KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 5067
Reģ: 29.01.2009
Mercury6 @ 27.09.2023 14:49
Andrim vēl ir tas šovs STV vai bija tikai dažas sērijas un šo izmeta?

Es domāju pēc tās Kivja izgāšanās naktī sūtot Mūrniecei īsziņu - “Sveiks, aicinu tevi uz interviju”, STV ļāva tam sarunu šovam lēnām nomirt 😃
Viena lieta, ko es tiešām nesaprotu, kā pēc katra dzīves aplauziena, viņi neizdara kaut kādus nebūt secinājumus par savu uzvedību, par publisko tēlu, par to kā izturas pret citiem cilvēkiem, ieskaitot savus bijušos…
27.09.2023 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 5300
Reģ: 05.08.2013
Mercury6 @ 27.09.2023 14:49
Andrim vēl ir tas šovs STV vai bija tikai dažas sērijas un šo izmeta?

Gaidam q&a
27.09.2023 15:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
Incognito @ 27.09.2023 15:08

Es domāju pēc tās Kivja izgāšanās naktī sūtot Mūrniecei īsziņu - “Sveiks, aicinu tevi uz interviju”, STV ļāva tam sarunu šovam lēnām nomirt ?
Viena lieta, ko es tiešām nesaprotu, kā pēc katra dzīves aplauziena, viņi neizdara kaut kādus nebūt secinājumus par savu uzvedību, par publisko tēlu, par to kā izturas pret citiem cilvēkiem, ieskaitot savus bijušos…

Jo viņiem prātā ir tikai #cancelkivic!
Es domāju, ka situācija tur ir tāda, Andruha uzskata, ka visiem skauž, jo viņš ir patmīlīgs egoists, bet Liene vienkārši piebalso, jo pati nav spējīga patstāvīgi domāt un spriest, tikai atkārtot to, ko viņai saka kāds cits, šajā gadījumā Andris, kādreiz vecāki, pēc tam Arens utt.
27.09.2023 15:30 |
 
Reitings 3660
Reģ: 25.09.2023
Incognito @ 27.09.2023 15:08

Es domāju pēc tās Kivja izgāšanās naktī sūtot Mūrniecei īsziņu - “Sveiks, aicinu tevi uz interviju”, STV ļāva tam sarunu šovam lēnām nomirt ?
Viena lieta, ko es tiešām nesaprotu, kā pēc katra dzīves aplauziena, viņi neizdara kaut kādus nebūt secinājumus par savu uzvedību, par publisko tēlu, par to kā izturas pret citiem cilvēkiem, ieskaitot savus bijušos…

Kā es šo palaidu garām? Dzērumā? Naktī?
27.09.2023 15:39 |
 
Patīk
Reitings 19621
Reģ: 09.12.2015
Pag, vai Lienīte tiešām diedelē sadarbību ar kādu špricēšanas kantori? Tātad pat kaktu lipofkiss atšuvis mūsu rensteles žurku?
Viņa tak tādu litrāžu salaida ģīmī, katru nedēļu ejot uz duršanos. Full face un Džolijas profils. Ar to tomēr nepietika, lai izskatītos pēc Madaras?😅
27.09.2023 15:55 |
 
Patīk
Reitings 19621
Reģ: 09.12.2015
Šļuška šodien esot "visu atlikusi malā" pašsajūtas dēļ un izlasījusi grāmatu, kura esot tik aizraujoša un bla, bla, blā.. Tātad kārtējo reizi visu dienu bezjēgā novārtījās pa gultu. Bet mani interesē tikai viens - kas ir tas viss, ko slinkā bezdarbniece atlika malā?😂 Savu bērnu - protams, nešaubos. Ko vēl? 🐑
27.09.2023 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 2506
Reģ: 20.06.2013
LilyLady @ 27.09.2023 16:10
Šļuška šodien esot "visu atlikusi malā" pašsajūtas dēļ un izlasījusi grāmatu, kura esot tik aizraujoša un bla, bla, blā.. Tātad kārtējo reizi visu dienu bezjēgā novārtījās pa gultu. Bet mani interesē tikai viens - kas ir tas viss, ko slinkā bezdarbniece atlika malā?? Savu bērnu - protams, nešaubos. Ko vēl? ?
varbūt madaras stalkošanu?🤔🤣
27.09.2023 16:23 |
 
Reitings 2939
Reģ: 14.09.2023
Ak kungs, tur tajā intervijā taču viņi bezmaz atzīstas alkoholismā. Esot drausmīgi, ja dzer. Nu ne vienu, divas dienas, bet nedēļām. Tas ir kā?? Divas dienas kož? Tas nav alkoholisms? Un arī ja kož 2 dienas, bet pēc tam 5 ir skaidrā tā jau ir sistemātiska dzeršana. Ak kā es gaidu piekto (un man aizdomas, ka pēdējo) epizodi, jo ja jāvelk hihīLiene, tad tiešām sarunāts ir, ka epizodei jābūt, bet nav jau vairs ko pierunāt. Šausmas, ko viņi ziemā ēdīs?
Vēl ja es pareizi saklausīju - alkoholisms esot stiprie dzērieni? Kā var tik uzkrītoši sevi nodot. “Mēs jau neesam alkoholiķi, mēs jau tikai divas dienas no vietas aliņus”, reāli izskatās, ka viens otru cenšas pārliecināt. Tā pat gluži nav līdzatkarība, bet es nezinu. Ir tāda stadija laikam, kur Tu saproti, ka kaut kas īsti nav, bet abi mēģina tomēr viens otru pārliecināt, ka nē, nē, ne jau tā kā mēs, es par tiem “īstajiem” alkoholiķiem 💀 Un labi, mūsdienās vairs nav tas uzskats, ka sievai ir jāvāc savs vīrs, bet nu divi pieauguši cilvēki ar bērniņu pa vidu, nu kā viens no viņiem nesaprot, ka jau ir par traku, kā var nenoķert kādu no šiem apskaidrības brīžiem un viens otru izvilkt ārā no šī? Viens otru gremdē, jo kamēr grimst abi, tikmēr atbildība nav jāuzņemas par sevi nevienam. Bet vini aizmirst (un tiešām regulāri), ka viņiem ir viens bērns, kuram nav vairs citu vecāku, kas viņu vietā to bērniņu audzinās.
27.09.2023 16:24 |
 
Reitings 1715
Reģ: 20.06.2022
Aaaaaa, man atkal acis sāp.. Meklēju informāciju par cienījamo Margaritu Vilcāni un vienā joslā par viņu parādījās raksts, ko nebiju redzējusi. Liene pārdod savu garderobi.. Dura, kas dura!! Infantila, aprobežota un naiva. Iereibis orangutāns ar pretīgu apmierinātu mordu skatās kā viņa sieviete iztirgo drēbes, apavus, kas viņai vēl der.
27.09.2023 16:26 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Tērvetniece @ 27.09.2023 15:55
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/specializlaidums-no-bullshit-experience-andris-kiv-12/liene_kivica_ari_sievietes_daudz_dzer_bet_to_neparada-631358/
Kas pie velna ir šis? :D Virtuves sarunas 3:00 naktī?

Šis ir no viņa youtube kanāla. Izskatās, ka viņi raidīs tos video 1188.
Bija viena intervija ar Lieni. Liene apsprieda citas sievietes un pati neapjēdza, ka raksturo sevi.
Tur bija ta, ka bieži vajadzēja nošokēties un noelsties, kad viņa spriedelēja par citiem, bet reāli viss par pasu.
Bija grūti, bet noskatījos toreiz.
27.09.2023 16:31 |
 
Reitings 986
Reģ: 13.05.2022
nutak @ 27.09.2023 16:24
Ak kungs, tur tajā intervijā taču viņi bezmaz atzīstas alkoholismā. Esot drausmīgi, ja dzer. Nu ne vienu, divas dienas, bet nedēļām. Tas ir kā?? Divas dienas kož? Tas nav alkoholisms? Un arī ja kož 2 dienas, bet pēc tam 5 ir skaidrā tā jau ir sistemātiska dzeršana. Ak kā es gaidu piekto (un man aizdomas, ka pēdējo) epizodi, jo ja jāvelk hihīLiene, tad tiešām sarunāts ir, ka epizodei jābūt, bet nav jau vairs ko pierunāt. Šausmas, ko viņi ziemā ēdīs?
Vēl ja es pareizi saklausīju - alkoholisms esot stiprie dzērieni? Kā var tik uzkrītoši sevi nodot. “Mēs jau neesam alkoholiķi, mēs jau tikai divas dienas no vietas aliņus”, reāli izskatās, ka viens otru cenšas pārliecināt. Tā pat gluži nav līdzatkarība, bet es nezinu. Ir tāda stadija laikam, kur Tu saproti, ka kaut kas īsti nav, bet abi mēģina tomēr viens otru pārliecināt, ka nē, nē, ne jau tā kā mēs, es par tiem “īstajiem” alkoholiķiem ? Un labi, mūsdienās vairs nav tas uzskats, ka sievai ir jāvāc savs vīrs, bet nu divi pieauguši cilvēki ar bērniņu pa vidu, nu kā viens no viņiem nesaprot, ka jau ir par traku, kā var nenoķert kādu no šiem apskaidrības brīžiem un viens otru izvilkt ārā no šī? Viens otru gremdē, jo kamēr grimst abi, tikmēr atbildība nav jāuzņemas par sevi nevienam. Bet vini aizmirst (un tiešām regulāri), ka viņiem ir viens bērns, kuram nav vairs citu vecāku, kas viņu vietā to bērniņu audzinās.
kur var lasīt to interviju?
27.09.2023 16:31 |
 
Reitings 2216
Reģ: 16.02.2021
Kurš tad ir tas alkaholikis kas Lienei bijis līdzās daudzus gadus?
27.09.2023 16:35 |
 
Reitings 11459
Reģ: 21.09.2023
LilyLady @ 27.09.2023 15:55
Pag, vai Lienīte tiešām diedelē sadarbību ar kādu špricēšanas kantori? Tātad pat kaktu lipofkiss atšuvis mūsu rensteles žurku?
Viņa tak tādu litrāžu salaida ģīmī, katru nedēļu ejot uz duršanos. Full face un Džolijas profils. Ar to tomēr nepietika, lai izskatītos pēc Madaras??
Es jau uzreiz sapratu, ka kļūs atkarīga no tām špricēm, jo ja salaiž uzreiz ģīmī tik daudz, tad atpakaļ ceļa vairs nav. Nē nu ir it kā, bet āda ir sabojāta. Un kur tad draudzene Dālija pazudusi, ar kuru kopā gāja durties un slavināja to kaktu kantori?
27.09.2023 16:40 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
Jūs tos komentārus pie Ļenkas Bullshita experience video redzējāt? Liekas, ka pati ir cītīgi strādājusi tos rakstot 😂😂😂
?si=eeYrLHsTqYyOkHSl" rel="nofollow" target="_blank">
?si=eeYrLHsTqYyOkHSl
27.09.2023 16:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4324
Reģ: 31.10.2010
Cik tas ir nožēlojami, kad pašam sevi jāslavina, jo zini, ka neviens cits par tevi neko labu nepateiks. Tā ir tik skumja dzīve. Nedod Dievs kādreiz sasniegt tādu rock bottom.
Dzer arī sievietes, Ļenucīt. Tu tam esi dzīvs piemērs. Nodzerts viss, ko tik varēja.
27.09.2023 17:01 |
 
Reitings 3391
Reģ: 05.12.2021
Nu tāpēc jau mūsu Kivici neuzskata, ka ir alkoholiķi. Viņi ir tie dzērāji, kuri ikdienā lieto daudz alus, sidrus, šampjus, bet nelieto piemēram viskiju vai konjaku vai šņabi. Un līdz ar to uzskata, ka ja nav stipru dzērienu, tad nav alkoholisma, tie tik tādi vieglie dzērieni pie vakariņām vai skatoties tv. Tāpēc arī brēc ka nedzer. Nu jā, 40 grādīgo nedzer, bet tie lētie sūdi ir vēl sliktāki
27.09.2023 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 5300
Reģ: 05.08.2013
Nav pirmā reize, kad slavinošus komentārus drukā pati.. "andrisberzins668" "martaieva333" Nu camoon bis pacenties :D
27.09.2023 17:20 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
krixis3 @ 27.09.2023 17:13
Nu tāpēc jau mūsu Kivici neuzskata, ka ir alkoholiķi. Viņi ir tie dzērāji, kuri ikdienā lieto daudz alus, sidrus, šampjus, bet nelieto piemēram viskiju vai konjaku vai šņabi. Un līdz ar to uzskata, ka ja nav stipru dzērienu, tad nav alkoholisma, tie tik tādi vieglie dzērieni pie vakariņām vai skatoties tv. Tāpēc arī brēc ka nedzer. Nu jā, 40 grādīgo nedzer, bet tie lētie sūdi ir vēl sliktāki
\
Nav starpības vai dzer stipros vai vieglos alkoholiskos dzērienus. Abos ir alkohols un visvairāk alkohola atkarīgie un alkoholiķi ir tieši vājo alkoholu dzērāji. Alus, sidrs, vīns. Tās nav limonādes. Tie ir grādīgie dzērieni, kas rada atkatību un katru dienu tos patērējot cilvēks IR ALKOHOLIĶIS. Bez variantiem, izņēmumiem vai atrunām. IR ALKOHOLIĶIS. Viņi abi ir alkoholiķi. Un nav svarīgi vai piecus litrus izdzer nedēļas nogalē un dzer tikai divas dienas vai tos pašus piecus litrus izdala uz visu nedēļu mazākās devās katru dienu. Abos variantos cilvēks IR ALKOHOLIĶIS. Cik stulbam un aprobežotam ir jābūt, lai to nesaprastu. Tak palasiet, kas ir alkoholisms.
27.09.2023 17:25 |
 
Reitings 28221
Reģ: 06.11.2022
Ļenox ir tāda pati narkoloģe kā onkoloģe. Ir pat speciāls apzīmējums - "'alus alkoholisms". Grūti ārstējams, jo pacienti to visbiežāk neatzīst un uzskata, ka "vieglie dzērieni" - tas jau neskaitās. Rūgtā patiesībā (pun intended) ir tāda, ka promiles ir promiles un tās visas var radīt atkarību - jautājums par daudzumu un regularitāti.
27.09.2023 17:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits