KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Pelnrukšķīte @ 28.09.2023 09:18

piķis neiedod gaumi un māku kombinēt. Ja man būtu nauda somiņām tādās cenās, man drēbes pirktu un kombinētu stilists.

+++++
Tas paskats vnk drausmīgs. Kā Lieņuka stila padomus saklausījusies, tikai atšķirība tā, ka viņai nav feiki tie zīmoli. Man nav Lieņuka ''es esmu visstilīgākā'' pašapziņas. Ja man būtu tāds piķis, tiešām maksātu arī stilistam, lai man saliek skaistus komplektus un es izskatos gaumīgi, un nav kauns, ja kāds nobildē. Vīrietis blakus normāli saģērbies, kamēr čiepa vnk kā no tirgus. Un ko līdz, ka visas lietas dārgas un zīmolu, ja sakombinētas vnk bezgaumīgi.
28.09.2023 09:25 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
AnnnaMannna @ 28.09.2023 09:24

Kādi viņām tetovējumi? To palaidu garām. ?

Spalva uz kakla katrai. Pagājušajā sezonā pie tās blondās tatuškas Valteres gāja taisīt.
28.09.2023 09:27 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
Kerkira naiva un vienkārša meiča, bet arī viņai būs apnikusi Liene ar savām gaudām. Slinka, stulba, nerūpējas par bērnu. No Lienes taču nāk ārā tikai negatīvais, kādu nodirst, izsmiet (kā šie par afro rajonu ņirdza), lai gan pati vispār ir totāla nulle. Jūs gribētu tādu draudzeni? To taču pat Kerkira redz, kas tas par cilvēku.
28.09.2023 09:27 |
 
Reitings 52158
Reģ: 20.07.2021
melna_aronija @ 28.09.2023 09:20
Tas pasākums, kur iepriekš Kerkira minēja, ka resnais varētu dziedāt jau bija? Neesmu piefiksējusi.
Bet nu, ir, ir atsalums lielajām sirdsdraudzenēm. Varbūt Kerkirai vnk nav laika. Liene jau neko pa dienu nedara. Kerkira tomēr par bērniem un vīru rūpējas, vāc māju un savus zvērus, bīda to savu Čoganu. Moš viņai nav laika vnk ar rudens vājuma mocīto sliņķi katru otro dienu tusēties.
Vai arī pēc pagājušās sezonas un tām sērijām, kur abi alkaši bija, Graudiņš Kerkirai pateica, ka turpmāk šitādu huiņu vairs nedrīkst atkārtot un šitos uz viesībām ciemos vairs neaicinās. Man vnk liekas, ka viņa tāda naivi labdabīga, bet viņam tāds skarbāks un skaidrāks skatījums uz lietām.
Vienīgi, stulbi, ka aizskrēja toreiz ar lielo draudzeni tos tetovējumus taisīt - lielajai draudzībai par godu. Nu nevajag matching tattoos ar cilvēkiem, ar kuriem tiešām nav dziļa vai ilga draudzība.

Par to pasākumu.
Kerkira vakar: "ja vēlies piedalīties pasākumā, raksti man ziņu privāti. Pasākuma ieejas maksa 100eiro. Klātienē iespēja būt 50 cilvēkiem.... vēl brīvas 42 vietas. Pasākums 04.11."
Tikai 8 cilvēki pieteikušies?
28.09.2023 09:35 |
 
Reitings 36981
Reģ: 10.11.2022
nutak @ 28.09.2023 09:05

Nu labi, gaumes izjūta nav visiem dota un pretēji teicienam par to strīdas vairāk kā par jebko citu, bet salīdzināt tāpat nevar, jo šī dāma, vienalga cik gaumīgi vai ne, tomēr iet uz smalkiem pasākumiem, apgrozās sabiedrībā un vismaz netēlo, ka var atļauties brendus, kamēr reāli nevar pat apenes sev nopirkt uz akciju 3 pa 12.
Nu tā zuzāna palagu dūda jau arī pati neko atļauties nevar, tikai, atšķirībā no lienes, viņai ir bagāts papītis blakus. Nez vai teātris bija īstā vieta kur šitā sapucēties, sevišķi, ja blakus tik elegants papītis. Es teiktu - viņa izskatās smieklīga.
28.09.2023 09:52 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
Man šķiet, ka tas draudzības atsalums iestājās kaut kad drīz pēc viņu abu bezgaumīgās foto sesijas. Tur gan Kerkira vēl stenēja, ka gribot ar Lenku viesnīcas gultā kopā pamosties. Bet man šķiet, ka pēc tā briesmīgā foto rezultāta arī viņas sāka mazāk komunicēt. Ok, Miu viņi ņem un tiešām, vot ja kko prātīgu Kivas ir izdarījuši, tad tas, ka ir laba ģimene, kur viņa kaut retus normālas dzīves mirkļus var piedzīvot.
28.09.2023 09:57 |
 
Patīk
Reitings 19621
Reģ: 09.12.2015
Tak Kiveļi nav spējīgi nevienu draudzību iznest, jo abi citus cilvēkus uzskata par zemākiem par sevi un bezkaunīgi parazitē. Viņiem toreiz Spānijā arī bija draudziņš, Andris vārdā - izmantoja to čali pa pilnu programmu. Džeks nebija spožākā lampiņa virtenē, bet naudīgs, un pagāja labs brīdis, kamer attapās, ka tiek brutāli izjāts. Kaut ko viņš pēc tam žēlojās, ka Kivis viņam uzdāvājis ģitāru, bet pēc tam paprasījis naudu par to, un tad savācis sev atpakaļ. Nu, tipiski Kivičstyle.
Tad centās "draudzēties" ar to Deimoni, skropstu beibi un viņas ģimeni. Bija kopā Tērvetes dabas parkā. Ļenka todien īpaši pēc miskastes kaķa izskatījās. Un varēja redzēt, ka pat Deimonei tā komunikācija likās WTF. Vairāk nav tusējusi kopā ar dzērājiem.
Un Saldāboli laikam arī beigās saprata, ka Kivels par lielo draugu iztaisās tik tad, kad vajag smuku auto kārtējā dziesmas izstrājuma klipam paņemt. Neticu, ka viņš degvielu pats lēja, kur nu vēl nomas maksu iedeva. Gan jau sasolīja, ka hītu filmē un visur to rādīs, bet tālāk par pārdesmit jūtūb skatījumiem nav ticis.😂
28.09.2023 10:08 |
 
Patīk
Reitings 19621
Reģ: 09.12.2015
Tusnelda @ 28.09.2023 09:35

Par to pasākumu.
Kerkira vakar: "ja vēlies piedalīties pasākumā, raksti man ziņu privāti. Pasākuma ieejas maksa 100eiro. Klātienē iespēja būt 50 cilvēkiem.... vēl brīvas 42 vietas. Pasākums 04.11."
Tikai 8 cilvēki pieteikušies?

🤣 tas jau izklausās pēc Kiviča "koncerta":
1.) Iepiekšpārdošanā biļetes pa 20 eur - viens galdiņš nopirkts,
2 ) 5 dienas pirms koncerta joprojām viens galdiņš - ok, 10 eur + šampis, kāds nopērk vēl 2 biļetes
3.) Koncerta rītā - 5 eur un visām Lienēm bezmaksas ieeja. Klusums.
4.) Stundu pirms koncerta - bezmaksas ieeja visiem jeb, lūdzu, atvelkaties un nopērciet vismaz vienu aliņu, lai krogs kaut pa nullēm var tikt vaļā no nerentabla muzikanta.
28.09.2023 10:24 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
Vēl jau bija arī draudzene Dālija ar kuru Ļenka plostoja un taisīja seksīgās bildes kopā pēc tam, kad Teftelis bija aizdzēries kaut kādā pasākumā.
Nu jā, draudzības viņi nemāk uzturēt, jo ir gatavi tikai patērēt, nevis kaut mazumu dot pretīm. Tas pats par bērniem - Ļenka redz skaidri pateikusi, bērni esot tikai ciemiņi, tātad nav īpaši jaiespringst.
28.09.2023 10:31 |
 
Reitings 177
Reģ: 26.05.2023
Viņa jau pirms kāda mēneša vai diviem nejūsmoja par filmu un grāmatu "Kur vēži dzied"?
Kaut kā man pilnīga deja vu sajūta par šo 😀
28.09.2023 10:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
Knabsab @ 28.09.2023 10:31
Vēl jau bija arī draudzene Dālija ar kuru Ļenka plostoja un taisīja seksīgās bildes kopā pēc tam, kad Teftelis bija aizdzēries kaut kādā pasākumā.
Nu jā, draudzības viņi nemāk uzturēt, jo ir gatavi tikai patērēt, nevis kaut mazumu dot pretīm. Tas pats par bērniem - Ļenka redz skaidri pateikusi, bērni esot tikai ciemiņi, tātad nav īpaši jaiespringst.

Zinot Lieni un to cik viņa ir “viesmīlīga”, tad ar to frāzi, ka bērni ir ciemiņi, viņa nodod pati sevi.
Pat ja filozofējot, varētu pieņemt šo frāzi, tad jautājums, cik viņa pati ir viesmīlīga pret saviem ciemiņiem.
Diez viņa ir sev kādreiz uzdevusi tādu jautājumi, cik viņa pati kā “namamāte” ir spējīga un spējusi dot viesmīlību citiem, domāju, ka viņa par to pat neaizdomājas…
28.09.2023 10:38 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
vivii @ 28.09.2023 10:38

Zinot Lieni un to cik viņa ir “viesmīlīga”, tad ar to frāzi, ka bērni ir ciemiņi, viņa nodod pati sevi.
Pat ja filozofējot, varētu pieņemt šo frāzi, tad jautājums, cik viņa pati ir viesmīlīga pret saviem ciemiņiem.
Diez viņa ir sev kādreiz uzdevusi tādu jautājumi, cik viņa pati kā “namamāte” ir spējīga un spējusi dot viesmīlību citiem, domāju, ka viņa par to pat neaizdomājas…

Jā, piekrītu! Tēma tiešām ir filozofiska un tur pat ir ok doma. Tikai Ļenka to nav spējīga saprast. Un tas kā viņa izturas pret saviem paziņām/"draugiem" faktiski arī parāda, ka viņai nav spējas radīt viesmīlību, nemāk uzņemt un rūpēties. Tas pats attiecas uz bērniem.
28.09.2023 10:42 |
 
Reitings 3391
Reģ: 05.12.2021
Man šķiet, ka tā Kerkiras un Lienes draudzība, nedaudz pajuka pēc tā skandāla vecajā māja. Pēc tā tusiņa, pēc kura no mājas izmeta. Itka suņus vainoja un ko tur vēl, bet beigās jau īsto iemeslu neparādīja cilvēks. Pirms tam tavu ciemojās tur regulāri un gandrīz mīlas dziesmas viena otrai veltīja. Tagad uz pēdējo ballīti Lienes nemaz nebija. Pieļauju, ka savā prātā Graudiņi tomēr saprata, ka Kivji ir daļēji vainīgi pie zaudētas mājas. Bet tā vnk pārtraukt draudziņu jau nevar. Nomētas ar sūdiem. Tad nu vnk attālinās, tjip strādā un tā.
28.09.2023 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Visādus sūdus var likt storijos, bet pareklamēt it kā sirdsdraudzenes pasākumu jau nevar. Laikam Kerkira resno arī tur tomēr neuzaicināja.
Ja resnais tur būtu aicināts, tad gan saliktu storijus katru otro dienu, bļaujot, kā LV ''izcilākais mūziķis'' tur būšot un kā visiem jānāk.
28.09.2023 10:50 |
 
Reitings 4019
Reģ: 08.09.2015
Redzēs pēc jaunās sezonas, bet vai tik nav tā, ka Ģimene burkā veidotāji pateikuši, ka dzērāju pārītis nav aicināti vairs nevienā epozodē, līdz ar to Kivičpārim Graudiņi vairs nav aktuāli. Jo tak tieši pēc tam, kad šos izsvieda no SBF, un Graudiņi sāka filmēties tajā otrajā, tad šis pārītis reāli sāka parizitēt uz Graudiņiem. Katru nedēļu tusēja pie šiem, un Liene elsoja cik Līga perdon Kirkira, lai kā nu viņu tur tagad dēvē, esot laba draudzenīte. Tagad laikam pa retam pazvana vai aizbrauc tikai, kad jānogrūž Mia. Graudiņi bija vajadzīgi, lai tiktu kamerās un reklamētu nekam nevajadzīgo super rokgrupu!
28.09.2023 10:53 |
 
Reitings 2110
Reģ: 30.12.2022
EnijaEnija @ 28.09.2023 10:37
Viņa jau pirms kāda mēneša vai diviem nejūsmoja par filmu un grāmatu "Kur vēži dzied"?
Kaut kā man pilnīga deja vu sajūta par šo ?

Bija, bija. Jau tad lēja aizkustinājuma asaras par to, cik skaista grāmata. Miss inteliģence ar piecu vārdu krājumu.
28.09.2023 10:55 |
 
Reitings 52158
Reģ: 20.07.2021
LilyLady @ 28.09.2023 10:24

? tas jau izklausās pēc Kiviča "koncerta":
1.) Iepiekšpārdošanā biļetes pa 20 eur - viens galdiņš nopirkts,
2 ) 5 dienas pirms koncerta joprojām viens galdiņš - ok, 10 eur + šampis, kāds nopērk vēl 2 biļetes
3.) Koncerta rītā - 5 eur un visām Lienēm bezmaksas ieeja. Klusums.
4.) Stundu pirms koncerta - bezmaksas ieeja visiem jeb, lūdzu, atvelkaties un nopērciet vismaz vienu aliņu, lai krogs kaut pa nullēm var tikt vaļā no nerentabla muzikanta.

Hi hi hī, varbūt daži potenciālie ziedotāji uzzināja, ka pasākumā būs arī jāklausās šķībi aurojoša, stenoša, sēcoša un sētnieka ķitelī tērpta puzikanta "koncerts". Kiviču fani, lai arī trīcot un raudot metas ap kaklu (tā stāsta Liene), tomēr 100 eiro maksāt nez vai gribētu, par to naudu tiiik daudz aliņu sanāk!!. 😁😁😁
28.09.2023 10:58 |
 
Reitings 28221
Reģ: 06.11.2022
Knabsab @ 28.09.2023 10:31
Vēl jau bija arī draudzene Dālija ar kuru Ļenka plostoja un taisīja seksīgās bildes kopā pēc tam, kad Teftelis bija aizdzēries kaut kādā pasākumā.
Nu jā, draudzības viņi nemāk uzturēt, jo ir gatavi tikai patērēt, nevis kaut mazumu dot pretīm. Tas pats par bērniem - Ļenka redz skaidri pateikusi, bērni esot tikai ciemiņi, tātad nav īpaši jaiespringst.

Man liekas, ka Dālijai un Lienei kopīga bija tikai vēlme "iekost" Madarai. Draudzība tomēr ir kas vairāk.
28.09.2023 11:20 |
 
Reitings 2485
Reģ: 22.02.2023
EnijaEnija @ 28.09.2023 10:37
Viņa jau pirms kāda mēneša vai diviem nejūsmoja par filmu un grāmatu "Kur vēži dzied"?
Kaut kā man pilnīga deja vu sajūta par šo ?
Aizmirsa laikam, ka jau lasījusi. Smadzenes kā vistai ☹
28.09.2023 11:23 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
LabaDabaDa @ 28.09.2023 11:20

Man liekas, ka Dālijai un Lienei kopīga bija tikai vēlme "iekost" Madarai. Draudzība tomēr ir kas vairāk.

Lenkucei visas draudzības ir kaut kādā izdevīgumā 😂 kā personība viņa nevienam neinteresē (izņemot mūsu gnīdu/lezbju forumu), lai ikdienā veltītu viņai laiku vairāk kā garāmejošam svešiniekam.
Tā, ka Ļenka - tev būtu jāklanās mums, ka tev tiek jebkāda uzmanība vispàr 😂
28.09.2023 11:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits