KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Merilda @ 30.09.2023 21:27

Nav ko tur attaisnot viņas ģimeni utt. Ģimene ir tā, kas Lieni audzināja un bija blakus - ko sēsi, to pļausi un viss.

Ne vienmēr pieauguša cilvēka prāts ir audzināšanas vai neaudzināšanas rezultāts. Šis nu gan nevietā pateikts. lienes uzvedība nav neaudzināšanas sekas. Tāda ir viņas personība, būtība. Skolā taču bijusi teicamniece, tātad audzināta pareizā virzienā. Viņai nav pilna krītiņu kastīte.
30.09.2023 21:56 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
SantaBarbara @ 30.09.2023 13:02

Vina gērbjas ,kā Andris grib ,vinš ir vinas personigais stilists,ja Liene saks vilkt bikškostimu,Tad taču nebus #couplegoals!
Tan nu lūk rezultats -suteners ar ielasmeitu.

Es domaju, ka Kivicam vel no jaunibas dienam kaut kur smadzenes ir iestregusi doma, ka vins pats medijiem teica, kad saka tikties ar Madaru - ka galvenais, ka blakus ir jauns seksigs zakjis, tad nu ari Lienei dikte savus noteikumus, ka vinjai jaizskatas jaunekligi un seksigi. Un, par cik no Lienes puses pret Kivicu ir bezierunu paklausiba, dievinasana un nepartraukta skatisanas mute, tad ne par kadiem kostimiem pat nevar but runas. Zel, kadreiz vinja tiesam izskatijas sakopta un eleganta.
30.09.2023 22:01 |
 
Reitings 816
Reģ: 29.05.2023
aauuu @ 30.09.2023 21:56

Ne vienmēr pieauguša cilvēka prāts ir audzināšanas vai neaudzināšanas rezultāts. Šis nu gan nevietā pateikts. lienes uzvedība nav neaudzināšanas sekas. Tāda ir viņas personība, būtība. Skolā taču bijusi teicamniece, tātad audzināta pareizā virzienā. Viņai nav pilna krītiņu kastīte.

Es domāju, ka lēkāšana pa precētu vīriešu gultām tomēr ir kaut kādā veidā saistīta ar audzināšanu ģimenē un ģimenes vērtībām. Un tas, ka ģimenē tiek ielaists precēts cilvēks, kuram ir sieva un kurš nav šķīries - tātad šāds attiecību modelis tiek atbalstīts no ģimenes puses.
30.09.2023 22:07 |
 
Reitings 2709
Reģ: 30.03.2022
Minelūše @ 30.09.2023 19:16
Es nesaprotu, kāpēc viņa visu laiku uzsver, ka audzinājusi bērnus viena. Neticu, ka Ārens nepiedalījās savu meitu dzīvēs.

Madama atkal kartejos reizi meloja, te ir fragments no intervijas ar Buli:"Aktierim sevišķi sāpīgi bijis lasīt, ka mīļākās bērni viņu esot uztvēruši teju kā tēvu, jo tēvs šiem bērniem ir cits vīrietis un par savējiem tur rūpi. Par Lienes Skulmes bērnu tēti Andris teic: "Es zinu, ka viņš ir un par visiem rūpējas. Savukārt es nevaru uzņemties atbildību par to, par ko negribu uzņemties atbildību".
30.09.2023 22:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
aauuu @ 30.09.2023 21:56

Ne vienmēr pieauguša cilvēka prāts ir audzināšanas vai neaudzināšanas rezultāts. Šis nu gan nevietā pateikts. lienes uzvedība nav neaudzināšanas sekas. Tāda ir viņas personība, būtība. Skolā taču bijusi teicamniece, tātad audzināta pareizā virzienā. Viņai nav pilna krītiņu kastīte.

Ja godīgi, īstas ticības nav tam, ka bijusi super teicamniece, ņemot vērā to, ka viņa fantazē gan par savām izglītībām, gan profesijām. Varbūt vienkārši iezubrija uzdoto, paklausīgi gāja uz skolu, jo vecāki stingri un viss.
Es drīzāk domāju, ka Liene bērnībā bija tas bērns, kuru vairāk jākontrolē, jāuzmana, jābaksta uz priekšu un vecākiem nekas cits neatlika kā viņu tā audzināt.
Tieši tas pats par laulībām ar Arenu, gan jau mīlestība bija, bet gan jau vecāki arī saskatīja Arenā labu vīru, kurš tālāk vadīs pa dzīvi viņu meitu.
30.09.2023 22:11 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
Tie Ļenkas žurnālistes garadarbi ir vnk "apbrīnojami" 😂 par meitu palaišanu uz skolu vispàr bomba - galvenais vēsa galva un humora izjūta. Ja viņai pašai būtu jāsapelna tam visam nauda, ko viņa tur uzskaita, nez vai ar humora izjūtu pietiktu, lai veikalā samaksātu. Ārens visu apmaksāja, bet šī tik uzturēja tēlu par "vientuļo māmiņu".
Vai tas raksts par Instagramu! Tāda svētā - vinai redz darbam to vajag, bet citi tur atrāda savas pusdienas. Eeeem.... vecenīt, tu pat tualetes tur atrādi 😂😂😂
Nu nav tur visas spuldzīte virtenē. Ar Tefteli viņiem ideāli saskan.
Izskatās, ka šiem lievenīšu sezona beigusies. Aizvien retāk būs cēzara salātu bildes instagramā😂
30.09.2023 22:30 |
 
Reitings 11695
Reģ: 19.09.2023
Zinājāt, ka šizofrēnija nav tikai tas, ka cilvēks dzird balsis? Šizofrēnija varot izpausties, ka cilvēkam liekas ka ir īpašs sabiedrībā, ka liekas ka kaut kas sāp, stāsta par prasmēm, kuras nav. Kurai te vīrs ir pieprasītākais mākslinieks LV, mağiski izārstējas, vismodernākā un trīsdesmit profesiju pārstāve. Sievietēm atklājot 30-40gados.
30.09.2023 23:30 |
 
Patīk
Reitings 19620
Reģ: 09.12.2015
AnnnaMannna @ 30.09.2023 18:52
Viņas žurnālistes sniegums redzams šeit - par un ap vietējām un ārzemju slavenībām, modes padomi utt.: https://www.apollo.lv/author/118067
Redaktores slejā Liene dalās, kā sagatavo trīs meitas skolai, esot vientuļai mammai:
https://www.apollo.lv/6148217/neiespejama-misija-ka-sagatavot-tris-bernus-skolai-ja-audzini-vinus-viena
Pārdomas par Instagram:
https://www.apollo.lv/6435613/instagram-vietne-kur-pastiksminaties-un-celt-pasapzinu
Sarunājusies arī ar transseksuāli:
https://www.apollo.lv/6436189/transseksuala-dzive-pec-atzisanas-tadu-ka-es-ir-vairak-neka-var-iedomaties

Tas rakstelis par bērnu gatavošanu skolai ir bezsakara murgošana Lienes stilā. Tā vietā, lai uzrakstītu, KĀ tad vientuļai mātei sagatavot tos 3 bērnus skolai, šļuška filozofē principā par sevi: "man nepatīk iepirkties", "man ir daudz kurpju", "esmu aizmāršīga", "visu daru pēdējā brīdī". Un rezutātā raksts ir par NEKO, neviena konkrēta padoma, ieteikuma. Diezgan skaidri nolasās, ka dzeguze pati nevienu bērnu nav gatavojusi skolai un pļāpā par tēmu kā absolūts diletants.
30.09.2023 23:54 |
 
Reitings 99
Reģ: 22.05.2022
Emm, jums bija kaut kādas ilūzijas, ka Liene tiešām bija žurnāliste? :D Nevis tukšpaure-teicamniece-blablabla-sacerējumiņu sacerētāja? :D
01.10.2023 01:56 |
 
Reitings 2505
Reģ: 07.03.2022
Liene ir absolūta nepraša + vēl, ka ārprātā slinka, tāpēc nebrīnos, ka "sliktais" Ārens viņu vadīja kā mazu todleru... Dari to, dari šito.
01.10.2023 05:42 |
 
Reitings 20083
Reģ: 27.11.2018
Knabsab @ 30.09.2023 22:30
Tie Ļenkas žurnālistes garadarbi ir vnk "apbrīnojami" ? par meitu palaišanu uz skolu vispàr bomba - galvenais vēsa galva un humora izjūta. Ja viņai pašai būtu jāsapelna tam visam nauda, ko viņa tur uzskaita, nez vai ar humora izjūtu pietiktu, lai veikalā samaksātu. Ārens visu apmaksāja, bet šī tik uzturēja tēlu par "vientuļo māmiņu".
Vai tas raksts par Instagramu! Tāda svētā - vinai redz darbam to vajag, bet citi tur atrāda savas pusdienas. Eeeem.... vecenīt, tu pat tualetes tur atrādi ???
Nu nav tur visas spuldzīte virtenē. Ar Tefteli viņiem ideāli saskan.
Izskatās, ka šiem lievenīšu sezona beigusies. Aizvien retāk būs cēzara salātu bildes instagramā?
pati atrada katru neestetisko pluzrxu un ieskrietuves edienu, katru majas gatavotu sudu, katru wc un pirdienu, nu tada dura
01.10.2023 08:28 |
 
Reitings 4698
Reģ: 13.01.2023
Man te sacēlās jautājums! Lai saņemtu minimālo pensiju, jābūt vismaz 15 gadu darba stāžam. Vai poda birstei un teftelim sanāks? 😛
01.10.2023 09:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4324
Reģ: 31.10.2010
Tusnelda1 @ 01.10.2023 09:25
Man te sacēlās jautājums! Lai saņemtu minimālo pensiju, jābūt vismaz 15 gadu darba stāžam. Vai poda birstei un teftelim sanāks? ?

Savā nesenajā intervijā resnais prjaņiks lielījās, ka esot bijis bankā un viņam uzkrājusies liela pensija. Nez no kurienes, ņemot vērā, ka diez vai viņš kādreiz bijis cītīgs nodokļu maksātājs. Liene lielāko dzīves daļu pavadījusi uz vīriešu rēķina, tāpēc šaubos, ka arī viņai pienāksies kas vairāk par sociālo pabalstu.
Bet Kirpiči gan jau izdomājuši risinājumu šai problēmai. Bērni, kuri uz to laiku jau būs pieauguši, dabūs pilnas piečīkstētas ausis par to, ka šie taču ir māte/tēvs, visu dzīvi audzinājuši, rūpējušies, mīlējuši, utt. Tagad bērniem pienākums parūpēties par "vecākiem". Ļoti ceru, ka gan Ļenkas, gan Kiviča bērniem būs gana stingrs mugurkauls, lai abus plenčus triektu ratā.
01.10.2023 10:22 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Tusnelda1 @ 01.10.2023 09:25
Man te sacēlās jautājums! Lai saņemtu minimālo pensiju, jābūt vismaz 15 gadu darba stāžam. Vai poda birstei un teftelim sanāks? ?

Nekas spīdošs pensijas sakarā tur nespīd. Minimālā. Abi jau ir strādājuši periodiem arī oficiālus darbus. Kaut kas jau varbūt ir uzkrājies. Bet, kas vienam ir liela nauda, tas otram ir minimāla.
01.10.2023 10:42 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Merilda @ 30.09.2023 22:07

Es domāju, ka lēkāšana pa precētu vīriešu gultām tomēr ir kaut kādā veidā saistīta ar audzināšanu ģimenē un ģimenes vērtībām. Un tas, ka ģimenē tiek ielaists precēts cilvēks, kuram ir sieva un kurš nav šķīries - tātad šāds attiecību modelis tiek atbalstīts no ģimenes puses.

Jebkurš audzināšanas modelis var vienā brīdī pieaugušā dzīvē pazust. Var ieeaudzināt vērtības, bet tas negarantē, ka tas cilvēks pēc tām tad arī vadīsies. Katrs ir personība. Esot pieugušā dzīvē, viss var būt pavisam savādāk. Tu nevari ielikt cilvēkā pamatus uz mūžu un gaidīt, ka viņš kā robots tā arī dzīvos. Katram beigās izkristalizējas savas vērtības, intereses. Nevis vecāku. Te var gari un plaši par to runāt. Viņai vecāki nodzīvoja garu mūžu kopā laulībā. Tam būtu bijis jābūt piemēram lienei, vai ne? Figu! Pieaudzis cilvēks katrs dara kā grib viņš, nevis vecāki. Audzināt vajagm, mācīt labas lietas, vērtības. Taču tā nav garantija, ka cilvēks būs tāds visu savu dzīvi.
01.10.2023 10:47 |
 
Reitings 52157
Reģ: 20.07.2021
aauuu @ 01.10.2023 10:42

Nekas spīdošs pensijas sakarā tur nespīd. Minimālā. Abi jau ir strādājuši periodiem arī oficiālus darbus. Kaut kas jau varbūt ir uzkrājies. Bet, kas vienam ir liela nauda, tas otram ir minimāla.

Kā jau Minelūše rakstīja, parazītiem ir pamatīgs rezerves variants - daudzie bērni. Tiem prasīs naudu, un, ja kas, var arī tiesā sūdzēt. Poda birste publiski dvesīs, ka 16 gadus bēēērniņus audzinājusi viena, Teftelis uzskaitīs, cik reizes savējiem dupšus mazgājis un muguriņas glaudījis, bet Madara vainīga, jo noskaņojusi pret mīlošo tēti un noziedzīgi atņēmusi tam motivāciju maksāt uzturlīdzekļus. Pa vidu visai jezgai vēl varēs arī izbļaustīties, ka stŪlbā valsts atstāj novārtā tos, kas visu mūžu rūpējušies par rokmūzikas kvalitātes pacelšanu. 😀😀
01.10.2023 10:54 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
Merilda @ 30.09.2023 22:07

Es domāju, ka lēkāšana pa precētu vīriešu gultām tomēr ir kaut kādā veidā saistīta ar audzināšanu ģimenē un ģimenes vērtībām. Un tas, ka ģimenē tiek ielaists precēts cilvēks, kuram ir sieva un kurš nav šķīries - tātad šāds attiecību modelis tiek atbalstīts no ģimenes puses.
Ļoti gudri spriedelē,bet vai visi slepkavas un maniaki ir auguši ģimenēs bez vērtībām? Prostitūtas visas nāk no nelabvēlīgām ģimenēm un tika slikti audzinātas?Tās ir ļoti lielas muļķības,pieaugot visiem rodas savs prāts un sapratne.Ir tādi kuri ciena ieaudzinātas vērtības,citi uzliek mīksto un domā ka drīkst darīt visu kas ienāk prātā.Un vainot vecākus par to kādu ceļu izvēlas pieaudzis cilvēks,vajag vismazāk.
01.10.2023 11:04 |
 
Reitings 518
Reģ: 02.03.2023
Tusnelda @ 01.10.2023 10:54

Kā jau Minelūše rakstīja, parazītiem ir pamatīgs rezerves variants - daudzie bērni. Tiem prasīs naudu, un, ja kas, var arī tiesā sūdzēt. Poda birste publiski dvesīs, ka 16 gadus bēēērniņus audzinājusi viena, Teftelis uzskaitīs, cik reizes savējiem dupšus mazgājis un muguriņas glaudījis, bet Madara vainīga, jo noskaņojusi pret mīlošo tēti un noziedzīgi atņēmusi tam motivāciju maksāt uzturlīdzekļus. Pa vidu visai jezgai vēl varēs arī izbļaustīties, ka stŪlbā valsts atstāj novārtā tos, kas visu mūžu rūpējušies par rokmūzikas kvalitātes pacelšanu. ??

Ja vecāka vietā alimentus ir maksājusi valsts, tad vecāks no bērniem nekādu uzturnaudu prasīt nevar.
Tā kā abu Kiviču bērni ir pasargāti no tā.
01.10.2023 11:05 |
 
Reitings 52157
Reģ: 20.07.2021
Pikachio @ 01.10.2023 11:05

Ja vecāka vietā alimentus ir maksājusi valsts, tad vecāks no bērniem nekādu uzturnaudu prasīt nevar.
Tā kā abu Kiviču bērni ir pasargāti no tā.

Ja iesūdzēs, droši vien tiesu zaudēs. Un tad publiski gānīsies, ķērkt jau šiem nevar aizliegt. Tur vēl pamatīgs seriāls varētu būt gaidāms. Resnais ķirbis sacerēs dziesmu par nodevību un uzceps vēl kādu grāmatas izstrādājumu "Mana dzīve". Liene būs nodzērusi pēdējās prāta paliekas un tusēs kādā dispanserā tiem, kas vairs neko nesajēdz...
01.10.2023 11:25 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
Tusnelda @ 01.10.2023 11:25

Ja iesūdzēs, droši vien tiesu zaudēs. Un tad publiski gānīsies, ķērkt jau šiem nevar aizliegt. Tur vēl pamatīgs seriāls varētu būt gaidāms. Resnais ķirbis sacerēs dziesmu par nodevību un uzceps vēl kādu grāmatas izstrādājumu "Mana dzīve". Liene būs nodzērusi pēdējās prāta paliekas un tusēs kādā dispanserā tiem, kas vairs neko nesajēdz...

Viss ir iespējams, ja vien abi alkāni tik ilgi vispār nodzīvos. Teftelis neizskatās diezko labi. Savukārt Ļenkai vnk širmis aizbrauks un atjēgsies kādā iestādē. Viņai izskatās augsts potenciāls demenci dabūt.
01.10.2023 11:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits