alkāne) 😀
24.12.2023 08:24 |
 
Reitings 8169
Reģ: 16.02.2021
Knita @ 24.12.2023 07:26
Mia esot ar Dāliju. Es ceru, ka Dālija atpakaļ atdos tikai trešdien no rīta. Nabaga bērns, Ziemassvētki bērniem ir tik svarīgi. Bet māte izvēlējās pudeli.

Man liekas tas bija domāts, ka Mia bija ar dāliju, kad viņu bija Valmierā Multiklubā.
24.12.2023 09:19 |
 
Reitings 2935
Reģ: 14.09.2023
Es nedomāju, ka te ir materiāls policijai vai žurnāliem, īpaši tāpēc, ka arī viņai veltītie komentāri ir diezgan rupji un nesekojot, nezinot kontekstu, šķiet, ka tā ir izteikta necieņa šādi runāt ar māti par viņas bērnu. Domāju, ka atrastos daudzi, kas piebalsotu, ka tieši tā arī reaģētu, ja kāds runātu par viņu bērniem. Nedomāju, ka būtu baigais raksts par to kā Liene agresīvi atbild uz agresiju, izskatās vairāk pēc strīdēšanās Online un, ja nu rakstītu, tad par anonīmo mobingu, jo tam ir konkrēti piemēri, kamēr tam, ko mēs novērojam īsti nav, ja neseko un nesaliek puzles gabaliņus kopā. Un būsim godīgi, neviens žurnālists Lienei neseko, neinteresē viņa nevienu tā nopietni. Žurnālos viņa tikai izskatītos kā cietēja, nabadzīte, kuras bērnu apvaino (neiedziļinoties, ka agresija dažos komentāros parādās no tā, ka tiešām var redzēt kā viņa nerūpējas par bērnu). Ja nu kaut kur rakstīt, tad uz Bāriņtiesu, bet tie jau arī neko nedara. Tai pašai Danēvičai met sprunguļus, tikmēr šādas te mātes iet uz urrā. Un bērns ir pie viņas, bet kas ar to cilvēciņu notiek - bail domāt. Cerams guļ, bet nu jau būs augšā, ko par Lieni gan jau nevar teikt.
24.12.2023 09:23 |
 
Reitings 323
Reģ: 19.03.2023
Tas, kur viņa saka - jūs nošaut vajadzētu, tur jau jāsauc psihbrigāde. Traka vecene apdraud citus un sevi. Sen nav Ģintermuižā bijusi.
24.12.2023 09:31 |
 
Reitings 3375
Reģ: 05.12.2021
Bet ja tā padomā, ja viņa tiešām nedzer. Nu ok, jā, tās pāris šampaniesa glāzes kādā tusiņā, vai nu ja tiešām baigā balle ierauj vairāk. Ka lielākā daļa, tad..... Ko viņa lieto? Vai vēl baisāk. Ja viņš tiešām nelieto neko? Tad. Viņa ir vnk nenormāla
24.12.2023 09:35 |
 
Reitings 2935
Reģ: 14.09.2023
krixis3 @ 24.12.2023 09:35
Bet ja tā padomā, ja viņa tiešām nedzer. Nu ok, jā, tās pāris šampaniesa glāzes kādā tusiņā, vai nu ja tiešām baigā balle ierauj vairāk. Ka lielākā daļa, tad..... Ko viņa lieto? Vai vēl baisāk. Ja viņš tiešām nelieto neko? Tad. Viņa ir vnk nenormāla

Šaubos, ka nelieto. No veselīga dzīvesveida tik strauji nenoveco. Un Kivičšovā taču redzējām, ka “nelieto”. Pie tam jauca ar nomierinošajiem medikamentiem. Redzot kā viss viņiem ir “kaut kad vēlāk”, šaubos, ka viņa ir atmetusi. Tāda līmeņa alkoholisma uzveikšana prasa nopietnu apņemšanos, īpaši, ja dzīvo kopā ar kādu, kas arī nav gatavs sevi piebremzēt (kas bija viens no Kiviča lūzuma punktiem ar Madaru - nevar visu laiku kost). Tur vajag gribasspēku, disciplīnu un apkārtējo atbalstu, lai izietu no tā, bet viņai diemžēl nav nekas no tā. Domāju, ka ģimene centās vēl toreiz ar Ģintermuižu, bet cilvēkam pašam tomēr tas ir jāgrib. Un tagad jau ir aizgājušas delūzijas. Dzer tikai skaistu šampīti kādreiz, alkohols jau viņu neietekmē. Bet palasot par alkoholisma stadijām - viņai jau ir apziņa izmainījusies, vairs nespēj sakarīgi noformulēt domu, dzīvo savā pasaulē, kur brīžiem dzer, jo ir vislielākā cietēja, tad vēlāk domā, ka ir pati krutākā. Pajautājiet jebkuram AA - tās divas puses cīnās un pēc vajadzības katra iedrošina turpināt dzert.
24.12.2023 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 9973
Reģ: 21.03.2014
Tām, kuras te minēja tagot IG policiju - nu nesēž 24/7 policijā darbinieks IG un nereaģē uz tagojumiem. Reāla apdraudējuma gadijumā IR jĀZVANA 112! ļoti bieži cilvēki tago policiju soc.tīklos, kad pareizāk butu zvanīt! Tāds stulbums!
24.12.2023 09:57 |
 
Reitings 11668
Reģ: 19.09.2023
Mercury6 @ 24.12.2023 09:19

Man liekas tas bija domāts, ka Mia bija ar dāliju, kad viņu bija Valmierā Multiklubā.

Ā skaidrs.
24.12.2023 09:58 |
 
Reitings 1444
Reģ: 01.08.2021
krixis3 @ 24.12.2023 09:35
Bet ja tā padomā, ja viņa tiešām nedzer. Nu ok, jā, tās pāris šampaniesa glāzes kādā tusiņā, vai nu ja tiešām baigā balle ierauj vairāk. Ka lielākā daļa, tad..... Ko viņa lieto? Vai vēl baisāk. Ja viņš tiešām nelieto neko? Tad. Viņa ir vnk nenormāla

To ka intelekts ir gājis šai garām ar lielu līkumu, tas jau sen ir skaidrs, bet tas neloģiskais un nesakarīgais domu gājiens 43 gados, nu nezinu gan vai tas ir alkohols. Iedzerot pāris glāzes un rakstot storijos atbildēs, varētu būt gramatikas kļūdas, interpunkcijas kļūdas, bet viņa taču savās atbildēs, pin iekšā pilnīgi dažādas tēmas. Nē nu varbūt tiešām tas ir no alko degradācijas, bet es tomēr lieku uz kautkādām tabletēm.
24.12.2023 10:01 |
 
Reitings 28109
Reģ: 06.11.2022
Labrīt, dāmas!
Ak, tad tagad izrādās, ka Lupatlase no pirmā vīra aizgājusi, jo viņš bija alkoholiķis. Nevis tāpēc, ka pašai bija uz pilnu slodzi jālenc smukais, precētais aktieris.
Kā jau pat Fetmens teica - Lienei katram notikumam n-tie varianti, katru reizi kaut kas cits tiek izdomāts.
24.12.2023 10:05 |
 
Reitings 2983
Reģ: 29.05.2022
Tējnīca @ 24.12.2023 09:23
Es nedomāju, ka te ir materiāls policijai vai žurnāliem, īpaši tāpēc, ka arī viņai veltītie komentāri ir diezgan rupji un nesekojot, nezinot kontekstu, šķiet, ka tā ir izteikta necieņa šādi runāt ar māti par viņas bērnu. Domāju, ka atrastos daudzi, kas piebalsotu, ka tieši tā arī reaģētu, ja kāds runātu par viņu bērniem. Nedomāju, ka būtu baigais raksts par to kā Liene agresīvi atbild uz agresiju, izskatās vairāk pēc strīdēšanās Online un, ja nu rakstītu, tad par anonīmo mobingu, jo tam ir konkrēti piemēri, kamēr tam, ko mēs novērojam īsti nav, ja neseko un nesaliek puzles gabaliņus kopā. Un būsim godīgi, neviens žurnālists Lienei neseko, neinteresē viņa nevienu tā nopietni. Žurnālos viņa tikai izskatītos kā cietēja, nabadzīte, kuras bērnu apvaino (neiedziļinoties, ka agresija dažos komentāros parādās no tā, ka tiešām var redzēt kā viņa nerūpējas par bērnu). Ja nu kaut kur rakstīt, tad uz Bāriņtiesu, bet tie jau arī neko nedara. Tai pašai Danēvičai met sprunguļus, tikmēr šādas te mātes iet uz urrā. Un bērns ir pie viņas, bet kas ar to cilvēciņu notiek - bail domāt. Cerams guļ, bet nu jau būs augšā, ko par Lieni gan jau nevar teikt.
Tur jautājumā īstas agresijas nebija,bet pat ja būtu,nevienam nav ļauts draudēt otram ar slepkavību.
24.12.2023 10:13 |
 
Reitings 1049
Reģ: 14.01.2022
123annna @ 23.12.2023 23:30
Internets neko neaizmirst
😂😂😂😂😂🤪 omg
24.12.2023 10:17 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4960
Reģ: 03.11.2012
kuranavliene @ 24.12.2023 10:13
Tur jautājumā īstas agresijas nebija,bet pat ja būtu,nevienam nav ļauts draudēt otram ar slepkavību.

Es no pieredzes varu teikt, kādreiz, kad biju atsaucīgo māmiņu forumā, tur ne viena vien, no skata un komentāriem normāla sieviete - māte, mēdza uzsprāgt par niecīgiem aizrādījumiem vai piezīmēm par viņu bērniem, pie tam pamatotiem. Tur reizēm tādi nāves draudi tika piesolīti, ka šausmu filmu scenāristi nobāl.
Un zinot to, ka Lienei jau tā ar psihi ir traki, tad tie vēl ir ziediņi, piespiest viņu iet ārstēties pēc tādiem izteikumiem, arī nav variants.
24.12.2023 10:54 |
 
Reitings 2935
Reģ: 14.09.2023
Hubabuba @ 24.12.2023 10:01

To ka intelekts ir gājis šai garām ar lielu līkumu, tas jau sen ir skaidrs, bet tas neloģiskais un nesakarīgais domu gājiens 43 gados, nu nezinu gan vai tas ir alkohols. Iedzerot pāris glāzes un rakstot storijos atbildēs, varētu būt gramatikas kļūdas, interpunkcijas kļūdas, bet viņa taču savās atbildēs, pin iekšā pilnīgi dažādas tēmas. Nē nu varbūt tiešām tas ir no alko degradācijas, bet es tomēr lieku uz kautkādām tabletēm.

Protams, tas nav no pāris glāzēm, tas ir no gadiem ilgas dzeršanas. Smadzenes vienkārši degradējas. Man diemžēl tēvs ir alkoholiķis un, īstenībā, ļoti atgādina Kiviču - stāsta kaut ko desmitreiz atkārtojot vienu un to pašu, runā, runā, runā, neko nepasaka, bet ar tādu pamācošu pāva toni. Viņam ir drusku pāri 50 un nekad neko citu kā grādīgo nav lietojis. Mana mamma arī kādreiz iedzer šampanieti vai vīnu, bet ir gan vizuāli, gan mentāli pilnīgi cits cilvēks. Tēvs arī nebija galīgs idiots, bet patiesi ir nodzēris smadzenes. Uz darbu savācas, bet kolīdz brīvdienas tā pazūd savā pasaulē. Un ņemot vērā, ka Lienei katra diena ir brīvdiena un darbs arī tāds, kur dzeršana ir bezmaz vēlama, tad tur gan jau ir tik ļoti šis progresējis, ka nav brīnums. Varbūt arī jauc ar tabletēm, tas gan vairāk veselību bendē, bet alkohols reāli degradē. Varbūt kādu pulveri piešauj un tad vairāk gribas ārdīties, bet pietiek ar alkoholu vien, lai tik tālu aizdzīvotos. Esmu šo redzējusi, kā dažu gadu laikā kaut kāds pēdējais saprāts vienkārši “nodzeras” un pēc tam ir viss, uz redzēšanos. Un tas ir uz “normālas” bāzes. Kur nu vēl, ja dzeršana notiek tik intensīvi un uz jau tā samezglotas psihes.
24.12.2023 11:09 |
 
Reitings 228
Reģ: 28.02.2023
paskatīties Kerkiras storijus, īpaši vakardienas - brauc uz veikliem, pērk dāvanas, gatavo svētku galdu, saka, ka nespēj sagaidīt, kad iepriecinās bērnus ar dāvanām, pārkārto virtuvi, lai radītu svētku sajūtu. Un tajā pašā laikā Lienei širmis aizkritis un draud cilvēkus nošaut.
Ļoti interesanti, kādēļ Kerkira ar Kiviciem kontaktējas? Nu jūs varat mani norakt, bet nav Kerkira tāda pati slimā kā Liene. Viņai ļoti rūp ģimene un to arī pierāda darbos.
24.12.2023 11:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits