KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 14835
Reģ: 29.04.2022
Wooow! Ļenkai "dārga" sadarbība, beidzot kaut kas vērtīgs (naudas izteiksmē) šai ticis. Vet tas kantoris laikam sūdīgi novērtējis savas influenceres profilu, jo šī tak esot kategoriski pret matu fēniem! Jeb ja fēns maksā 500eur, tad to var lietot?
Nez... Dyson ir tādā pašā cenā, nafig kkāda replika būtu jāpērk? Ja grib repliku tad Xiaomi fēni ir labu labie un par ļoti lētām naudiņām, nevis tādā pašā cenā kā Dyson.
15.09.2023 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 1059
Reģ: 03.08.2011
Klau, no kāda vecuma meitas pašas varētu izvēlēties, vai tikt radītas TV un nebūtu vajadzīga papuča atļauja?
15.09.2023 21:56 |
 
Reitings 2987
Reģ: 29.05.2022
TikiTaki @ 15.09.2023 15:14
Esmu gar zemi.
Kivičam ienākušas ziņas, ka kāds slikti izturas pret viņa meitu kameru priekšā.
Tā vietā, lai ar pārtīšanu atrastu tos kadrus, paziņo, ka negrib meklēt.
Tāpat toreiz arī Lieni meklēja. Sēdēja uz dīvāna un lūdz visiem sūtīt info.
Tādam tak bērnus nevar vispār uzticēt. Kaut kas notiks, tā vietā nevis ies, darīs un meklēs, vnk ieliks IG postu - palīdziet, atsutiet info.
Izskatās, ka viņiem ir iestājusies melnā strīpa.
Par izmešanu no SFB ar tās versijas mainījās. Pirmā - esam pārāk inteliģenti. Pēc tam jau - uzaicināja vadīt šovu. Tam ar pāris sērijas iznāca un viss.
Jau kad šķita, ka Kivis sāk daudzmaz savākties, atkal iekritis absolūtā bedrē. Viņiem abiem vajadzētu beidzot saprast, ka nevajag plānus pa visu pasauli stāstīt tā, ka tie jau būtu notikuši.
Man nav nekas pret to, ka cilvēki bieži maina hobijus, nepabeidz iesākto. Tas viss ok. Bet nevajag katru reizi publiski ļurkšķet par pašdiciplīnu, regularitāti, par to, kā nu viss notiksies.
Klusām būtu to grāmatu rakstījusi. Klusām būtu tās bungas mācījusies. Nevis - vēl nav pabeigts un jau - iznāks grāmata un tik būs, notiks lielkoncerts un nu tik būs. Nu tik trenēsies tenisā - nu tik būs.
Vnk vajag 10tajā reizē saprast - iespējams, ka man uz šo interese pazudīs un nebazūnīt 100 storijos par to, kā nu viss būs.
Man pašai hobiji mainās pa mēnešiem. Un tas ir ok. Bet nevajag publiski bazūnēt katru sākumu ar tekstiem par pašdisciplīnu un regularitāti, kamēr tā regularitāte nav reāli ilgtermiņā bijus. Bubliski bazūnēt protams ir tiesības, bet tad jārēķinās, ka tas 10tajā reizē jau kļūst par anekdoti.
Man šķiet ka viņš to Lieni pat īsti meklēt pat negribēja,varbūt pat cerēja ka neatradīsies.Bet nāca klajā fakti ar to piekaušanu,bija jānotēlo sirdsklapes un jāsāk meklēt.
15.09.2023 22:14 |
 
Reitings 159
Reģ: 23.05.2023
ZapeNape @ 15.09.2023 21:06
Pakulgalvai kāda nopietni paprasīja to mazsālītā laša recepti vai ieņirdza? Mazsālīts lasis, tāpat kā aukstā zupa noteikti ir kulinārijas augstākā pilotāža. Tas taču ir tik vienkārši kā divus pirkstus apčurāt. Tāpat kā tas, ka viņa labi gatavo. ļenka, tava gatavošana ir pamatskolas bērna līmenī. Varu derēt, ka Madaras meitenes prot labāk gatavot. Viņa tiešām nesaprot, ka par viņu ieņirdz?

Tak skaidrs, ka ieņirdza. Es arī, ja kas nesapratu, kāda jēga lasim kasīt zvīņas nost, vai nu sāli ar visu ādu, vai mauc nost uzreiz visu, lasim tak nomaucas kā zeķe.
15.09.2023 23:06 |
 
10 gadi
Reitings 5066
Reģ: 29.01.2009
Ļena kā allaž savā elementā, viņas skaisto matu noslēpums ir nekad tos nefēnot, bet nu, ja kāds nahaļavu atsūta fēnu, tad jau matus var un pat vajag fēnot - “laiks parūpēties par saviem matiem”, jo pirms tam nevarēja parūpēties, jo nebija fēns mājās 😅
15.09.2023 23:18 |
 
Reitings 2505
Reģ: 07.03.2022
Esmu pārliecināta, ka viņa tos jautājumus pati sev uzdod, jo tur tas 'izcils'/'izcili' pārāk bieži tajos jautājumos figurē. Atrada ar ko aizstāt vārdu 'kolosāli'.
15.09.2023 23:27 |
 
Reitings 159
Reģ: 23.05.2023
Incognito @ 15.09.2023 23:18
Ļena kā allaž savā elementā, viņas skaisto matu noslēpums ir nekad tos nefēnot, bet nu, ja kāds nahaļavu atsūta fēnu, tad jau matus var un pat vajag fēnot - “laiks parūpēties par saviem matiem”, jo pirms tam nevarēja parūpēties, jo nebija fēns mājās ?

Varēs tagad kopt savus izcilos matus un ziemā arī tēvainim to drausmīgo sirmo mačalku, kura krīt ārā no dekoltē, izžāvēt pēc dušas uz kādu rīta koncertiņu.
Ā, ja kas, ģitāras trinkšķināšana jubilejās, kāzās un bērēs nav gluži koncerts kā abiem liekas, tas ir muzikāls pavadījums.
16.09.2023 00:01 |
 
Reitings 159
Reģ: 23.05.2023
Starpcitu, Andrītim gadiem patika gaudot kā visi kancelē nabaga Kiviču, jo viņš tik wild&free, lai gan, protams, neviens šo nekancelēja, bet tāda sajūta, ka drīzumā viņu tiešām izmetīs visur laukā, būs beidzot piegaudojis sev nelaimi
16.09.2023 00:09 |
 
Reitings 22758
Reģ: 07.06.2022
MeltedCheese @ 15.09.2023 23:27
Esmu pārliecināta, ka viņa tos jautājumus pati sev uzdod, jo tur tas 'izcils'/'izcili' pārāk bieži tajos jautājumos figurē. Atrada ar ko aizstāt vārdu 'kolosāli'.
es kāreiz tieši šo pašu grasījos rakstīt 😎
16.09.2023 00:33 |
 
Reitings 22758
Reģ: 07.06.2022
Leilita @ 16.09.2023 00:01

Varēs tagad kopt savus izcilos matus un ziemā arī tēvainim to drausmīgo sirmo mačalku, kura krīt ārā no dekoltē, izžāvēt pēc dušas uz kādu rīta koncertiņu.
Ā, ja kas, ģitāras trinkšķināšana jubilejās, kāzās un bērēs nav gluži koncerts kā abiem liekas, tas ir muzikāls pavadījums.
mačalku 🙈 BAHAHAHAHAHAHAHAHA - I IS DEAD
16.09.2023 00:34 |
 
Reitings 360
Reģ: 25.01.2023
Zebradivi @ 15.09.2023 20:57
Kāpēc tas fēns ir īpaši piemērots māmiņām ar maziem bērniem??

Jo mazulis varētu nofilmēt māmiņu ar jauno fēnu un ielikt Tik Tokā. Māmiņai fēbs, mazulim savas izklaides 🙈
16.09.2023 04:34 |
 
10 gadi
Reitings 3437
Reģ: 25.05.2009
Es protams atvainojos, ja šis ir tiešām super-pro jaunākās tehnoloģijas fēns, par kuru es nevaru nevienu atsauksmi internetā atrast, bet… kas tas par tādu zeltainu dyson pakaļdarinājumu, kas maksā 499 eur!!!! Par tādu naudu labāk nopērku orģinālo Dyson fēnu!
16.09.2023 05:05 |
 
10 gadi
Reitings 10005
Reģ: 21.03.2014
Vīkends klāt! Lievenīšu sezona turpinās?
16.09.2023 07:53 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Kad Lienei esot bijusi piedāvāta sadarbība par matu kopšanas līdzekļiem (pēc pašas teiktā), tad bija jāuztaisa storijs par to, kā var piedāvāt sadarbību viņai ar tik skaistiem matiem, tak viss kārtībā.
Tagad, nekādu problēmu - tas nekas, ka matus nefēno un tas ir galvenais iemesls, kāpēc mati esot.tik skaisti.
Tāpat arī senāk bija atradusi kaut kādu slēpto pastkastīti, kas bijusi bezmaz pilna ar sadarbības piedāvājumiem.
Ir tāda lieta, kā emociju un uzvedības pašregulēšana. Bet, lai to iemācītos, cilvēkam ir jāapzinās, kāda ir sabiedrībā pieņemta uzvedība, kas ir ētiski un kas nav ētiski.
Bet šie divi indivīdi uzskata, ka, viss, kas iekšā, jālaiz uz āru (Šreks multenē tā par pirdieniem teica).
Man šķiet, ka lielākā daļa skandālistu pēc 40 sāk piezemēties un nomierināties.
Bet nu te divi viens otru ir atraduši.Tur nekāda emocionālā izaugsme nav iespējama.
16.09.2023 08:01 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Neighbor @ 15.09.2023 17:28

Ne tikai skaudīgs, bet bezkaunīgs. Visai pasaulei lielās, ka uzturlīdzekļus maksāt neesot motivācijas, nodokļus arī nemaksā, automašīna esot uz kāda drauga vārda noformēta, Latvijas bankās konti esot bloķēti un naudu, ja to nemaksā skaidrā, viņš saņem uz Revolut konta. Nu un kā tas viss izskatās? Visi to zin, bet viņam kā pīlei ūdens, instancēm arī.

Ui, meitenes, ja tāda sučka kā Vita Taube joprojām ir uz brīvām kājām, tad pie dziesmas paņemtu Kiviču mēs vēl ilgi neredzēsim 😖
16.09.2023 08:08 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Bik offtopic.
Kad visi škandāli sākās ar Madaru, es biki savilku galvā kopā, kas tur to visu iniciēja.
Cik sapratu, nebija atrunāts nekāds grafiks, kad bērni paliek pie Andra. Madara jebkurā laikā varēja palugt Andrim paņemt meitas (kas ir normāli, ja nav atrunāts grafiks).
Cik sapratu no tā, ko toreiz Liene publicēja, viņai (Lienei) tas piegriezās un uzrakstīja Madarai ziņu, ka tā nevar, ka viņiem taču arī ir plāni.
Madara piedāvāja stingru slīdošo grafiku.
2 muļķi, protams nezin, ko tas nozīmē. Izņirdza, kā varot būt stingrs slīdošais grafiks. Ja nu tie 2 lasa - tas stingrs - nozīme - pieturas pie grafika un nav nekādu "es šoreiz nevaru". Ir jārēķinās, ka bērni būs, un pašam jāplāno, kā risināt situāciju, ja nav iespējas nepārtraukti tos bērnus pieskatīt pašam. Slīdošs - nav konkrēti datumi vai nedēļas dienas, bet, piemēram - 3 dienas pie tevis, 2 pie manis. Vai - katru 2.nedēļas nogali pie tevis, utt.
Plus - tā bilde. Protams, ka Kivičš tālāk par saviem 10cm neredz. Viņam šķiet, ka katrs, kas saredz tajā bildē riskus, ir perverss.
Kivis jau, protams, nezin, ka Dark Web šādas bildes tiek liktas, kā reklāmbildes, kad pārdod bērnus, kurus pēc tam nolaupa, ja kāds ir nopircis. Plus vēl Kivis liek iekšā mājas adresi, papildus detaļas.
Labi, LV tie riski nav tik lieli, bet vajag bik tālāk par savien 10cm paskatīties un padomāt.
Nu jā, un tad sākās visas tās policijas, bāriņtiesas, Sniedzāna izsekošanas.
16.09.2023 08:24 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Es ticu, ka Madara kaut ko ļaunāku pateica laulības laikā. Es ticu, ka tur sekss nebija vairs. Pāris Andra tēva teikumi lika saprast, ka arī Madarai laulības sabrukšanā bija kāda loma.
Bet nu camoooon - ne velti ir teiciens, ka viena pagale nedeg. Visās šķiršanās lien ārā nesmukumi. Nav tā, ka viens bija eņģelītis un otrs monstrs. Abi bija iesaistīti.
Bet - tas, ko darīja Andris - tā nav adekvāta atbildes reakcija. Šajā situācijā - lai ko bija darījusi Madara, ko teikusi vai riebīgu izdarījusi - tas notika nepubliski.
Un ja jau bija tik sūdīgi. Kāpēc aizgāja tikai pēc tam, kad padzera tēju ar Lieni ( beigās jau izrādījās, ka rumkolas)? Kāpēc jau ātrāk neventilēja, cik Madara briesmīga un cik viņam grūti?
16.09.2023 08:25 |
 
Reitings 559
Reģ: 02.02.2023
Ienāku komentēt te reti, tāpēc ir daudz, kad ienāku.
BET - kopš beidzās tas Pavisam privāti, izskatās, ka nevis beidzās, bet mainījās formāts. Tagad tas ir pašu Kiviču producēts un nerediģēts šovs internetā. Pavasara sezona noslēdzās. Bija pauzīte neliela ar mazām epizodītēm, lai skatītāji neaizmirst. Un tagad sākās otrā sezona uz pilnu klapi.
16.09.2023 08:31 |
 
Reitings 20083
Reģ: 27.11.2018
No tas bezprincipu aitas, jau neko nevar gaidit, bet kad vina tos savus matus prieksa pakala baz un slave katru sekundi un ka lielako noslepumu pasniedz nezavesanu ar fenu pec tam reklamet fenu ir too much pat prieks vinas. Galvenais, ka nahalavu. Lose. Un tas fens kkads noname pakaldarinajums orginala cena, laikam cer, ka tikpat stulbas aitinas no Lienes auditorijas nezinatajas sajauks un uzkersies tip istais😂😂😂 un ta reklama 500 eur vertam produktam- nezipakota blurots story ar kaut kadu random tekstu (noteilri reklamsevejs prasija pieminet uz bezsmadzene nevareja iepit konteksta) vina ir tada staigajos apsmiekls🤣🤣🤣🤣
16.09.2023 09:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
Otiiilija @ 16.09.2023 09:07
No tas bezprincipu aitas, jau neko nevar gaidit, bet kad vina tos savus matus prieksa pakala baz un slave katru sekundi un ka lielako noslepumu pasniedz nezavesanu ar fenu pec tam reklamet fenu ir too much pat prieks vinas. Galvenais, ka nahalavu. Lose. Un tas fens kkads noname pakaldarinajums orginala cena, laikam cer, ka tikpat stulbas aitinas no Lienes auditorijas nezinatajas sajauks un uzkersies tip istais??? un ta reklama 500 eur vertam produktam- nezipakota blurots story ar kaut kadu random tekstu (noteilri reklamsevejs prasija pieminet uz bezsmadzene nevareja iepit konteksta) vina ir tada staigajos apsmiekls????

Liene tiešām ir duma, viņai ir visas iespējas pašpikot no citām ig kā noreklamēt produktu, piemēram, no ex-Saulietes, jo Sauliete jebkuru mēslu prot noreklamēt un pārdot.
A ko Ļenka? Uzfilmē kaut kādu video kā vidusskolas skolens, kuram jāatrāda sava prezentācija pēc stundas, tas video tā arī izskatās, viss uz ātro, ķep ļep 😂
Lienes style jeb Lienes gaumē 🤣
16.09.2023 09:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!