KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 2046
Reģ: 25.06.2023
Biļetes uz slaveno koncertu palladium, vinnēja čalis no Alūksnes. Nez vai viņš trieksies uz Rīgu, lai šo sensāciju pieredzētu? 😂
Bet Liene jau teica, ka no visām, arī tālām Latvijas malām viņai draugi braukšot. 😀
20.11.2023 20:36 |
 
10 gadi
Reitings 5292
Reģ: 05.08.2013
EsRedzējuKa @ 20.11.2023 20:36
Biļetes uz slaveno koncertu palladium, vinnēja čalis no Alūksnes. Nez vai viņš trieksies uz Rīgu, lai šo sensāciju pieredzētu? ?
Bet Liene jau teica, ka no visām, arī tālām Latvijas malām viņai draugi braukšot. ?

Lienei un draugi? :D Kuri?
20.11.2023 21:02 |
 
Reitings 817
Reģ: 05.09.2023
Helga Andersson @ 20.11.2023 19:04
paga paga, vēl jau, rūpīgi papētot ciltsrakstus, var atklāties, ka Lienīte Čārlzam attāla māsīca ? uz to jau velk kā šī uz to karalisko ģimeni zicē ?
pag, Kārlim, nevis Čārlzam. Tā Lieņuks savu attālo “brālēnu” reiz nosauca 😂
20.11.2023 21:19 |
 
10 gadi
Reitings 5057
Reģ: 29.01.2009
Minelūše @ 20.11.2023 20:13

Nevajag viņai bērnus, tā tikai tukša muldēšana. Ja visas trīs meitas tagad ierastos un pateiktu, ka grib dzīvot pie mātes, varu derēt, ka Ļenka it nemaz nebūtu laimīga un abi ar Kiviču izdomātu 100 un 1 iemeslu, kāpēc nevar. Tās meitenes Ļenka piemin, lai iztaisītos par upuri, kam ļaunais meitu tētis pāri nodarījis un izmālētos baltāka, nekā ir.

Viņa gribētu būt tikai brīvdienu mammuks tāpat kā Kivis ir brīvdienu/batutu/cukurvates tētuks.
Ārens, protams, nav intrigants un tā nedarītu, bet es sarunātu ar meitām piespēlēt līdzi un pateikt Lienei - ok, māmiņ, mēs tev piedodam un gribam dzīvot kopā roku rokā kā agrāk, kad mums kravāt koferus?
Reālistiski Lienei ar Kiviču vajadzētu acumirklī īrēt kādu ūķi ar vairākām istabām, par jauno projektu varētu aizmirst. Būtu jābaro entās mutes, Andris nevarētu vairs viens visu stumt māgā. Būtu jāvadā pa skolām, dārziņiem, pulciņiem. Nāktos pirkt izmēram un sezonai atbilstošas drēbes. Nerunājot jau par gadžetiem, kas jāpērk, jādod kabatas nauda, kafejnīcās sadārdzinājums un tā līdz bezgalībai var uzskaitīt vecāku tēriņus. No šīs ainas vien viņi apmīzušies atkal emigrētu no valsts
20.11.2023 21:25 |
 
Patīk
Reitings 19589
Reģ: 09.12.2015
Skaidrs, ka nevienam no abiem dzērājiem nav vajadzīgi visi viņu 7 bērni kopā ikdienā. Tai šova sērijā, kur šļuška sūdzējās, ka meitas pret viņu esot noskaņotas, vepris jau steidzīgi iestarpināja, ka meitenēm nav jādzīvo pie Lienītes.
Viņi grib tikai, lai var tikties ar bērniem, kad uznāk luste un uztaisīt bildīti publicēšanai IG - ķip, re, cik es mēs izcili vecāki.
20.11.2023 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 7036
Reģ: 17.09.2009
Atzīstās, kura vēl gaida piektdienu? 🤣🙈
Ja godīgi žēl pārējo talantīgo puišu.
20.11.2023 21:43 |
 
Reitings 5468
Reģ: 10.01.2023
Ariete @ 20.11.2023 21:43
Atzīstās, kura vēl gaida piektdienu? ??
Ja godīgi žēl pārējo talantīgo puišu.
nu dāmas, a ko teiksiet, ja sanāks pilna zāle? Ha ha…
Nu es vispār nesaprotu pārējos Kivičgrupas čaļus- uz ko viņi cer vispār?
20.11.2023 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 5292
Reģ: 05.08.2013
Vārdotāja @ 20.11.2023 21:58
nu dāmas, a ko teiksiet, ja sanāks pilna zāle? Ha ha…
Nu es vispār nesaprotu pārējos Kivičgrupas čaļus- uz ko viņi cer vispār?

Es būšu vīlusies, godīgi.
20.11.2023 22:05 |
 
Reitings 2505
Reģ: 07.03.2022
Omg. Kāds pazors, ka jārīko kaut kādi konkursi, lai tikai, kāds atnāktu! Pieprasītākais mīziķis Latvijā. 😁😁
20.11.2023 22:06 |
 
Reitings 11682
Reģ: 19.09.2023
maijrozīte @ 20.11.2023 19:37
Bet mani nebeidz pārsteigt, priekš kam Ļenkuce ar taukmenu tā uztraucas par bērniem. Viņi, taču nevar normāli par viņiem parūpēties un izaudzināt. Viss, uz ko Ļenka ir spējīga ir visticamāk vienreiz gadā uztaisīt zupu no harčo burciņas. Prekš kam viņai no Ārena vajag bērnus??? Lai tik turpina tālāk, glaudīt savas pakulas un hihināt. Ka tāpat Resnajam rokstaram, kuram ir vienaldzīgs sava dēla liktenis, kurš cieš no depresijas. Labāk, tad, lai gatavojas Latvijas lielākajam fail koncertam. Un bērnus, lai liek mierā, lai viņi aug mīlestība un pie labiem cilvēkiem, nevis pie bomžiem par kuriem iesmej visa Latvija.

Nu bērnus tieši tagad vajag, jo varbūt sadomājās par ziemassvētku fotosesiju. 100gadus viņiem neinteresē kas ar tiem bērniem ikdienā notiek.
20.11.2023 22:31 |
 
Reitings 11435
Reģ: 21.09.2023
yay @ 20.11.2023 21:02

Lienei un draugi? :D Kuri?
Tikai iedomu draugi. Arī Kerkira un Dālija tikai IG draudzenes. Tur nekā reāla nav. Un tā dīvaine no Jelgavas vispār ir kaut kāds čuģiks.
20.11.2023 22:33 |
 
10 gadi
Reitings 972
Reģ: 13.01.2011
Tusnelda @ 20.11.2023 13:21

Viņas receptes iedvesmo tūkstošiem fanu, un šī pēdējā, kā es paredzu, kļūs leģendāra. Tā kā Liene sprauž sērkociņu sīpolā ar visu sēru, domājams, ka viņa patentēs savu recepti ar nosaukumu "sērļanka".??

Un sev iesauku- sērļenka 😁😁
20.11.2023 22:38 |
 
Reitings 11435
Reģ: 21.09.2023
Knita @ 20.11.2023 22:31

Nu bērnus tieši tagad vajag, jo varbūt sadomājās par ziemassvētku fotosesiju. 100gadus viņiem neinteresē kas ar tiem bērniem ikdienā notiek.
Precīzi. Bērnus vajag tikai kā ordeņus, ko piespraust uz svētkiem, lai atstātu iespaidu. Šiem abiem nav ne grama intereses nolikt savu ego malā un rūpēties/ investēt bērnos. Drausmīgi nožēlojamas radības abi. Tàds tādu atrod.
20.11.2023 22:39 |
 
Reitings 35766
Reģ: 11.02.2015
Nu nezinu...Zsvaram nav tāds kontingents, lai speciāli brauktu uz Palladium no visām LV malām. Kur tad paliks? (Nav pati maksātspējīgākā auditorija) kurš šoferēs? (Ja visiem draudzīgi patīk pielikt mūli, tad pasūdīgi ar mājupbraukšanu).
Bet. Tas ir arī kontingents, kuram "stulbā valsts un stulbie likumi, kā gribu, tā daru".
Varbūt kaut kā jāpainstruē VP arī būt lieliem ZSvars faniem un būt tur klāt 🫶
20.11.2023 22:41 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Katzenfamilie @ 20.11.2023 14:34

Es par tadu Lieni pirmo reizi uzzinaju no kasjauns, kur vinja medijiem izradija Bulja apaksbikses, pirms tam par tadu "skaistumkaralieni" tiesam neko nebiju dzirdejusi. Zinu, ka Sauliete bija kroneta par Misis Latvija, bet vinja to vispar nekur nepiemin, jo ir par sevi pasparliecinata, laimiga, pozitivi domajosa un labsirdiga sieviete. Nevis ta ka Lienestante, no kuras dvesj izmisums.

Es kādreiz visādus žurnālus pirku , un bija bija intervijas, bija tāds žurnāls shape liekas tur arī ši bija interveta, bija ari pāris uz vāka tikusi, arī vīriešu žurnālā kaut kādā bija, un fotosesijās jau izskatijās glīta, smalka, lielām acīm, blondām cirtām, tomēr vēl jauna bija, un tas tievums tad savādāk izskatijās kā tagat, kad tāda labi pavītusi. Domāju viņa cenšas vēl par visām varītēm tā izskatīties, bet rezultāts skumjš, viņa arī tv bija šad tad redzama, vadija kaut kādu raidijumu ... Katrā ziņā cik nu atceros, tik tupa cilvēka iespaidu neradija, bet nu es pati tad biju dikti jauna, un arī skatijums uz lietām nebija tāds kā tagat, taka cik garš tik plats, bet nu tas kas tagat notiek, ir ļoti traki, nodzērusies kā tāds Plēplis 😁
20.11.2023 22:47 |
 
10 gadi
Reitings 5057
Reģ: 29.01.2009
Vārdotāja @ 20.11.2023 21:58
nu dāmas, a ko teiksiet, ja sanāks pilna zāle? Ha ha…
Nu es vispār nesaprotu pārējos Kivičgrupas čaļus- uz ko viņi cer vispār?

Es kaut kā “žopaj čuju”, ka tīri psiholoģiski viņi tik izmisīgi vairākas reizes dienā nelaistu uz riņķi to nelaimīgo reklāmas rullīti, ja jau būtu savākuši sev tīkamo daudzumu. Ja zāle būtu pilna, tas nozīmētu, ka kaut kas tur nav tīrs un viņi atlikušās biļetes kā skrejlapiņas lielveikalos visiem izdalījuši, tikai, lai būtu tas full house. Viņiem tas pūlis ir lepnuma jautājums.
20.11.2023 23:44 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
MiniMe33 @ 20.11.2023 22:47

Es kādreiz visādus žurnālus pirku , un bija bija intervijas, bija tāds žurnāls shape liekas tur arī ši bija interveta, bija ari pāris uz vāka tikusi, arī vīriešu žurnālā kaut kādā bija, un fotosesijās jau izskatijās glīta, smalka, lielām acīm, blondām cirtām, tomēr vēl jauna bija, un tas tievums tad savādāk izskatijās kā tagat, kad tāda labi pavītusi. Domāju viņa cenšas vēl par visām varītēm tā izskatīties, bet rezultāts skumjš, viņa arī tv bija šad tad redzama, vadija kaut kādu raidijumu ... Katrā ziņā cik nu atceros, tik tupa cilvēka iespaidu neradija, bet nu es pati tad biju dikti jauna, un arī skatijums uz lietām nebija tāds kā tagat, taka cik garš tik plats, bet nu tas kas tagat notiek, ir ļoti traki, nodzērusies kā tāds Plēplis ?

Par to tievumu - sievietem paliekot vecakam, jau mainas ari auguma proporcijas, daudzam, piemeram, pazud viduklis, kaut vai svaram vispar nemainoties. Tacu, ne visas sievietes, gadiem ejot, savist un paliek par omas tipu vai vecu varnu, mani piemeram, fascine maksliniece Ieva Iltnere, vinjai ir 66 gadi (ko es godigi sakot nemaz nezinaju), ir loti tieva un izskatas briniskigi. Vinja ari ir beigusi Makslas akademiju, nez vinja ari katru nedelju visiem atgadina par savu izglitibu?😁
20.11.2023 23:57 |
 
Reitings 5702
Reģ: 20.08.2021
Katzenfamilie @ 20.11.2023 23:57

Par to tievumu - sievietem paliekot vecakam, jau mainas ari auguma proporcijas, daudzam, piemeram, pazud viduklis, kaut vai svaram vispar nemainoties. Tacu, ne visas sievietes, gadiem ejot, savist un paliek par omas tipu vai vecu varnu, mani piemeram, fascine maksliniece Ieva Iltnere, vinjai ir 66 gadi (ko es godigi sakot nemaz nezinaju), ir loti tieva un izskatas briniskigi. Vinja ari ir beigusi Makslas akademiju, nez vinja ari katru nedelju visiem atgadina par savu izglitibu??

Te varu piemest kapeikas par Ievu Bondari, viņa tomēr arī no tās skaistumkaralieņu šnites! Plus tas, ka viņa uzvarēja pasaules līmenī un viņa katru nedēļu nekladzina par to un arī viņa beigusi Mākslas akadēmiju! Atceros, kad viņa mācījās Mākslas akadēmijā daudzi bija skeptiski, un arī viņa pati atzina intervijā, ka sākums viņai nebija viegls sevi pierādīt kā māksliniecei, jo tomēr viņa atpazīstamību guvu pateicoties konkursam.
Viņai nebūt nav tas tievums kā plekstei, toties viņai ir harizma un šarms. Viņa māk sevi pasniegt, apģērbi ko viņa velk tiešām izskatās labi!
21.11.2023 08:05 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Ariete @ 20.11.2023 21:43
Atzīstās, kura vēl gaida piektdienu? ??
Ja godīgi žēl pārējo talantīgo puišu.

Jāskatās, vai līdz nedēļas beigām neparādīsies gripa vai alerģijas :D
Gadsimta koncerta reklāmu gan visticamāk, visas šīs dienas 5x dienā ieliktu un vienam no otra pāršērotu redzēsim :D. Nepērk tās biļetes, nepērk. Lieņuks būs spiesta koncerta dienā filmēt tikai to stūri, kur pulcēsies lielāks bariņš, lai neredz, ka patiesībā pustukša zāle. Neticu, ka ja būtu baigi daudz biļetes nopirktas, viņi tik izmisīgi bāztu to savu reklāmu katru dienu.
Man sākumā bija žēl to pārējo mūziķu, bet tagad, pēc visa balagāna, ko Kirpičs ir taisījis... ja viņi joprojām saista savu vārdu ar kirpiču, tad jau viņa izdarības šiem nav problēma. Tagad vairs nav žēl.
21.11.2023 09:11 |
 
10 gadi
Reitings 7036
Reģ: 17.09.2009
melna_aronija @ 21.11.2023 09:11

Jāskatās, vai līdz nedēļas beigām neparādīsies gripa vai alerģijas :D
Gadsimta koncerta reklāmu gan visticamāk, visas šīs dienas 5x dienā ieliktu un vienam no otra pāršērotu redzēsim :D. Nepērk tās biļetes, nepērk. Lieņuks būs spiesta koncerta dienā filmēt tikai to stūri, kur pulcēsies lielāks bariņš, lai neredz, ka patiesībā pustukša zāle. Neticu, ka ja būtu baigi daudz biļetes nopirktas, viņi tik izmisīgi bāztu to savu reklāmu katru dienu.
Man sākumā bija žēl to pārējo mūziķu, bet tagad, pēc visa balagāna, ko Kirpičs ir taisījis... ja viņi joprojām saista savu vārdu ar kirpiču, tad jau viņa izdarības šiem nav problēma. Tagad vairs nav žēl.
Jā, jau reklāma storijā ir 🤣
21.11.2023 09:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits