KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Aizkraukles Pārdevēja @ 11.12.2023 21:08
https://failiem.lv/f/qdta74sewe
Tikmēr , Ļenoks nespēj beigt domāt par Madaru un Jāni. ? Ak, cik piepildīta dzīve mūsu skaistumkaralienei, menedžerei.

Un storijos "neko nezinu par šo personu, nesekoju".
Ak dies... cik nožēlojami...
Tām, kas varbūt nepamanīja - Liene ielikusi pie šī raksta smieklu ģīmīti...
12.12.2023 07:35 |
 
Reitings 2504
Reģ: 07.03.2022
Lai smejas! Drīz lies krokodila asaras, kad Kivis izsviedīs uz ielas- pliku kā baznīcas 🐀
12.12.2023 07:57 |
 
Reitings 2055
Reģ: 09.12.2021
TuunEs @ 11.12.2023 21:19

Tik pretīga, skaudīga vecene. Cerams, ka Madarai ar Jāni kāzas būs grandiozas.

Tikai ne šovā. Kāzas ir Zutim ar Elīnu.
12.12.2023 08:17 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Visi tie biežie q/a, citāti, diplomu vicināšana, rēcoši ģīmīši pie rakstiem par Madaru - liecina, ka Liene aiz bezdarbības reāli psiho. Aiz tā, ka viņai nekā nav. Tikai veci lauri, ar ko pavicināties.
Es i nebrīnītos, ka laiku pa laikam meklē darbu, bet nevar atrast. Visas kompānijas veic Google meklēšanu, kad izskata kandidātus. Neviens neņems viņu nopietnā ofisa darbā. Esošā situācijā viņa tikai par pārdevēju iet var mēģināt.
Nu kurš parakstīsies uz iespējamiem sūdiem, ko ventilēs, kad Lienītei kaut kas nebūs pa prātam? Pa šiem 5 gadiem viņa sevi ir vnk norakusi. Internets ir pilns ar liecībām, ka viņai iztrūkst loģiskās domāšanas un spriestspējas.
Vēl var braukt uz ārzemēm, kur neviens viņu nepazīst.
12.12.2023 08:53 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
TikiTaki @ 12.12.2023 08:53
Visi tie biežie q/a, citāti, diplomu vicināšana, rēcoši ģīmīši pie rakstiem par Madaru - liecina, ka Liene aiz bezdarbības reāli psiho. Aiz tā, ka viņai nekā nav. Tikai veci lauri, ar ko pavicināties.
Es i nebrīnītos, ka laiku pa laikam meklē darbu, bet nevar atrast. Visas kompānijas veic Google meklēšanu, kad izskata kandidātus. Neviens neņems viņu nopietnā ofisa darbā. Esošā situācijā viņa tikai par pārdevēju iet var mēģināt.
Nu kurš parakstīsies uz iespējamiem sūdiem, ko ventilēs, kad Lienītei kaut kas nebūs pa prātam? Pa šiem 5 gadiem viņa sevi ir vnk norakusi. Internets ir pilns ar liecībām, ka viņai iztrūkst loģiskās domāšanas un spriestspējas.
Vēl var braukt uz ārzemēm, kur neviens viņu nepazīst.
domāju, ka pat par pādevēju neviens neņemtu. Un kā pieklājīgāko iemeslu arī saka, ka ir overkvalificēta 😁
12.12.2023 08:56 |
 
Reitings 517
Reģ: 02.03.2023
kapibara @ 12.12.2023 08:31
https://www.google.com/search?q=slaven%C4%ABbas+bez+filtra+nosl%C4%93gums+k%C4%81zas&oq=&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqCQgBEEUYOxjCAzIJCAAQRRg7GMIDMgkIARBFGDsYwgMyCQgCEEUYOxjCAzIJCAMQRRg7GMIDMgkIBBBFGDsYwgMyCQgFEEUYOxjCAzIJCAYQRRg7GMIDMgkIBxBFGDsYwgMyCQgIEEUYOxjCAzIJCAkQRRg7GMIDMgkIChBFGDsYwgMyCQgLEEUYOxjCAzIJCAwQRRg7GMIDMgkIDRBFGDsYwgMyCQgOEEUYOxjCA9IBBi0xajBqN6gCD7ACAQ&client=ms-android-samsung-gj-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:8dc4f526,vid:NtWPtxIuYoI,st:0
Te visu var atkost. Gan Elīnas balto ādu un manikīru. ?
Un Madarai uz muguras ir daudz dzimumzīmes, šeit neviena.

Pašā sākumā var redzēt Zuša tipisko boksera stāju.
Tā kā kāzas būs Elīnai ar Kristapu.
12.12.2023 09:00 |
 
Reitings 2935
Reģ: 14.09.2023
Domāju, ka Andrim pat neinteresē naudīga sieviete, bet vienkārši tāda, kas vismaz var par sevi parūpēties. Varbūt pat ne finansiāli. Iespējams, ka šobrīd viņam pietiktu, ka blakus ir sieviete, kas ar to, ko viņš atnes mājās, spēj nodrošināt māju sajūtu, maltītes, bērniņu sapucēt. Man liekas, ka taisīt no sevis biezo veci viņš tieši ar Lieni sāka, agrāk dzīvoja (vismaz publiski) krietni pieticīgāku ģimenes dzīvi kā normāls cilvēks - dzīvoklis, sieva, divas meitas. Neviens tā nepamanīja, ka Kristofers netiek aprūpēts, jo viņš nezīmējās tik ļoti ar savu rokstāra dzīvi. Varbūt pat Lienes grūtniecība deva cerību, ka atkal būs mierīgāk, pat ļāva Lienei pagulēt, Norgē strādāja un viņam tikai vajadzēja attiecīgu atdevi.
Es domāju, ka viņš daļēji nožēlo to dzīvi, kas ar Madaru varēja būt, pat ne Madaru pašu, jo kaut kas jau rīsiņcīsiņam trūka, iespējams pusmūža krīze, kam Madarai pilnīgi saprotami, ka nebija laika, divas meitas audzinot. Bet tagad viņš visu ir pazaudējis un var redzēt, ka pat centās šeit atkārtot un smagi aplauzās. Ne jau bagātu, bet saimniecisku sievieti viņam vajag, kas nevis skropstas, bet vistu nopirks. Var arī saprast, īpaši kopš Mias, bet nu pats viņš šo sev savārīja un tagad strebj kabačpļuru formā.
12.12.2023 09:11 |
 
Reitings 2935
Reģ: 14.09.2023
Un nav jau arī viņš nekāds zelta gabaliņš. Iespējams, ka tieši sieviete, kas nestrādā viņam der vislabāk, jo tiešām - tādas var kontrolēt un tādas nerunā pretī. Viņš vienīgi nesaprot, ka ja tāda sieviete ir blakus, tad arī viņam kaut kas ir jāsniedz, lai sieviete būtu ar mieru ziedoties. Nav nekas slikts, ja ir tāds modelis, bet Kivis vairs nespēj tādu sievieti pievilināt - ne viņam “saimniecība”, ne vairs arī pievilcība. Savu dabu viņš ir publiski parādījis, visu savu netīro veļu izvēdinājis, nolaidies (ticu tām, kas saka, ka iespējams tur ir Lienes pirksts, jo viņa jau arī saprot, ka neko labāku nedabūs, bet šo pašu ar pazaudēt vairs nevar).
12.12.2023 09:16 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Man ir skropstas ,un manikirs.Pirmkārt par sevi jādomā ,tad pat citiem. Taču gan vistu ,gan karbonādi noperku pat savu algu..Arī hobijs man ir ,un manējam savs . Mācos arī kursos. Plānā vēl vismaz 1 kursi citā papildus jomā.Man ir darbs, bērni , draudzene kura jau ir daudzus gadu desmitus. Lienei ir tik daudz brīvā laika, to var tik forši izmantot. Pirmkārt jau likt vecim mieru un iegūt sev ari dzīvi bez vīra. Nav jādzīvo otrā cilvēka dzīvi
12.12.2023 09:21 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Neticu ka Liene ja vien gribētu it nekur neatrastu darbu. Kaut pašu vienkāršāko, tikai jāgrib. Varbūt nemeklē jo cer ka aiz žēluma vīrs nekur neies prom?
12.12.2023 09:37 |
 
Patīk
Reitings 19579
Reģ: 09.12.2015
Liene tak Norvēģijā esot strādājusi par "bārmeni". Sardelei toreiz apnika, ka vienam jāraujas un sarunāja "pa draugam" glāžu mazgātājas darbu tai pašā bārā, kur vienu reizi mauroja. Cik tad šī tur pastrādāja, vienu vakaru? Bāra saimnieks noteikti ātri saprata, ka dumjāku un slinkāku kazu dzīvē nav redzējis. Un arī Kiviču vairs neaicināja kviekt, jo norvēģu publika tomēr ir prasīgāka par Latvijas palīgskolu sawļēm.
12.12.2023 09:48 |
 
Patīk
Reitings 19579
Reģ: 09.12.2015
kapibara @ 12.12.2023 08:17

Tikai ne šovā. Kāzas ir Zutim ar Elīnu.

Tāpēc šļuška liek tos ņirdzīgos smailijus, jo ķjip zina, ka tā nebūs Madara, kuru precēs šovā. Vecmodīgā Liepiņtante domā, ka sievietes dzīves jēga - lai kāds viņu apprec un apsēklo. Tas, ka vecis regulāri dod pa tāfeli - tas nekas, galvenais, ka VĪRS. Un bērnus var neaudzināt, tie jau tāpat īslaicīgi ciemiņi, galvenais, uztaisīt un izspiest, lai ir ilūzija par īstu ģimeni.
12.12.2023 10:03 |
 
Reitings 2935
Reģ: 14.09.2023
Es nebiju domājusi, ka skropstas likt ir kas slikts. Vienkārši, ja ir jāizdara izvēle starp skropstām vai kvalitatīvu pārtiku (nu vismaz bērnam!) tad izvēle norāda uz prioritātēm. Domāju, ka par karbonādi Kivis būtu laimīgāks. Es arī karbonādi nepērku pa savu naudu, tomēr pagatavot protu. Katrai ģimenei, protams, ka ir sava vienošanās gan par finansēm, gan darbu sadali. Tāpat - plāni un sapņi var mainītie, no viena modeļa jāpārkārtojas uz citu utt. Tas uz ko es norādu ir, ka Liene nevienā modelī/variantā neko nesniedz. Kivičs jau arī nav nekāds zelta vīrietis, kam izklāties, arī viņam būtu jādara vairāk, bet šad tad viņš tiešām cenšas. Un Liene gan jau ir reāli kļuvusi depresīva, jo iet taču ciet neko nedarot visu dienu, dienas vienādas, bezmiegs utt. Nav brīnums, jo visa diena telefonā. Tur VAR aiziet ciet, bet vienīgā izeja ir atrast sev mērķi, jēgu. Un man ir tiešām skumji redzēt, ka bērniņš, ģimene, iespēja nestrādāt un radīt māju sajūtu - tas viņai nav jēgpilni. Tikai sapņi par tievumu, matiem, bet tur jau arī čušs vien ir. Katrs pats taču sev to vietu meklē, ja nevar kaut ko, tad atrod kur var būt noderīgs citur, bet te tikai kājas plati un “kaķis”. Tev ir bērns un mājas, Liene! Ja nav darba, tad ar šo vien ir darba pilnas rokas. Un pareizi - kursi, hobiji sevis pašas pilnveidošanai, augšanai. Kaut uz gatavošanas kursiem aizietu vai par sabalansētu uzturu izmācīties, ja jau tas tā interesē.
12.12.2023 10:10 |
 
Reitings 2935
Reģ: 14.09.2023
Vispār ir tas teiciens, ka mūsdienu paaudze negrib strādāt, grib uzreiz tikai lielu algu, bet Liene ir perfekts piemērs, ka šādi cilvēki ir bijuši visos laikos. Es minēju par kursiem, bet viņa taču neietu, ja kāds piedāvātu, viņa teiktu, ka varētu mācīt. Un kas te teica, ka gan jau darbus ar algu zem 3000 neskatās, bet viņai taču nav nekāda pieredze.
Cilvēkiem var būt dažādas vēlmes, ambīcijas, ekspektācijas, bet sapņos lidināties var, ja no Tevis neviens cits nav atkarīgs. Vēl kaut cik varēja saprast, kamēr viņiem nebija Mia, jo paldies Dievam bērniem bija vecāki, kas uzņēmās atbildību, bet tagad ir tomēr jānolaižas no mākoņiem. Es, protams, to nedzirdīgām ausīm stāstu, bet viņa tik vienkārši varētu visiem ielikt, ja savāktos un sāktu, kā minimums rūpēties par savu ģimeni (un dzert ūdeni).
12.12.2023 10:17 |
 
Reitings 7358
Reģ: 14.04.2023
Ariete @ 11.12.2023 21:26
Kāda viņa ir nekauņa. Man būtu kauns jaukties mana vīra ex attiecībās. Neviena normāla sieviete tā nedara.
Tur jau ir nodzertas pēdējās saprāta paliekas. Viņa pati sevi publiski apkauno un padara par apsmieklu.
12.12.2023 10:18 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
nutak @ 12.12.2023 10:10
Es nebiju domājusi, ka skropstas likt ir kas slikts. Vienkārši, ja ir jāizdara izvēle starp skropstām vai kvalitatīvu pārtiku (nu vismaz bērnam!) tad izvēle norāda uz prioritātēm. Domāju, ka par karbonādi Kivis būtu laimīgāks. Es arī karbonādi nepērku pa savu naudu, tomēr pagatavot protu. Katrai ģimenei, protams, ka ir sava vienošanās gan par finansēm, gan darbu sadali. Tāpat - plāni un sapņi var mainītie, no viena modeļa jāpārkārtojas uz citu utt. Tas uz ko es norādu ir, ka Liene nevienā modelī/variantā neko nesniedz. Kivičs jau arī nav nekāds zelta vīrietis, kam izklāties, arī viņam būtu jādara vairāk, bet šad tad viņš tiešām cenšas. Un Liene gan jau ir reāli kļuvusi depresīva, jo iet taču ciet neko nedarot visu dienu, dienas vienādas, bezmiegs utt. Nav brīnums, jo visa diena telefonā. Tur VAR aiziet ciet, bet vienīgā izeja ir atrast sev mērķi, jēgu. Un man ir tiešām skumji redzēt, ka bērniņš, ģimene, iespēja nestrādāt un radīt māju sajūtu - tas viņai nav jēgpilni. Tikai sapņi par tievumu, matiem, bet tur jau arī čušs vien ir. Katrs pats taču sev to vietu meklē, ja nevar kaut ko, tad atrod kur var būt noderīgs citur, bet te tikai kājas plati un “kaķis”. Tev ir bērns un mājas, Liene! Ja nav darba, tad ar šo vien ir darba pilnas rokas. Un pareizi - kursi, hobiji sevis pašas pilnveidošanai, augšanai. Kaut uz gatavošanas kursiem aizietu vai par sabalansētu uzturu izmācīties, ja jau tas tā interesē.
Pilnīgi tev piekritu .
12.12.2023 10:23 |
 
Reitings 7358
Reģ: 14.04.2023
aauuu @ 12.12.2023 00:18

Ja viņa stalko Madaru visur, tad 100% lasa forumu, jo kad aiziet te runa par Madaru, tad uzrodas dīvaines, kuras viņu te noliek. Gan jau pati ļenka vien tā ir. Aiz neko darīt, viņa stalko visu un visur, visticamāk. To parāda viņas darbības internetā pie Madaras postiem.
Tāpēc ,jo tas ir viss ar ko viņa ir spējīga nodarboties, kad cilā mežezera glāzes. Ja būtu čaklā saimniecīte un māmulīte, tad tas viss būtu atrādīts Instagram. Reizēm, kad iespējams, mēģina nedzert, tad aiziet burkānpļuras, planks un sportiskā Lienīte. +Nu neticu galīgi, ka Liene meklētu darbu ! Ja vien Andris nepiesēdina pie kompja, atver darba sludinājumus un liek meklēt :D
12.12.2023 10:29 |
 
Reitings 89
Reģ: 31.10.2023
Piereibusies, tā Ļenka ar saviem stulbajiem citātiem. Jau kuru reizi citāti par dvēseles skaistumu un labumu. Es, piemēram tiešam zinu labus cilvēkus ar zelta sirdi, kuri par to nelielās un nebļauj uz katra stūra.
Tas, tikai liecina par to, ka viņai ir problēmas, šai lietā. Un tie ir izmisīgie mēģinājumi pārliecināt sevi, par to, kas nav.
12.12.2023 11:02 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
maijrozīte @ 12.12.2023 11:02
Piereibusies, tā Ļenka ar saviem stulbajiem citātiem. Jau kuru reizi citāti par dvēseles skaistumu un labumu. Es, piemēram tiešam zinu labus cilvēkus ar zelta sirdi, kuri par to nelielās un nebļauj uz katra stūra.
Tas, tikai liecina par to, ka viņai ir problēmas, šai lietā. Un tie ir izmisīgie mēģinājumi pārliecināt sevi, par to, kas nav.
tāpat man krīt uz nerviem tie vieni un tie paši meldiņu, kas drillēti uz riņķi viņas storijos. 🤮
12.12.2023 11:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits